Luz Orlando - profil

Luz Orlando 

Luz Orlando

Stát: Brazílie
Výška / Váha: 180 cm / 78 kg
Věk: 23 (8. 2. 1998)
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 289. / 272.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 92. / 92.
Pohlaví: muž
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 250/144 232/123 17/19 0/2 - 1/0
2021 39/21 38/20 0/1 - - 1/0
2020 8/10 8/8 0/1 0/1 - -
2019 56/28 49/19 7/8 0/1 - -
2018 43/21 42/18 1/3 - - -
2017 18/17 16/16 2/1 - - -
2016 27/16 26/14 1/2 - - -
2015 33/16 33/16 - - - -
2014 9/6 9/6 - - - -
2013 17/9 11/6 6/3 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 221/93 186/79 35/12 0/2 - -
2021 49/10 45/9 4/1 - - -
2020 14/9 11/7 3/1 0/1 - -
2019 64/18 44/13 20/4 0/1 - -
2018 30/12 30/11 0/1 - - -
2017 20/10 20/10 - - - -
2016 13/13 11/11 2/2 - - -
2015 15/9 15/9 - - - -
2014 9/4 9/4 - - - -
2013 7/8 1/5 6/3 - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2021 - 1
2019 - 3
2018 - 2
2016 - 2
Celkem: 0 8
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2021 - 11
2020 - 1
2019 - 9
2018 - 5
2017 - 2
2016 - 1
2015 - 1
2014 - 1
Celkem: 0 31
 
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  Davis Cup Kolo Výsledek K1 K2
18.09.   Luz O. - Hassan B.   6-4, 6-4 1.54 2.46
  Kyjev challenger Kolo Výsledek K1 K2
08.09.   Krutykh O. - Luz O. OF 6-2, 3-6, 6-3 3.12 1.33
07.09.   Luz O. - Silva F. 1K 5-7, 6-2, 7-65 2.00 1.76
  Futures 2021 Kolo Výsledek K1 K2
03.09.   Piros Z. - Luz O. ČF 6-4, 6-2 1.91 1.75
02.09.   Luz O. - Krumich M. OF 65-7, 6-1, 6-2 1.11 5.11
01.09.   Luz O. - Pavlásek A. 1K 6-3, 6-2 1.24 3.41
  Varšava challenger Kolo Výsledek K1 K2
25.08.   Furness E. - Luz O. 1K 6-4, 2-6, 6-3 2.22 1.62
  Verona challenger Kolo Výsledek K1 K2
17.08.   Popko D. - Luz O. 1K 6-3, 6-1 1.76 1.99
  San Marino challenger Kolo Výsledek K1 K2
15.08.   Rune H. - Luz O. F 1-6, 6-2, 6-3 1.27 3.69
14.08.   Luz O. - Dellien H. SF 6-4, 6-2 2.50 1.52
13.08.   Luz O. - Janvier M. ČF 7-67, 7-5 1.59 2.32
12.08.   Luz O. - Rola B. OF 4-6, 6-4, 6-2 2.44 1.52
10.08.   Luz O. - Jaziri M. 1K 6-3, 4-2 1.53 2.38
09.08.   Luz O. - Sanchez Izqui Q-ČF 6-1, 65-7, 6-2 1.64 2.13
08.08.   Luz O. - Gutierrez O. Q-OF 7-5, 6-3 1.35 2.94
  Terst challenger Kolo Výsledek K1 K2
30.07.   Tirante T. - Luz O. ČF 7-5, 6-4 1.42 2.83
28.07.   Luz O. - Lenz J. OF 7-5, 6-0 1.48 2.49
27.07.   Luz O. - Trungelliti M. 1K 4-2 2.49 1.49
26.07.   Durasovic V. - Luz O. Q-ČF 4-6, 6-3, 6-2 2.37 1.51
25.07.   Luz O. - Yevseyev D. Q-OF 5-7, 7-61, 6-3 1.35 2.89
  Tampere challenger Kolo Výsledek K1 K2
20.07.   Popko D. - Luz O. 1K 7-65, 7-5 2.21 1.61
  Futures 2021 Kolo Výsledek K1 K2
04.07.   Casanova H. - Luz O. F 6-1, 6-3 2.36 1.52
03.07.   Luz O. - Gutierrez O. SF 6-2, 6-4 1.45 2.57
02.07.   Luz O. - Kodat T. ČF 6-2, 7-5 1.29 3.19
01.07.   Luz O. - Bobrov B. OF 6-2, 6-3 1.17 4.32
30.06.   Luz O. - Michnev P. 1K 6-2, 6-4 1.10 5.57
  Milán challenger Kolo Výsledek K1 K2
24.06.   Moroni G. - Luz O. OF 6-3, 6-4 1.73 2.03
22.06.   Luz O. - Serdarusic N. 1K 7-65, 4-6, 7-5 1.56 2.33
21.06.   Luz O. - Furness E. Q-ČF 4-6, 6-1, 6-2 2.35 1.53
20.06.   Luz O. - Sanchez Izqui Q-OF 6-3, 5-7, 6-2 1.89 1.81
  Forli challenger Kolo Výsledek K1 K2
16.06.   Elias G. - Luz O. OF 6-4, 7-67 1.36 3.00
15.06.   Luz O. - Ilkel C. 1K 7-5, 3-6, 7-5 1.81 1.93
  Bratislava 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
07.06.   Kopriva V. - Luz O. Q-ČF 6-2, 6-4 1.20 4.01
06.06.   Luz O. - Dougaz A. Q-OF 7-5, 1-6, 6-4 1.23 3.76
  Futures 2021 Kolo Výsledek K1 K2
30.05.   Luz O. - Dambrosi G. F 6-4, 3-6, 6-4 1.38 2.79
29.05.   Luz O. - Gigante M. SF 7-64, 6-4 1.64 2.11
28.05.   Luz O. - Moreno De Alb ČF 7-62, 6-4 1.61 2.14
27.05.   Luz O. - Ivanov V. OF 6-3, 7-63 1.06 7.02
26.05.   Luz O. - Nunez D. 1K 6-2, 6-2 1.07 6.37
21.05.   Hardt N. - Luz O. ČF 6-4, 7-66 1.71 1.98
20.05.   Luz O. - Capecchi D. OF 6-4, 6-4 1.22 3.68
18.05.   Luz O. - Mania M. 1K 6-1, 6-0 1.01 10.21
15.05.   Erler A. - Luz O. SF 4-6, 7-65, 6-2 1.81 1.88
14.05.   Luz O. - Michalski D. ČF 6-3, 6-4 1.56 2.23
13.05.   Luz O. - Ayeni A. OF 6-0, 6-4 1.07 6.60
12.05.   Luz O. - Saitoh K. 1K 3-6, 6-3, 6-1 1.10 5.54
08.05.   Erler A. - Luz O. SF 7-5, 7-63 2.39 1.52
07.05.   Luz O. - Jianu F. ČF 6-1, 3-6, 6-3 2.07 1.66
06.05.   Luz O. - Noguchi R. OF 6-4, 6-3 1.19 4.04
05.05.   Luz O. - Pichler D. 1K 6-2, 6-2 1.34 2.89
04.05.   Luz O. - Kopp S. Q-OF 6-1, 6-2 1.20 3.86
03.05.   Luz O. - Galimardanov O. Q-2K 6-2, 6-0 1.03 8.14
02.05.   Luz O. - Sumizawa D. Q-1K 6-1, 6-2    
  Salinas 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
28.04.   Jarry N. - Luz O. 1K 6-2, 6-4 1.13 5.30
  Tallahassee chall. Kolo Výsledek K1 K2
19.04.   Rybakov A. - Luz O. Q-ČF 6-2, 6-3 1.53 2.34
18.04.   Luz O. - Kuzuhara B. Q-OF 6-2, 6-2 1.40 2.75
  Santiago challenger Kolo Výsledek K1 K2
16.03.   Coppejans K. - Luz O. 1K 6-3, 6-1 1.29 3.34
  Santiago Kolo Výsledek K1 K2
06.03.   Baez S. - Luz O. Q-1K 6-2, 65-7, 6-2 1.19 4.31
  Buenos Aires Kolo Výsledek K1 K2
27.02.   Altmaier D. - Luz O. Q-1K 6-4, 5-7, 6-2 1.23 3.88
  Concepcion challenger Kolo Výsledek K1 K2
16.02.   Seyboth Wild T. - Luz O. 1K 6-1, 6-2 1.41 2.76
  Kyjev challenger Kolo Výsledek K1 K2
11.09.   Luz O / Nedov - Molch / Stakh F 6-4, 6-4 1.75 1.99
10.09.   Luz O / Nedov - Gonza / Johns SF 6-4, 6-4 1.20 4.12
09.09.   Luz O / Nedov - Skato / Yevse ČF 3-6, 6-2, 11-9 1.19 4.30
08.09.   Luz O / Nedov - Brayn / Kravc OF 7-67, 6-3 1.08 6.55
  Futures 2021 Kolo Výsledek K1 K2
02.09.   Casan / Diaz - Luz O / Zorma ČF 6-4, 7-5 1.82 1.82
01.09.   Luz O / Zorma - Alves / Oliel OF 3-6, 6-1, 10-7 1.44 2.52
  Varšava challenger Kolo Výsledek K1 K2
28.08.   Hach / Reyes - Luz O / Manso SF 4-6, 6-3, 10-4 1.50 2.38
28.08.   Luz O / Manso - Sachk / Sitak ČF 6-2, 6-2 1.68 2.09
25.08.   Luz O / Manso - Jebav / Zelen OF 6-4, 67-7, 10-4 2.45 1.49
  Verona challenger Kolo Výsledek K1 K2
19.08.   King / Schnu - Luz O / Pucin ČF 6-4, 6-3 2.02 1.72
18.08.   Luz O / Pucin - Barri / Oclep OF 7-63, 6-2 1.43 2.63
  San Marino challenger Kolo Výsledek K1 K2
12.08.   Matos / Menez - Luz O / Melig ČF 7-5, 6-3 2.18 1.62
11.08.   Luz O / Melig - Bertu / Picch OF 6-3, 6-3 1.05 8.03
  Cordenons challenger Kolo Výsledek K1 K2
07.08.   Luz O / Matos - Galdo / Olivo F 6-4, 7-65 1.39 2.83
06.08.   Luz O / Matos - King / Schnu SF 6-4, 7-64 1.31 3.22
05.08.   Luz O / Matos - Cerun / Cerun ČF 6-1, 6-1 1.29 3.30
03.08.   Luz O / Matos - Motti / Oclep OF 7-63, 7-66 1.18 4.20
  Terst challenger Kolo Výsledek K1 K2
31.07.   Luz O / Melig - Hoang / Olive F 7-5, 66-7, 10-5 1.73 2.01
30.07.   Luz O / Melig - Forti / Zeppi SF 6-4, 3-6, 10-3 1.28 3.46
29.07.   Luz O / Melig - Dubri / Yevse ČF 6-4, 7-5 1.16 4.60
28.07.   Luz O / Melig - Dzumh / Fatic OF 1.35 2.95
  Tampere challenger Kolo Výsledek K1 K2
24.07.   Cachi / Mena - Luz O / Melig F 7-5, 6-3 2.96 1.35
23.07.   Luz O / Melig - Gonza / Johns SF 3-6, 6-1, 10-8 1.30 3.25
22.07.   Luz O / Melig - Blanc / Erler ČF 65-7, 6-3, 10-2 1.17 4.46
  Iasi challenger Kolo Výsledek K1 K2
17.07.   Luz O / Melig - Casan / Orteg F 6-3, 6-4 1.21 3.96
16.07.   Luz O / Melig - Cretu / Tomes SF 6-2, 7-63 1.12 5.55
15.07.   Luz O / Melig - Ajduk / Fatic ČF 6-2, 6-4 1.15 4.69
13.07.   Luz O / Melig - Janvi / Marti OF 6-2, 7-64 1.20 3.94
  Futures 2021 Kolo Výsledek K1 K2
03.07.   Gutie / Luz O - Borto / Rodri F 7-66, 2-6, 11-9 1.56 2.22
02.07.   Gutie / Luz O - Pawla / Tercz SF 6-4, 7-61    
01.07.   Gutie / Luz O - Ovcha / Stodd ČF 6-0, 6-2 1.29 3.17
30.06.   Gutie / Luz O - Marek / Mikul OF 7-5, 7-5 1.13 4.74
  Milán challenger Kolo Výsledek K1 K2
23.06.   Doumb / Rebou - Galdo / Luz O OF 6-3, 3-6, 10-6 1.75 1.99
  Forli challenger Kolo Výsledek K1 K2
19.06.   Galdo / Luz O - Cachi / Ugo C F 7-5, 2-6, 10-8 1.59 2.22
18.06.   Galdo / Luz O - Lenz / Morai SF 7-5, 7-63 1.70 2.04
16.06.   Galdo / Luz O - Fanse / Gerch ČF 7-5, 6-4 1.34 3.01
  Bratislava 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
11.06.   Molch / Nedov - Luz O / Matos SF 6-4, 6-4 1.62 2.19
10.06.   Luz O / Matos - Saban / Saban ČF 6-2, 6-3 1.81 1.91
09.06.   Luz O / Matos - Miedl / Morai OF 6-1, 7-65 1.39 2.76
  Futures 2021 Kolo Výsledek K1 K2
29.05.   Carou / Luz O - Basso / Capec F 7-5, 1-6, 10-7 1.65 2.06
28.05.   Carou / Luz O - Navon / Perei SF 6-4, 7-5 1.28 3.22
27.05.   Carou / Luz O - Scott / Sumiz ČF 6-4, 6-4 1.20 3.86
25.05.   Carou / Luz O - Lonca / Van A OF 6-3, 6-3 1.06 6.51
22.05.   Luz O / Rover - Capec / Galop F 60-7, 7-5, 10-4 1.36 2.80
21.05.   Luz O / Rover - Carou / Navon SF 3-6, 6-3, 10-4 1.28 3.22
20.05.   Luz O / Rover - Monzo / Tenti ČF 6-1, 6-4 1.58 2.18
18.05.   Luz O / Rover - Kopp / Veldh OF 2-6, 6-2, 10-7 1.19 3.92
15.05.   Monzo / Tenti - Luz O / Rover F 6-4, 6-3 4.08 1.18
14.05.   Luz O / Rover - Fribe / Yitba SF 6-4, 7-65 1.10 5.50
13.05.   Luz O / Rover - Carou / Navon ČF 6-2, 6-3 1.40 2.64
12.05.   Luz O / Rover - Kruty / Noguc OF 65-7, 6-3, 10-3 1.46 2.45
08.05.   Luz O / Rover - Ehrat / Erler F 6-2, 7-62 2.07 1.65
07.05.   Luz O / Rover - Helle / Vanne SF 2.69 1.38
06.05.   Luz O / Rover - Kopp / Veldh ČF 6-2, 6-2 1.47 2.44
04.05.   Luz O / Rover - Fribe / Madar OF 4-6, 6-1, 10-4 2.24 1.55
  Salinas 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
28.04.   Sekig / Uchid - Luz O / Menez OF 6-4, 6-4 3.49 1.26
  Tallahassee chall. Kolo Výsledek K1 K2
25.04.   Luz O / Matos - Bango / Young F 7-62, 6-2 1.56 2.29
23.04.   Luz O / Matos - Mena / Menez SF 6-3, 6-3 1.44 2.61
22.04.   Luz O / Matos - Sakam / Seybo ČF 1.48 2.50
21.04.   Luz O / Matos - Jung / Krueg OF 6-2, 3-6, 10-8 1.49 2.45
  Santiago challenger Kolo Výsledek K1 K2
17.03.   Cueva / Varil - Luz O / Olivo OF 6-0, 7-5 2.39 1.50
  Concepcion challenger Kolo Výsledek K1 K2
20.02.   Luz O / Matos - Galdo / Hidal F 7-5, 6-4 1.58 2.21
19.02.   Luz O / Matos - Barri / Tabil SF    
17.02.   Luz O / Matos - Gomez / Gomez ČF    
17.02.   Luz O / Matos - Domin / Melig OF 1.34 3.02
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
02.12.2020 - 16.02.2021  Campinas challenger nenastoupil - zdravotní problém
30.10.2019 - 31.10.2019  Guayaquil challenger skreč - žaludek
 

Zprávy

 
 
 
 
TOPlist