Simion Oana Georgeta - profil

Simion Oana Georgeta 

Simion Oana Georgeta

Stát: Rumunsko
Věk: 23 (8. 3. 1996)
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 511. / 399.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 487. / 350.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 227/138 212/123 10/11 5/4 - -
2019 31/18 31/17 - 0/1 - -
2018 36/22 35/18 1/3 0/1 - -
2017 45/26 42/24 1/1 2/1 - -
2016 43/21 38/16 5/5 - - -
2015 31/22 28/21 - 3/1 - -
2014 27/14 24/12 3/2 - - -
2013 8/8 8/8 - - - -
2012 3/3 3/3 - - - -
2011 2/2 2/2 - - - -
2010 1/2 1/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 197/87 169/79 26/5 2/3 - -
2019 22/10 22/10 - - - -
2018 32/13 21/11 10/1 1/1 - -
2017 36/18 35/17 - 1/1 - -
2016 41/11 29/8 12/3 - - -
2015 32/14 32/13 - 0/1 - -
2014 26/11 22/10 4/1 - - -
2013 7/8 7/8 - - - -
2012 1/2 1/2 - - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2019 - 1
2018 - 1
2017 - 2
2016 - 1
2014 - 1
Celkem: 0 6
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2019 - 1
2018 - 4
2017 - 3
2016 - 6
2015 - 4
2014 - 3
Celkem: 0 21
 
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  Podgorica ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.09.   Serban R. - Simion O. 1K 6-0, 66-7, 6-3 1.40 2.65
  Frýdek Místek ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.09.   Siskova A. - Simion O. 1K 7-69, 4-6, 6-1 5.81 1.09
  Curtea de Arges ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.09.   Simion O. - Kladivova A. F 6-3, 6-2 1.19 3.90
07.09.   Simion O. - Bojovic J. SF 6-4, 6-1 1.18 4.14
06.09.   Simion O. - Arbuthnott E. ČF 4-6, 6-3, 6-3 1.33 2.78
05.09.   Simion O. - Ciuca A. OF 6-4, 6-2    
05.09.   Simion O. - Mitu C. 1K 6-1, 6-4 2.98 1.29
  Sezze ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.07.   Pieri J. - Simion O. 1K 1-6, 6-2, 7-5 1.37 2.74
  Horb ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.07.   Waltert S. - Simion O. SF 6-4, 6-0 1.21 3.88
26.07.   Simion O. - Koelzer R. ČF 6-4, 3-6, 6-2 1.91 1.75
25.07.   Simion O. - Popovic I. OF 5-7, 6-4, 6-1 1.64 2.07
24.07.   Simion O. - Klasen A. 1K 6-2, 6-0 1.25 3.40
  Bukurešť WTA Kolo Výsledek K1 K2
13.07.   Tig P. - Simion O. Q-1K 6-4, 6-4 1.17 4.41
  Denain ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.07.   Andrianjafitr - Simion O. 1K 6-4, 7-68 1.19 3.94
  Montpellier ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.06.   Ramialison I. - Simion O. 1K 6-4, 7-5 1.46 2.44
  Kaltenkirchen ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.06.   Kawaguchi N. - Simion O. ČF 6-4, 6-4 1.88 1.73
12.06.   Simion O. - Prati F. OF 6-3, 6-3 1.12 4.62
11.06.   Simion O. - Dalakishvili M. 1K 6-1, 6-2    
  Bundesliga - ženy Kolo Výsledek K1 K2
10.06.   Simion O. - Havlickova L. 5K 6-0, 6-1    
08.06.   Simion O. - Tesar J. 4K 6-4, 6-0    
  Barletta ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.05.   Mandlik E. - Simion O. F 6-0, 6-2 1.51 2.34
18.05.   Simion O. - Arcidiacono F. SF 6-2, 4-6, 6-3 1.64 2.07
17.05.   Simion O. - Raggi A. ČF 6-3, 6-1 1.38 2.58
16.05.   Simion O. - Kawaguchi N. OF 2-6, 6-4, 6-3    
15.05.   Simion O. - Chiesa E. 1K 6-3, 6-2 1.03 7.22
  Tucepi ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.05.   Ruzic A. - Simion O. ČF 6-2, 6-3 4.39 1.13
09.05.   Simion O. - Nikocevic S. OF 6-4, 4-6, 6-3    
08.05.   Simion O. - Malesevic T. 1K 7-64, 6-3 1.14 4.22
  Pelham ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.04.   Perez E. - Simion O. 1K 6-4, 6-1 1.29 3.13
  Jackson ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.04.   Sanesi G. - Simion O. OF 6-0, 6-1 1.65 2.03
02.04.   Simion O. - Meliss V. 1K 7-5, 3-6, 6-1 1.36 2.80
  Tabarka 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.03.   Stokke M. - Simion O. ČF 7-63, 6-3    
23.03.   Simion O. - Vangelova A. OF 6-2, 6-1 1.07 5.76
21.03.   Simion O. - Gavrila O. 1K 4-6, 6-2, 7-5 1.10 5.06
  Amiens ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.03.   Masarova R. - Simion O. F 6-0, 6-3 1.60 2.16
09.03.   Simion O. - Halemai M. SF 7-5, 6-3 1.27 3.31
08.03.   Simion O. - Orange M. ČF 7-64, 4-6, 6-4 1.29 2.96
07.03.   Simion O. - Robbe A. OF 6-2, 6-1 1.11 4.70
06.03.   Simion O. - Dartron E. 1K 6-2, 6-2 1.20 3.64
  Antalya 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.03.   Sanesi G. - Simion O. ČF 66-7, 6-4, 6-1 1.54 2.17
28.02.   Simion O. - Vismane D. OF 7-64, 66-7, 6-3 2.39 1.45
26.02.   Simion O. - Lantigua De L 1K 6-3, 6-0 1.08 5.28
  Altenkirchen ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.02.   Reix S. - Simion O. 1K 6-2, 6-2 1.23 3.61
  Antalya 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.02.   Zuger J. - Simion O. OF 6-2, 6-3 2.94 1.30
06.02.   Simion O. - Mettraux M. 1K 6-4, 6-3 1.05 6.41
  Antalya 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.02.   Vismane D. - Simion O. SF 6-4, 6-4 1.66 2.08
02.02.   Simion O. - Morderger T. ČF 6-4, 7-63    
02.02.   Simion O. - Palkina K. OF 6-2, 7-5 1.59 2.08
01.02.   Simion O. - Mettraux M. 1K 6-2, 6-4    
  Antalya 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.01.   Simion O. - Uslu O. 1K 1.05 6.40
  Podgorica ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.09.   Anshb / Detiu - Benoi / Simio SF 6-3, 6-1    
19.09.   Benoi / Simio - Lamen / Melni ČF 0-6, 6-0, 10-7    
18.09.   Benoi / Simio - Oz I. / Piraz OF 4-6, 7-5, 11-9    
  Frýdek Místek ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.09.   Bosko / Papam - Simio / Wacha F 6-3, 6-2 1.75 1.94
13.09.   Simio / Wacha - Gjorc / Gramm SF 6-3, 6-3    
12.09.   Simio / Wacha - Kuban / Toman ČF 6-3, 6-2 1.59 2.07
10.09.   Simio / Wacha - Krten / Sevci OF 6-1, 6-1    
  Curtea de Arges ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.09.   Corne / Gavri - Simio / Vasil F 7-66, 4-6, 10-8    
06.09.   Simio / Vasil - Amari / Ciuca SF 6-2, 6-2    
05.09.   Simio / Vasil - Arias / Tanas ČF    
03.09.   Simio / Vasil - Duca / Mihay OF 6-2, 6-1    
  Sezze ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.08.   Bronz / Pieri - Kenne / Simio ČF 4-6, 6-3, 10-6    
30.07.   Kenne / Simio - Carbo / Chies OF 6-1, 6-3    
  Kaltenkirchen ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.06.   Da Si / Klase - Khabi / Simio F 6-4, 7-5    
14.06.   Khabi / Simio - Caste / Gettw SF 7-65, 6-4 1.12 4.62
13.06.   Khabi / Simio - Bayer / Vlcko ČF 6-3, 6-1 1.34 2.74
  Barletta ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.05.   Lomba / Raggi - Dell' / Simio OF 2-6, 7-65, 10-3 1.59 2.08
  Pelham ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.04.   Arcon / Doleh - Simio / Talab F 6-3, 6-0 1.55 2.22
12.04.   Simio / Talab - Aiava / Rodri SF 6-2, 4-6, 10-5 1.78 1.82
11.04.   Simio / Talab - Evtim / Zloch ČF 6-2, 7-5    
10.04.   Simio / Talab - Chang / Muell OF 6-2, 7-5 2.43 1.43
  Jackson ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.04.   Chang / Whori - Simio / Talab ČF 7-65, 5-7, 11-9    
03.04.   Simio / Talab - Ghite / Melis OF 6-4, 6-3    
  Tabarka 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.03.   Gavri / Spiga - Simio / Skaml F 7-5, 3-6, 10-8    
24.03.   Simio / Skaml - Mujan / Schol SF 5-7, 6-3, 10-5 1.34 2.74
23.03.   Simio / Skaml - Estab / Lanti ČF 3-6, 6-2, 10-6 1.08 5.50
19.03.   Simio / Skaml - Sanz / Thomm OF 6-2, 6-1 1.02 7.70
  Antalya 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.02.   Hosog / Payko - Fetec / Simio OF 6.76 1.04
  Antalya 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.02.   Anil / Simio - Chern / Ekshi F 6-2, 6-4    
10.02.   Anil / Simio - Ostlu / Ureke SF 6-2, 6-4 1.33 2.77
09.02.   Anil / Simio - Monne / Sakel ČF 6-1, 6-4    
08.02.   Anil / Simio - Di Ba / Gai C OF 6-1, 6-3 1.05 6.40
  Antalya 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.02.   Araka / Turkm - Ghite / Simio SF 6-4, 4-6, 11-9    
03.02.   Ghite / Simio - Hosok / Shimi ČF 6-3, 6-3 1.20 3.62
02.02.   Ghite / Simio - Takay / Tsang OF 1.10 5.06
Žádné zápasy.
 
  Antalya 35 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.11.   Klincov B. - Simion O. OF 6-0, 4-6, 6-3 4.09 1.15
21.11.   Simion O. - Matviyenko L. 1K 7-5, 6-1 2.27 1.49
  Antalya 34 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.11.   Sato N. - Simion O. F 3-6, 6-4, 7-63 2.35 1.50
18.11.   Simion O. - Monnet C. SF 2-6, 6-4 1.30 3.07
16.11.   Simion O. - Dmitrieva S. ČF 6-1, 6-1 1.03 7.12
15.11.   Simion O. - Husak R. OF 6-0, 6-1 1.01 8.26
14.11.   Simion O. - Avanesyan E. 1K 6-3, 6-4 1.25 3.21
  Istanbul ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.10.   Samsonova L. - Simion O. 1K 6-0, 6-4 1.14 4.58
  Sevilla ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.10.   Suvrijn J. - Simion O. Q-OF 6-4, 6-2 1.85 1.75
14.10.   Simion O. - Cortez Llorca Q-2K 6-1, 2-6, 6-3    
  Riba - Roja de Turia 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.10.   Salden L. - Simion O. Q-OF 4-6, 6-2, 6-3 1.85 1.75
07.10.   Simion O. - Erjavec V. Q-2K 6-2, 6-2    
  Dobrič ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.09.   Gatto-Montico - Simion O. 1K 5-7, 6-1, 6-2 1.43 2.54
  Budapešť 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.08.   Bondar A. - Simion O. 1K 6-2, 7-5 1.26 3.38
27.08.   Simion O. - Dascalu N. Q-ČF 2-6, 6-4, 6-4 2.29 1.51
26.08.   Simion O. - Komardina A. Q-OF 63-7, 6-4, 6-2 3.21 1.25
25.08.   Simion O. - Svatikova L. Q-1K 6-1, 6-3    
  Budapešť 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.08.   Pantůčková G. - Simion O. SF 6-2, 6-0 1.62 2.12
23.08.   Simion O. - Erjavec V. ČF 4-6, 7-5, 6-2 1.38 2.58
22.08.   Simion O. - Maluniakova L. OF 1-6, 6-4, 6-3 1.04 6.82
21.08.   Simion O. - Pitak K. 1K 6-1, 6-1 1.06 6.10
  Koksijde ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.08.   Benoit M. - Simion O. OF 7-60, 4-6, 6-4 1.40 2.63
06.08.   Simion O. - Gervais J. 1K 6-2, 6-3 1.66 2.03
  Bad Saulgau ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.07.   Oprandi R. - Simion O. Q-OF 6-4, 7-5 1.54 2.17
30.07.   Simion O. - Jablonovska J. Q-1K 4-6, 6-3, 6-1 1.35 2.70
  Horb ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.07.   Fetecau I. - Simion O. 1K 6-3, 6-1 1.77 1.89
  Bukurešť 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.07.   Crescenzi G. - Simion O. 1K 66-7, 7-5, 7-64 5.78 1.08
  Focsani ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.07.   Mitu C. - Simion O. F 6-4, 6-4 1.36 2.85
06.07.   Simion O. - Fetecau I. SF 6-4, 7-65 1.65 2.04
05.07.   Simion O. - Turati B. ČF 1-6, 7-64, 6-4 1.54 2.17
04.07.   Simion O. - Vdovenco A. OF 7-5, 6-0 1.21 3.50
03.07.   Simion O. - Staiculescu A. 1K 7-5, 5-7, 6-3 1.04 6.82
  Curtea de Arges ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.06.   Mitu C. - Simion O. SF 6-3, 5-7, 6-1    
30.06.   Simion O. - Mihaylova G. ČF 7-5, 6-3 1.15 4.10
29.06.   Simion O. - Karvouni V. OF 6-3, 6-1 1.28 3.02
28.06.   Simion O. - Stinga T. 1K 6-4, 6-0 1.08 5.28
  Antalya 18 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.05.   Antonitsch M. - Simion O. ČF 7-5, 64-7, 6-2    
17.05.   Simion O. - Djakovic M. OF 7-611, 6-2    
15.05.   Simion O. - You M. 1K 6-2, 6-3    
  Antalya 17 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.05.   Pospelova A. - Simion O. 1K 4-6, 6-2, 6-3    
  Antalya 15 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.04.   Halbauer E. - Simion O. F 6-4, 6-2 1.42 2.67
28.04.   Simion O. - Arakawa H. SF 6-3, 5-7, 6-1 1.35 2.87
27.04.   Simion O. - Stamatova J. ČF 6-2, 6-2    
26.04.   Simion O. - Poplavska A. OF 7-61, 6-1    
25.04.   Simion O. - Escauriza L. 1K 6-3, 6-1    
  Chiasso ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.04.   Moroni A. - Simion O. Q-OF 6-4, 4-6, 7-65    
15.04.   Simion O. - Crivelletto J. Q-2K 6-4, 6-3    
  Hammamet 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.03.   Shinikova I. - Simion O. ČF 6-4, 2-6, 6-3    
22.03.   Simion O. - Mansouri Y. OF 6-2, 6-4    
20.03.   Simion O. - Gavrila O. 1K 6-3, 6-1    
  Hammamet 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.03.   Halbauer E. - Simion O. 1K 6-4, 6-4 1.82 1.78
  Antalya 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.02.   Simion O. - Ghioroaie Y. F 2-6, 6-2, 7-5 1.82 1.82
24.02.   Simion O. - Gorgodze E. SF 7-5, 6-2 2.44 1.45
23.02.   Simion O. - Herdzelas D. ČF 6-1, 7-5    
23.02.   Simion O. - Muntean V. OF 6-4, 7-5    
22.02.   Simion O. - Bhatia R. 1K 6-1, 7-64    
  Antalya 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.02.   Marino R. - Simion O. 1K 6-3, 6-3 1.11 4.76
  Antalya 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.02.   Vajdova N. - Simion O. 1K 7-5, 6-1    
  Antalya 35 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.11.   Craci / Simio - Gaspa / Prisa F 6-1, 6-3    
23.11.   Craci / Simio - Moral / Weedo SF 6-4, 7-63    
23.11.   Craci / Simio - Mihay / Vanev ČF 6-3, 6-3    
21.11.   Craci / Simio - Karun / Vulpi OF 6-2, 6-2    
  Antalya 34 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.11.   Ponom / Sato - Gaspa / Simio F 6-4, 6-2 1.80 1.80
16.11.   Gaspa / Simio - Dissa / Scili SF 6-1, 6-1    
15.11.   Gaspa / Simio - Mozga / Rakhi ČF 6-4, 6-4    
13.11.   Gaspa / Simio - Demel / Glaud OF 6-2, 6-4    
  Istanbul ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.10.   Mrdez / Stoja - Sezer / Simio ČF 3-6, 6-3, 10-6 1.40 2.52
22.10.   Sezer / Simio - Kruzh / Palki OF 6-0, 2-6, 10-5    
  Riba - Roja de Turia 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.10.   Komar / Mitu - Bejen / Simio OF 6-4, 6-3 1.17 3.88
  Dobrič ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.09.   Dinu / Uzcat - Simio / Talab ČF 7-5, 6-4 1.69 1.93
19.09.   Simio / Talab - Boev / Salde OF 6-4, 3-6, 13-11 1.49 2.27
  Budapešť 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.08.   Eiker / Kosto - Herdz / Simio SF 7-63, 1-6, 10-7 1.49 2.27
29.08.   Herdz / Simio - Doros / Komar ČF 3-6, 3-5    
28.08.   Herdz / Simio - Bukta / Yashi OF 6-4, 1-6, 10-8 1.57 2.10
  Koksijde ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.08.   Bonda / Serba - Drazi / Simio ČF 6-3, 6-4 1.29 2.96
06.08.   Drazi / Simio - Molin / Stefa OF 6-2, 6-2 2.10 1.57
  Bad Saulgau ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.07.   Bonda / Crist - Simio / Talab OF 6-4, 6-4 1.73 1.88
  Horb ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.07.   Simio / Talab - Jablo / Juhas F 6-3, 6-0 1.73 1.88
27.07.   Simio / Talab - Alves / Lamen SF 6-1, 6-1 1.69 1.93
26.07.   Simio / Talab - Leyki / Vasyl ČF 1.99 1.64
25.07.   Simio / Talab - Careg / Di Sa OF 6-3, 6-2 2.01 1.63
  Focsani ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.07.   Mitu / Simio - Cadar / Khari F 4-6, 6-2, 10-6 1.30 2.94
05.07.   Mitu / Simio - Anane / Kimme SF 3-6, 7-63, 10-5 1.07 5.76
04.07.   Mitu / Simio - Gaspa / Vasil ČF 7-5, 6-2 1.15 4.10
03.07.   Mitu / Simio - Genov / Keens OF 6-3, 6-4 1.03 7.28
  Antalya 18 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.05.   Du Z. / Mu S. - Drazi / Simio OF 6-2, 1-6, 12-10    
  Antalya 17 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.05.   Araka / Kreme - Braga / Simio F 6-1, 6-0    
11.05.   Braga / Simio - Karvo / Segar SF 7-5, 6-1    
10.05.   Braga / Simio - Oz I. / Pospe ČF 7-62, 3-6, 10-5    
08.05.   Braga / Simio - Ni Ma / You M OF 0-6, 6-2, 11-9    
  Antalya 15 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.04.   Pantu / Vanla - Giang / Simio OF 7-67, 4-6, 10-8    
  Chiasso ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.04.   Rosca / Serba - Simio / Uzcat ČF 6-4, 6-2    
17.04.   Simio / Uzcat - Schol / Sugna OF 4-6, 6-2, 13-11    
  Hammamet 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.03.   Gavri / Pigos - Klaff / Simio F 7-5, 66-7, 11-9    
16.03.   Klaff / Simio - March / Matte SF 6-4, 6-4    
15.03.   Klaff / Simio - Arcid / Tona ČF 6-2, 6-4    
14.03.   Klaff / Simio - Perez / Puig OF 6-0, 6-4    
  Antalya 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.02.   Careg / Di Sa - Serba / Simio SF 6-3, 6-1    
15.02.   Serba / Simio - Anshb / Burra ČF 6-2, 6-4    
13.02.   Serba / Simio - Ni Ma / You M OF 6-2, 6-0    
  Antalya 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.02.   Serba / Simio - Ayuka / Stadl F 6-2, 7-65    
09.02.   Serba / Simio - Oz I. / Sezer SF 6-2, 6-2    
08.02.   Serba / Simio - Araka / Stama ČF 6-3, 6-4    
06.02.   Serba / Simio - March / Suvri OF 6-2, 6-1    
Žádné zápasy.
 
  Cordenons ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.12.   Samsonova L. - Simion O. OF 2-6, 6-4, 6-3 2.13 1.56
11.12.   Simion O. - Trevisan F. 1K 6-2, 6-3 1.02 7.64
  Agadir ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.11.   Simion O. - Adamescu C. F 6-4, 6-1 1.48 2.43
17.11.   Simion O. - Brancaccio N. SF 6-4, 6-4 1.12 5.44
16.11.   Simion O. - Naya G. ČF 6-4, 6-2 1.16 4.02
15.11.   Simion O. - Ekani I. OF 6-3, 6-4    
13.11.   Simion O. - Puppendahl L. 1K 6-3, 6-1    
  Beni Mellal ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.11.   Arcidiacono F. - Simion O. ČF 6-2, 6-4 2.74 1.34
08.11.   Simion O. - Intert A. OF 6-3, 6-3 1.10 4.95
07.11.   Simion O. - Baranano P. 1K 6-1, 3-0 1.09 5.16
  Casablanca 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.11.   Kan V. - Simion O. F 6-0, 6-3 1.46 2.52
03.11.   Simion O. - Hering K. SF 7-62, 6-0 1.22 3.67
02.11.   Simion O. - Nahimana S. ČF 6-0, 6-1    
01.11.   Simion O. - El Jardi D. OF 6-4, 6-2    
31.10.   Simion O. - Atik R. 1K 6-1, 6-0    
  Istanbul ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.10.   Ianchuk O. - Simion O. 1K 6-2, 6-4 1.26 3.38
22.10.   Simion O. - Vaneva Z. Q-OF 6-0, 6-4    
21.10.   Simion O. - Yavas I. Q-1K 6-0, 6-0    
  Varna ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.09.   Tatarus G. - Simion O. 1K 6-2, 7-64 5.16 1.09
  Sofie ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.09.   Tomova V. - Simion O. ČF 6-3, 6-2 1.12 5.18
07.09.   Simion O. - Gamiz A. OF 6-4, 7-66 2.72 1.38
06.09.   Simion O. - Piter K. 1K 3-6, 7-5, 7-62 2.92 1.33
  Mamaia ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.08.   Ruse E. - Simion O. OF 6-1, 6-3 1.09 5.73
29.08.   Simion O. - Burillo Escor 1K 6-2, 7-67 1.91 1.75
  Bukurešť 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.08.   Bosio V. - Simion O. SF 6-4, 6-4 2.60 1.40
25.08.   Simion O. - Sosnovschi A. ČF 7-60, 6-2    
24.08.   Simion O. - Staiculescu A. OF 6-2, 6-1 1.07 5.66
22.08.   Simion O. - Iordachi A. 1K 6-0, 6-2 1.01 9.20
  Koksijde ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.08.   Kruijer N. - Simion O. 1K 4-6, 6-3, 6-4 1.80 1.86
  Horb ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.07.   Kruijer N. - Simion O. Q-OF 6-2, 2-0    
24.07.   Simion O. - Kovalets S. Q-1K 7-5, 2-6, 6-3    
  Bursa ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.07.   Soylu I. - Simion O. OF 5-7, 6-1, 6-2 1.16 4.21
18.07.   Simion O. - Cascino E. 1K 4-6, 7-65, 6-3 1.82 1.82
  Řím 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.07.   Matteucci A. - Simion O. Q-OF 3-6, 6-4, 6-1    
01.07.   Simion O. - Bianchi A. Q-1K 6-4, 6-3    
  Bukurešť 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.06.   Colmegna M. - Simion O. 1K 6-4, 2-6, 6-4 2.06 1.60
  Baja ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.06.   Khazaniuk D. - Simion O. OF 6-0, 6-3 1.61 2.09
20.06.   Simion O. - Farbas R. 1K 6-3, 6-2 1.03 8.22
  Curtea de Arges ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.06.   Bulgaru M. - Simion O. ČF 3-6, 6-4, 6-1 1.97 1.66
15.06.   Simion O. - Gaspar-Ivan I. OF 6-1, 6-3 1.34 2.74
13.06.   Simion O. - Gavrila O. 1K 6-0, 7-64 1.30 2.92
  Bundesliga - ženy Kolo Výsledek K1 K2
11.06.   Simion O. - Welker E. 7K 6-4, 6-2    
05.06.   Simion O. - Plecita A. 6K 6-0, 6-2    
03.06.   Ivakhnenko V. - Simion O. 5K 1-6, 6-3, 10-6    
28.05.   Simion O. - Zarytska A. 4K 6-4, 6-3    
25.05.   Cavalle-Reime - Simion O. 3K 6-2, 3-6, 10-5    
  Bastad ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.05.   Rinaldo Perss - Simion O. 1K 6-2, 6-3 2.07 1.62
  Dunakeszi ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.05.   Dascalu N. - Simion O. 1K 6-2, 6-0 1.49 2.33
08.05.   Hives Z. - Simion O. Q-OF 3-6, 6-4, 6-2    
07.05.   Simion O. - Masuri E. Q-2K 6-0, 6-3    
  Györ ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.05.   Bulgaru M. - Simion O. OF 7-64, 6-4 2.37 1.45
02.05.   Simion O. - Argyelan C. 1K 6-3, 6-1 1.15 4.14
  Istanbul 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.04.   Kawa K. - Simion O. Q-OF 6-2, 6-2    
08.04.   Simion O. - Stamatova J. Q-1K 6-2, 6-3    
  Heraklion 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.03.   Giangreco Cam - Simion O. OF 6-1, 3-6, 6-3 2.92 1.30
14.03.   Simion O. - Svinos A. 1K 4-6, 6-1, 6-1 1.01 15.00
  Heraklion ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.03.   Gatto-Montico - Simion O. ČF 7-64, 7-5 1.65 1.98
09.03.   Simion O. - Nikolaev V. OF 6-2, 6-3 1.01 15.00
07.03.   Simion O. - Robillard-Mil 1K 6-4, 6-3 1.30 2.92
  Bergamo ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.02.   Di Giuseppe M. - Simion O. SF 7-5, 6-1 1.66 2.01
16.02.   Simion O. - Gatto-Montico ČF 6-4, 7-65 1.77 1.83
15.02.   Simion O. - Scala C. OF 6-3, 7-64 1.19 3.69
14.02.   Simion O. - Remondina A. 1K 6-2, 6-3    
  Káhira 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.01.   Skamlova C. - Simion O. ČF 6-4, 2-6, 6-0 2.52 1.40
26.01.   Simion O. - Maetschke L. OF 4-6, 6-1, 6-4 1.07 5.66
25.01.   Simion O. - Szupper M. 1K 6-2, 6-4 1.15 4.14
  Káhira 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.01.   Simion O. - Ene C. F 6-4, 6-3 1.82 1.82
21.01.   Simion O. - Samir S. SF 6-3, 6-3 1.60 2.10
20.01.   Simion O. - Al Nabhani F. ČF 62-7, 6-4, 6-4    
19.01.   Simion O. - Samavati S. OF 6-0, 6-3 1.04 6.68
18.01.   Simion O. - Orlova N. 1K 6-2, 6-2 1.08 5.40
  Cordenons ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.12.   Bronz / Samso - Gryma / Simio SF 6-1, 4-6, 10-8    
  Agadir ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.11.   Konig / Tona - Drazi / Simio F 4-6, 7-65, 10-8    
16.11.   Drazi / Simio - Kan V / Zotov SF 6-3, 6-4    
15.11.   Drazi / Simio - Leon / Okuda ČF 7-62, 6-3    
  Beni Mellal ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.11.   Drazi / Simio - Arcid / Parre F 6-4, 6-2    
09.11.   Drazi / Simio - Kan V / Zotov SF 6-1, 6-3    
08.11.   Drazi / Simio - Benda / Novac ČF 6-1, 6-2    
  Casablanca 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.11.   Kan V / Zotov - Adame / Simio SF 3-6, 7-5, 11-9    
01.11.   Adame / Simio - El Kh / Rassi ČF 6-0, 6-1    
30.10.   Adame / Simio - El Ka / Hamou OF 6-0, 6-1    
  Istanbul ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.10.   Cengi / Ozgen - Serba / Simio ČF 7-65, 6-2    
24.10.   Serba / Simio - Akbas / Lapus OF 6-1, 6-4    
  Varna ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.09.   Lumsd / Stama - Adame / Simio ČF 62-7, 6-1, 10-6    
18.09.   Adame / Simio - David / Staic OF 6-2, 6-4    
  Sofie ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.09.   Arshi / Topal - Cadar / Simio OF 6-2, 6-0    
  Mamaia ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.09.   Komar / Ruse - Herdz / Simio F 3-6, 6-1, 10-6    
01.09.   Herdz / Simio - Ene C / Perpe SF 6-4, 6-2 1.91 1.70
31.08.   Herdz / Simio - Gaspa / Hrist ČF 6-3, 6-2    
30.08.   Herdz / Simio - Dasca / Dinu OF 7-5, 3-6, 10-6    
  Bukurešť 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.08.   Simio / Talab - Bogda / Cadar F 6-3, 0-6, 12-10    
24.08.   Simio / Talab - Bosio / Perez SF 6-3, 6-4 1.48 2.30
23.08.   Simio / Talab - Cazac / Lawre ČF 6-2, 6-4    
22.08.   Simio / Talab - Braga / Ghioc OF 6-1, 6-1    
  Koksijde ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.08.   Khabi / Vasyl - Arcid / Simio ČF 6-2, 3-6, 10-6 1.63 2.01
07.08.   Arcid / Simio - Adame / Bhati OF 7-5, 6-2 1.72 1.89
  Horb ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.07.   Samir / Schol - Ruse / Simio OF    
  Bursa ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.07.   Skaml / Strak - Ghite / Simio ČF 6-3, 5-7, 10-6 1.40 2.52
17.07.   Ghite / Simio - Careg / Gryma OF 6-3, 6-3    
  Řím 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.07.   Arcon / Ruse - Negre / Simio OF 3-6, 6-3, 10-8 1.80 1.80
  Bukurešť 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.06.   Ene C / Perpe - Simio / Van N SF 6-4, 6-4 1.80 1.80
28.06.   Simio / Van N - Cadar / Manu ČF 6-3, 6-3 1.08 5.40
27.06.   Simio / Van N - Ozeki / Uchij OF 6-4, 6-3 1.05 6.30
  Baja ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.06.   Curov / Perpe - Dasca / Simio ČF 2-6, 6-4, 10-8    
20.06.   Dasca / Simio - Eiker / Lukac OF 7-66, 6-1    
  Dunakeszi ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.05.   Bara / Buzar - Negre / Simio F 1-6, 6-1, 10-3 1.40 2.52
11.05.   Negre / Simio - Frech / Zimme SF 6-2, 1-6, 10-7 1.60 2.06
10.05.   Negre / Simio - Nagy / Udvar ČF 6-3, 6-3 1.32 2.83
08.05.   Negre / Simio - Bukta / Jurik OF 6-0, 64-7, 10-4 1.90 1.71
  Györ ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.05.   Pietr / Shosh - Mihai / Simio ČF 6-3, 7-64 1.85 1.75
01.05.   Mihai / Simio - Horva / Szala OF 6-3, 6-3    
  Heraklion 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.03.   Serba / Simio - Robil / Zhao F 3-6, 7-62, 10-2 1.65 1.98
18.03.   Serba / Simio - Bekke / Curov SF 4-6, 6-3, 10-3 1.60 2.06
17.03.   Serba / Simio - Cioba / Perpe ČF 6-1, 6-1 1.47 2.32
16.03.   Serba / Simio - Nikol / Tahan OF 6-1, 6-2 1.11 4.76
  Heraklion ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.03.   Honco / Palmi - Serba / Simio F 6-4, 6-3    
13.03.   Serba / Simio - Arcon / Giang SF 6-4, 6-2 1.80 1.80
09.03.   Serba / Simio - Arshi / Marin ČF 6-1, 7-64 1.16 4.02
07.03.   Serba / Simio - Gaspa / Iones OF 6-1, 6-0    
  Bergamo ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.02.   Pieri / Stefa - Adame / Simio SF 7-63, 7-64 2.23 1.51
15.02.   Adame / Simio - Giaqu / Piran ČF 6-4, 6-1 1.02 7.64
  Káhira 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.01.   Al Na / Samir - Ene C / Simio SF 7-5, 6-2    
26.01.   Ene C / Simio - Chilu / Sunka ČF 6-4, 6-3    
24.01.   Ene C / Simio - Palha / Talco OF 6-3, 6-4    
  Káhira 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.01.   Al Na / Samir - Ene C / Simio SF 6-2, 6-2    
19.01.   Ene C / Simio - Arshi / Marin ČF 6-4, 6-1    
Žádné zápasy.
 
  Casablanca 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.12.   Kordolaimi E. - Simion O. SF 7-5, 6-3 2.87 1.34
22.12.   Simion O. - Kerfs D. ČF 6-4, 6-1 1.22 3.43
21.12.   Simion O. - Lazic E. OF 6-3, 6-3 1.12 4.58
20.12.   Simion O. - Aziz O. 1K 6-0, 6-0 1.01 15.00
  Casablanca 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.12.   Ene C. - Simion O. F 6-3, 6-2 1.85 1.75
17.12.   Simion O. - Rosca I. SF 6-3, 6-4 1.66 2.04
15.12.   Simion O. - Kordolaimi E. ČF 6-3, 6-1 1.38 2.73
14.12.   Simion O. - Kuznetsova K. OF 6-1, 6-0 1.08 5.40
13.12.   Simion O. - Ziouti S. 1K 6-3, 6-1    
  Casablanca 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.11.   Simion O. - Negreanu D. F 6-3, 6-1 1.38 2.61
11.11.   Simion O. - Spigarelli M. SF 6-2, 6-2 1.42 2.47
10.11.   Simion O. - Drazic M. ČF 4-6, 6-2, 6-0 1.30 2.92
09.11.   Simion O. - Remy V. OF 6-1, 6-2 1.04 6.68
07.11.   Simion O. - Ziouti S. 1K 6-1, 6-1    
  Casablanca 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.11.   Garcia-Perez G. - Simion O. SF 6-2, 5-7, 6-3 1.33 2.80
03.11.   Simion O. - Stamatova J. ČF 6-2, 6-1 1.40 2.52
02.11.   Simion O. - Aziz O. OF 6-4, 6-0 1.02 7.64
01.11.   Simion O. - Kuznetsova K. 1K 6-2, 6-2 1.36 2.66
  Dobrič ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.09.   Von Deichmann - Simion O. OF 6-2, 6-3 1.27 3.16
13.09.   Simion O. - Prenkovic L. 1K 6-1, 6-3 1.22 3.51
  Sofie ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.09.   Terziyska J. - Simion O. 1K 5-7, 6-3, 6-2 1.73 1.88
05.09.   Simion O. - Zlatanova V. Q-OF 6-1, 6-3    
04.09.   Simion O. - Mihaylova G. Q-1K 6-3, 4-6, 6-0    
  Mamaia ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.09.   Ferro F. - Simion O. OF 6-0, 6-2 1.31 2.94
31.08.   Simion O. - Mihail D. 1K 6-1, 6-0 1.02 8.47
30.08.   Simion O. - Gavrila O. Q-OF 6-4, 6-1    
29.08.   Simion O. - Popescu A. Q-2K 6-3, 6-3    
  Bukurešť 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.08.   Bogdan E. - Simion O. 1K 3-6, 7-63, 6-3 3.15 1.26
  Galati 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.08.   Gatto-Montico - Simion O. F 6-3, 6-4 1.50 2.26
20.08.   Simion O. - Estable J. SF 4-6, 6-0, 7-65 2.21 1.52
19.08.   Simion O. - Ene C. ČF 6-3, 1-6, 6-3 1.91 1.70
18.08.   Simion O. - Rosca A. OF 7-5, 6-3 1.26 3.15
16.08.   Simion O. - Ganga E. 1K 7-60, 6-1 1.10 4.95
  Targu Jiu 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.08.   Cristian J. - Simion O. ČF 6-2, 6-3 1.65 1.98
04.08.   Simion O. - Hristea C. OF 6-0, 6-0 1.17 3.90
02.08.   Simion O. - Cadar E. 1K 7-62, 3-6, 7-67    
  Darmstadt ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.07.   Haddad Maia B. - Simion O. Q-OF 6-2, 7-5    
17.07.   Simion O. - Marcinkevica D. Q-1K 7-65, 1-6, 6-4    
  Bursa ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.07.   Majeric T. - Simion O. 1K 6-2, 6-1 1.28 3.09
11.07.   Simion O. - Cristian J. Q-ČF 5-7, 7-62, 6-2 1.80 1.80
10.07.   Simion O. - Mihaylova G. Q-OF 6-0, 6-0    
  Focsani ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.06.   Cadar E. - Simion O. 1K 6-1, 6-4 2.25 1.50
  Galati 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.06.   Perper A. - Simion O. SF 6-3, 6-3 1.76 1.84
03.06.   Simion O. - Rosca I. ČF 6-2, 4-6, 6-1    
02.06.   Simion O. - Hristea C. OF 6-2, 6-1    
01.06.   Simion O. - Duca G. 1K 6-1, 6-2    
  Galati 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.05.   Bulgaru M. - Simion O. F 6-3, 6-1 1.47 2.34
28.05.   Simion O. - Perez Rojas G. SF 7-65, 6-3 1.80 1.80
27.05.   Simion O. - Kramperova K. ČF 7-5, 6-1 1.60 2.06
26.05.   Simion O. - Tatarus G. OF 7-65, 6-3 1.30 2.92
24.05.   Simion O. - Ionescu S. 1K 6-1, 6-2 1.25 3.20
  Galati ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.05.   Rosca I. - Simion O. OF 4-6, 7-65, 6-3 1.71 1.90
17.05.   Simion O. - Svinos A. 1K 6-2, 6-3 1.16 4.00
  Wiesbaden ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.04.   Coopersmith N. - Simion O. Q-1K 6-2, 2-6, 6-4    
  Heraklion 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.04.   Pospelova A. - Simion O. ČF 6-3, 6-3 1.50 2.24
30.03.   Simion O. - Zavatska K. OF 7-5, 2-6, 7-610 3.45 1.22
29.03.   Simion O. - Armitano M. 1K 6-3, 6-3 1.47 2.32
  Heraklion ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.03.   Gervais J. - Simion O. 1K 6-0, 6-1 1.70 1.92
  Šarm aš-Šajch 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.02.   Flink V. - Simion O. ČF 6-4, 6-0 1.20 3.60
25.02.   Simion O. - Payet P. OF 6-3, 6-4 1.98 1.65
23.02.   Simion O. - Mina B. 1K 6-0, 6-3 1.42 2.46
  Šarm aš-Šajch 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.02.   Geukens B. - Simion O. OF 6-3, 6-2 1.56 2.12
17.02.   Simion O. - Shleptsova A. 1K 6-1, 6-4 1.10 4.95
  Šarm aš-Šajch 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.02.   Geukens B. - Simion O. 1K 6-4, 6-4 1.98 1.65
  Casablanca 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.12.   Kerfs / Sizik - Ene C / Simio SF    
21.12.   Ene C / Simio - Benha / Ziout ČF 6-3, 6-0    
20.12.   Ene C / Simio - Aziz / Giral OF 6-1, 6-2    
  Casablanca 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.12.   Negre / Sizik - Ene C / Simio SF 7-5, 6-3    
14.12.   Ene C / Simio - Nazar / Solov ČF 7-5, 7-63    
12.12.   Ene C / Simio - Rassi / Rassi OF 6-3, 6-0    
  Casablanca 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.11.   Negre / Simio - Al Na / Parre F 6-2, 6-1    
10.11.   Negre / Simio - Remy / Temin SF 6-3, 6-4    
09.11.   Negre / Simio - Cazea / Orlov ČF 6-1, 6-3    
  Casablanca 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.11.   Negre / Simio - Garci / Stama F 5-7, 7-5, 12-10    
03.11.   Negre / Simio - Remy / Temin SF 7-65, 6-1    
02.11.   Negre / Simio - Hadab / Nahim ČF 6-4, 6-0    
31.10.   Negre / Simio - Apona / Pogre OF 5-7, 6-0, 10-2    
  Dobrič ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.09.   Grabh / Von D - Ene C / Simio ČF 6-0, 6-2    
13.09.   Ene C / Simio - Esen / Esen OF 6-2, 6-4    
  Mamaia ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.09.   Bara / Buzar - Bulga / Simio ČF 6-2, 6-4    
31.08.   Bulga / Simio - Bejen / Craci OF 2-6, 6-4, 10-6    
  Galati 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.08.   Simio / Talab - Bejen / Craci F 5-7, 6-4, 10-3    
18.08.   Simio / Talab - Cadar / Fetec SF 6-1, 6-1    
17.08.   Simio / Talab - Gulma / Hrist ČF 6-1, 6-0    
16.08.   Simio / Talab - Gaspa / Sting OF 6-2, 6-3    
  Darmstadt ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.07.   Gramm / Kalin - Perez / Simio SF 6-4, 6-2    
20.07.   Perez / Simio - Ianch / Monov ČF 4-6, 6-3, 10-8    
19.07.   Perez / Simio - Konon / Pospe OF 6-4, 6-3    
  Bursa ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.07.   Cengi / Gasan - Simio / Steph OF 0-6, 7-5, 10-4    
  Focsani ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.07.   Simio / Talab - Cioba / Daves F 5-7, 6-1, 10-6    
30.06.   Simio / Talab - Cadar / Geuke SF 6-2, 6-1    
29.06.   Simio / Talab - Prisa / Shakh ČF 4-6, 6-2, 10-8    
28.06.   Simio / Talab - Duca / Tatar OF 6-2, 6-2    
  Galati 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.06.   Perpe / Rosca - Adame / Simio F 6-3, 6-4    
03.06.   Adame / Simio - Booth / Lahey SF 6-3, 6-4    
01.06.   Adame / Simio - Duca / Svino ČF 6-0, 6-3    
  Galati 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.05.   Perpe / Vdove - Adame / Simio SF 6-0, 6-4    
25.05.   Adame / Simio - Cioba / Hrist ČF 6-2, 6-3    
23.05.   Adame / Simio - Orlov / Svino OF 6-4, 6-3    
  Galati ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.05.   Alves / Perez - Helbe / Simio SF 6-2, 6-0    
18.05.   Helbe / Simio - Noel / Remon ČF 6-4, 6-4    
16.05.   Helbe / Simio - Bulga / Ghior OF 7-64, 0-6, 10-6    
  Wiesbaden ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.04.   Hobga / Terzi - Bara / Simio OF    
  Heraklion 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.03.   Smith / Wacni - Ostlu / Simio ČF 2-6, 6-2, 10-2    
29.03.   Ostlu / Simio - Bejen / Zovin OF 3-6, 6-4, 10-7    
  Heraklion ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.03.   Tehra / Vanen - Ostlu / Simio OF 3-6, 6-3, 10-5    
  Šarm aš-Šajch 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.02.   Cadar / Simio - Cabaj / Kapsh F 6-3, 6-2    
26.02.   Cadar / Simio - Hatti / Sammo SF 6-4, 6-3    
24.02.   Cadar / Simio - Kim D / Payet ČF 6-3, 6-4    
23.02.   Cadar / Simio - Malik / Shevc OF 6-4, 6-0    
  Šarm aš-Šajch 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.02.   Hatti / Le Ro - Simio / Terzi F 6-1, 6-2    
19.02.   Simio / Terzi - Niedm / Wacha SF 7-5, 5-7, 10-8    
18.02.   Simio / Terzi - Bhunu / Gutto ČF 6-1, 7-5    
16.02.   Simio / Terzi - Mina / Payet OF 6-2, 3-6, 10-8    
  Šarm aš-Šajch 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.02.   Geuke / Simio - Niedm / Wacha F 2-6, 6-3, 10-7    
12.02.   Geuke / Simio - Hatti / Le Ro SF 3-6, 6-2, 10-8    
11.02.   Geuke / Simio - Kitag / Ogata ČF 6-4, 6-2    
09.02.   Geuke / Simio - Nefed / Schmi OF 6-4, 6-1    
Žádné zápasy.
 
  Antalya 38 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.12.   Kennel K. - Simion O. OF 6-2, 6-2 1.80 1.80
23.12.   Simion O. - Demirci M. 1K 6-1, 6-0    
  Ankara ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.12.   Vikhlyantseva - Simion O. 1K 6-3, 6-3 1.20 3.74
14.12.   Simion O. - Barritza K. Q-ČF 6-3, 6-2    
13.12.   Simion O. - Sezer M. Q-OF 6-3, 6-3    
12.12.   Simion O. - Kushkhova A. Q-1K 4-6, 6-2, 6-3    
  Casablanca 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.11.   Radanovic D. - Simion O. OF 6-4, 7-64 1.37 2.60
09.11.   Simion O. - Palcic S. 1K 6-3, 7-63 1.01 8.25
  Casablanca 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.11.   Khromacheva I. - Simion O. OF 6-1, 7-5 1.10 5.37
03.11.   Simion O. - Rosatello C. 1K 6-3, 6-2 1.60 2.06
02.11.   Simion O. - Zuger S. Q-OF 6-2, 6-2    
31.10.   Simion O. - Khiri Y. Q-1K 6-0, 6-2    
  Albena ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.10.   Pantuckova M. - Simion O. ČF 2-6, 6-4, 6-4 2.06 1.60
15.10.   Simion O. - Gerlach K. OF 6-4, 6-3 1.42 2.46
14.10.   Simion O. - Borisova S. 1K 6-0, 1-0 1.01 8.25
  Varna ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.09.   Bara I. - Simion O. SF 6-0, 6-3 1.42 2.46
25.09.   Simion O. - Werner C. ČF 7-5, 3-6, 6-1 1.30 2.90
24.09.   Simion O. - Kramperova K. OF 6-2, 6-2 1.80 1.80
23.09.   Simion O. - Cadar E. 1K 6-4, 7-5 1.40 2.50
  Dobrič ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.09.   Kramperova K. - Simion O. 1K 1-6, 6-4, 6-4 1.78 1.83
14.09.   Simion O. - Negreanu D. Q-OF 2-6, 6-1, 6-1    
13.09.   Simion O. - Esen H. Q-2K 7-5, 6-2    
  Sofie ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.09.   Shapatava S. - Simion O. 1K 6-1, 63-7, 7-5 1.19 3.80
07.09.   Simion O. - Terziyska J. Q-OF 6-3, 5-7, 6-2    
06.09.   Simion O. - Savoretti A. Q-1K 6-2, 6-3    
  Mamaia ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.08.   Sadikovic A. - Simion O. OF 6-1, 6-4 1.11 5.40
26.08.   Simion O. - Mihaila A. 1K 2-6, 7-5, 6-4    
24.08.   Simion O. - Savescu I. Q-OF 6-2, 6-1    
23.08.   Simion O. - Seifert V. Q-2K 6-0, 6-0    
  Bukurešť 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.08.   Fedoryshyn A. - Simion O. 1K 6-0, 6-3 4.30 1.14
  Targu Jiu 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.07.   Fetecau I. - Simion O. 1K 6-3, 3-6, 6-4 1.88 1.72
  Targu Jiu ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.07.   Gobbi Monllau - Simion O. OF 6-1, 6-4    
21.07.   Simion O. - Surdeanu A. 1K 6-1, 6-0 1.25 3.20
  Iasi ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.07.   Vdovenco A. - Simion O. SF 7-5, 6-3 3.80 1.18
09.07.   Simion O. - Rosca A. ČF 6-2, 7-5    
08.07.   Simion O. - Zeballos Melg OF 63-7, 6-2, 6-3 1.07 5.65
07.07.   Simion O. - Kolb N. 1K 6-1, 6-0    
  Prokuplje 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.07.   Nancarrow A. - Simion O. SF 7-5, 7-67 1.25 3.20
03.07.   Simion O. - Sipek N. ČF 6-1, 6-4 1.80 1.80
02.07.   Simion O. - Crespo Azconz OF 6-2, 6-0 1.24 3.30
30.06.   Simion O. - Gheorghita I. 1K 6-0, 6-2 1.05 6.30
  Prokuplje ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.06.   Spremo M. - Simion O. OF 3-6, 7-5, 6-2 1.30 2.90
23.06.   Simion O. - Rajicic V. 1K 610-7, 6-2, 7-5 2.32 1.47
  Galati 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.06.   Klasen C. - Simion O. Q-OF 5-0    
07.06.   Simion O. - Novac I. Q-2K 6-1, 6-2    
  Galati 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.06.   Arcidiacono F. - Simion O. 1K 0-6, 6-3, 6-4 3.60 1.20
  Wiesbaden ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.04.   Lekaj A. - Simion O. Q-OF 6-3, 4-6, 6-1    
28.04.   Simion O. - Brinkmann L. Q-1K 6-1, 6-1    
  Santa Margherita Di Pula 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.04.   Ferrando C. - Simion O. OF 6-1, 2-6, 6-0 1.45 2.36
14.04.   Simion O. - Li Y. 1K 6-1, 6-3 1.12 4.60
  Santa Margherita Di Pula 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.04.   Marti Riembau - Simion O. 1K 6-4, 6-2    
  Le Havre ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.03.   Burger C. - Simion O. 1K 6-0, 6-0 1.10 4.95
  Gonesse ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.03.   Tholey L. - Simion O. 1K 2-6, 6-4, 6-1    
  Ankara ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.12.   Liste / Pigos - Rosca / Simio OF 6-3, 6-3    
  Casablanca 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.11.   Bellu / Rubin - Adame / Simio ČF 6-4, 2-6, 10-7    
10.11.   Adame / Simio - Grabh / Slius OF 6-2, 6-3    
  Casablanca 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.11.   Parre / Rosat - Adame / Simio SF 2-6, 6-3, 10-4    
05.11.   Adame / Simio - Reix / Rus A ČF 6-1, 6-2    
04.11.   Adame / Simio - Ziki / Ziki OF 6-0, 6-0    
  Albena ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.10.   Duca / Sting - Adame / Simio OF 6-4, 6-4    
  Varna ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.09.   Estab / Gobbi - Adame / Simio SF 1-6, 6-4, 10-7    
23.09.   Adame / Simio - Boev / Tomov ČF 3-6, 7-64, 10-6    
22.09.   Adame / Simio - Kimme / Van D OF 6-1, 6-4    
  Dobrič ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.09.   Kosto / Kramp - Adame / Simio ČF 6-0, 6-4    
15.09.   Adame / Simio - Cuk P / Zidan OF 3-6, 6-1, 10-6    
  Sofie ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.09.   Shapa / Vasyl - Adame / Simio ČF 6-2, 6-2    
08.09.   Adame / Simio - Komar / Terzi OF 6-3, 6-4    
  Mamaia ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.08.   Knoll / Sadik - Serba / Simio OF 6-4, 7-61    
  Bukurešť 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.08.   Enach / Dinu - Ruse / Simio F 6-0, 6-2    
21.08.   Ruse / Simio - Cioba / Hrist SF 6-2, 6-3    
19.08.   Ruse / Simio - Ghioc / Sting ČF 6-1, 6-2    
17.08.   Ruse / Simio - Bejen / Bulga OF 6-3, 6-1    
  Targu Jiu 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.07.   Mihai / Pairo - Cioba / Simio ČF 6-2, 6-3    
27.07.   Cioba / Simio - Cheli / Romeo OF 6-2, 7-5    
  Targu Jiu ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.07.   Estab / Farfa - Simio / Talab ČF 6-4, 6-4    
21.07.   Simio / Talab - Cioba / Hrist OF 6-4, 6-0    
  Iasi ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.07.   Rosca / Simio - Kolb / Kolb F 6-3, 7-5    
09.07.   Rosca / Simio - Strak / Vdove SF 6-1, 7-5    
07.07.   Rosca / Simio - Prisa / Zmau ČF 6-1, 7-5    
06.07.   Rosca / Simio - Birnb / Zebal OF 6-2, 6-3    
  Prokuplje 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.07.   Cabez / Nanca - Perpe / Simio SF    
01.07.   Perpe / Simio - Pater / Zovin ČF 4-0    
30.06.   Perpe / Simio - Makho / Petro OF 6-1, 6-3    
  Prokuplje ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.06.   Pater / Zovin - Perpe / Simio SF 7-5, 4-6, 10-6    
25.06.   Perpe / Simio - Farfa / Makho ČF 6-3, 7-5    
23.06.   Perpe / Simio - Djord / Lazar OF 6-0, 6-0    
  Galati 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.06.   Eiker / Sanch - Simio / Talab OF    
  Galati 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.06.   Simio / Talab - Cioba / Hrist F 4-6, 7-5, 10-8    
04.06.   Simio / Talab - Klase / Negre SF 7-5, 6-3    
03.06.   Simio / Talab - Gavri / Tatar ČF 6-3, 6-0    
01.06.   Simio / Talab - Beber / Ciute OF 6-1, 6-2    
  Santa Margherita Di Pula 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.04.   Kvats / Lemoi - Bara / Simio ČF 6-3, 4-6, 13-11    
  Santa Margherita Di Pula 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.04.   Bara / Simio - Yerol / Zimme F 7-5, 6-4    
10.04.   Bara / Simio - Homut / Husar SF 6-4, 6-1    
09.04.   Bara / Simio - Shari / Shepi ČF 6-1, 6-3    
07.04.   Bara / Simio - Arcid / Verpe OF 6-4, 6-1    
  Le Havre ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.03.   Vogel / Wagem - Bukta / Simio ČF 4-6, 6-4, 10-5    
23.03.   Bukta / Simio - Zakar / Zakar OF 6-3, 6-2    
  Gonesse ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.03.   Bukta / Simio - Ianch / Ianch F 6-4, 3-6, 10-6    
19.03.   Bukta / Simio - Albie / Laisn SF 6-2, 6-1    
18.03.   Bukta / Simio - Leweu / Wesse ČF 6-2, 6-0    
Žádné zápasy.
 
  Heraklion 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.11.   Siedliska N. - Simion O. ČF 7-62, 7-63 1.80 1.80
06.11.   Simion O. - Rohanova P. OF 6-3, 6-1 1.98 1.65
04.11.   Simion O. - Avgeri A. 1K 6-3, 6-0 1.05 6.30
  Heraklion 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.10.   Rohanova P. - Simion O. OF 6-3, 3-6, 10-6    
28.10.   Simion O. - Stefanou A. 1K 6-2, 6-4 1.40 2.50
  Varna ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.09.   Enache D. - Simion O. OF 6-1, 6-4 1.60 2.06
23.09.   Simion O. - Duca G. 1K 6-0, 6-1    
  Bukurešť 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.09.   Buzarnescu M. - Simion O. SF 6-2, 6-0 1.50 2.24
12.09.   Simion O. - Platon R. ČF 6-0, 3-1    
11.09.   Simion O. - Kairi A. OF 6-2, 6-3    
09.09.   Simion O. - Hristea C. 1K 6-1, 7-65    
  Galati 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.09.   Ianchuk E. - Simion O. ČF 5-7, 6-0, 6-3    
04.09.   Simion O. - Perper A. OF 6-2, 5-7, 6-3 1.50 2.24
03.09.   Simion O. - Talaba G. 1K 6-1, 6-1 1.80 1.80
  Mamaia ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.08.   Enache D. - Simion O. 1K 7-5, 6-2    
25.08.   Simion O. - Ghitescu A. Q-OF 7-65, 6-2    
25.08.   Simion O. - Martinov A. Q-2K 6-2, 6-1    
  Bukurešť 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.08.   Stancu C. - Simion O. ČF 6-3, 6-4    
21.08.   Simion O. - Bogdan E. OF 2-6, 7-65, 6-0    
20.08.   Simion O. - Serban R. 1K 6-2, 6-2    
  Arad ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.08.   Szatmari A. - Simion O. OF 7-66, 6-4    
05.08.   Simion O. - Ghioroaie Y. 1K 7-5, 7-66    
  Galati 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.07.   Dascalu N. - Simion O. 1K 6-4, 2-6, 6-1 1.54 2.16
  Iasi ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.07.   Simion O. - Stancu C. F 6-2, 6-1 2.98 1.29
12.07.   Simion O. - Ghitescu A. SF 6-4, 7-65    
11.07.   Simion O. - Platon R. ČF 7-5, 6-2 2.06 1.60
10.07.   Simion O. - Moroi C. OF 7-5, 6-4 1.05 6.30
08.07.   Simion O. - Muntean V. 1K 6-4, 6-1    
  Bukurešť 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.06.   Bogdan E. - Simion O. ČF 6-1, 6-0 1.12 4.60
26.06.   Simion O. - Vdovenco A. OF 7-64, 6-4    
24.06.   Simion O. - Hristea C. 1K 65-7, 6-3, 6-2    
  Galati ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.06.   Bogdan E. - Simion O. F 6-3, 6-1 1.30 2.90
21.06.   Simion O. - Vdovenco A. SF 6-0, 6-3 1.72 1.88
20.06.   Simion O. - Talaba G. ČF 6-4, 6-2 2.16 1.55
19.06.   Simion O. - Peckl K. OF 6-2, 6-2    
17.06.   Simion O. - Dinu C. 1K 7-64, 6-3    
  Sibiu ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.05.   Dascalu N. - Simion O. OF 6-2, 4-6, 7-5 1.26 3.15
27.05.   Simion O. - Saki A. 1K 6-0, 6-1 1.12 4.60
  Bol ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.04.   Spremo M. - Simion O. OF 6-1, 6-4 1.10 4.95
08.04.   Simion O. - Faber T. 1K 6-3, 6-0 1.32 2.85
  Šibenik ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.03.   Stuchla K. - Simion O. Q-2K 66-7, 6-3, 6-4    
  Heraklion 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.11.   Bonda / Galfi - Kosti / Simio OF 6-1, 6-4    
  Heraklion 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.11.   Serba / Simio - Kosti / Selak F 6-4, 6-2    
02.11.   Serba / Simio - Bonda / Galfi SF 6-2, 2-6, 10-2    
02.11.   Serba / Simio - Pater / Zovin ČF 6-1, 6-2    
01.11.   Serba / Simio - Rohan / Vrben OF 2-6, 6-4, 11-9    
  Varna ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.09.   Enach / Plato - Simio / Talab SF 6-0, 7-5    
25.09.   Simio / Talab - Mende / Rudak ČF 6-1, 6-3    
24.09.   Simio / Talab - Ciufr / Kulik OF 6-2, 6-0    
  Galati 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.09.   Simio / Szatm - Enach / Ferna F 4-6, 6-4, 10-8    
04.09.   Simio / Szatm - Plato / Talab SF 4-6, 6-4, 11-9    
03.09.   Simio / Szatm - Adame / Hincu ČF 6-1, 6-2    
02.09.   Simio / Szatm - Andre / Ianch OF 6-3, 6-1    
  Mamaia ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.08.   Craci / Tig P - Simio / Talab SF 3-6, 6-3, 10-7    
27.08.   Simio / Talab - Enach / Ferna ČF 6-1, 7-63    
26.08.   Simio / Talab - Adame / Iones OF 4-6, 6-2, 10-6    
  Bukurešť 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.08.   Plato / Stanc - Hrist / Simio F 6-1, 6-1    
21.08.   Hrist / Simio - Helbe / Perpe SF 6-4, 6-3    
20.08.   Hrist / Simio - Frlic / Talab ČF 7-63, 6-4    
18.08.   Hrist / Simio - Ardel / Tedja OF 6-1, 6-2    
  Arad ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.08.   Csore / Szatm - Simio / Talab OF 6-2, 6-3    
  Galati 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.07.   Mihai / Poika - Simio / Talab OF 6-1, 2-6, 13-11    
  Iasi ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.07.   Plato / Stanc - Simio / Talab F 2-6, 6-4, 10-6    
10.07.   Simio / Talab - Palmi / Rosat SF 1-6, 6-3, 10-2    
09.07.   Simio / Talab - Guna / Rosca ČF 6-4, 6-0    
08.07.   Simio / Talab - Duca / Moroi OF 6-1, 6-2    
  Bukurešť 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.06.   Plato / Stanc - Paar / Simio SF 5-7, 6-2, 10-7    
25.06.   Paar / Simio - Ducu / Mihai ČF 6-2, 6-4    
24.06.   Paar / Simio - Benac / Cheli OF 6-2, 6-1    
  Galati ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.06.   Hrist / Tig P - Simio / Talab SF 5-7, 6-3, 13-11    
19.06.   Simio / Talab - Craci / Gavri ČF 7-63, 6-4    
18.06.   Simio / Talab - Gheor / Toanc OF 6-0, 6-0    
  Sibiu ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.05.   Hrist / Simio - Serba / Zovin F 7-62, 6-1    
29.05.   Hrist / Simio - Enach / Dasca SF    
28.05.   Hrist / Simio - Bulga / Ivasc ČF 6-4, 6-3    
  Bol ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.04.   Sipek / Zagor - Simio / Talab ČF 6-2, 6-3    
08.04.   Simio / Talab - Czarn / Kaufi OF 7-65, 7-65    
  Šibenik ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.04.   Pantů / Pantu - Simio / Talab ČF 7-5, 5-7, 10-7    
01.04.   Simio / Talab - Basic / Mezak OF 7-5, 6-4    
Žádné zápasy.
 
  Varna ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.09.   Esen H. - Simion O. OF 6-4, 6-4    
25.09.   Simion O. - Karamalak I. 1K 6-3, 7-63    
  Dobrič ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.09.   Kubicikova M. - Simion O. Q-OF 7-5, 6-1 1.10 4.95
15.09.   Simion O. - Koval A. Q-2K 6-3, 6-0    
  Mamaia ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.08.   Paalma E. - Simion O. Q-2K 5-7, 6-3, 7-5    
24.08.   Simion O. - Ardeleanu T. Q-1K 6-1, 6-1    
  Bukurešť 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.08.   Burger C. - Simion O. 1K 6-2, 6-2    
  Arad ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.08.   Fernandez-Reb - Simion O. 1K 6-2, 2-6, 6-2    
05.08.   Simion O. - Papageorgiou I. Q-OF 6-1, 6-3    
04.08.   Simion O. - Ciutescu F. Q-2K 6-3, 6-2    
  Iasi ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.07.   Helbet J. - Simion O. Q-OF 7-5, 7-63    
07.07.   Simion O. - Constantinide Q-2K 6-3, 6-0    
  Bals ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.06.   Cadar E. - Simion O. OF 6-2, 6-0    
25.06.   Simion O. - Moroi C. 1K 6-1, 6-1    
  Bukurešť 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.06.   Ducu I. - Simion O. OF 6-1, 7-5    
17.06.   Simion O. - Ionescu S. 1K 6-4, 7-5    
  Varna ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.09.   Evtim / Zafir - Simio / Talab ČF 65-7, 6-3, 10-8    
24.09.   Simio / Talab - Kolb / Peckl OF 6-4, 6-2    
  Dobrič ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.09.   Knoll / Mirci - Simio / Talab OF 6-4, 6-4    
  Mamaia ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.08.   Enach / Ferre - Simio / Talab ČF 6-4, 7-5    
27.08.   Simio / Talab - Cotea / Serba OF 6-2, 6-3    
  Bukurešť 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.08.   Cioba / Vdove - Simio / Talab OF 1-6, 6-2, 10-6    
  Arad ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.08.   Horak / Vlach - Simio / Talab OF 6-4, 66-7, 10-3    
  Iasi ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.07.   Bara / Enach - Simio / Talab ČF 7-5, 3-6, 10-4    
08.07.   Simio / Talab - Duca / Porub OF 7-5, 6-2    
  Bals ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.06.   Crist / Plato - Simio / Talab F 7-64, 6-4    
27.06.   Simio / Talab - Herdz / Mihai SF 6-4, 7-5    
26.06.   Simio / Talab - Naicu / Truca ČF 6-3, 6-1    
25.06.   Simio / Talab - Bara / Cadar OF 6-2, 7-5    
  Bukurešť 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.06.   Paar / Plato - Simio / Talab ČF 6-3, 7-5    
17.06.   Simio / Talab - Cotea / Serba OF 7-5, 6-1    
Žádné zápasy.
 
  Mamaia ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.08.   Ionescu S. - Simion O. Q-1K 6-3, 6-3    
  Bukurešť 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.08.   Duca G. - Simion O. Q-OF 6-1, 6-4    
12.08.   Simion O. - Trocan A. Q-2K 6-3, 7-66    
11.08.   Simion O. - Neacsa B. Q-1K 6-2    
  Bals ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.06.   Mihaila A. - Simion O. Q-2K 6-1, 4-6, 6-2    
23.06.   Simion O. - Dima Ifrim M. Q-1K 6-0, 6-3    
  Mamaia ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.08.   Bogda / Olaru - Simio / Talab OF 6-2, 6-2    
  Bukurešť 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.08.   Paar / Plato - Simio / Talab ČF 6-2, 7-5    
13.08.   Simio / Talab - Ruse / Tudor OF 6-1, 6-1    
Žádné zápasy.
 
  Mamaia ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.08.   Damaschin A. - Simion O. Q-1K 6-1, 6-1    
  Bukurešť 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.08.   Onila E. - Simion O. Q-OF 6-2, 4-6, 6-2    
21.08.   Simion O. - Petras A. Q-2K 6-3, 7-6    
20.08.   Simion O. - Anghel I. Q-1K 6-3    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  Bals ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.08.   Mihai A. - Simion O. Q-OF 6-3, 7-66    
29.08.   Simion O. - Leenknecht L. Q-1K 6-2, 7-66    
  Bukurešť 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.08.   Gradinaru Fom - Simion O. Q-1K 4-6, 6-2, 6-3    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
25.07.2017 - 07.08.2017  Horb ITF skreč
08.06.2015 - 23.06.2015  Galati 3 ITF skreč
24.05.2013 - 17.06.2013  Temešvár ITF nenastoupila
 
 
 
 
TOPlist