Paulenka Katyarina - profil

Paulenka Katyarina 

Paulenka Katyarina

Stát: Bělorusko
Věk: 19 (25. 1. 2000)
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 957. / 740.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 990. / 874.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

U hráče není k dispozici žádná bilance.
U hráče není k dispozici žádná bilance.
U hráče není k dispozici žádná bilance.
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2018 - 1
Celkem: 0 1
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2019 - 1
Celkem: 0 1
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  Minsk 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.11.   Raducanu E. - Paulenka K. Q-OF 6-1, 6-4 1.06 5.96
11.11.   Paulenka K. - Laskevich E. Q-1K 6-3, 6-4    
  Parnu 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.11.   Shalimova E. - Paulenka K. OF 6-4, 6-3 1.38 2.59
06.11.   Paulenka K. - Sasnouskaya T 1K 0-6, 6-0, 6-4 1.15 4.14
  Šarm aš-Šajch 18 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.10.   Rushiti A. - Paulenka K. 1K 6-2, 2-6, 7-62 1.21 3.51
  Šarm aš-Šajch 17 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.10.   Jaruskova T. - Paulenka K. OF 6-1, 6-2    
16.10.   Paulenka K. - Rusova A. 1K 5-7, 6-2, 6-0 1.06 5.96
  Batumi ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.08.   Kolb N. - Paulenka K. 1K 4-6, 1-3    
  Tabarka 23 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.08.   Nicault I. - Paulenka K. ČF 6-3, 3-6, 6-4 2.08 1.59
08.08.   Paulenka K. - Suvrijn J. OF 6-3, 6-1 3.86 1.17
07.08.   Paulenka K. - Stojanovic J. 1K 6-2, 6-2 1.60 2.05
  Tabarka 22 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.08.   Suvrijn J. - Paulenka K. ČF 6-4, 6-3 1.38 2.58
01.08.   Paulenka K. - Stojanovic J. OF 6-3, 6-2 1.29 2.96
31.07.   Paulenka K. - Squarcialupi 1K 2-6, 6-3, 6-4 1.04 6.82
  Minsk 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.06.   Perper A. - Paulenka K. OF 7-62, 6-1 1.33 2.92
12.06.   Paulenka K. - Gonzalez M. 1K 6-3, 3-6, 6-2 3.72 1.21
  Minsk ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.06.   Jones F. - Paulenka K. 1K 6-2, 6-1 1.14 4.62
  Antalya 17 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.05.   Molinaro E. - Paulenka K. 1K 6-3, 7-62 1.08 5.28
  Antalya 16 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.05.   Lukacs V. - Paulenka K. 1K 6-3, 6-0 1.21 3.52
  Antalya 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.04.   Naito Y. - Paulenka K. ČF 6-2, 6-2 1.10 5.06
04.04.   Paulenka K. - Mikhaylova V. OF 6-1, 6-2 1.22 3.46
02.04.   Paulenka K. - Prenkovic L. 1K 6-4, 6-1    
  Antalya 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.03.   Urzhumova V. - Paulenka K. 1K 7-65, 7-5    
  Šymkent 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.02.   Kanapatskaya - Paulenka K. 1K 4-6, 6-4, 6-4 2.53 1.40
19.02.   Paulenka K. - Malygina E. Q-OF 6-2, 2-6, 10-6    
18.02.   Paulenka K. - Cherkassova T Q-1K 6-0, 6-2    
  Šymkent 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.02.   Kazionova E. - Paulenka K. 1K 6-2, 6-3 1.80 1.80
  Minsk 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.11.   Talbi / Yashi - Kanap / Paule OF 6-3, 6-2    
  Parnu 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.11.   Lamen / Priby - Kanap / Paule SF 7-60, 6-2    
07.11.   Kanap / Paule - Axyan / Petro ČF 4-6, 6-4, 10-7    
06.11.   Kanap / Paule - Kubre / Narmo OF 7-65, 6-3    
  Šarm aš-Šajch 18 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.10.   Falko / Kubka - Kanap / Paule ČF 62-7, 6-2, 10-2    
22.10.   Kanap / Paule - Badaw / El Sa OF 6-3, 6-1    
  Šarm aš-Šajch 17 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.10.   Kanap / Paule - Arcan / Le Bi F 6-3, 3-6, 10-4    
18.10.   Kanap / Paule - Malmq / Ponom SF 6-4, 62-7, 10-4    
17.10.   Kanap / Paule - Rusov / Ryser ČF 6-0, 6-4    
15.10.   Kanap / Paule - Amend / Desso OF 2-6, 6-0, 11-9    
  Tabarka 23 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.08.   Girar / Peckl - Paule / Rudiu OF 6-2, 6-1    
  Tabarka 22 ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.07.   Kudas / Rudiu - Nikit / Paule OF 6-2, 6-4    
  Minsk 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.06.   Anshb / Detiu - Paule / Sokal OF 2-6, 6-3, 10-6    
  Minsk ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.06.   Colme / Eiker - Paule / Sokal OF 7-5, 6-3    
  Antalya 17 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.05.   Kulik / Molin - Nikit / Paule OF 6-2, 4-6, 10-7 1.39 2.56
  Antalya 16 ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.04.   Nazar / Popla - Nikit / Paule OF 7-5, 7-64 1.44 2.39
  Antalya 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.04.   Marin / Pisla - Paule / Urzhu ČF 7-5, 6-2 1.67 1.96
02.04.   Paule / Urzhu - Alkio / Canto OF 6-2, 6-3    
  Antalya 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.03.   Malyg / Park - Makar / Paule SF 6-2, 6-3    
28.03.   Makar / Paule - Vanla / Yoruk ČF 6-1, 6-2    
27.03.   Makar / Paule - Ostlu / Vukov OF 6-3, 4-6, 10-8    
  Šymkent 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.02.   Kubar / Nazar - Dmitr / Paule OF 6-2, 2-0 1.75 1.85
  Šymkent 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.02.   Kubar / Tikho - Dmitr / Paule OF 6-3, 3-6, 11-9 1.40 2.53
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
27.08.2019 - 15.10.2019  Batumi ITF skreč
 
 
 
 
TOPlist