Ostlund Fanny - profil

Ostlund Fanny 

Ostlund Fanny

Stát: Švédsko
Věk: 22 (5. 5. 1997)
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 656. / 533.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 624. / 386.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
 Antalya 27 ITF OF 19.09. 09:00 Sezer M. - Ostlund F. 2.78 1.33
 Antalya 27 ITF ČF 19.09. 13:00 Ovcha / Shytk - Cabaj / Ostlu    
 
Rok Kolo
2017 osmifinále
DatumZápasKoloVýsledekK1K2
31.08.Heinova - OstlundOF2-6, 7-67, 6-41.701.91
30.08.Ostlund - Nazarova1K7-62, 3-01.452.37
2014 osmifinále
DatumZápasKoloVýsledekK1K2
25.09.Vaňková - OstlundOF6-1, 4-6, 6-21.037.15
23.09.Ostlund - Collombon1K6-2, 6-02.851.32
22.09.Ostlund - PiirtolaQ-OF6-1, 7-5  
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 158/131 105/80 32/32 21/19 - -
2019 38/19 34/18 4/1 - - -
2018 8/6 8/5 0/1 - - -
2017 38/29 35/25 0/2 3/2 - -
2016 26/27 15/10 10/15 1/2 - -
2015 24/26 6/13 16/11 2/2 - -
2014 16/14 4/5 2/2 10/7 - -
2013 8/7 3/2 - 5/5 - -
2012 0/2 0/2 - - - -
2011 0/1 - - 0/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 96/92 65/58 22/25 9/9 - -
2019 23/15 21/14 2/1 - - -
2018 6/2 6/2 - - - -
2017 32/22 25/19 2/2 5/1 - -
2016 18/24 6/9 12/13 0/2 - -
2015 14/19 7/10 6/8 1/1 - -
2014 2/7 0/3 0/1 2/3 - -
2013 1/3 0/1 - 1/2 - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2019 - 1
2017 - 1
2016 - 1
Celkem: 0 3
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2019 - 2
2018 - 1
2017 - 3
Celkem: 0 6
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  Káhira 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.09.   Ostlund F. - Samir S. F 6-3, 6-4 2.43 1.48
14.09.   Ostlund F. - Zolotareva A. SF 6-4, 6-1 1.30 3.08
13.09.   Ostlund F. - Prati F. ČF 7-5, 6-3 1.38 2.59
12.09.   Ostlund F. - Osabuohien A. OF 6-2, 6-1 1.01 8.26
10.09.   Ostlund F. - El-Sakka H. 1K 6-1, 6-1    
  Gran Canaria 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.08.   Vicens Mas R. - Ostlund F. 1K 7-62, 7-5 1.31 3.03
13.08.   Ostlund F. - Mihalikova T. Q-OF 6-2, 7-62 2.17 1.54
12.08.   Ostlund F. - Sauco Roque A. Q-1K 6-0, 6-2 1.01 8.34
  Gran Canaria ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.08.   Lahey A. - Ostlund F. 1K 6-3, 6-3 1.33 3.11
06.08.   Ostlund F. - Sauco Roque A. Q-OF 6-0, 6-0 1.01 8.40
  Sandefjord ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.07.   Farbas R. - Ostlund F. 1K 6-0, 6-3 5.76 1.07
  Parnu ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.07.   Tanasescu M. - Ostlund F. ČF 6-1    
18.07.   Ostlund F. - Orav S. OF 2-6, 6-2, 7-5    
18.07.   Ostlund F. - Kaul M. 1K 4-6, 6-2, 6-2    
  Tabarka 17 ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.06.   Turati A. - Ostlund F. F 6-2, 6-1 1.45 2.60
29.06.   Ostlund F. - Djoubri S. SF 2-6, 6-2, 6-1 2.14 1.61
28.06.   Ostlund F. - Capurro Tabor ČF 6-2, 6-2    
27.06.   Ostlund F. - Ganga E. OF 6-4, 6-0    
25.06.   Ostlund F. - Brighi G. 1K 6-0, 6-1 1.02 7.70
  Ystad ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.06.   Hogenkamp R. - Ostlund F. OF 6-4, 6-2 1.04 7.56
18.06.   Ostlund F. - Rosenquist J. 1K 4-6, 6-1, 7-5 1.75 1.92
  Heraklion 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.05.   Gavrila O. - Ostlund F. OF 7-65, 6-3 1.69 1.93
29.05.   Ostlund F. - Bachanek A. 1K 6-3, 6-4 1.04 6.68
  Heraklion 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.05.   Malygina E. - Ostlund F. SF 6-3, 6-0 1.95 1.71
24.05.   Ostlund F. - Duca G. ČF 6-1, 6-2 1.44 2.39
23.05.   Ostlund F. - Astakhova D. OF 7-5, 2-0 2.58 1.38
22.05.   Ostlund F. - Isaeva A. 1K 6-3, 6-3 1.59 2.08
  Varberg ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.05.   Samavati S. - Ostlund F. ČF 2-6, 6-3, 6-0 2.27 1.49
16.05.   Ostlund F. - Helgesson M. OF 7-62, 6-2 1.07 5.76
15.05.   Ostlund F. - Koivupuisto E. 1K 6-0, 6-1 1.01 8.34
  Göteborg ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.05.   Brune Olsen A. - Ostlund F. OF 6-2, 3-6, 6-4 2.39 1.44
07.05.   Ostlund F. - Sanz-Llaneza 1K 6-1, 6-0 1.15 4.09
  Antalya 13 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.04.   Marculescu M. - Ostlund F. 1K 3-0 2.53 1.40
  Antalya 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.03.   Mishina D. - Ostlund F. ČF 7-5, 6-0 1.28 3.02
28.03.   Ostlund F. - Makarova E. OF 6-0, 6-3 1.88 1.73
27.03.   Ostlund F. - Malygina E. 1K 7-5, 4-6, 6-4 1.57 2.10
26.03.   Ostlund F. - Rastegaeva A. Q-OF 6-0, 6-0 1.01 8.34
25.03.   Ostlund F. - Ercetin E. Q-1K 6-1, 6-0 1.12 4.63
  Antalya 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.03.   Gjorcheska L. - Ostlund F. OF 6-2, 7-5 1.10 5.06
20.03.   Ostlund F. - Erman Z. 1K 6-0, 6-1 1.08 5.28
19.03.   Ostlund F. - Sauvant C. Q-OF 7-5, 6-2    
18.03.   Ostlund F. - Leacock Y. Q-1K 6-4, 6-2 1.40 2.53
  Antalya 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.03.   Saigo R. - Ostlund F. Q-OF 6-3, 6-2 1.69 1.93
11.03.   Ostlund F. - Poduraeva M. Q-1K 6-4, 5-7, 10-5    
  Antalya 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.03.   Dema V. - Ostlund F. OF 6-1, 6-3 1.06 6.10
05.03.   Ostlund F. - Triebe J. 1K 6-2, 6-2 1.12 4.58
  Antalya 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.02.   Lantigua De L - Ostlund F. Q-1K 7-5, 6-4    
  Antalya 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.02.   Oliynykova O. - Ostlund F. Q-OF 6-2, 6-1 1.59 2.08
11.02.   Ostlund F. - Bejenaru K. Q-1K 4-6, 6-0, 10-4    
  Antalya 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.02.   Zuger J. - Ostlund F. 1K 60-7, 6-0, 6-0 1.75 1.85
05.02.   Ostlund F. - Zorgovska N. Q-OF 6-1, 6-1    
04.02.   Ostlund F. - Jeong J. Q-1K 6-2, 6-1 1.01 8.34
  Káhira 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.09.   Marin / Ostlu - El Sa / Solov F 6-3, 6-1    
13.09.   Marin / Ostlu - Alhus / Zolot SF 7-61, 6-0 1.93 1.69
12.09.   Marin / Ostlu - Jocov / Vasic ČF 6-3, 6-1 1.29 2.98
10.09.   Marin / Ostlu - Fouad / Refaa OF 6-1, 6-4    
  Gran Canaria ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.08.   Pulch / Shali - Ostlu / Vicen ČF    
07.08.   Ostlu / Vicen - Bozov / Mishi OF 6-1, 6-2    
  Sandefjord ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.07.   Bayer / Ganz - Jarls / Ostlu ČF 7-64, 3-6, 10-5    
23.07.   Jarls / Ostlu - Graov / Petru OF 6-4, 6-3    
  Bastad WTA Kolo Výsledek K1 K2
09.07.   Barth / Knoll - Henne / Ostlu OF 6-3, 6-1 1.11 5.50
  Tabarka 17 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.06.   Ostlu / Vikto - Capur / Turat F 6-3, 2-6, 10-8    
28.06.   Ostlu / Vikto - Estab / Zebal SF 6-3, 6-3    
27.06.   Ostlu / Vikto - Porte / Zlata ČF 6-2, 7-63    
26.06.   Ostlu / Vikto - Brigh / Nazar OF 2-6, 6-1, 10-6    
  Ystad ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.06.   Arbut / Danil - Jarls / Ostlu ČF 6-3, 6-3    
19.06.   Jarls / Ostlu - Lenng / Vilen OF 6-0, 6-2    
  Heraklion 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.05.   Males / Oliyn - Ostlu / Vanla OF 6-0, 6-2    
  Heraklion 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.05.   Kajur / Malun - Malyg / Ostlu OF 3-6, 6-4, 10-8 1.85 1.75
  Varberg ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.05.   Henne / Petro - Ostlu / Saner SF 7-5, 6-4 1.69 1.93
16.05.   Ostlu / Saner - Makho / Sanz ČF 7-64, 6-0 1.40 2.53
14.05.   Ostlu / Saner - Minet / Vehvi OF 6-3, 6-2 1.05 6.40
  Göteborg ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.05.   Henne / Yasar - Ostlu / Silic SF 6-3, 6-2 1.54 2.17
10.05.   Ostlu / Silic - Makar / Makho ČF 1.40 2.53
08.05.   Ostlu / Silic - Manil / Taras OF 6-0, 6-0 1.11 4.72
  Antalya 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.03.   Makar / Paule - Ostlu / Vukov OF 6-3, 4-6, 10-8    
  Antalya 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.03.   Dinu / Gjorc - Ostlu / Oz I. OF 7-610, 6-3 1.22 3.44
  Antalya 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.03.   Dema / Nagy - Ostlu / Oz I. ČF 66-7, 6-3, 10-7 1.22 3.46
12.03.   Ostlu / Oz I. - Manol / Oztur OF 6-0, 6-2 1.03 7.22
  Antalya 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.03.   Ovunc / Velce - Matvi / Ostlu OF 3-6, 6-4, 10-8 4.09 1.15
  Antalya 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.02.   Dinu / Fetec - Ostlu / Oz I. ČF 6-3, 6-1 1.17 3.88
19.02.   Ostlu / Oz I. - Bavis / Pysso OF 6-0, 6-2 1.44 2.39
  Antalya 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.02.   Bejen / Gaspa - Ostlu / Ureke F 6-4, 6-3 1.80 1.80
16.02.   Ostlu / Ureke - Matvi / Vanla SF 7-60, 2-6, 10-8 1.63 2.01
15.02.   Ostlu / Ureke - Cuk P / Ho J. ČF 6-2, 6-0    
15.02.   Ostlu / Ureke - Aikaw / Nahim OF 6-0, 5-7, 10-5    
  Antalya 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.02.   Anil / Simio - Ostlu / Ureke SF 6-2, 6-4 1.33 2.77
09.02.   Ostlu / Ureke - Shimi / Sonod ČF 6-4, 6-4    
09.02.   Ostlu / Ureke - Morde / Morde OF 66-7, 6-2, 10-6 2.17 1.54
Žádné zápasy.
 
  Káhira 13 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.09.   Roemer C. - Ostlund F. OF 6-4, 6-1 1.57 2.11
18.09.   Ostlund F. - Mane S. 1K 6-0, 6-1    
  Káhira 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.09.   Alhussein Abd - Ostlund F. SF 7-5, 6-4 3.36 1.26
14.09.   Ostlund F. - Ureke A. ČF 4-6, 7-5, 6-4 1.29 2.98
13.09.   Ostlund F. - Kakuya A. OF 6-4, 6-0 1.01 8.30
12.09.   Ostlund F. - Yasser Abd El 1K 6-4, 6-2 1.03 7.22
  Hammamet 14 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.04.   Yerolymos M. - Ostlund F. OF 6-1    
17.04.   Ostlund F. - Taylor E. 1K 6-3, 6-2    
  Tunis ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.04.   Bondar A. - Ostlund F. Q-OF    
08.04.   Ostlund F. - Bellahouel S. Q-2K 6-3, 6-3    
  Antalya 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.03.   Sramkova R. - Ostlund F. ČF 6-4, 6-1 1.13 4.42
22.03.   Ostlund F. - Muntean V. OF 2-6, 6-2, 7-62 1.60 2.06
21.03.   Ostlund F. - Rosnowska A. 1K 6-1, 6-2    
  Antalya 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.03.   Takamura S. - Ostlund F. 1K 3-6, 6-2, 7-5    
  Káhira 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.09.   Tatar / Vanho - Ostlu / Steur SF 6-4, 6-1 2.77 1.33
13.09.   Ostlu / Steur - Ercet / Gorch ČF 7-5, 6-3 1.04 6.82
  Antalya 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.03.   Ostlu / Rosca - Ghior / Munte F 6-3, 4-6, 10-7    
23.03.   Ostlu / Rosca - Knoll / Vukov SF    
22.03.   Ostlu / Rosca - Anil / Marin ČF 6-0, 7-5    
20.03.   Ostlu / Rosca - Flink / Liste OF 3-6, 6-2, 11-9    
  Antalya 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.03.   Knoll / Liste - Marin / Ostlu SF 6-0, 6-1    
15.03.   Marin / Ostlu - Sario / Yoruk ČF 6-2, 7-5    
13.03.   Marin / Ostlu - Horac / Takam OF 6-4, 6-2    
Žádné zápasy.
 
  Káhira 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.12.   Klaffner M. - Ostlund F. ČF 6-1, 6-0 1.60 2.06
14.12.   Ostlund F. - Stojanovic J. OF 6-2, 6-1    
13.12.   Ostlund F. - Kalimullina R. 1K 6-3, 6-2 1.03 7.12
  Káhira 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.12.   Rosca A. - Ostlund F. OF 7-612, 6-2 1.65 1.98
06.12.   Ostlund F. - Klymenko A. 1K 6-1, 6-1 1.03 7.12
  Jounieh 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.10.   Vukovic D. - Ostlund F. 1K 7-5, 5-7, 6-1    
  Jounieh ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.09.   De Bernardi C. - Ostlund F. SF 6-2, 6-1 1.38 2.73
29.09.   Ostlund F. - Cabaj Awad J. ČF 7-5, 6-0    
28.09.   Ostlund F. - Engelmann J. OF 6-2, 1-6, 6-1    
27.09.   Ostlund F. - Vukovic D. 1K 3-6, 6-1, 6-3    
  Antalya 30 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.09.   Ostlund F. - Anshba A. F 6-3, 6-1 2.29 1.54
23.09.   Ostlund F. - Gatica B. SF 6-3, 6-3 2.20 1.58
22.09.   Ostlund F. - Piai E. ČF 2-6, 6-3, 6-4 1.47 2.32
21.09.   Ostlund F. - Pirok A. OF 6-0, 4-6, 6-2 1.08 5.40
20.09.   Ostlund F. - Svarkovskaya 1K 6-4, 7-66    
  Antalya 28 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.09.   Alves C. - Ostlund F. SF 6-4, 65-7, 7-67 1.58 2.14
08.09.   Ostlund F. - Gatica B. ČF 6-3, 3-6, 6-4 2.25 1.50
07.09.   Ostlund F. - Bereznyak S. OF 6-3, 6-2 1.12 4.58
05.09.   Ostlund F. - Procacci A. 1K 6-2, 7-65    
  Antalya 27 ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.08.   Heinova S. - Ostlund F. OF 2-6, 7-67, 6-4 1.70 1.91
30.08.   Ostlund F. - Nazarova G. 1K 7-62, 3-0 1.45 2.37
  Gran Canaria 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.08.   Ewijk C. - Ostlund F. F 4-6, 6-4, 6-2 1.51 2.31
18.08.   Ostlund F. - Al Nabhani F. SF 6-1, 6-2 2.65 1.40
17.08.   Ostlund F. - Fita Boluda A. ČF 4-6, 6-3, 6-2 1.60 2.11
16.08.   Ostlund F. - Cortez Llorca OF 6-2, 6-2 1.44 2.40
15.08.   Ostlund F. - Molina Megias 1K 6-2, 6-3 1.20 3.60
  Gran Canaria ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.08.   Seibold E. - Ostlund F. OF 6-1, 4-6, 6-3 1.50 2.25
07.08.   Ostlund F. - Bhosale R. 1K 5-1 2.46 1.42
  Parnu ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.07.   Solnyshkina M. - Ostlund F. 1K 7-64, 6-3 5.16 1.09
  Bursa ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.07.   Cascino E. - Ostlund F. Q-ČF 63-7, 6-3, 6-1 1.38 2.59
16.07.   Ostlund F. - Anil C. Q-OF 3-6, 6-3, 6-1    
15.07.   Ostlund F. - Saitoglu S. Q-1K 6-0, 6-0    
  Turín ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.07.   Mendez S. - Ostlund F. Q-OF 7-66, 6-3 1.21 3.51
09.07.   Ostlund F. - Camerano E. Q-2K 6-3, 1-6, 6-3    
  Lund ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.06.   Ghitescu A. - Ostlund F. Q-OF 6-1, 6-1    
25.06.   Ostlund F. - Ehn R. Q-1K 6-0, 6-0    
  Ystad ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.06.   Ghitescu A. - Ostlund F. 1K 6-4, 6-1 2.11 1.60
  Padova ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.06.   Yerolymos M. - Ostlund F. Q-OF 64-7, 6-0, 6-3    
11.06.   Ostlund F. - Marcionni S. Q-1K 6-2, 6-4    
  Brescia ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.06.   Hon P. - Ostlund F. Q-1K 4-6, 6-4, 7-5    
  Bundesliga - ženy Kolo Výsledek K1 K2
28.05.   Cadantu A. - Ostlund F. 4K 6-3, 6-0    
25.05.   Ostlund F. - Plecita A. 3K 6-1, 6-0    
21.05.   Ostlund F. - Zarytska A. 2K 6-1, 7-6    
  Bastad ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.05.   Von Deichmann - Ostlund F. OF 6-2, 6-2 1.03 7.96
16.05.   Ostlund F. - Kremen I. 1K 7-5, 6-3 2.89 1.33
14.05.   Ostlund F. - Adamescu C. Q-OF 1-6, 6-2, 6-2    
13.05.   Ostlund F. - Helgesson M. Q-1K 6-2, 6-2    
  Dunakeszi ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.05.   Nicholls O. - Ostlund F. Q-1K 6-1, 6-2    
  Györ ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.05.   Bulgaru M. - Ostlund F. 1K 7-64, 7-5 1.60 2.06
  Tunis ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.04.   Poznikhirenko - Ostlund F. Q-OF 6-4, 6-2    
22.04.   Ostlund F. - Wuarin P. Q-1K 6-1, 6-0    
  Hammamet 15 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.04.   Scala C. - Ostlund F. ČF 6-0, 7-5 1.48 2.30
20.04.   Ostlund F. - Kilnarova M. OF 7-65, 6-1 3.09 1.27
19.04.   Ostlund F. - Paigina M. 1K 6-2, 7-5 4.58 1.12
  Hammamet 14 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.04.   Chiesa D. - Ostlund F. 1K 6-4, 6-2 1.26 3.15
  Hammamet 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.03.   Kordolaimi E. - Ostlund F. 1K 7-5, 6-1 1.30 2.92
20.03.   Ostlund F. - Avvantaggiati Q-OF 6-4, 6-4 1.02 7.64
  Hammamet 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.03.   Suvrijn J. - Ostlund F. OF 7-5, 6-3 1.27 3.09
14.03.   Ostlund F. - Alegre Ferre 1K 65-7, 6-2, 6-0 1.05 6.30
  Hammamet 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.03.   Shinikova I. - Ostlund F. 1K 6-2, 6-1 1.03 7.12
  Káhira 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.12.   Rosca / Tatar - Ostlu / Totka ČF 4-6, 6-4, 10-7    
12.12.   Ostlu / Totka - Akiya / Alhus OF 6-3, 6-1    
  Káhira 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.12.   Kitag / Kolar - Marin / Ostlu SF 6-4, 7-5    
07.12.   Marin / Ostlu - Akiya / Ogata ČF 7-66, 6-2    
05.12.   Marin / Ostlu - Rosca / Tatar OF 6-0, 3-6, 10-7    
  Jounieh 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.10.   Totka / Vukov - Cabaj / Ostlu SF    
05.10.   Cabaj / Ostlu - Abou / Helge ČF 5-7, 6-4, 10-6    
  Jounieh ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.09.   Abou / Cengi - Cabaj / Ostlu F 6-4, 7-5    
29.09.   Cabaj / Ostlu - Riley / Vukov SF 6-0, 6-4    
28.09.   Cabaj / Ostlu - Engel / Peckl ČF 7-5, 4-6, 10-3    
  Antalya 30 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.09.   Sosno / Stama - Ivano / Ostlu OF 6-3, 6-1    
  Antalya 28 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.09.   Ostlu / Tinji - Iakov / Nazar F 6-1, 6-2    
08.09.   Ostlu / Tinji - Escau / Gatic SF 6-4, 6-1    
07.09.   Ostlu / Tinji - Kajev / Kitag ČF 6-4, 6-2    
05.09.   Ostlu / Tinji - Perei / Piai OF 7-5, 6-3    
  Antalya 27 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.09.   Pospe / Sosno - Ostlu / Papam SF 6-3, 7-66    
31.08.   Ostlu / Papam - Colle / Stuar ČF 6-2, 6-4    
  Gran Canaria 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.08.   Sanz / Schla - Murta / Ostlu OF 2-6, 7-64, 10-4    
  Gran Canaria ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.08.   Al Na / Ferna - Klaff / Ostlu SF 6-0, 4-6, 10-8    
09.08.   Klaff / Ostlu - Sanz / Willi ČF 6-1, 6-3    
07.08.   Klaff / Ostlu - Alexa / Stepa OF 6-3, 6-0 1.07 5.66
  Parnu ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.07.   Gorla / Nuudi - Kazio / Ostlu ČF 6-4, 6-4    
25.07.   Kazio / Ostlu - Tani / Tani OF 6-2, 6-0    
  Bursa ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.07.   Skaml / Strak - Cengi / Ostlu OF 6-0, 3-6, 10-8    
  Turín ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.07.   Buril / Caval - Kordo / Ostlu ČF 2-6, 6-2, 10-5    
10.07.   Kordo / Ostlu - Berto / Gugli OF 6-2, 6-3    
  Lund ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.06.   Jarls / Ostlu - Paar / Wacha F 6-2, 64-7, 14-12 2.17 1.54
29.06.   Jarls / Ostlu - Bonav / Liste SF 2-6, 6-4, 10-3 3.21 1.25
28.06.   Jarls / Ostlu - Evtim / Stokk ČF 2-6, 6-3, 10-8    
27.06.   Jarls / Ostlu - Barri / Rasmu OF 6-4, 6-4 1.60 2.06
  Ystad ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.06.   Heise / Schae - Njuki / Ostlu OF 7-5, 6-3 1.45 2.37
  Bastad ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.05.   Bara / Buzar - Ostlu / Rinal OF 6-1, 6-1 1.18 3.79
  Dunakeszi ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.05.   Podor / Vrlji - Ostlu / Potoc OF 6-4, 7-5 1.20 3.60
  Györ ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.05.   Horac / Sumov - Ostlu / Potoc OF 5-7, 7-5, 11-9    
  Hammamet 15 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.04.   Peckl / Wuari - Brito / Ostlu OF 6-3, 6-3    
  Hammamet 14 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.04.   Lumsd / Udvar - Brito / Ostlu F 6-4, 5-7, 10-4 2.92 1.30
14.04.   Brito / Ostlu - Solov / Spaso SF 6-2, 6-4 1.20 3.60
13.04.   Brito / Ostlu - Albie / Girar ČF 7-5, 6-2 1.65 1.98
11.04.   Brito / Ostlu - Ivano / Niedm OF 6-2, 6-0 1.65 1.98
  Hammamet 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.03.   Roeme / Walla - Kulik / Ostlu ČF 4-6, 6-1, 10-7 1.35 2.70
21.03.   Kulik / Ostlu - Bjork / Jones OF 7-5, 6-2 2.02 1.62
  Hammamet 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.03.   Bache / Lene - Bulla / Ostlu SF 6-4, 2-6, 10-4 1.70 1.91
16.03.   Bulla / Ostlu - Grinc / Khabi ČF 62-7, 7-65, 10-8 2.37 1.45
15.03.   Bulla / Ostlu - Remy / Temin OF 6-0, 4-3 2.06 1.60
  Hammamet 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.03.   Jamri / Kulik - Bilar / Ostlu OF 7-5, 6-4 1.91 1.70
Žádné zápasy.
 
  Káhira 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.12.   Miroshnichenk - Ostlund F. ČF 6-3, 6-4 1.30 2.92
15.12.   Ostlund F. - Peer A. OF 6-1, 6-2 1.02 7.64
  Hammamet 33 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.12.   Simic J. - Ostlund F. 1K 6-1, 6-2 1.55 2.15
  Hammamet 22 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.09.   Ho J. - Ostlund F. OF 6-2, 3-6, 6-3 1.72 1.89
21.09.   Ostlund F. - Natali M. 1K 7-5, 6-3 1.30 2.92
  Hammamet 21 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.09.   Ho J. - Ostlund F. OF 3-6, 6-2, 6-0 2.70 1.35
14.09.   Ostlund F. - Peckl K. 1K 6-0, 6-4 1.03 7.12
  Hammamet 35 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.09.   Ostlund F. - Savic A. F 6-4, 6-2 1.97 1.65
10.09.   Ostlund F. - Natali M. SF 2-6, 7-5, 6-1 1.39 2.58
09.09.   Ostlund F. - Tona M. ČF 7-5, 6-2 1.50 2.25
08.09.   Ostlund F. - Sella F. OF 6-2, 6-3 1.63 2.01
07.09.   Ostlund F. - Abrile V. 1K 7-5, 6-3 1.05 6.30
  Bastad Kolo Výsledek K1 K2
17.07.   Erakovic M. - Ostlund F. Q-1K 7-5, 6-2 1.06 6.87
  Helsingborg 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.06.   Von Deichmann - Ostlund F. 1K 6-3, 7-61 1.14 4.43
  Ystad ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.06.   Caregaro M. - Ostlund F. 1K 6-4, 6-2 1.17 4.14
  Hammamet 19 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.06.   Steur J. - Ostlund F. ČF 3-6, 6-3, 6-1 2.15 1.55
02.06.   Ostlund F. - Kulikova Y. OF 6-1, 4-6, 7-5 1.05 6.30
01.06.   Ostlund F. - Makhorkina A. 1K 7-68, 7-66 1.56 2.13
  Bastad 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.05.   Schnyder P. - Ostlund F. SF 6-0, 6-2 1.08 5.40
19.05.   Ostlund F. - Luttikhuis N. ČF 6-4, 6-3 1.80 1.80
18.05.   Ostlund F. - Liebens K. OF 6-3, 5-7, 6-0 2.40 1.44
16.05.   Ostlund F. - Hering K. 1K 1-6, 6-4, 6-4 1.80 1.80
  Bastad ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.05.   Barritza K. - Ostlund F. ČF 7-5, 6-0 1.20 3.60
11.05.   Ostlund F. - Njuki B. OF 7-66, 2-6, 7-5 1.98 1.65
10.05.   Ostlund F. - Sofradzija A. 1K 6-0, 1-6, 6-4 1.08 5.40
  Káhira 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.12.   Maets / Popes - Munte / Ostlu SF 7-65, 6-2    
15.12.   Munte / Ostlu - Bourg / Miros ČF    
  Hammamet 33 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.12.   Napol / Spite - Jarls / Ostlu ČF 6-4, 6-3    
07.12.   Jarls / Ostlu - Khabi / Kim Y OF 6-1, 6-3    
  Hammamet 22 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.09.   Chant / Piraz - Hobga / Ostlu SF 4-6, 7-63, 10-7    
21.09.   Hobga / Ostlu - Brito / Luini ČF 3-6, 6-4, 10-7    
  Hammamet 21 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.09.   Abdel / Yang - Luini / Ostlu OF 6-2, 6-4    
  Hammamet 35 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.09.   Morat / Sella - Luini / Ostlu OF 3-6, 6-3, 10-6    
  Helsingborg 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.06.   Tian / You X - Ostlu / Radan ČF 6-3, 6-4    
28.06.   Ostlu / Radan - Barri / Raaho OF 7-5, 0-6, 10-2    
  Ystad ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.06.   Celik / Segue - Ostlu / Tinji ČF 6-2, 6-2    
20.06.   Ostlu / Tinji - Careg / Gatto OF 6-4, 6-1    
  Hammamet 19 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.06.   Coppo / Sun L - Niedm / Ostlu ČF 7-63, 7-64    
  Bastad ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.05.   Franc / Liste - Ostlu / Tinji SF 4-6, 6-1, 10-7    
11.05.   Ostlu / Tinji - Alfre / Saner ČF 6-2, 6-1    
10.05.   Ostlu / Tinji - Ferra / Gison OF 6-1, 6-1    
Žádné zápasy.
 
  Káhira 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.12.   Leykina P. - Ostlund F. OF 6-3, 6-1 1.04 7.90
09.12.   Ostlund F. - Peckl K. 1K 6-3, 6-2 1.24 3.43
  Káhira 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.12.   Totka N. - Ostlund F. 1K 6-2, 6-4 1.12 4.60
  Káhira 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.11.   Elnimr l. - Ostlund F. OF 6-4, 7-5 3.20 1.25
  Telavi 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.07.   Kavlashvili T. - Ostlund F. 1K 5-1 1.10 4.95
  Torun ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.06.   Ene C. - Ostlund F. Q-OF 6-2, 6-3    
29.06.   Ostlund F. - Nosek W. Q-2K 6-3, 6-3    
  Helsingborg 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.06.   Daniilidou E. - Ostlund F. Q-OF 6-2, 6-1    
21.06.   Ostlund F. - Herlogsson J. Q-1K 6-0, 6-0    
  Ystad ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.06.   Boserup J. - Ostlund F. 1K 6-0, 6-0 1.08 5.40
13.06.   Ostlund F. - Paalma E. Q-OF 6-1, 6-4    
  Bastad 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.05.   Njuki B. - Ostlund F. 1K 6-0, 6-4 1.65 1.98
  Bastad ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.05.   Ulvefeldt M. - Ostlund F. 1K 6-4, 6-2 2.16 1.55
  Antalya 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.03.   Lemmens E. - Ostlund F. 1K 6-4, 6-2 1.46 2.36
  Antalya 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.03.   Folts A. - Ostlund F. 1K 6-3, 6-2 1.55 2.16
02.03.   Ostlund F. - Cantos Siemer Q-OF 7-65, 6-4    
01.03.   Ostlund F. - Milovanovic D. Q-2K 6-3, 6-2    
  Antalya 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.02.   Zimmermann K. - Ostlund F. 1K 4-6, 6-3, 6-4 1.80 1.80
  Antalya 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.02.   Poikajarvi R. - Ostlund F. 1K 6-2, 1-6, 7-65 2.90 1.30
  Káhira 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.12.   Bara / Buzar - Ostlu / Tring ČF 6-4, 6-1    
08.12.   Ostlu / Tring - Plosk / Shawk OF 6-4, 6-2    
  Káhira 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.12.   Morgi / Polan - Ostlu / Plosk ČF 5-7, 7-610, 14-12    
01.12.   Ostlu / Plosk - Peckl / Tring OF 6-2, 3-6, 10-8    
  Káhira 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.11.   Apple / Cengi - Ostlu / Plosk ČF 6-3, 6-1    
  Helsingborg 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.06.   Danii / Kvats - Jarls / Ostlu OF 6-0, 6-1    
  Ystad ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.06.   Perri / Simmo - Jarls / Ostlu ČF 6-2, 6-1    
15.06.   Jarls / Ostlu - Baran / Boev OF 2-6, 6-3, 10-8    
  Bastad 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.05.   Rinal / Rohde - Jarls / Ostlu ČF 6-3, 7-66    
11.05.   Jarls / Ostlu - Cheli / Koche OF 6-2, 6-2    
  Bastad ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.05.   Liste / Lizar - Jarls / Ostlu ČF 6-1, 6-1    
05.05.   Jarls / Ostlu - Leivo / Tuomi OF 6-4, 4-6, 10-8    
  Antalya 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.03.   Grajd / Jurik - Jarls / Ostlu SF 6-2, 6-4    
12.03.   Jarls / Ostlu - Bogol / Nanca ČF 6-4, 3-6, 10-6    
11.03.   Jarls / Ostlu - Hadji / Uzcat OF 6-0, 6-0    
  Antalya 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.02.   Lemme / Tiel - Ostlu / Rinal OF 2-6, 6-2, 10-6    
  Antalya 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.02.   Kolb / Kolb - Ek E. / Ostlu OF 6-1, 6-1    
Žádné zápasy.
 
  Bastad Kolo Výsledek K1 K2
14.07.   Rus A. - Ostlund F. Q-1K 6-4, 6-3 1.02 9.67
  Kristienhamn ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.06.   Boev M. - Ostlund F. Q-OF 6-1, 2-6, 6-3 1.21 3.50
22.06.   Ostlund F. - Malm M. Q-1K 6-3, 6-4    
  Ystad ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.06.   Schaeder L. - Ostlund F. Q-OF 7-5, 6-3    
14.06.   Ostlund F. - Alenas K. Q-1K 6-1, 6-2    
  Bastad 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.05.   Herdzelas D. - Ostlund F. OF 6-2, 6-3 1.23 3.35
12.05.   Ostlund F. - Rosenquist J. 1K 6-2, 7-5 1.16 4.00
  Bastad ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.05.   Barritza K. - Ostlund F. OF 6-2, 7-68 1.06 5.95
06.05.   Ostlund F. - Wulcan P. 1K 6-4, 6-1 1.48 2.30
  Kristienhamn ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.06.   Benoi / Boev - Jarls / Ostlu OF 6-2, 6-1    
  Bastad 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.05.   Ek E. / Lukna - Ostlu / Wulca OF 65-7, 6-3, 10-6    
  Bastad ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.05.   Grajd / Sakka - Ostlu / Rinal OF 7-5, 6-3    
Žádné zápasy.
 
  Bastad 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.05.   Schaeder L. - Ostlund F. 1K 6-2, 6-0    
12.05.   Ostlund F. - Velica A. Q-OF 6-3, 6-1    
11.05.   Ostlund F. - Njuki B. Q-1K 7-66, 6-4    
  Bastad ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.05.   Wulcan P. - Ostlund F. Q-OF 2-6, 6-4, 6-0    
04.05.   Ostlund F. - Petrovic J. Q-1K 3-6, 7-64, 6-4    
  Bastad 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.05.   Peter / Ulvef - Ostlu / Petro OF 6-2, 6-1    
Žádné zápasy.
 
  Bastad 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.05.   De Vroome I. - Ostlund F. Q-1K 6-2, 7-63    
  Bastad ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.05.   Holert K. - Ostlund F. Q-1K 6-0, 6-1    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
19.07.2019 - 23.07.2019  Parnu ITF skreč
10.04.2019 - 07.05.2019  Antalya 13 ITF skreč
23.10.2018 - 04.02.2019  Šarm aš-Šajch 18 ITF skreč
19.04.2018 - 12.09.2018  Hammamet 14 ITF skreč
09.04.2018 - 17.04.2018  Tunis ITF nenastoupila
08.03.2016 - 08.03.2016  Šarm aš-Šajch 6 ITF skreč
07.07.2015 - 28.07.2015  Telavi 5 ITF skreč
 
 
 
 
 
TOPlist