Semenistaja Darja - profil

Semenistaja Darja 

Semenistaja Darja

Stát: Lotyšsko
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 275. / 271.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 420. / 413.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: L
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 147/41 77/16 41/18 0/1 - 29/6
2022 57/17 10/2 18/9 - - 29/6
2021 80/12 64/10 16/2 - - -
2020 7/7 - 7/7 - - -
2019 3/5 3/4 - 0/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 41/29 14/13 26/14 1/1 - 0/1
2022 13/10 2/3 11/6 - - 0/1
2021 11/9 7/6 4/3 - - -
2020 11/5 - 11/5 - - -
2019 6/5 5/4 - 1/1 - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2022 - 3
2021 - 7
Celkem: 0 10
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2021 - 1
2020 - 2
Celkem: 0 3
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  Tbilisi 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.06.   Astakhova D. - Semenistaja D ČF 4-1 1.41 2.63
09.06.   Semenistaja D. - Samir S. OF 6-3, 7-5 1.40 2.71
08.06.   Semenistaja D. - Brogan A. 2K 7-64, 6-4 2.05 1.68
  Tbilisi 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.06.   Zolotareva A. - Semenistaja D OF 6-3, 3-6, 6-4 2.07 1.65
01.06.   Semenistaja D. - Aksu A. 2K 6-2, 1-1 1.29 3.17
  Tbilisi ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.05.   Kung L. - Semenistaja D. OF 6-4, 6-4 2.73 1.38
25.05.   Semenistaja D. - Sugnaux T. 2K 2-6, 6-2, 6-4 1.09 6.05
  Tossa de Mar ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.05.   Vicens Mas R. - Semenistaja D OF 6-4, 2-6, 6-0 1.82 1.85
04.05.   Semenistaja D - Rey Garcia A. 1K 6-2, 7-5 1.28 3.21
  Santo Domingo 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.03.   Vickery S. - Semenistaja D. 2K 4-6, 6-2, 6-3 1.76 1.92
01.03.   Semenistaja D. - Snells J. 1K 6-2, 6-3 1.03 8.17
  Santo Domingo 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.02.   Failla J. - Semenistaja D. 1K 6-1, 6-2 3.05 1.31
  Cancun 32 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.02.   Volodko K. - Semenistaja D. 1K 6-1, 7-5 2.15 1.58
  Cancun 31 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.02.   Semenistaja D. - Glushko L. F 4-6, 7-65, 6-2 1.84 1.84
13.02.   Semenistaja D. - Chang H. SF 3-6, 6-3, 6-2 1.79 1.88
11.02.   Semenistaja D. - Hibino N. ČF 7-5, 2-6, 7-5 3.38 1.26
10.02.   Semenistaja D - Burillo Escor OF 6-3, 6-2 1.86 1.81
09.02.   Semenistaja D. - Zhao C. 1K 6-4, 7-5 1.63 2.08
08.02.   Semenistaja D. - Djoubri S. Q-OF 6-1, 4-6, 10-7 1.62 2.06
07.02.   Semenistaja D - Torres Murcia Q-2K 6-1, 6-0 1.03 8.40
06.02.   Semenistaja D. - Arangio G. Q-1K 6-1, 6-0    
  Manacor 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.01.   Nosková L. - Semenistaja D. 1K 6-0, 6-2 1.40 2.65
25.01.   Semenistaja D - Martynov D. Q-OF 6-3, 6-4 1.10 5.60
24.01.   Semenistaja D. - Chiesa E. Q-2K 6-1, 6-3 1.10 5.60
23.01.   Semenistaja D. - Revelli C. Q-1K 6-0, 6-0    
  Manacor ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.01.   Rossi F. - Semenistaja D. Q-2K 6-3, 4-6, 14-12 2.47 1.46
16.01.   Semenistaja D. - Smith T. Q-1K 6-4, 6-3    
  Tbilisi 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.06.   Liu F / Lu J. - Kung / Semen ČF 6-3, 7-5 1.83 1.82
31.05.   Kung / Semen - Jaian / Jelad OF 6-3, 6-0 1.01 10.00
  Tbilisi ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.05.   Aksu / Desai - Kung / Semen OF 2-6, 6-3, 10-7 3.04 1.30
  Tossa de Mar ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.05.   Caval / Cervi - Kung / Semen SF 6-4, 6-3 1.83 1.83
05.05.   Kung / Semen - Corte / Hoste ČF 3-6, 6-2, 11-9 1.38 2.71
03.05.   Kung / Semen - Curmi / Genov OF 6-4, 62-7, 14-12 1.13 4.71
  Santo Domingo 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.03.   Khrom / Steva - Semen / Tikho F 6-1, 7-65 1.36 2.83
04.03.   Semen / Tikho - Hsu C / Monte SF 6-4, 6-3 1.53 2.28
03.03.   Semen / Tikho - Caval / Klase ČF 6-1, 6-2 1.65 2.03
01.03.   Semen / Tikho - Lince / Snell OF 3-6, 6-1, 10-7 1.11 5.19
  Santo Domingo 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.02.   Roger / Rosca - Semen / Tikho SF 6-2, 6-2    
25.02.   Semen / Tikho - Chiat / Lince ČF 6-1, 6-2 1.05 7.36
23.02.   Semen / Tikho - Careg / Pigat OF 6-3, 6-3 1.60 2.12
  Cancun 32 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.02.   Roger / Rosca - Bonda / Semen F 6-1, 6-4 1.51 2.32
18.02.   Bonda / Semen - Fique / Monte SF 7-62, 2-6, 10-5    
18.02.   Bonda / Semen - Fruhv / Sieg ČF 6-4, 3-6, 10-6 1.83 1.83
16.02.   Bonda / Semen - Corle / Santo OF 7-5, 6-4 1.37 2.69
Žádné zápasy.
 
  Cancun 37 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.10.   Semenistaja D. - Gailis R. F 7-5, 7-5 1.24 3.54
16.10.   Semenistaja D. - Sieg M. SF 6-2, 6-4 1.17 4.33
15.10.   Semenistaja D. - Inoue H. ČF 7-5, 6-2 1.21 3.73
14.10.   Semenistaja D - Tchakarova E. OF 6-2, 6-2 1.06 6.74
13.10.   Semenistaja D - Ulyashchenko 1K 6-3, 6-4 1.10 5.69
  Cancun 36 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.10.   Semenistaja D - Portillo Rami F 5-7, 7-65, 6-0 1.50 2.40
09.10.   Semenistaja D. - Fung S. SF 6-2, 6-1 1.48 2.44
08.10.   Semenistaja D. - Marti S. ČF 3-6, 6-4, 6-0 1.11 5.14
07.10.   Semenistaja D - Koldobski K. OF 6-1, 6-0 1.01 10.18
06.10.   Semenistaja D. - Rogers A. 1K 6-3, 7-5 1.34 2.96
  Cancun 35 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.10.   Semenistaja D - Portillo Rami F 6-3, 7-5 1.61 2.16
02.10.   Semenistaja D. - Rosca C. SF 6-0, 5-7, 7-66 1.32 3.05
01.10.   Semenistaja D. - Ng T. ČF 6-3, 5-7, 6-2 1.55 2.25
30.09.   Semenistaja D. - Kwong L. OF 6-1, 6-1 1.13 4.83
29.09.   Semenistaja D. - Collens B. 1K 6-1, 7-5 1.01 9.98
  Cancun 34 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.09.   Rusova A. - Semenistaja D. OF 6-4, 2-6, 6-4 6.16 1.08
21.09.   Semenistaja D. - Collens B. 1K 6-0, 6-3 1.01 9.65
  Fujairah ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.01.   Nara K. - Semenistaja D. 1K 6-1, 6-2 1.10 5.58
  Cancun 37 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.10.   Semen / Ulyas - Echev / Wijes F 6-4, 6-4    
15.10.   Semen / Ulyas - Roger / Rosca SF 4-6, 7-64, 14-12 2.24 1.55
14.10.   Semen / Ulyas - Corle / Pierr ČF 1.51 2.32
12.10.   Semen / Ulyas - Fung / Inoue OF 6-3, 6-2 1.50 2.30
  Cancun 36 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.10.   Roger / Rosca - Ng T. / Semen ČF 6-2, 6-2 1.65 2.06
05.10.   Ng T. / Semen - Tchak / Tchak OF 3-6, 6-2, 10-8 1.20 3.85
  Cancun 35 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.09.   Ivano / Proct - Raden / Semen OF 3-6, 6-2, 10-5 1.25 3.39
  Cancun 34 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.09.   Fonte / Lopez - Kent / Semen OF 6-3, 6-4 2.05 1.64
Žádné zápasy.
 
  Monastir 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.10.   Herrmann S. - Semenistaja D OF 4-6, 7-64, 6-0 1.15 4.53
28.10.   Semenistaja D. - Pereira R. 1K 6-4, 6-2 1.10 5.60
  Monastir 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.10.   Robbe A. - Semenistaja D. ČF 7-66, 6-4 2.30 1.53
22.10.   Semenistaja D - Kubareva A. OF 6-2, 6-4 3.45 1.26
20.10.   Semenistaja D - Mansouri Y. 1K 2-6, 7-5, 6-4 1.73 1.95
  Monastir 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.10.   Kanev K. - Semenistaja D. 1K 6-1, 3-6, 6-1 2.27 1.54
  Monastir 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.10.   Carle M. - Semenistaja D. OF 6-2, 3-6, 6-1 1.20 3.88
06.10.   Semenistaja D. - Villet M. 1K 6-3, 7-65 1.68 2.03
  Monastir 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.10.   Talbi S. - Semenistaja D. ČF 1-6, 6-3, 6-3 1.19 3.96
01.10.   Semenistaja D - Sukhotina A. OF 2-6, 7-5, 3-0 2.07 1.65
30.09.   Semenistaja D - Pulchartova L 1K 6-1, 6-3 1.24 3.53
  Monastir 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.09.   Tran L. - Semenistaja D. 1K 6-3, 6-4 2.62 1.41
  Monastir ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.09.   Hatouka Y. - Semenistaja D. OF 3-6, 6-1, 6-3 1.17 4.38
15.09.   Semenistaja D. - Mihail D. 1K 6-3, 6-2 1.08 6.31
  Monastir 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.10.   Curov / Ponom - Ignat / Semen OF 6-1, 6-4 1.24 3.38
  Monastir 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.10.   Marin / Vanla - Malyg / Semen OF 7-5, 4-6, 10-8 1.71 1.98
  Monastir 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.10.   Falko / Ponom - Semen / Vishn SF 6-2, 7-5 1.55 2.24
15.10.   Semen / Vishn - Caval / Vanla ČF 6-1, 1-6, 10-5 2.70 1.37
14.10.   Semen / Vishn - Graov / Kurz OF 6-1, 6-2 1.02 8.93
  Monastir 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.10.   Bechr / Ibbou - Semen / Vishn OF 6-2, 3-6, 11-9 3.38 1.25
  Monastir 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.10.   Astak / Semen - Carle / Gram F 6-4, 6-3 1.51 2.33
02.10.   Astak / Semen - Pulch / Vishn SF 6-2, 2-6, 10-6 1.33 2.94
01.10.   Astak / Semen - Kanev / Sauva ČF 7-5, 6-4 1.24 3.54
  Monastir 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.09.   Pulch / Semen - Astak / Sukho F 6-2, 68-7, 10-5 2.30 1.52
25.09.   Pulch / Semen - Hatou / Kubar SF 6-2, 6-3 3.17 1.29
24.09.   Pulch / Semen - Gram / Talbi ČF 1-6, 6-3, 10-8 1.57 2.18
23.09.   Pulch / Semen - Lebes / Mihai OF 6-3, 6-2    
  Monastir ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.09.   Hatou / Kubar - Gram / Semen F 2-6, 7-5, 10-6 1.25 3.49
18.09.   Gram / Semen - Talbi / Ureke SF 7-5, 1-6, 12-10 4.33 1.16
17.09.   Gram / Semen - Stama / Sukho ČF    
16.09.   Gram / Semen - Anton / Ayari OF 6-2, 6-0 1.02 8.70
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
13.07.2022 - ?  Liepaja ITF skreč
10.06.2022 - 14.06.2022  Tbilisi 3 ITF skreč
 
 
 
 
TOPlist