Roca Batalla Oriol - profil

Roca Batalla Oriol 

Roca Batalla Oriol

Stát: Španělsko
Věk: 25 (30. 4. 1993)
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 262. / 193.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 416. / 207.
Pohlaví: muž
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
 Futures 2018 SF 15.12. 10:05 Roca Batalla - Madaras D. 1.30 3.17
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 433/240 359/188 73/48 1/3 0/1 -
2018 65/21 57/18 7/3 1/0 - -
2017 50/19 46/18 4/1 - - -
2016 49/38 42/29 7/6 0/2 0/1 -
2015 59/27 47/19 12/7 0/1 - -
2014 72/27 57/22 15/5 - - -
2013 53/33 34/21 19/12 - - -
2012 35/34 26/22 9/12 - - -
2011 29/17 29/16 0/1 - - -
2010 14/13 14/12 0/1 - - -
2009 5/9 5/9 - - - -
2008 2/2 2/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 285/111 214/89 71/22 - - -
2018 29/14 26/12 3/2 - - -
2017 42/12 40/11 2/1 - - -
2016 36/16 33/14 3/2 - - -
2015 39/13 30/9 9/4 - - -
2014 54/20 43/17 11/3 - - -
2013 61/23 29/16 32/7 - - -
2012 24/13 13/10 11/3 - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2018 - 5
2017 - 3
2016 - 1
2015 - 4
2014 - 6
2013 - 1
Celkem: 0 20
 
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2018 - 4
2017 - 4
2016 - 5
2015 - 6
2014 - 6
2013 - 7
2012 - 2
Celkem: 0 34
 
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  Futures 2018 Kolo Výsledek K1 K2
14.12.   Roca Batalla - Paroulek T. ČF 6-1, 7-64    
13.12.   Roca Batalla - Gadamauri B. OF 6-2, 6-1 1.02 7.76
12.12.   Roca Batalla O. - Weis A. 1K 64-7, 6-2, 6-3 1.05 6.40
08.12.   Katic D. - Roca Batalla O. SF 7-5, 6-4 3.22 1.28
08.12.   Roca Batalla - Stevens B. ČF 6-4, 5-7, 6-1    
07.12.   Roca Batalla - Madaras D. OF 6-0 1.20 3.64
05.12.   Roca Batalla - McDaniels M. 1K 6-0, 6-1    
22.11.   Fetisleam E. - Roca Batalla OF 6-4, 7-5 6.10 1.06
21.11.   Roca Batalla O. - Dancu V. 1K 6-3, 6-2 1.10 4.97
25.09.   Giraldi Reque - Roca Batalla 1K 6-3, 6-5 7.42 1.04
  Biella challenger Kolo Výsledek K1 K2
17.09.   Arnaboldi A. - Roca Batalla 1K 63-7, 6-2, 6-3 1.76 1.95
  Banja Luka challenger Kolo Výsledek K1 K2
12.09.   Berlocq C. - Roca Batalla OF 6-4, 6-4 1.36 2.88
10.09.   Roca Batalla - Nedelko I. 1K 6-0, 6-4 1.23 3.74
  Futures 2018 Kolo Výsledek K1 K2
31.08.   Brancaccio R. - Roca Batalla SF 6-4, 7-5 2.23 1.56
30.08.   Roca Batalla O. - Oliel Y. ČF 6-0, 6-3 1.13 4.77
29.08.   Roca Batalla - Fornell-Mestr OF 7-5, 6-4 1.27 3.20
28.08.   Roca Batalla - Semmler M. 1K 6-3, 4-6, 7-64 1.09 5.78
24.08.   Gakhov I. - Roca Batalla O. SF 3-6, 7-63, 6-4 2.10 1.60
23.08.   Roca Batalla - Brancaccio R. ČF 6-1, 62-7, 7-65 1.34 2.88
22.08.   Roca Batalla - Martos Gornes OF 6-1, 6-4 1.07 6.22
21.08.   Roca Batalla - Meligeni Rodr 1K 5-7, 6-1, 6-2 1.20 3.80
05.08.   Roca Batalla - Esteve Lobato F 6-2, 7-62 1.28 3.26
04.08.   Roca Batalla - Pla Malfeito SF 6-4, 6-4 1.21 3.90
03.08.   Roca Batalla - Chepelev A. ČF 6-3, 6-0 1.09 5.86
02.08.   Roca Batalla - Fernandez Can OF 4-6, 6-3, 6-2 1.16 4.37
31.07.   Roca Batalla - Barroso Campo 1K 6-1, 6-4 1.10 5.51
  Gstaad Kolo Výsledek K1 K2
25.07.   Lopez F. - Roca Batalla O. OF 4-6, 7-64, 6-4 1.26 3.84
24.07.   Roca Batalla - Lorenzi P. 1K 6-3, 64-7, 6-3 3.10 1.30
22.07.   Zopp J. - Roca Batalla O. Q-ČF 6-3, 6-4 1.49 2.45
21.07.   Roca Batalla - de Schepper K Q-OF 6-2, 7-5 2.12 1.65
  San Benedetto challenger Kolo Výsledek K1 K2
15.07.   Varillas Pati - Roca Batalla Q-OF 65-7, 6-3, 7-65 3.16 1.32
14.07.   Roca Batalla - Velotti A. Q-1K 6-1, 6-2 1.31 3.21
  Perugia challenger Kolo Výsledek K1 K2
09.07.   Petrone A. - Roca Batalla Q-OF 66-7, 6-1, 6-4 3.76 1.20
08.07.   Roca Batalla O. - Fonio G. Q-1K 6-2, 6-3 1.26 3.28
  Futures 2018 Kolo Výsledek K1 K2
24.06.   Roca Batalla - Galarza J. F 6-2, 6-2 1.51 2.37
23.06.   Roca Batalla - Slobodshikov SF 6-3, 1-0 1.18 4.05
22.06.   Roca Batalla - Korovin M. ČF 6-2, 6-1 1.06 6.02
21.06.   Roca Batalla O. - Ghilea V. OF 7-5, 6-1 1.10 5.06
20.06.   Roca Batalla O. - Batlle C. 1K 6-2, 6-1    
17.06.   Silva F. - Roca Batalla O. F 7-65, 67-7, 7-5 1.59 2.22
16.06.   Roca Batalla O. - Habib H. SF 6-4, 6-0 1.26 3.51
15.06.   Roca Batalla O. - Dougaz A. ČF 6-2, 7-5    
14.06.   Roca Batalla - Pourroy L. OF 7-65, 6-1    
13.06.   Roca Batalla O. - Muzaev R. 1K 6-2, 3-6, 6-2    
27.05.   Luz O. - Roca Batalla O. F 7-66, 4-2 3.22 1.29
26.05.   Roca Batalla - Meligeni Rodr SF 6-4, 6-4 1.20 3.82
25.05.   Roca Batalla - Pla Malfeito ČF 6-3, 6-2 1.19 3.92
24.05.   Roca Batalla O. - Korda S. OF 6-4, 6-2 1.26 3.26
22.05.   Roca Batalla - Martin Tiffon 1K 6-2, 6-3 1.04 7.59
20.05.   Roca Batalla O. - Salman O. F 7-65, 6-2 1.17 4.47
19.05.   Roca Batalla - Brancaccio R. SF 6-3, 7-63 1.29 3.27
18.05.   Roca Batalla - Barranco Cosa ČF 7-613, 6-2 1.39 2.70
17.05.   Roca Batalla - Lopez San Mar OF 6-2, 7-5    
15.05.   Roca Batalla - Martos Gornes 1K 6-3, 7-62 1.11 5.35
25.03.   Roca Batalla O. - Saez J. F 7-5, 6-1 1.58 2.22
24.03.   Roca Batalla O. - Torre E. SF 6-0, 6-3 1.31 3.10
23.03.   Roca Batalla O. - Diep F. ČF 6-1, 6-4    
23.03.   Roca Batalla - Gigounon G. OF 6-3, 6-4    
21.03.   Roca Batalla - Hidalgo D. 1K 7-62, 6-1    
18.03.   Roca Batalla O. - Heras P. F 6-1, 3-6, 7-67 2.07 1.66
17.03.   Roca Batalla - Casanova H. SF 6-2, 6-3 1.81 1.87
16.03.   Roca Batalla O. - Diep F. ČF 6-1, 6-4 1.45 2.37
15.03.   Roca Batalla - Negritu C. OF 7-68, 6-2 1.12 4.58
13.03.   Roca Batalla O. - Monzon I. 1K 6-1, 6-1    
08.03.   Prihodko O. - Roca Batalla OF 6-2, 5-7, 6-4    
06.03.   Roca Batalla - Gutierrez O. 1K 2-6, 6-1, 6-1    
15.02.   Gimeno-Traver - Roca Batalla OF 3-6, 6-1, 7-5 1.40 2.70
13.02.   Roca Batalla - Licciardi P. 1K 6-0, 6-1 1.23 3.65
07.02.   Gennaro D. - Roca Batalla 1K 6-1, 1-6, 7-5 3.21 1.25
27.01.   Samper-Montan - Roca Batalla SF 4-6, 6-4, 6-1 1.68 2.04
26.01.   Roca Batalla - Turchetti N. ČF 6-3, 6-4    
25.01.   Roca Batalla - Barranco Cosa OF 6-3, 5-7, 6-4    
24.01.   Roca Batalla - Dubinin A. 1K 6-1, 6-1    
18.01.   Romero De Avi - Roca Batalla OF 6-4, 6-3    
16.01.   Roca Batalla - Mugelli P. 1K 6-1, 6-0    
  Futures 2018 Kolo Výsledek K1 K2
09.12.   Fatic / Roca - Leite / Vanne F 6-3, 6-3 1.78 1.82
07.12.   Fatic / Roca - Priho / Rajsk SF 7-611, 6-3    
07.12.   Fatic / Roca - Slobo / Strel ČF 7-5, 6-3 1.15 4.09
05.12.   Fatic / Roca - Madar / Parou OF 7-5, 6-3 1.38 2.58
22.11.   Batll / Sanch - Estev / Roca ČF 6.82 1.04
20.11.   Estev / Roca - Liu S / Meng OF 6-2, 6-4 1.05 6.41
25.09.   Marse / Neuba - Estev / Roca ČF    
24.09.   Estev / Roca - Helle / Salma OF 6-4, 6-4 1.35 2.70
  Banja Luka challenger Kolo Výsledek K1 K2
11.09.   Cacic / Weiss - Ojeda / Roca OF 6-3, 6-1 1.53 2.28
  Futures 2018 Kolo Výsledek K1 K2
31.08.   Estev / Roca - Hidal / Sorgi F 6-3, 6-3 1.59 2.08
30.08.   Estev / Roca - Luz O / Melig SF 7-5, 4-6, 10-6 1.85 1.75
29.08.   Estev / Roca - Penis / Watso ČF 6-2, 6-4 1.29 2.96
27.08.   Estev / Roca - Aranz / Llama OF 6-2, 6-0 1.01 8.34
20.08.   Bolud / Semml - Roca / Sampe OF 4-6, 6-4, 10-8 1.99 1.64
02.08.   Barra / Roca - Giner / Pla M F 6-3, 0-6, 11-9 1.80 1.80
01.08.   Barra / Roca - Arrec / Marti SF 6-1, 6-2 1.39 2.56
31.07.   Barra / Roca - Ferna / Mas D ČF 6-4, 5-7, 10-8 1.06 6.02
  San Benedetto challenger Kolo Výsledek K1 K2
17.07.   Domin / Miloj - Ojeda / Roca OF 7-63, 6-2 1.77 1.91
  Futures 2018 Kolo Výsledek K1 K2
22.06.   Galar / Hidal - Barra / Roca SF 6-4, 6-3    
21.06.   Barra / Roca - Chepe / Halia ČF 6-1, 6-4    
19.06.   Barra / Roca - Borsa / Recci OF 7-5, 6-4    
16.06.   Barra / Roca - Douga / Ghorb F 4-6, 6-1, 10-8    
15.06.   Barra / Roca - Galar / Grass SF 6-4, 4-6, 10-4    
14.06.   Barra / Roca - Fetis / Perez ČF 7-5, 6-0    
12.06.   Barra / Roca - Calva / Lambe OF 7-65, 6-0    
25.05.   Marto / Mas M - Barra / Roca F 7-65, 6-4    
24.05.   Barra / Roca - De Kr / Hossa SF 6-3, 7-64    
23.05.   Barra / Roca - Bax F / Pietr ČF 7-5, 6-2    
23.05.   Barra / Roca - Riber / Santa OF 6-1, 6-1    
15.05.   De Kr / Melig - Dowso / Roca OF 6-2, 6-4    
25.03.   Jotov / Kekez - Dowso / Roca SF 6-1, 5-5    
21.03.   Dowso / Roca - Cutul / Saez ČF 6-4, 6-2    
20.03.   Dowso / Roca - Marre / Viber OF 6-4, 4-6, 10-4    
14.03.   Casan / Torre - Estev / Roca OF 6-4, 6-3    
13.02.   Barra / Branc - Estev / Roca OF 4-6, 7-5, 10-5    
07.02.   Schel / Vives - Roca / Toled OF 6-2, 3-6, 10-7    
26.01.   Carli / Turch - Roca / Toled SF 7-5, 6-3    
25.01.   Roca / Toled - Kato / Wakit ČF 6-3, 6-3    
23.01.   Roca / Toled - Borto / Lavag OF 6-0, 6-3    
16.01.   Bonda / Gutie - Estev / Roca OF 2-6, 6-1, 10-3    
Žádné zápasy.
 
  Futures 2017 Kolo Výsledek K1 K2
23.12.   Dougaz A. - Roca Batalla O. SF 6-4, 6-3 3.83 1.20
22.12.   Roca Batalla O. - Kanar J. ČF 3-6, 6-2, 7-66 1.12 4.58
21.12.   Roca Batalla O. - Tabur C. OF 6-1, 6-4 1.02 10.55
19.12.   Roca Batalla - Barranco S. 1K 6-2, 6-4 1.01 11.75
16.12.   Zekic M. - Roca Batalla O. SF 6-2, 6-1 1.70 1.97
15.12.   Roca Batalla O. - Hoyt E. ČF 7-65, 7-62 1.17 3.90
14.12.   Roca Batalla - Giacomini L. OF 6-4, 6-4 1.06 5.96
12.12.   Roca Batalla - Lumsden E. 1K 6-3, 6-4 1.01 10.30
02.12.   Oliveira G. - Roca Batalla SF 6-2, 4-6, 6-4 1.88 1.77
01.12.   Roca Batalla - Fornell-Mestr ČF 4-0 1.22 3.43
30.11.   Roca Batalla - Rodrigues D. OF 7-5, 7-5 1.06 5.96
29.11.   Roca Batalla - Sanchez Izqui 1K 6-4, 6-4 1.04 6.68
26.11.   Roca Batalla - Serdarusic N. F 6-4, 6-1 2.68 1.39
25.11.   Roca Batalla - Sanchez Izqui SF 6-3, 6-4 1.11 5.28
24.11.   Roca Batalla - Boluda-Purkis ČF 7-66, 6-3 1.98 1.65
23.11.   Roca Batalla - Martos Gornes OF 6-3, 7-5 1.16 4.02
21.11.   Roca Batalla - Bessire A. 1K 6-1, 6-3 1.01 8.26
18.11.   Serdarusic N. - Roca Batalla ČF 1-6, 6-4, 7-65    
17.11.   Roca Batalla - Echargui M. OF 7-5, 6-3    
14.11.   Roca Batalla - Cortes Alcara 1K 4-6, 6-3, 6-2    
10.11.   Serdarusic N. - Roca Batalla ČF 6-3, 6-3 1.30 2.92
09.11.   Roca Batalla - Ghorbel A. OF 6-3, 6-2 1.22 3.43
08.11.   Roca Batalla - Echargui M. 1K 4-6, 6-0, 6-4    
28.10.   Muller A. - Roca Batalla O. SF 6-4, 6-4 1.80 1.86
27.10.   Roca Batalla - Slobodshikov ČF 6-4, 7-5    
26.10.   Roca Batalla - Pontjodikromo OF 6-3, 6-4    
24.10.   Roca Batalla - Rondoni P. 1K 7-5, 6-3    
21.10.   Serdarusic N. - Roca Batalla ČF 6-2, 6-2    
19.10.   Roca Batalla O. - Dancu V. OF 6-4, 4-6, 7-5    
18.10.   Roca Batalla O. - Cungu R. 1K 6-3, 6-4    
11.10.   Crepaldi E. - Roca Batalla OF 2-6, 6-4, 6-4    
10.10.   Roca Batalla O. - Tashi V. 1K 6-3, 6-2    
02.05.   Pla Malfeito - Roca Batalla 1K 4-1 3.59 1.22
  Barcelona Kolo Výsledek K1 K2
22.04.   Ruud C. - Roca Batalla O. Q-1K 6-4, 6-1 1.24 3.49
  Futures 2017 Kolo Výsledek K1 K2
04.04.   Marcora R. - Roca Batalla 1K 7-5, 6-3 2.92 1.30
30.03.   Toledo Bague - Roca Batalla OF 3-6, 7-65, 6-2 3.79 1.18
28.03.   Roca Batalla - Sokolovskiy M 1K 7-5, 6-1 1.04 6.68
23.03.   Cachin P. - Roca Batalla O. ČF 6-3, 2-6, 7-5 1.59 2.07
22.03.   Roca Batalla - Saavedra-Corv OF 6-3, 6-2 1.20 3.60
21.03.   Roca Batalla - Villanueva G. 1K 6-4, 6-3 1.10 5.26
19.03.   Roca Batalla - Travaglia S. F 7-63, 1-6, 6-0 2.12 1.60
18.03.   Roca Batalla O. - Hamou M. SF 6-1, 6-4 1.50 2.32
17.03.   Roca Batalla - Toledo Bague ČF 6-1, 6-2 1.23 3.35
16.03.   Roca Batalla O. - Santos N. OF 7-5, 7-5 1.12 4.58
15.03.   Roca Batalla - Makiguchi R. 1K 5-7, 6-3, 6-2 1.11 4.76
12.03.   Roca Batalla - Oliveira G. F 6-1, 6-4 1.49 2.35
11.03.   Roca Batalla - Giacalone O. SF 6-1, 6-2 1.57 2.18
10.03.   Roca Batalla - Blancaneaux G ČF 6-2, 6-3 1.85 1.75
09.03.   Roca Batalla - Echargui M. OF 7-69, 64-7, 7-5 1.05 6.30
07.03.   Roca Batalla O. - Baldi F. 1K 7-5, 6-3 1.30 2.92
16.02.   Semmler M. - Roca Batalla OF 2-6, 6-4, 6-3 3.79 1.18
15.02.   Roca Batalla - Alcaraz Ivorr 1K 6-1, 6-2 1.50 2.25
08.02.   Ghorbel A. - Roca Batalla 1K 3-6, 7-65, 7-64 4.58 1.12
04.02.   Giner M. - Roca Batalla O. SF 7-66, 6-4 1.79 1.85
03.02.   Roca Batalla - Trusendi W. ČF 6-2, 6-1 2.15 1.55
02.02.   Roca Batalla - Korovin M. OF 6-3, 6-4 1.02 7.64
01.02.   Roca Batalla - Oliveira G. 1K 4-6, 6-2, 6-4 1.55 2.15
27.01.   Bortolotti M. - Roca Batalla ČF 6-4, 6-2 2.59 1.38
26.01.   Roca Batalla O. - Cungu R. OF 6-2, 7-66 1.10 4.95
25.01.   Roca Batalla - Salviato F. 1K 7-5, 6-3 1.06 5.96
21.01.   Domingues J. - Roca Batalla SF 5-7, 7-5, 6-4 1.53 2.24
20.01.   Roca Batalla - Urrutia L. ČF 6-3, 6-2 1.88 1.73
19.01.   Roca Batalla - Harajchi A. OF 6-4, 6-1 1.02 10.55
18.01.   Roca Batalla - Ubiergo J. 1K 6-2, 0-6, 7-64 1.12 4.58
  Futures 2017 Kolo Výsledek K1 K2
22.12.   Guina / Tabur - Borto / Roca SF 6-3, 6-3    
21.12.   Borto / Roca - De Ru / Sanch ČF 6-4, 1-1    
19.12.   Borto / Roca - Catin / Zucca OF 6-2, 6-3    
17.12.   Branc / Olive - Borto / Roca F 7-65, 6-2    
15.12.   Borto / Roca - Perch / Tabur SF 6-1, 6-1    
14.12.   Borto / Roca - Cozzo / Narci ČF 6-4, 6-2    
13.12.   Borto / Roca - Bened / Catin OF 6-2, 6-1    
02.12.   Ghorb / Roca - Branc / Marto F 6-3, 6-4    
01.12.   Ghorb / Roca - Forne / Gil F SF 6-4, 6-2    
30.11.   Ghorb / Roca - Ponti / Seate ČF 6-1, 6-4    
29.11.   Ghorb / Roca - Anker / Brath OF 6-4, 6-1    
25.11.   Forne / Gil F - Bolud / Roca F 6-2, 6-4    
24.11.   Bolud / Roca - Luisi / Zucca SF 7-62, 7-64    
23.11.   Bolud / Roca - Niv B / Schel ČF 6-3, 6-2    
21.11.   Bolud / Roca - Diden / Yehor OF 6-1, 6-3    
17.11.   Echar / Ghorb - Estev / Roca ČF    
14.11.   Estev / Roca - Corte / Sanz OF 6-3, 66-7, 10-8    
09.11.   Giner / Pla M - Estev / Roca ČF 5-7, 7-5, 10-6    
07.11.   Estev / Roca - Campi / Droue OF 6-3, 6-3    
08.05.   Marti / Vega - Estev / Roca OF 6-4, 7-5 1.45 2.37
06.04.   Blanc / Marti - Ouaha / Roca ČF 7-68, 6-4 3.79 1.18
04.04.   Ouaha / Roca - Borto / Ghedi OF 6-1, 6-2 1.30 2.92
31.03.   Olive / Ouaha - Roca / Toled SF 6-1, 6-1 1.90 1.71
30.03.   Roca / Toled - De Ja / Delma ČF 2-6, 7-65, 10-5 1.03 7.12
29.03.   Roca / Toled - Denol / Genss OF 64-7, 6-1, 10-8 1.12 4.58
23.03.   Eysse / Gigou - Grano / Roca SF 4-6, 6-3, 10-7 1.85 1.75
22.03.   Grano / Roca - Ferna / Ordei ČF 6-2, 6-2 1.01 9.20
21.03.   Grano / Roca - Jorda / Rogla OF 3-6, 7-62, 10-8 1.07 5.66
18.03.   Roca / Toled - Gutie / Santo F 6-4, 7-65 1.71 1.90
17.03.   Roca / Toled - Capal / Lopez SF 6-2, 6-3 1.38 2.59
16.03.   Roca / Toled - Bench / Hamou ČF 6-3, 6-3 1.48 2.30
14.03.   Roca / Toled - Sokol / Vyleg OF 6-1, 6-2 1.16 4.02
11.03.   Gakho / Roca - Munoz / Saave F 6-4, 63-7, 10-5 1.99 1.64
10.03.   Gakho / Roca - Olive / Toreb SF 7-60, 6-3 1.85 1.75
09.03.   Gakho / Roca - Bench / Blanc ČF 6-2, 6-4 1.45 2.37
08.03.   Gakho / Roca - Cueva / Makig OF 6-3, 6-4 1.50 2.25
17.02.   Gakho / Vega - Marti / Roca F 5-7, 6-3, 10-8    
16.02.   Marti / Roca - Bolud / Vilel SF 6-4, 6-0 1.58 2.09
15.02.   Marti / Roca - Forne / Giral ČF 6-4, 6-3 1.25 3.21
13.02.   Marti / Roca - Villa / Villa OF 6-3, 6-2    
08.02.   Dzhav / Nedel - Giner / Roca ČF    
07.02.   Giner / Roca - Echar / Setod OF 6-3, 3-6, 11-9 1.13 4.42
04.02.   Roca / Vervo - Celeb / Melch F 6-2, 6-4    
03.02.   Roca / Vervo - Leite / Monte SF 6-2, 6-3    
02.02.   Roca / Vervo - Clime / Gakho ČF 1-6, 6-3, 10-5    
01.02.   Roca / Vervo - Dzhav / Nedel OF 6-0, 6-0    
28.01.   Celeb / Cungu - Roca / Vervo F 6-4, 6-3    
27.01.   Roca / Vervo - Gakho / Leite SF 6-3, 6-1    
26.01.   Roca / Vervo - Clime / Korov ČF 6-1, 6-3    
25.01.   Roca / Vervo - Borto / Gabri OF 6-4, 7-5    
20.01.   Ubier / Ventu - Olive / Roca SF 6-3, 2-6, 10-3    
19.01.   Olive / Roca - Alvar / Garci ČF 6-2, 6-0    
17.01.   Olive / Roca - Bojan / Cungu OF 6-0, 6-2    
Žádné zápasy.
 
  Futures 2016 Kolo Výsledek K1 K2
03.12.   Balazs A. - Roca Batalla O. SF 6-4, 6-3 1.65 1.99
02.12.   Roca Batalla - Rodriguez C. ČF 2-6, 6-3, 7-5 1.42 2.46
01.12.   Roca Batalla - Echargui M. OF 6-0, 7-64 1.08 6.20
30.11.   Roca Batalla O. - Perret L. 1K 6-1, 6-0 1.14 4.28
25.10.   Boluda-Purkis - Roca Batalla 1K 6-4, 6-2 2.88 1.31
22.10.   Gil F. - Roca Batalla O. SF 7-5, 7-68 2.52 1.40
21.10.   Roca Batalla - Zhurbin A. ČF 6-3, 6-4 1.31 2.88
20.10.   Roca Batalla O. - Tessa L. OF 6-3, 5-7, 6-2 1.20 3.60
18.10.   Roca Batalla O. - Zayid M. 1K 6-2, 6-2 1.02 7.64
14.10.   Bonzi B. - Roca Batalla O. ČF 6-4, 5-7, 6-4 2.62 1.37
13.10.   Roca Batalla O. - Cacao T. OF 4-6, 6-3, 6-4 1.10 4.95
12.10.   Roca Batalla - Salviato F. 1K 3-6, 6-4, 6-2 1.03 7.12
  Mohammedia challenger Kolo Výsledek K1 K2
05.10.   Martin A. - Roca Batalla O. OF 6-4, 6-3 1.40 2.55
03.10.   Roca Batalla - Janvier M. 1K 6-4, 6-1 2.11 1.58
02.10.   Roca Batalla O. - Mager G. Q-ČF 6-4, 6-3    
01.10.   Roca Batalla - Bednarek T. Q-OF 7-5, 0-1    
01.10.   Roca Batalla O. - Jebavy R. Q-1K 6-3, 7-65    
  Futures 2016 Kolo Výsledek K1 K2
30.09.   Pla Malfeito - Roca Batalla ČF 6-4, 6-1 3.09 1.27
29.09.   Roca Batalla - Marsalek J. OF 6-4, 6-3    
27.09.   Roca Batalla - Romero De Avi 1K 5-7, 6-2, 6-3 1.08 5.40
  Kenitra challenger Kolo Výsledek K1 K2
21.09.   Safwat M. - Roca Batalla O. OF 6-0, 1-0 1.58 2.10
20.09.   Roca Batalla - Zhurbin A. 1K 6-2, 6-3 1.26 3.20
  Meknes challenger Kolo Výsledek K1 K2
16.09.   Ignatik U. - Roca Batalla SF 3-6, 6-3, 6-3 1.26 3.28
15.09.   Roca Batalla O. - Langer N. ČF 2.46 1.43
14.09.   Roca Batalla O. - Diez S. OF 6-4, 7-64 3.30 1.25
13.09.   Roca Batalla O. - Jdi M. 1K 6-1, 4-6, 6-2 1.05 6.93
  Sevilla challenger Kolo Výsledek K1 K2
07.09.   Cachin P. - Roca Batalla O. OF 7-60, 6-0 1.49 2.29
06.09.   Roca Batalla - Gimeno-Traver 1K 4-6, 7-61, 0-0 3.75 1.19
  Futures 2016 Kolo Výsledek K1 K2
01.09.   Alcaraz Ivorr - Roca Batalla ČF 7-63, 6-3 2.15 1.55
31.08.   Roca Batalla - Lopez San Mar OF 5-7, 6-1, 6-2 1.55 2.15
30.08.   Roca Batalla - Mas Mascolo A 1K 6-3, 6-2 1.02 7.64
  Bundesliga - muži Kolo Výsledek K1 K2
07.08.   Nedovyesov A. - Roca Batalla 8K 6-1, 6-2    
31.07.   Reister J. - Roca Batalla 7K 6-4, 6-2    
  Umag Kolo Výsledek K1 K2
16.07.   Linzer M. - Roca Batalla O. Q-OF 6-3, 4-6, 6-1 1.88 1.73
  Poznaň challenger Kolo Výsledek K1 K2
13.07.   Nedovyesov A. - Roca Batalla OF 6-2, 6-4 1.27 3.14
12.07.   Roca Batalla O. - Gawron M. 1K 7-64, 6-2 1.75 1.86
  Futures 2016 Kolo Výsledek K1 K2
05.07.   Gil F. - Roca Batalla O. 1K 6-2, 6-4 2.15 1.55
  Poprad challenger Kolo Výsledek K1 K2
15.06.   Klizan M. - Roca Batalla O. OF 6-1, 6-0 1.11 5.03
13.06.   Roca Batalla O. - Sachko V. 1K 4-6, 6-3, 7-5 1.13 4.54
  Praha challenger Kolo Výsledek K1 K2
07.06.   Fucsovics M. - Roca Batalla 1K 6-4, 6-1 1.31 2.91
  Futures 2016 Kolo Výsledek K1 K2
27.05.   Rodriguez C. - Roca Batalla ČF 6-2, 6-4 3.03 1.28
26.05.   Roca Batalla - Laranja A. OF 6-0, 6-1 1.08 5.40
25.05.   Roca Batalla - Kekercheni P. 1K 6-1, 7-5 1.09 5.15
  Mestre challenger Kolo Výsledek K1 K2
17.05.   Elias G. - Roca Batalla O. 1K 6-1, 6-3 1.23 3.49
  Futures 2016 Kolo Výsledek K1 K2
15.05.   Sousa P. - Roca Batalla O. F 6-3, 6-1 1.60 2.06
14.05.   Roca Batalla O. - Bonzi B. SF 4-6, 7-65, 6-0 1.22 3.44
13.05.   Roca Batalla O. - Dowson D. ČF 6-3, 6-0 1.12 4.60
12.05.   Roca Batalla - Dzhanashia S. OF 6-2, 6-2 1.01 8.25
11.05.   Roca Batalla - Allemby J. 1K 6-1, 6-1 1.01 8.25
08.05.   Roca Batalla O. - Sousa P. F 6-3, 6-4 2.71 1.35
07.05.   Roca Batalla O. - Hossam K. SF 64-7, 6-2, 7-60 1.13 4.50
06.05.   Roca Batalla - Saavedra-Corv ČF 6-3, 6-4 1.35 2.70
05.05.   Roca Batalla - Rondoni P. OF 6-4, 64-7, 6-3 1.23 3.35
03.05.   Roca Batalla - Llopart J. 1K 6-2, 6-2    
  Ostrava challenger Kolo Výsledek K1 K2
26.04.   Napolitano S. - Roca Batalla 1K 6-4, 6-4 1.90 1.72
  Barcelona Kolo Výsledek K1 K2
16.04.   Roger-Vasseli - Roca Batalla Q-1K 6-2, 4-6, 6-3 1.37 2.64
  Futures 2016 Kolo Výsledek K1 K2
01.04.   Geens C. - Roca Batalla O. ČF 3-6, 6-1, 6-0 2.70 1.35
31.03.   Roca Batalla - Solberg C. OF 6-1, 6-2 1.06 5.95
30.03.   Roca Batalla - Esteve Lobato 1K 4-1 1.26 3.15
  San Luis Potosi chall. Kolo Výsledek K1 K2
22.03.   Milojevic N. - Roca Batalla 1K 6-4, 6-3 1.90 1.71
  Santiago challenger Kolo Výsledek K1 K2
07.03.   Bourgue M. - Roca Batalla 1K 7-64, 6-4 1.43 2.48
  Futures 2016 Kolo Výsledek K1 K2
03.03.   Martinez Port - Roca Batalla OF 6-2, 7-5 3.80 1.18
02.03.   Roca Batalla - Esteve Lobato 1K 6-2, 6-4 1.13 4.40
27.02.   Garin C. - Roca Batalla O. F 6-4, 6-2 1.72 1.89
26.02.   Roca Batalla O. - Chazal M. SF 6-2, 6-0 1.65 1.98
25.02.   Roca Batalla - Ojeda Lara R. ČF 6-2, 6-1 1.65 1.98
24.02.   Roca Batalla - De Minaur A. OF 4-6, 7-5, 6-3 1.52 2.20
23.02.   Roca Batalla - Martinez Port 1K 2-6, 7-5, 6-1 1.15 4.15
  Santo Domingo challenger Kolo Výsledek K1 K2
09.02.   Martin A. - Roca Batalla O. 1K 6-4, 6-4 1.35 2.75
  Futures 2016 Kolo Výsledek K1 K2
29.01.   Ojeda Lara R. - Roca Batalla ČF 6-2, 7-66 3.20 1.25
27.01.   Roca Batalla O. - Mukund S. OF 6-2, 6-3 1.05 6.30
26.01.   Roca Batalla - Munoz-Abreu J 1K 7-5, 4-6, 6-3 1.08 5.40
  Futures 2016 Kolo Výsledek K1 K2
25.10.   Barra / Branc - Roca / Vega ČF    
22.10.   Marto / Roca - Cunha / Gil F F 6-4, 6-4    
22.10.   Marto / Roca - Bobro / Dmitr SF 62-7, 6-1, 10-5    
21.10.   Marto / Roca - Bonap / Den H ČF 6-3, 6-0    
19.10.   Marto / Roca - Cabra / Monte OF 4-6, 6-4, 10-6    
15.10.   Grige / Roca - Gabri / Tomas F 6-1, 6-1    
14.10.   Grige / Roca - Gil F / Monte SF 6-2, 7-64    
13.10.   Grige / Roca - Den H / Deus ČF 4-6, 6-2, 10-2    
12.10.   Grige / Roca - Bobro / Tikho OF 6-2, 6-2    
29.09.   Saave / Werne - Grano / Roca SF 6-3, 2-6, 10-8    
28.09.   Grano / Roca - Dowso / Marsa ČF 3-6, 6-4, 10-6    
26.09.   Grano / Roca - Ordei / Vaque OF 7-5, 6-2    
  Kenitra challenger Kolo Výsledek K1 K2
21.09.   Krawi / Marte - Marti / Roca ČF 6-0, 6-3    
20.09.   Marti / Roca - Coria / Lipov OF 6-3, 6-3 1.45 2.37
  Meknes challenger Kolo Výsledek K1 K2
17.09.   Marga / Safwa - Marti / Roca F 6-4, 6-4 1.75 1.86
16.09.   Marti / Roca - Ignat / Vervo SF 7-66, 6-4 2.15 1.55
15.09.   Marti / Roca - Toled / Vilel ČF 3-6, 6-2, 12-10    
13.09.   Marti / Roca - Van B / Van D OF    
  Sevilla challenger Kolo Výsledek K1 K2
09.09.   Cerva / Roca - Behar / Lopez F 6-2, 6-5 1.85 1.75
08.09.   Cerva / Roca - Munoz / Perez SF 6-3, 3-6, 10-8 1.70 1.90
07.09.   Cerva / Roca - Marti / Ruud ČF 7-5, 7-5    
05.09.   Cerva / Roca - Cachi / de Pa OF 3-6, 7-5, 10-7 1.35 2.70
  Futures 2016 Kolo Výsledek K1 K2
05.07.   Jorda / Lopez - Bolud / Roca ČF 6-4, 6-2    
04.07.   Bolud / Roca - Gil F / Serra OF 6-4, 6-4    
  Praha challenger Kolo Výsledek K1 K2
06.06.   Behar / Neis - Roca / Zopp OF 6-3, 3-6, 10-7 1.40 2.52
  Futures 2016 Kolo Výsledek K1 K2
24.05.   Affon / Bogae - Labna / Roca OF 6-3, 3-6, 10-4    
  Mestre challenger Kolo Výsledek K1 K2
18.05.   Dlouh / Jebav - Roca / Vervo OF 6-2, 7-5 1.80 1.80
  Futures 2016 Kolo Výsledek K1 K2
14.05.   Bonzi / Ghorb - Marto / Roca F 6-3, 7-66    
13.05.   Marto / Roca - Ubier / Ventu SF 7-5, 4-6, 10-4    
12.05.   Marto / Roca - Felde / Xivil ČF 7-64, 6-2    
10.05.   Marto / Roca - Phadn / Zonza OF 6-1, 6-0    
07.05.   Ghorb / Roca - Felde / Xivil F 6-1, 6-2    
06.05.   Ghorb / Roca - Domin / Semml SF 6-4, 6-3    
04.05.   Ghorb / Roca - Pena / Saave ČF 6-0, 6-3    
  Ostrava challenger Kolo Výsledek K1 K2
26.04.   Bedna / Marti - Giust / Roca OF 6-3, 4-6, 10-2    
  Futures 2016 Kolo Výsledek K1 K2
03.04.   Roca / Vega - Dowso / Ward F 6-4, 6-2    
01.04.   Roca / Vega - Falle / Marte SF 6-3, 4-6, 10-5    
31.03.   Roca / Vega - Giner / Zhurb ČF 6-1, 5-7, 10-3    
29.03.   Roca / Vega - Claes / Solbe OF 6-4, 6-1    
  San Luis Potosi chall. Kolo Výsledek K1 K2
24.03.   Galdo / Molte - Roca / Sampe ČF 6-3, 7-65 1.35 2.60
21.03.   Roca / Sampe - Astor / Sanch OF 6-4, 6-2 1.55 2.15
  Santiago challenger Kolo Výsledek K1 K2
08.03.   Peral / Podli - Roca / Sampe OF 6-1, 63-7, 10-5 1.22 3.43
  Futures 2016 Kolo Výsledek K1 K2
25.02.   Anton / Jecan - Estev / Roca SF 7-5, 6-3    
24.02.   Estev / Roca - Garci / Marti ČF 62-7, 6-1, 10-3    
  Santo Domingo challenger Kolo Výsledek K1 K2
13.02.   Cerre / Hanes - Carba / Roca ČF 6-4, 6-4 1.45 2.37
08.02.   Carba / Roca - Koval / Marti OF 6-3, 6-4    
  Futures 2016 Kolo Výsledek K1 K2
28.01.   Benso / Schmi - Estev / Roca SF 4-6, 6-4, 10-6    
27.01.   Estev / Roca - Giral / Sebao ČF 6-0, 6-3    
25.01.   Estev / Roca - Grano / Salva OF 6-1, 6-3    
Žádné zápasy.
 
  Casablanca 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
14.10.   Cervantes-Hue - Roca Batalla OF 6-2, 6-4 1.37 2.66
13.10.   Roca Batalla O. - Hamou M. 1K 6-3, 6-2 1.94 1.68
  Mohammedia challenger Kolo Výsledek K1 K2
07.10.   Cecchinato M. - Roca Batalla OF 6-3, 6-2 1.17 4.02
06.10.   Roca Batalla - Giustino L. 1K 64-7, 7-61, 6-3 1.61 2.06
  Futures 2015 Kolo Výsledek K1 K2
03.10.   Giner M. - Roca Batalla O. SF 6-3, 5-7, 6-2 2.14 1.55
02.10.   Roca Batalla - Meuffels A. ČF 6-3, 6-2 1.23 3.35
01.10.   Roca Batalla - Arauzo-Martin OF 6-3, 6-3 1.15 4.15
29.09.   Roca Batalla - Takahashi Y. 1K 7-68, 6-2 1.02 7.65
  Kenitra challenger Kolo Výsledek K1 K2
19.09.   Carballes Bae - Roca Batalla F 6-1, 5-1 1.25 3.47
18.09.   Roca Batalla O. - Marti J. SF 4-6, 7-5, 6-4 2.25 1.53
17.09.   Roca Batalla - Arguello F. ČF 64-7, 6-0, 6-2 2.79 1.34
16.09.   Roca Batalla O. - Naso G. OF 6-4, 4-1 1.88 1.73
14.09.   Roca Batalla - Milojevic N. 1K 6-2, 6-4 1.66 1.98
  Futures 2015 Kolo Výsledek K1 K2
11.09.   Puget A. - Roca Batalla O. SF 6-4, 6-3 3.21 1.25
10.09.   Roca Batalla O. - Giner M. ČF 7-62, 7-5 1.55 2.16
09.09.   Roca Batalla - Alvarez Varon OF 6-0, 6-2 1.04 6.70
08.09.   Roca Batalla O. - Diez S. 1K 1-6, 7-5, 6-4 1.60 2.06
03.09.   Verboven L. - Roca Batalla OF 7-5, 7-5    
02.09.   Roca Batalla O. - Merckx J. 1K 6-4, 4-6, 6-1 1.24 3.30
  Biella challenger Kolo Výsledek K1 K2
28.07.   Naso G. - Roca Batalla O. 1K 6-4, 1-0 1.59 2.08
  Futures 2015 Kolo Výsledek K1 K2
26.07.   Roca Batalla - Alcaraz Ivorr F 7-5, 7-62    
25.07.   Roca Batalla - Semmler M. SF 6-3, 6-1    
24.07.   Roca Batalla - Boluda-Purkis ČF 7-5, 6-3    
23.07.   Roca Batalla - Taberner C. OF 6-1, 6-2    
21.07.   Roca Batalla - Vallebuona D. 1K 6-2, 6-1    
19.07.   Roca Batalla - Torebko P. F 4-1 1.84 1.76
18.07.   Roca Batalla O. - Kekez D. SF 6-3, 6-3 1.39 2.55
17.07.   Roca Batalla O. - Lenz J. ČF 4-6, 6-3, 6-3 1.42 2.46
16.07.   Roca Batalla O. - Neis F. OF 6-3, 6-4 1.17 3.90
14.07.   Roca Batalla - Davydenko P. 1K 6-3, 6-4 1.16 4.00
  Milán challenger Kolo Výsledek K1 K2
23.06.   Volandri F. - Roca Batalla 1K 3-6, 6-3, 6-1 1.32 2.87
  Perugia challenger Kolo Výsledek K1 K2
18.06.   Hernandez J. - Roca Batalla OF 4-6, 6-2, 7-66 1.45 2.40
16.06.   Roca Batalla - Giustino L. 1K 2-6, 6-2, 6-1 2.12 1.58
  Futures 2015 Kolo Výsledek K1 K2
14.06.   Roca Batalla O. - Lazov A. F 3-6, 6-4, 6-2    
13.06.   Roca Batalla - Alcaraz Ivorr SF 2-6, 6-3, 2-1 1.72 1.88
12.06.   Roca Batalla O. - Schmid M. ČF 6-1, 6-4 1.40 2.50
11.06.   Roca Batalla - Durguti B. OF 6-1, 6-4 1.02 7.65
10.06.   Roca Batalla - Evtimov G. 1K 6-0, 6-0 1.01 8.25
  Vicenza challenger Kolo Výsledek K1 K2
25.05.   Cachin P. - Roca Batalla O. Q-ČF 6-7, 6-2, 7-6    
25.05.   Roca Batalla O. - Lama G. Q-OF 4-6, 6-2, 6-1 2.07 1.59
24.05.   Roca Batalla O. - Eremin E. Q-1K 6-4, 6-4    
  Futures 2015 Kolo Výsledek K1 K2
16.05.   Alcaraz Ivorr - Roca Batalla SF 6-1, 6-4 2.50 1.40
15.05.   Roca Batalla - Arauzo-Martin ČF 6-3, 6-2 1.27 3.10
14.05.   Roca Batalla - Giraldi Reque OF 6-1, 6-3 1.40 2.50
12.05.   Roca Batalla - Munoz-Abreu J 1K 6-0, 6-2 1.13 4.40
06.05.   Giraldi Reque - Roca Batalla 1K 6-1, 6-1 3.80 1.18
  Turín challenger Kolo Výsledek K1 K2
29.04.   Cecchinato M. - Roca Batalla 1K 4-6, 6-2, 6-1 1.21 3.68
  Barcelona Kolo Výsledek K1 K2
19.04.   Sugita Y. - Roca Batalla O. Q-OF 6-1, 6-3 1.70 1.93
18.04.   Roca Batalla O. - Mecir M. Q-1K 7-5, 6-2 2.33 1.47
  Futures 2015 Kolo Výsledek K1 K2
14.04.   Esteve Lobato - Roca Batalla 1K 3-2 3.90 1.17
14.03.   Kirche L. - Roca Batalla O. F 2-6, 7-62, 7-65 2.65 1.36
13.03.   Roca Batalla O. - Chazal M. SF 7-5, 7-65 1.35 2.70
12.03.   Roca Batalla O. - Ymer M. ČF 6-4, 6-3 1.27 3.10
11.03.   Roca Batalla - Šafránek V. OF 6-2, 4-6, 7-62 1.25 3.20
10.03.   Roca Batalla O. - Reynet F. 1K 4-6, 6-4, 6-3 1.18 3.80
08.03.   Roca Batalla - Pereira J. F 7-5, 7-62 1.84 1.75
07.03.   Roca Batalla O. - Zekic M. SF 6-1, 6-2 1.65 1.98
06.03.   Roca Batalla O. - Chazal M. ČF 6-1, 7-5 1.50 2.24
05.03.   Roca Batalla - Schonenberg T OF 6-2, 6-0 1.20 3.60
04.03.   Roca Batalla - Perchicot M. 1K 6-3, 6-2 1.08 5.40
24.02.   Moutet C. - Roca Batalla O. 1K 6-4, 3-6, 6-3 3.10 1.27
20.02.   Camilo R. - Roca Batalla O. ČF 7-66, 6-4 3.15 1.26
19.02.   Roca Batalla - Janvier M. OF 6-3, 65-7, 6-3 1.24 3.30
18.02.   Roca Batalla O. - Gakhov I. 1K 6-3, 6-2 1.27 3.10
29.01.   Giustino L. - Roca Batalla OF 3-6, 6-4, 7-63 2.46 1.42
27.01.   Roca Batalla - Taberner C. 1K 5-7, 6-1, 6-0    
  Casablanca 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
14.10.   De Ba / Frans - Ouaha / Roca ČF 3-6, 6-3, 10-5 1.80 1.80
12.10.   Ouaha / Roca - Cerva / Vervo OF 7-63, 7-65 2.46 1.42
  Mohammedia challenger Kolo Výsledek K1 K2
07.10.   Cerva / Vervo - Ouaha / Roca ČF 6-4, 7-62    
05.10.   Ouaha / Roca - Idmba / Jdi M OF 6-2, 6-1 1.22 3.43
  Kenitra challenger Kolo Výsledek K1 K2
18.09.   Grano / Roca - Krawi / Marte F 3-6, 7-64, 10-8 1.91 1.70
17.09.   Grano / Roca - Viola / Volan SF 6-2, 6-2 1.91 1.70
16.09.   Grano / Roca - Arneo / Balle ČF 6-2, 3-6, 13-11 1.95 1.70
14.09.   Grano / Roca - Adnao / Chakr OF 6-2, 6-3 1.07 5.75
  Futures 2015 Kolo Výsledek K1 K2
08.09.   Diez / Mardo - Roca / Werne ČF 2-6, 7-64, 11-9    
07.09.   Roca / Werne - Rivas / Trave OF 6-2, 6-2    
22.07.   Paya / Perez - Barra / Roca ČF 6-4, 3-6, 11-9    
20.07.   Barra / Roca - Bolan / De Mi OF 7-66, 6-3    
  Milán challenger Kolo Výsledek K1 K2
22.06.   Mekti / Sanci - Roca / Sampe OF 5-7, 7-61, 11-9    
  Perugia challenger Kolo Výsledek K1 K2
19.06.   Colla / Molte - Carre / Roca SF 6-4, 6-0 1.80 1.80
17.06.   Carre / Roca - Beret / Delli ČF 6-0, 3-6, 10-6 1.52 2.21
16.06.   Carre / Roca - Cipol / Marca OF 6-1, 6-3 1.80 1.80
  Futures 2015 Kolo Výsledek K1 K2
12.06.   Estev / Roca - Carpe / Lunca F 6-3, 5-7, 10-8    
11.06.   Estev / Roca - Babel / Pavlo SF 6-3, 6-2    
10.06.   Estev / Roca - Marti / Shand ČF 6-3, 6-1    
09.06.   Estev / Roca - Alcar / Miro OF 4-1    
16.05.   Grano / Roca - Marto / Toled F 7-5, 6-2    
14.05.   Grano / Roca - Paul / Ward SF 6-4, 3-6, 10-8    
13.05.   Grano / Roca - Mesqu / Zapat ČF 6-2, 6-4    
12.05.   Grano / Roca - Sebao / Zhang OF 7-62, 7-5    
  Turín challenger Kolo Výsledek K1 K2
30.04.   Marca / Sanci - Roca / Trung ČF 6-1, 7-65 1.60 2.06
29.04.   Roca / Trung - Khach / Ymer OF 3-6, 6-2, 10-6 1.70 1.91
  Barcelona Kolo Výsledek K1 K2
21.04.   Grano / Lopez - Grano / Roca OF 6-3, 6-0 1.12 4.68
  Futures 2015 Kolo Výsledek K1 K2
11.03.   Lojda / Šafrá - Checa / Roca OF    
07.03.   Checa / Roca - Jastr / Reiss F 7-64, 6-3    
06.03.   Checa / Roca - Kaczy / Schon SF 7-5, 3-6, 10-6    
05.03.   Checa / Roca - Apost / Apost ČF 6-1, 6-4    
03.03.   Checa / Roca - Bonad / Vilel OF 6-1, 7-64    
24.02.   Mas M / Mesqu - Munar / Roca ČF    
24.02.   Munar / Roca - Monca / Zapat OF 6-2, 6-0    
20.02.   Munar / Roca - Gakho / Lopez F 6-1, 7-64    
19.02.   Munar / Roca - Borto / Olive SF 6-2, 5-7, 10-8    
18.02.   Munar / Roca - Burzi / Fruto ČF 6-1, 6-3    
17.02.   Munar / Roca - Miro / Valer OF 6-2, 6-4    
29.01.   Eames / Olive - Estev / Roca SF 4-6, 7-61, 12-10    
28.01.   Estev / Roca - Checa / Lizar ČF 7-65, 6-3    
26.01.   Estev / Roca - Gonza / Llopa OF 6-1, 4-6, 10-4    
Žádné zápasy.
 
  Futures 2014 Kolo Výsledek K1 K2
18.11.   Borsos G. - Roca Batalla O. 1K 4-6, 6-4, 7-62 6.70 1.04
15.11.   Roca Batalla - Tavares L. F 6-3, 6-3 1.72 1.88
14.11.   Roca Batalla - Šafránek V. SF 7-5, 7-5    
13.11.   Roca Batalla O. - Ouahab L. ČF 5-1    
12.11.   Roca Batalla O. - Vigani J. OF 6-2, 6-0    
12.11.   Roca Batalla - Perchicot M. 1K 6-1, 6-3    
06.11.   Middelkoop M. - Roca Batalla OF 63-7, 6-1, 6-4 1.75 1.84
05.11.   Roca Batalla - Grandon Diaz 1K 6-4, 6-3 1.03 7.15
11.10.   Carballes Bae - Roca Batalla SF 6-2, 6-3 1.23 3.35
10.10.   Roca Batalla - Lizariturry J ČF 6-2, 7-5 2.06 1.60
09.10.   Roca Batalla - Munar Clar J. OF 6-3, 4-6, 7-5 1.53 2.20
07.10.   Roca Batalla - Martos Gornes 1K 6-1, 6-2    
03.10.   Cachin P. - Roca Batalla O. ČF 4-6, 6-2, 6-2 1.65 1.98
02.10.   Roca Batalla - Esteve Lobato OF 6-2, 6-3    
30.09.   Roca Batalla - Toledo Bague 1K 6-2, 6-1    
27.09.   Masur D. - Roca Batalla O. SF 6-2, 6-4 2.77 1.33
26.09.   Roca Batalla - Mas Mascolo A ČF 6-4, 7-5 1.04 6.70
25.09.   Roca Batalla O. - Zhang Z. OF 6-3, 6-4 1.04 6.70
23.09.   Roca Batalla - Esteve Lobato 1K 6-3, 3-6, 6-4    
  Sevilla challenger Kolo Výsledek K1 K2
11.09.   Westerhof B. - Roca Batalla ČF 66-7, 6-2, 6-3 2.02 1.62
10.09.   Roca Batalla - Eysseric J. OF 6-3, 6-4 1.89 1.74
09.09.   Roca Batalla - Alcaraz Ivorr 1K 7-63, 7-64 1.37 2.71
  Futures 2014 Kolo Výsledek K1 K2
06.09.   Samper-Montan - Roca Batalla F 6-2, 6-4 1.37 2.63
05.09.   Roca Batalla O. - Garin C. SF 7-5, 4-6, 6-3 1.91 1.70
04.09.   Roca Batalla - Martinez M. ČF 6-3, 6-1 1.56 2.12
03.09.   Roca Batalla - Hernando-Ruan OF 6-3, 6-2 1.09 5.15
02.09.   Roca Batalla - Sanjurjo Herm 1K 6-3, 6-0 1.06 5.95
22.08.   Martinez M. - Roca Batalla SF 63-7, 6-2, 6-3 3.20 1.25
21.08.   Roca Batalla - Toledo Bague ČF 6-2, 6-1    
20.08.   Roca Batalla O. - Gakhov I. OF 7-68, 6-4    
18.08.   Roca Batalla O. - Moya J. 1K 6-0, 6-0    
09.08.   Roca Batalla - Trinker B. F 6-4, 6-4 2.08 1.58
08.08.   Roca Batalla O. - Marie J. SF 6-2, 6-1 2.12 1.56
07.08.   Roca Batalla - Garcia-Roman ČF 6-4, 6-2 1.22 3.45
06.08.   Roca Batalla - Slobodshikov OF 7-65, 6-1 1.24 3.30
05.08.   Roca Batalla - Lomacki P. 1K 6-2, 7-5    
03.08.   Roca Batalla O. - Banes M. F 6-2, 6-2 1.98 1.65
02.08.   Roca Batalla - Ojeda Lara R. SF 6-2, 6-1 1.80 1.80
01.08.   Roca Batalla - Domingues J. ČF 2-6, 6-4, 6-4    
30.07.   Roca Batalla - Pla Malfeito OF 6-1, 6-0    
29.07.   Roca Batalla - Dominguez Alo 1K 6-4, 6-1    
20.06.   Bortolotti M. - Roca Batalla SF 6-3, 2-6, 7-62 2.16 1.55
19.06.   Roca Batalla - Ciorcila P. ČF 2-6, 6-3, 7-5    
18.06.   Roca Batalla - Giurgiu I. OF 6-1, 6-1    
16.06.   Roca Batalla O. - Kuncik J. 1K 7-64, 6-4    
06.06.   Jarry N. - Roca Batalla O. ČF 6-4, 65-7, 6-1    
04.06.   Roca Batalla - Mensurado V. OF 6-1, 6-4    
02.06.   Roca Batalla - Perez Sanz D. 1K 2-0    
19.05.   Saito T. - Roca Batalla O. 1K 6-2, 6-3    
13.05.   Zhurbin A. - Roca Batalla 1K 65-7, 6-4, 6-1    
07.05.   Gakhov I. - Roca Batalla O. OF 6-3, 3-6, 6-4    
05.05.   Roca Batalla O. - Bois M. 1K 6-4, 6-3    
  Oeiras Kolo Výsledek K1 K2
27.04.   Samper-Montan - Roca Batalla Q-OF 6-2, 6-2 1.36 2.75
26.04.   Roca Batalla - Toledo Bague Q-1K 6-4, 3-6, 6-3 1.21 3.50
  Barcelona Kolo Výsledek K1 K2
19.04.   Kuznetsov A. - Roca Batalla Q-1K 7-66, 6-2 1.17 4.10
  Futures 2014 Kolo Výsledek K1 K2
12.04.   Travaglia S. - Roca Batalla F 7-64, 6-3    
11.04.   Roca Batalla O. - Eremin E. SF 6-4, 65-7, 7-5    
10.04.   Roca Batalla O. - Mager G. ČF 7-64, 1-6, 6-4    
09.04.   Roca Batalla O. - Lustyk J. OF 6-3, 7-5    
08.04.   Roca Batalla O. - Carera L. 1K 6-4, 7-66    
06.04.   Roca Batalla O. - Marcan D. F 6-3, 2-6, 6-3    
06.04.   Roca Batalla O. - Rath M. SF 6-3, 6-2 2.15 1.55
04.04.   Roca Batalla O. - Topic J. ČF 2-6, 7-62, 6-2    
03.04.   Roca Batalla - Luncanu P. OF 6-4, 6-4    
02.04.   Roca Batalla O. - Faber M. 1K 6-0, 6-1    
27.03.   Wang T. - Roca Batalla O. OF 6-2, 6-4    
26.03.   Roca Batalla - Urbanija M. 1K 6-1, 4-3    
19.03.   Torebko P. - Roca Batalla 1K 2-6, 6-4, 6-2    
04.03.   Lizariturry J - Roca Batalla 1K 7-5, 6-4    
26.02.   Giraldi Reque - Roca Batalla OF 3-6, 6-2, 6-2    
24.02.   Roca Batalla O. - Py E. 1K 6-2, 4-6, 6-3    
18.02.   Vagnozzi S. - Roca Batalla 1K 4-6, 7-5, 6-4    
15.02.   Roca Batalla O. - Kubler J. F 2-6, 6-3, 6-3    
14.02.   Roca Batalla - Eriksson M. SF 7-69, 6-3    
13.02.   Roca Batalla O. - Lokoli L. ČF 6-3, 6-2 2.44 1.43
12.02.   Roca Batalla - Mesaros K. OF 6-3, 6-4    
11.02.   Roca Batalla - Tabatruong M. 1K 6-4, 64-7, 6-4    
05.02.   Heller P. - Roca Batalla O. OF 6-1, 6-1    
04.02.   Roca Batalla - Martos Gornes 1K 2-6, 7-5, 7-67    
  Futures 2014 Kolo Výsledek K1 K2
18.11.   Giral / Mann - Roca / Werne OF    
15.11.   Roca / Werne - Ouaha / Saber F 6-3, 3-6, 10-4    
14.11.   Roca / Werne - Ndayi / Ojeda SF 6-2, 6-2    
14.11.   Roca / Werne - Grand / Tabat ČF 6-3, 6-4    
12.11.   Roca / Werne - Lipka / Statz OF 7-5, 6-3    
10.10.   Lizar / Roca - Kishi / Majch F 7-5, 6-2    
09.10.   Lizar / Roca - Marto / Toled SF 4-6, 7-5, 10-7    
08.10.   Lizar / Roca - Allem / Barra ČF 6-2, 6-4    
06.10.   Lizar / Roca - Djurd / Sabat OF 6-2, 6-1    
03.10.   Estev / Grano - Lizar / Roca F 4-6, 6-3, 10-6    
02.10.   Lizar / Roca - Musia / Sebao SF 6-3, 6-3    
01.10.   Lizar / Roca - Calvo / Garci ČF 6-4, 6-2    
29.09.   Lizar / Roca - Giral / Mas M OF 6-1, 6-3    
25.09.   Kocyl / Ndayi - Lizar / Roca SF 3-6, 6-4, 10-5    
24.09.   Lizar / Roca - Burri / Semml ČF 6-4, 6-3    
23.09.   Lizar / Roca - Izqui / Pedro OF 6-1, 6-4    
  Sevilla challenger Kolo Výsledek K1 K2
08.09.   Alcar / Navar - Perez / Roca OF 6-2, 2-6, 10-4    
  Futures 2014 Kolo Výsledek K1 K2
04.09.   Gakho / Marti - Estev / Roca SF 6-2, 6-2    
03.09.   Estev / Roca - Marti / Munar ČF 6-4, 7-5    
01.09.   Estev / Roca - Sanju / Semml OF 6-3, 1-6, 10-7    
21.08.   Arauz / Roca - Marto / Toled F 6-1, 5-7, 10-5    
20.08.   Arauz / Roca - Domin / Vega SF 5-7, 7-68, 10-7    
19.08.   Arauz / Roca - Fabre / Moril ČF 6-4, 6-1    
18.08.   Arauz / Roca - Curra / Salva OF 6-0, 6-0    
06.08.   Emuli / Stabi - Garci / Roca ČF 7-64, 6-4    
05.08.   Garci / Roca - Sakin / Tveri OF 6-2, 7-66    
01.08.   Estev / Roca - Calvo / Uspen F 6-0, 7-66    
31.07.   Estev / Roca - Nieto / Ventu SF 5-7, 6-3, 10-4    
30.07.   Estev / Roca - Cuype / Feler ČF 6-4, 6-4    
07.07.   Sanju / Semml - Estev / Roca OF    
17.06.   Apost / Leahu - Mugev / Roca ČF 6-4, 7-610    
16.06.   Mugev / Roca - Giurg / Jecan OF 6-4, 6-3    
06.06.   Marto / Toled - Estev / Roca F 6-2, 6-4    
05.06.   Estev / Roca - Arauz / Arena SF 3-6, 6-4, 13-11    
03.06.   Estev / Roca - Salaz / Santo ČF 6-0, 6-3    
02.06.   Estev / Roca - Augus / Lopez OF 7-65, 6-3    
21.05.   Kozlo / Rubin - Arauz / Roca ČF 6-3, 7-5    
12.05.   Morit / Saito - Estev / Roca OF 7-65, 7-66    
07.05.   Munoz / Vervo - Estev / Roca SF 6-2, 5-7, 10-5    
06.05.   Estev / Roca - Morit / Saito ČF 7-65, 6-1    
11.04.   Borgo / Trava - Roca / Vega F 6-4, 7-65    
10.04.   Roca / Vega - Fago / Mazze SF 6-2, 6-2    
09.04.   Roca / Vega - Chaza / Viber ČF 6-3, 6-3    
08.04.   Roca / Vega - Celeb / Melch OF 6-2, 5-7, 10-5    
02.04.   Krawi / Uhlig - Cerva / Roca ČF 6-2, 4-6, 10-8    
01.04.   Cerva / Roca - Kalam / Zweil OF 6-1, 6-4    
26.03.   Betov / Bury - Roca / Ventu ČF 6-4, 2-6, 10-4    
25.03.   Roca / Ventu - Marti / Topic OF 7-611, 6-4    
22.03.   Grano / Roca - Grozd / Kekez F 6-4, 6-1    
21.03.   Grano / Roca - Terna / Urban SF 6-2, 6-4    
20.03.   Grano / Roca - Olive / Toreb ČF 6-2, 7-5    
18.03.   Grano / Roca - Becht / Setic OF 7-63, 3-6, 10-7    
05.03.   Ducou / Girau - Roca / Werne ČF    
25.02.   Py E. / Tatlo - Roca / Werne ČF 6-4, 3-6, 10-6    
18.02.   Gutie / Vega - Perez / Roca OF 6-1, 6-1    
14.02.   Kuble / Toled - Roca / Werne F 6-1, 6-3    
14.02.   Roca / Werne - Mesar / Vagno SF 61-7, 6-3, 10-6    
13.02.   Roca / Werne - Helle / Hutte ČF 6-4, 6-1    
11.02.   Roca / Werne - Davan / Junea OF 7-5, 6-1    
07.02.   Marti / Munar - Carba / Roca F 6-1, 6-1    
06.02.   Carba / Roca - Munoz / Ojeda SF 6-3, 5-7, 10-4    
05.02.   Carba / Roca - Helle / Kaczy ČF 7-67, 6-3    
04.02.   Carba / Roca - Holm / Moltk OF 2-6, 6-3, 10-8    
Žádné zápasy.
 
  Futures 2013 Kolo Výsledek K1 K2
23.10.   Kubler J. - Roca Batalla O. OF 6-3, 6-1    
22.10.   Roca Batalla - Ventura Perez 1K 7-5, 6-3    
16.10.   Lizariturry J - Roca Batalla OF 6-4, 6-1    
15.10.   Roca Batalla O. - Donat C. 1K 6-4, 66-7, 6-4    
09.10.   Carballes Bae - Roca Batalla OF 7-64, 7-63    
08.10.   Roca Batalla O. - Mendo F. 1K 6-3, 6-2    
04.10.   Carballes Bae - Roca Batalla ČF 6-2, 6-3    
03.10.   Roca Batalla - Boluda-Purkis OF 6-3, 6-3    
30.09.   Roca Batalla - Perez Sanz D. 1K 6-2, 6-3    
27.09.   Daniel T. - Roca Batalla O. ČF 4-6, 7-66, 6-3    
26.09.   Roca Batalla - Dominguez Alo OF 4-6, 6-3, 6-4    
25.09.   Roca Batalla O. - Ward A. 1K 6-3, 2-6, 6-3    
07.09.   Checa-Calvo J - Roca Batalla SF 7-64, 6-2 1.53 2.21
05.09.   Roca Batalla - Perez Sanz D. ČF 6-3, 6-4    
03.09.   Roca Batalla - Ducourau L. OF 6-1, 6-2    
02.09.   Roca Batalla - Garcia-Villan 1K 6-3, 6-4    
15.08.   Giner M. - Roca Batalla O. ČF 6-4, 6-2    
13.08.   Roca Batalla - Malouli L. OF 6-3, 6-3    
12.08.   Roca Batalla - Casablancas D 1K 6-3, 6-3    
03.08.   Samper-Montan - Roca Batalla SF 65-7, 6-1, 6-1 1.28 3.04
02.08.   Roca Batalla - Rodriguez-Pac ČF 6-3, 4-1    
31.07.   Roca Batalla - Arauzo-Martin OF 6-3, 6-4    
30.07.   Roca Batalla - Sielmann K. 1K 7-65, 4-1    
22.07.   Vega Hernande - Roca Batalla 1K 6-2, 3-6, 7-5    
15.07.   Giner M. - Roca Batalla O. 1K 6-2, 6-4    
12.07.   Lizariturry J - Roca Batalla SF 65-7, 6-3, 6-3    
10.07.   Roca Batalla - Malouli L. ČF 6-3, 6-2    
09.07.   Roca Batalla - Segura Mandar OF 6-2, 6-0    
08.07.   Roca Batalla - Ribeiro Navar 1K 61-7, 6-4, 7-610    
22.05.   Sitak A. - Roca Batalla O. ČF 6-2, 6-3    
21.05.   Roca Batalla - Perez Sanz D. OF 6-2, 6-3    
20.05.   Roca Batalla O. - Dachs A. 1K 6-4, 6-2    
14.05.   Esteve Lobato - Roca Batalla 1K 6-4, 6-4    
07.05.   Ternar T. - Roca Batalla O. 1K 6-2, 7-61    
04.05.   Vivanco-Guzma - Roca Batalla SF 6-3, 6-2    
03.05.   Roca Batalla O. - Werner J. ČF 5-1    
01.05.   Roca Batalla O. - Sum D. OF 1-6, 6-2, 2-0    
30.04.   Roca Batalla - Wietoska T. 1K 4-2    
  Barcelona Kolo Výsledek K1 K2
20.04.   Kukushkin M. - Roca Batalla Q-1K 6-1, 4-6, 6-1 1.13 4.48
  Futures 2013 Kolo Výsledek K1 K2
11.03.   Carreno-Busta - Roca Batalla 1K 6-1, 6-1    
08.03.   Burzi E. - Roca Batalla O. ČF 6-2, 6-2    
06.03.   Roca Batalla O. - Sorgi J. OF 4-6, 6-1, 6-3    
05.03.   Roca Batalla - Trusendi W. 1K 7-5, 1-6, 6-2 3.60 1.20
04.03.   Roca Batalla - Garcia-Villan Q-OF 6-3, 5-7, 6-4    
03.03.   Roca Batalla O. - Roglan A. Q-3K 6-1, 6-1    
02.03.   Roca Batalla - Garrobe Guile Q-2K 6-3, 6-2    
01.03.   Roca Batalla - Alcala Llinar Q-1K 7-66, 6-2    
27.02.   Edmund K. - Roca Batalla O. OF 6-4, 4-6, 6-4 1.27 3.10
25.02.   Roca Batalla - Checa-Calvo J 1K 6-4, 7-5    
24.02.   Roca Batalla - Esteve Lobato Q-OF 6-1, 7-5    
23.02.   Roca Batalla O. - Treyz B. Q-1K 6-3, 6-2    
09.02.   Garcia-Roman - Roca Batalla Q-1K 4-6, 6-1, 6-4    
04.02.   Vega Hernande - Roca Batalla Q-OF 6-2, 6-4    
03.02.   Roca Batalla - Mesquida Berg Q-2K 6-0, 7-5    
02.02.   Roca Batalla - Ramon Ensenya Q-1K 6-1, 6-0    
  Futures 2013 Kolo Výsledek K1 K2
22.10.   Affon / Checa - Estev / Roca ČF 3-6, 6-3, 10-7    
21.10.   Estev / Roca - Gomez / Olive OF 6-3, 7-5    
16.10.   Kuble / Toled - Estev / Roca SF 7-5, 6-2    
15.10.   Estev / Roca - Donat / Feler ČF 6-0, 6-1    
14.10.   Estev / Roca - Mendo / Olive OF 6-1, 6-2    
11.10.   Carba / Roca - Giral / Gomez F 6-4, 6-2    
10.10.   Carba / Roca - Perez / Raman SF 7-66, 6-2    
09.10.   Carba / Roca - Estev / Olaso ČF 6-3, 5-7, 11-9    
08.10.   Carba / Roca - Pla M / Werne OF 6-3, 6-1    
03.10.   Perez / Raman - Estev / Roca F 64-7, 6-3, 10-8    
02.10.   Estev / Roca - Garci / Jorda SF 6-3, 6-4    
01.10.   Estev / Roca - Caste / Mesqu ČF 6-4, 6-2    
30.09.   Estev / Roca - Bolud / Semml OF 6-3, 4-6, 10-8    
27.09.   Estev / Roca - Midde / Raman F 6-2, 6-3    
26.09.   Estev / Roca - Salaz / Werne SF 6-2, 6-4    
25.09.   Estev / Roca - Marto / Pla M ČF 6-2, 6-1    
24.09.   Estev / Roca - Boje / Rodri OF 6-4, 6-1    
05.09.   Gomez / Truji - Estev / Roca SF 6-2, 6-3    
03.09.   Estev / Roca - Casab / Garci ČF 6-1, 4-6, 10-6    
02.09.   Estev / Roca - Orteg / Semml OF 6-3, 6-2    
14.08.   Arauz / Werne - Roca / Vivan SF 7-67, 7-62    
13.08.   Roca / Vivan - Marto / Sanju ČF 6-2, 6-1    
12.08.   Roca / Vivan - Garci / Jorda OF 6-2, 6-3    
31.07.   Garci / Jorda - Roca / Toled ČF 3-6, 6-3, 10-6    
29.07.   Roca / Toled - Garci / Monto OF 6-1, 6-2    
26.07.   Lizar / Vega - Ojeda / Roca F 6-3, 0-6, 10-8    
26.07.   Ojeda / Roca - Estev / Perez SF 6-2, 6-2    
23.07.   Ojeda / Roca - Arauz / Santo ČF 6-2, 6-1    
17.07.   Ramir / Souto - Ojeda / Roca ČF 6-4, 7-5    
16.07.   Ojeda / Roca - Koval / Sokol OF 6-1, 6-1    
08.07.   Salaz / Vega - Roca / Vivan OF 5-7, 7-64, 10-5    
23.05.   Lopez / Marse - Roca / Vervo F 7-67, 6-3    
22.05.   Roca / Vervo - Djurd / Loglo SF 6-3, 6-0    
21.05.   Roca / Vervo - Schip / Thomp ČF 6-4, 6-2    
15.05.   Andri / Mousl - Poch / Roca ČF 7-66, 3-6, 10-5    
14.05.   Poch / Roca - Palme / Tring OF 6-3, 6-3    
09.05.   Niemi / Panfi - Roca / Wieto SF 6-3, 4-6, 10-8    
08.05.   Roca / Wieto - Sekul / Van B ČF 7-5, 6-4    
07.05.   Roca / Wieto - Chvoj / Rosen OF 6-4, 3-6, 10-5    
12.03.   Pla M / Toled - Roca / Vivan ČF 6-4, 3-6, 10-7    
11.03.   Roca / Vivan - McCon / Videl OF 6-3, 6-3    
05.03.   Munoz / Vivan - Estev / Roca ČF 6-4, 5-7, 10-8    
04.03.   Estev / Roca - Bolud / Esque OF 6-3, 6-4    
20.02.   Brizz / Giorg - Lopez / Roca ČF 2-6, 6-3, 10-4    
05.02.   Di Ma / Vagno - Roca / Toled OF 7-68, 2-6, 10-7    
Žádné zápasy.
 
  Marbella challenger Kolo Výsledek K1 K2
11.11.   Perez Sanz D. - Roca Batalla Q-OF 6-3, 6-4    
10.11.   Roca Batalla O. - Lobkov A. Q-1K 7-5, 1-6, 4-0    
  Futures 2012 Kolo Výsledek K1 K2
22.10.   Moneke S. - Roca Batalla O. 1K 6-0, 6-4    
15.10.   Ouahab L. - Roca Batalla O. 1K 6-2, 6-3    
29.09.   Lunkin M. - Roca Batalla O. Q-1K 3-6, 7-63, 6-4    
25.09.   Leonardi F. - Roca Batalla 1K 6-4, 7-66    
24.09.   Roca Batalla - Martin De Oli Q-OF 7-5, 6-4    
23.09.   Roca Batalla - Platero G. Q-2K 6-2, 6-1    
05.09.   Checa-Calvo J - Roca Batalla OF 6-3, 7-63    
04.09.   Roca Batalla - Garcia-Roman 1K 4-6, 6-3, 6-4    
29.08.   Lopez Jaen M. - Roca Batalla OF 7-5, 6-2    
28.08.   Roca Batalla - Vivanco-Guzma 1K 6-2, 6-4    
27.08.   Roca Batalla - Colas Sanchez Q-OF 63-7, 6-4, 6-3    
26.08.   Roca Batalla - Oliveira G. Q-2K 7-63, 6-2    
16.08.   Rumyantsev A. - Roca Batalla ČF 6-3, 7-5    
16.08.   Roca Batalla - Vilella Marti OF 7-63, 6-4    
15.08.   Roca Batalla - Estruch D. 1K 3-6, 6-3, 6-1    
31.07.   Martos Gornes - Roca Batalla 1K 6-4, 1-6, 7-64    
22.07.   Sultan Z. - Roca Batalla O. Q-2K 6-3, 6-2    
21.07.   Roca Batalla - Moreno Manzan Q-1K 6-3, 6-4    
17.07.   Pierot M. - Roca Batalla O. 1K 6-4, 7-63    
16.07.   Roca Batalla - Boluda-Purkis Q-OF 6-4, 6-3    
15.07.   Roca Batalla - Santos Alvare Q-2K 6-2, 6-2    
14.07.   Roca Batalla - Perez Jane R. Q-1K 6-3, 6-2    
22.05.   Phillips M. - Roca Batalla 1K 4-6, 6-2, 6-4    
15.05.   Carballes Bae - Roca Batalla 1K 6-0, 6-2    
08.05.   Shatskiy I. - Roca Batalla 1K 6-2, 6-4    
07.05.   Roca Batalla - Gimeno Traver Q-OF 6-0, 6-3    
06.05.   Roca Batalla - Moreno Dapena Q-3K 6-2, 6-4    
05.05.   Roca Batalla - Schindler C. Q-2K 6-0, 6-1    
01.05.   Giustino L. - Roca Batalla 1K 6-2, 3-6, 6-1    
  Barcelona Kolo Výsledek K1 K2
21.04.   Brugues-Davi - Roca Batalla Q-1K 6-3, 6-2 1.14 4.29
  Futures 2012 Kolo Výsledek K1 K2
14.03.   Perez Sanz D. - Roca Batalla OF 7-65, 63-7, 6-3    
13.03.   Roca Batalla - Vervoort M. 1K 7-60, 6-2    
12.03.   Roca Batalla O. - Wang A. Q-OF 6-1, 6-0    
11.03.   Roca Batalla - Garcia Crespo Q-3K 6-0, 6-3    
10.03.   Roca Batalla - Batalla J. Q-2K 6-2, 6-1    
09.03.   Roca Batalla O. - Shahi F. Q-1K 6-4, 3-6, 6-0    
06.03.   Carpenter J. - Roca Batalla 1K 6-3, 3-6, 6-1    
26.02.   Martinez R. - Roca Batalla Q-1K 7-65, 0-6, 6-4    
19.02.   Lustyk J. - Roca Batalla O. Q-2K 6-4, 6-4    
18.02.   Roca Batalla - Nesterov A. Q-1K 6-3, 6-4    
13.02.   Weissborn T. - Roca Batalla Q-OF 4-6, 6-0, 6-4    
12.02.   Roca Batalla - Rovetta L. Q-2K 6-3, 7-62    
11.02.   Roca Batalla - Rodriguez-May Q-1K 6-1, 1-6, 6-4    
06.02.   Giraudeau T. - Roca Batalla Q-OF 6-4, 6-4    
05.02.   Roca Batalla - Vervoort M. Q-2K 6-3, 6-4    
04.02.   Roca Batalla - Pla Malfeito Q-1K 7-5, 6-3    
  Marbella challenger Kolo Výsledek K1 K2
12.11.   Konci / Rola - Giner / Roca OF 6-3, 4-6, 10-8    
  Futures 2012 Kolo Výsledek K1 K2
25.10.   Capec / Mazze - Roca / Sampe SF 7-5, 7-65    
23.10.   Roca / Sampe - Benam / Karak ČF 7-5, 6-1    
22.10.   Roca / Sampe - Allou / Kraim OF 6-2, 6-0    
15.10.   Crivo / Ouaha - Naumo / Roca OF 6-1, 6-3    
05.10.   Marse / Truji - Ojeda / Roca F 6-2, 6-2    
04.10.   Ojeda / Roca - Perez / Werne SF 6-3, 7-5    
02.10.   Ojeda / Roca - Checa / Lizar ČF    
01.10.   Ojeda / Roca - McCon / Wang OF 6-1, 6-4    
27.09.   Marse / Poch - Ojeda / Roca SF 6-4, 6-1    
25.09.   Ojeda / Roca - Dilla / Rodri ČF 6-0, 6-3    
24.09.   Ojeda / Roca - Leona / Torro OF 6-2, 4-6, 10-2    
28.08.   Gomez / Navar - Estev / Roca ČF 6-1, 6-0    
27.08.   Estev / Roca - Estru / Mazon OF 6-3, 6-4    
14.08.   Toled / Werne - Ojeda / Roca OF 6-0, 6-4    
03.08.   Aleks / Gakho - Garci / Roca F 6-3, 1-6, 10-6    
02.08.   Garci / Roca - Luis / Vivan SF 7-62, 6-0    
01.08.   Garci / Roca - Lopez / Marti ČF 6-4, 6-2    
27.07.   Calde / Frans - Lizar / Roca F 7-5, 6-2    
26.07.   Lizar / Roca - Arauz / Arena SF 7-5, 3-6, 10-4    
24.07.   Lizar / Roca - Moren / Sanch ČF 6-2, 6-2    
23.07.   Lizar / Roca - Domin / Gonza OF 4-6, 6-3, 10-4    
18.07.   Frans / Piero - Pla M / Roca ČF 6-3, 6-3    
17.07.   Pla M / Roca - Biosc / Toled OF 3-6, 7-64, 10-6    
Žádné zápasy.
 
  Futures 2011 Kolo Výsledek K1 K2
01.11.   Giner M. - Roca Batalla O. 1K 6-3, 6-3    
26.10.   Diez S. - Roca Batalla O. OF 7-5, 7-5    
25.10.   Roca Batalla O. - Dolcet M. 1K 6-2, 6-3    
24.10.   Roca Batalla - Mijacevic M. Q-OF 6-3, 6-3    
23.10.   Roca Batalla O. - Kishi R. Q-3K 6-4, 7-5    
22.10.   Roca Batalla - Allemby J. Q-2K 6-1, 6-0    
21.10.   Roca Batalla - Casablancas D Q-1K 6-1, 6-3    
18.10.   Lopez Jaen M. - Roca Batalla 1K 6-1, 6-3    
11.10.   Munoz-Bejaran - Roca Batalla 1K 7-64, 6-2    
08.09.   Belyaev I. - Roca Batalla ČF 6-3, 6-1    
07.09.   Roca Batalla - Calderon-Rodr OF 6-3, 7-63    
06.09.   Roca Batalla - Dmitriev K. 1K 6-4, 7-5    
30.08.   Lopez Jaen M. - Roca Batalla 1K 7-5, 7-62    
17.08.   Ehara H. - Roca Batalla O. OF 7-66, 1-6, 6-4    
16.08.   Roca Batalla - Garcia-Roman 1K 6-1, 6-1    
10.08.   Cervantes-Hue - Roca Batalla OF 6-4, 6-2    
09.08.   Roca Batalla - Giraldi Reque 1K 4-6, 6-2, 6-2    
20.07.   Pierot M. - Roca Batalla O. OF 6-3, 6-3    
19.07.   Roca Batalla - Esparcia Omed 1K 6-3, 7-67    
18.07.   Roca Batalla - Leal-Gomez J. Q-OF 6-2, 6-1    
17.07.   Roca Batalla - Garcia Sanche Q-2K 7-63, 6-0    
16.07.   Roca Batalla - Dolidze N. Q-1K 6-3, 7-61    
20.05.   Coll-Riudavet - Roca Batalla SF 6-2, 4-6, 7-6    
19.05.   Roca Batalla - Pavlioutchenk ČF 6-3, 6-4    
18.05.   Roca Batalla - Lopez Jaen M. OF 6-3, 6-1    
17.05.   Roca Batalla O. - Vargas M. 1K 6-4, 6-2    
16.05.   Roca Batalla - Munoz-Abreu J Q-OF 6-1, 5-7, 7-61    
15.05.   Roca Batalla - Garcia Crespo Q-2K 6-0, 6-1    
14.05.   Roca Batalla O. - Khan M. Q-1K 7-5, 6-4    
10.05.   Gallego-Bertr - Roca Batalla 1K 6-4, 6-4    
04.05.   Sousa J. - Roca Batalla O. OF 6-3, 6-1    
03.05.   Roca Batalla - Biosca Girven 1K 6-1, 6-2    
02.05.   Roca Batalla O. - Werner J. Q-OF 6-2, 6-4    
01.05.   Roca Batalla - Bautista Enri Q-2K 7-5, 1-6, 6-3    
30.04.   Roca Batalla - Chanakira T. Q-1K 6-2, 7-5    
28.04.   Kolbe M. - Roca Batalla O. ČF 6-3, 6-3    
27.04.   Roca Batalla O. - Capone M. OF 6-0, 7-64    
26.04.   Roca Batalla - Sabate-Bretos 1K 6-3, 7-63    
29.03.   Barton M. - Roca Batalla O. 1K 6-4, 6-4    
14.03.   Viola M. - Roca Batalla O. Q-OF 6-2, 6-0    
13.03.   Roca Batalla - Biosca Girven Q-3K 3-6, 6-2, 7-62    
12.03.   Roca Batalla O. - Mena F. Q-2K 7-65, 1-6, 6-3    
11.03.   Roca Batalla O. - Borsos G. Q-1K 6-3, 6-4    
05.03.   Poch-Gradin C - Roca Batalla Q-2K 6-3, 7-65    
04.03.   Roca Batalla - Ruiz Pastor R Q-1K 6-2, 6-0    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  Futures 2010 Kolo Výsledek K1 K2
31.10.   Rodriguez R. - Roca Batalla Q-3K 6-3, 6-4    
30.10.   Roca Batalla - Guaita-Pais E Q-2K 4-6, 6-4, 6-3    
29.10.   Roca Batalla - Ziganshin R. Q-1K 6-0, 6-0    
27.10.   Poch-Gradin C - Roca Batalla OF 6-3, 6-1    
26.10.   Roca Batalla - Garcia-Roman 1K 7-5, 7-5    
25.10.   Roca Batalla - Rodriguez-Alo Q-OF 6-3, 6-4    
24.10.   Roca Batalla - Rodriguez R. Q-2K 6-2, 6-1    
23.10.   Roca Batalla O. - Borsos G. Q-1K 6-2, 6-3    
19.10.   Calderon-Rodr - Roca Batalla 1K 6-4, 6-3    
31.07.   Daniel T. - Roca Batalla O. Q-1K 3-6, 6-3, 6-4    
24.07.   Padure S. - Roca Batalla O. Q-1K 6-1, 4-6, 6-0    
16.05.   Sanchez-Patin - Roca Batalla Q-2K 7-5, 0-6, 6-3    
15.05.   Roca Batalla - Huertas Barra Q-1K 7-5, 6-1    
12.05.   Lopez Jaen M. - Roca Batalla OF 6-4, 6-4    
11.05.   Roca Batalla - Alvarez B. 1K 7-5, 6-2    
13.03.   Mazon-Hernand - Roca Batalla Q-2K 7-5, 6-4    
12.03.   Roca Batalla - Heras Toledo Q-1K 6-0, 6-0    
07.03.   Estruch D. - Roca Batalla Q-3K 6-2, 6-2    
06.03.   Roca Batalla - Ducourau L. Q-2K 6-0, 7-5    
05.03.   Roca Batalla - Puig Morell G Q-1K 6-1, 6-1    
27.02.   Rodriguez-Nav - Roca Batalla Q-2K 6-2, 6-3    
26.02.   Roca Batalla - Rodeiro-Stets Q-1K 6-2, 6-3    
18.01.   Tveit E. - Roca Batalla O. Q-OF 7-5, 6-4    
17.01.   Roca Batalla O. - Ask F. Q-2K 6-3, 6-3    
16.01.   Roca Batalla - Perez Cases J Q-1K 6-1, 6-4    
10.01.   Martos Gornes - Roca Batalla Q-2K 3-6, 6-2, 6-4    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  Futures 09 Kolo Výsledek K1 K2
31.10.   Vives J. - Roca Batalla O. Q-2K 7-5, 3-6, 6-3    
30.10.   Roca Batalla - Fogliata M. Q-1K 6-2, 6-4    
25.10.   Hewitt A. - Roca Batalla O. Q-2K 4-6, 6-2, 6-1    
24.10.   Roca Batalla O. - Roenn N. Q-1K 7-5, 6-3    
20.10.   Marse-Vidri J - Roca Batalla 1K 6-1, 6-4    
18.05.   Montanes-Roca - Roca Batalla Q-OF 6-2, 7-65    
17.05.   Roca Batalla O. - Tubert R. Q-2K 6-2, 4-6, 6-1    
16.05.   Roca Batalla - Morera-Balcel Q-1K 6-3, 7-5    
08.05.   Rosenzweig N. - Roca Batalla Q-1K 6-1, 6-3    
26.04.   Mirtea D. - Roca Batalla O. Q-2K 6-1, 6-3    
25.04.   Roca Batalla O. - Musat A. Q-1K 6-2, 5-7, 7-5    
14.03.   Estivariz M. - Roca Batalla Q-1K 6-4, 6-0    
06.03.   Palacios-Sieg - Roca Batalla Q-1K 7-5, 6-0    
27.02.   Montanes-Roca - Roca Batalla Q-1K 6-0, 6-1    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  Futures 08 Kolo Výsledek K1 K2
05.10.   Viloca-Puig J - Roca Batalla Q-2K 6-2, 6-0    
04.10.   Roca Batalla O. - Yu N. Q-1K 6-0, 6-2    
04.05.   Rodriguez-Alo - Roca Batalla Q-2K 6-1, 6-1    
03.05.   Roca Batalla O. - Song X. Q-1K 7-5, 6-2    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
25.09.2018 - 14.11.2018  Futures 2018 skreč
27.05.2018 - 12.06.2018  Futures 2018 skreč
02.05.2017 - 08.05.2017  Futures 2017 skreč
21.09.2016 - 21.09.2016  Kenitra challenger skreč - zažívací problémy
07.04.2016 - 07.04.2016  Futures 2016 skreč
19.09.2015 - 29.09.2015  Kenitra challenger skreč - přitahovač
28.07.2015 - 26.08.2015  Biella challenger skreč - břišní sval
14.04.2015 - 18.04.2015  Futures 2015 skreč
 
 
 
 
 
 
TOPlist