Ore Junior A. - profil

Ore Junior A. 

Ore Junior A.

Stát: USA
Věk: 26 (8. 9. 1992)
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 773. / 737.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 363. / 350.
Pohlaví: muž
Hraje rukou: L
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 161/88 90/47 60/36 11/5 - -
2018 28/18 13/8 7/7 8/3 - -
2017 39/21 24/13 12/6 3/2 - -
2016 24/9 20/7 4/2 - - -
2015 31/15 15/8 16/7 - - -
2014 9/4 3/1 6/3 - - -
2012 8/6 0/2 8/4 - - -
2011 1/1 - 1/1 - - -
2010 5/5 5/4 0/1 - - -
2009 11/6 6/2 5/4 - - -
2008 5/3 4/2 1/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 85/42 46/21 32/16 7/5 - -
2018 33/13 21/6 7/4 5/3 - -
2017 23/9 12/4 9/3 2/2 - -
2016 10/5 9/5 1/0 - - -
2015 12/12 4/6 8/6 - - -
2014 7/1 - 7/1 - - -
2012 0/1 - 0/1 - - -
2008 0/1 - 0/1 - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2018 - 4
2017 - 3
2016 - 1
2014 - 1
Celkem: 0 9
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  Lima challenger Kolo Výsledek K1 K2
20.10.   Luz O. - Ore J. Q-1K 7-5, 7-63 1.15 4.36
  Futures 2018 Kolo Výsledek K1 K2
09.10.   Villanueva G. - Ore J. 1K 6-3, 6-4    
12.09.   Draxl L. - Ore J. OF 6-4, 5-3 3.83 1.20
11.09.   Ore J. - Lagaev N. 1K 6-2, 6-3 1.05 7.16
06.09.   Gomez A. - Ore J. OF 67-7, 6-4, 6-3 1.37 2.76
04.09.   Ore J. - Boulais J. 1K 6-2, 6-1 1.31 3.02
15.08.   Gomez A. - Ore J. 1K 4-6, 6-1, 7-61 1.51 2.29
28.06.   Hamilton G. - Ore J. OF 6-3, 6-4 3.58 1.22
26.06.   Ore J. - Johns C. 1K 6-4, 3-6, 6-3 1.16 4.23
23.06.   Kwiatkowski T. - Ore J. ČF 65-7, 7-5, 6-4 1.29 3.13
21.06.   Ore J. - Catanzariti A. OF 6-4, 7-66 1.10 5.54
19.06.   Ore J. - Hiltzik A. 1K 6-2, 6-4 1.43 2.52
19.05.   Adams H. - Ore J. SF 65-7, 6-3, 6-4 2.02 1.72
18.05.   Ore J. - Zeballos F. ČF 6-3, 6-4    
17.05.   Ore J. - Gomez A. OF 6-3, 3-6, 6-3    
15.05.   Ore J. - Ruiz-Rosales A. 1K 6-2, 7-64    
09.05.   Gonzalez W. - Ore J. OF 6-3, 6-4    
07.05.   Ore J. - Mantilla F. 1K 7-63, 6-2    
27.04.   Barrios Vera M. - Ore J. ČF 7-64, 6-3 1.08 6.15
26.04.   Ore J. - Rodriguez Tav OF 1-6, 7-64, 7-64 2.05 1.67
25.04.   Ore J. - Torres R. 1K 7-65, 6-4 1.11 5.35
17.04.   Rodriguez Tav - Ore J. 1K 6-3, 6-3 1.91 1.80
17.03.   Ayeni O. - Ore J. Q-1K 3-6, 7-5, 6-2    
13.03.   Blanch U. - Ore J. 1K 7-63, 6-3 1.35 2.85
08.03.   Eubanks C. - Ore J. OF 6-4, 6-1 1.12 4.86
07.03.   Ore J. - Baadi T. 1K 6-4, 6-3 1.04 7.69
05.03.   Ore J. - Lagaev N. Q-OF 6-0, 6-3    
04.03.   Ore J. - Craig H. Q-2K 69-7, 7-63, 6-3    
03.03.   Ore J. - Zelic J. Q-1K 6-1, 6-0    
01.03.   Humbert U. - Ore J. OF 7-5, 6-3 1.15 4.40
27.02.   Ore J. - Ferrari F. 1K 6-4, 3-6, 7-65 1.73 1.93
26.02.   Ore J. - Dancu V. Q-OF 6-4, 6-1    
25.02.   Ore J. - Bryde T. Q-2K 6-4, 6-3    
02.02.   Van Rijthoven T. - Ore J. ČF 6-4, 6-3 1.69 1.98
01.02.   Ore J. - Strode I. OF 6-0, 6-4 1.34 2.95
30.01.   Ore J. - Sakamoto P. 1K 5-7, 6-4, 7-64 3.65 1.23
25.01.   Marti J. - Ore J. OF 6-4, 6-3 1.14 4.85
24.01.   Ore J. - Gomez A. 1K 6-2, 6-2 2.45 1.48
22.01.   Ore J. - Lewis H. Q-OF 65-7, 6-3, 6-3    
21.01.   Ore J. - Beiler M. Q-3K 1-6, 7-63, 6-4    
20.01.   Ore J. - Schachter N. Q-2K 6-3, 6-1    
19.01.   Ore J. - Ward E. Q-1K 6-2, 6-4    
15.01.   Redlicki M. - Ore J. Q-OF 6-3, 65-7, 7-62    
14.01.   Ore J. - Kessler M. Q-3K 6-0, 6-2    
14.01.   Ore J. - Rubio Fierros A. Q-2K 7-5, 3-6, 7-68    
13.01.   Ore J. - Grunberger D. Q-1K 6-1, 6-1    
  Lima challenger Kolo Výsledek K1 K2
22.10.   Zebal / Zukas - Echaz / Ore J OF 1-6, 6-4, 13-11 1.60 2.11
  Futures 2018 Kolo Výsledek K1 K2
13.10.   Ore J / Panta - Olivi / Pena F 6-3, 6-3    
13.10.   Ore J / Panta - Huert / Huert SF 6-2, 6-4    
10.10.   Ore J / Panta - Britt / Santo ČF 6-2, 4-6, 10-6    
08.10.   Ore J / Panta - Justo / Tenti OF 2-6, 6-1, 10-4    
12.09.   Chapp / Emhar - Adams / Ore J ČF 1.78 1.82
10.09.   Adams / Ore J - Lapad / Tiras OF 6-4, 6-1 1.01 8.34
08.09.   Emhar / Shrop - Adams / Ore J F 7-5, 1-6, 10-3 2.15 1.55
06.09.   Adams / Ore J - Ferra / Pervo SF 6-0, 7-5 1.54 2.17
05.09.   Adams / Ore J - Cress / Seebe ČF 4-6, 7-5, 10-7 1.63 2.01
03.09.   Adams / Ore J - Herna / Niki OF 6-3, 7-61    
14.08.   Gomez / Polin - Bradl / Ore J OF 6-4, 6-4    
29.06.   Marti / Ore J - Gomez / Gomez F 7-5, 6-2    
29.06.   Marti / Ore J - Arcon / Krain SF 6-3, 7-5 1.39 2.56
27.06.   Marti / Ore J - Ignat / Johns ČF 7-66, 6-1 1.07 5.76
26.06.   Marti / Ore J - Gurev / Tikho OF 6-3, 6-3    
19.06.   Galar / Sigou - Lopez / Ore J OF 6-3, 6-1    
19.05.   Ore J / Panta - Adams / Seema F 6-3, 61-7, 10-6    
18.05.   Ore J / Panta - Diaz / Gonza SF 6-2, 6-3    
16.05.   Ore J / Panta - Magin / Oliva ČF 6-3, 6-3    
15.05.   Ore J / Panta - Monet / Shrop OF 6-4, 6-3    
10.05.   Endar / Lopez - Lambl / Ore J ČF 6-4, 7-66    
09.05.   Lambl / Ore J - El Mi / Merci OF 6-3, 7-5    
  Savannah challenger Kolo Výsledek K1 K2
03.05.   Johns / Johns - Ore J / Reed ČF 7-5, 7-66 1.50 2.35
02.05.   Ore J / Reed - King / Pasha OF 3-6, 6-1, 10-8    
  Futures 2018 Kolo Výsledek K1 K2
29.04.   Ore J / Seema - Adams / Chapp F 6-4, 7-67    
28.04.   Ore J / Seema - Johns / Johns SF 3-6, 6-3, 10-5    
27.04.   Ore J / Seema - Kozlo / Polin ČF 7-66, 6-3    
25.04.   Ore J / Seema - Hardt / Mejia OF 1-6, 6-2, 10-8    
18.04.   Chapp / Smith - Ore J / Seema ČF 7-65, 7-65    
17.04.   Ore J / Seema - Ferra / Magin OF 6-1, 64-7, 10-8    
16.03.   Cutur / Hunte - Goran / Ore J ČF 2-6, 6-3, 10-8    
14.03.   Goran / Ore J - Baugh / Sell OF 6-3, 3-6, 10-6    
06.03.   Bambr / Salis - Adams / Ore J ČF 6-2, 6-3    
05.03.   Adams / Ore J - Schne / Thoma OF 3-6, 7-5, 11-9    
02.03.   Arago / Baugh - Adams / Ore J ČF 6-4, 6-4    
27.02.   Adams / Ore J - Koepf / Marti OF 62-7, 6-2, 10-4    
01.02.   Berge / Lakat - El Mi / Ore J SF 6-2, 4-6, 10-5    
31.01.   El Mi / Ore J - Nijbo / Van R ČF 6-3, 7-5    
30.01.   El Mi / Ore J - Sakam / Yamac OF 7-5, 6-4    
25.01.   Chaza / Gil F - Benit / Ore J SF 7-5, 6-4    
24.01.   Benit / Ore J - Kirch / Marti ČF 6-4, 7-66    
23.01.   Benit / Ore J - Marti / Semml OF 7-65, 7-60    
19.01.   Cagni / Chaza - Benit / Ore J F 1-6, 7-5, 10-4    
18.01.   Benit / Ore J - Berge / Ram-H SF 6-4, 6-4    
17.01.   Benit / Ore J - Barri / Tabil ČF 6-4, 7-65    
16.01.   Benit / Ore J - Manti / Mayti OF 4-6, 6-4, 10-8    
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
12.09.2018 - 08.10.2018  Futures 2018 skreč
12.07.2017 - 18.07.2017  Futures 2017 skreč
 
 
 
 
 
TOPlist