10. den v Indian Wells: O finále se utkají Halepová se Šwiatekovou a Badosaová se Sakkariovou, muži zkompletují semifinále

  • V rámci desátého hracího dne letošního ročníku BNP Paribas Open se odehrají ženská semifinále a zbylá dvě mužská čtvrtfinále. Simona Halepová se o postup do finále utká s Igou Šwiatekovou, obhájkyně titulu Paula Badosaová s Marií Sakkariovou. Páteční program zahájí muži, na centrální dvorec nejprve nastoupí Andrej Rubljov s Grigorem Dimitrovem a poté Miomir Kecmanovič s Taylorem Fritzem.
    18. 3., 14:00 | Previews |  17 komentářů
    Ilustrační fotografie 
     
NÁŠ DNEŠNÍ VÝBĚR
• Semifinále žen •
Halepová (24-Rum.) - Šwiateková (3-Pol.) | Stadium 1 (sobota 2:00 SEČ)
Badosaová (5-Šp.) - Sakkariová (6-Řec.) | Stadium 1 (sobota 3:30 SEČ)
• Čtvrtfinále mužů •
Rubljov (7-) - Dimitrov (33-Bulh.) | Stadium 1 (20:00 SEČ)
Kecmanovič (Srb.) - Fritz (20-USA) | Stadium 1 (21:30 SEČ)


• Semifinále žen •
Simona Halepová (26.) - Iga Šwiateková (4.) | Stadium 1 (sobota 2:00 SEČ)

První finalistkou letošního ročníku "pátého grandslamu" se stane bývalá šampionka Simona Halepová, nebo vítězka úvodní letošní akce WTA 1000 a největší favoritka Iga Šwiateková. Poslední souboj loni v osmifinále Australian Open po obratu vyhrála Halepová a znovu se ve vzájemné bilanci šampionek antukového French Open ujala vedení. Hráčky se potkávají počtvrté, poprvé mimo grandslamové turnaje.

Třicetiletá Halepová bude útočit na druhé letošní a celkově 42. finále, na podnicích WTA 1000 byla naposledy v závěrečném kole předloni v Římě. V Indian Wells je sice bývalou vítězkou, ale ani jedno ze dvou předchozích semifinále v poušti nezvládla (v roce 2015 postoupila bez boje). Rodačka z Constanty je jednou ze dvou rumunských finalistek v historii turnaje (Irina Spirleaová, finále 1997).

Polsko naopak na triumf v Indian Wells stále čeká, maximem je finálová účast Agnieszky Radwaňské z roku 2014. Dvacetiletá Šwiateková v Dauhá přerušila sérii tří semifinálových porážek a vylepšila si bilanci v této fázi na 5-3. Na akcích WTA 1000 zvládla obě předchozí a nakonec vždy triumfovala (Řím 2021 a Dauhá 2022). Na dosah má své šesté kariérní finále.

Halepová i Šwiateková v předchozích zápasech dominovaly a šanci na postup mají rozhodně obě. Šwiateková je teď rozjetější, veze se na vlně devíti vítězství a mohla by mít mírně navrch. Od zkušené bývalé světové jedničky však nedostane zadarmo jediný míč a na pomalejším hardu bude mít s rumunskou zdí nejspíše velké potíže.

Tip na vítězku: Iga Šwiateková

Aktuální forma
Halepová se v tuto chvíli může pyšnit vynikající bilancí 15 výher a pouhých tří porážek. Ta zahrnuje triumf na generálce v Melbourne, kde získala první titul od sezony 2020, osmifinále Australian Open a semifinále v Dubaji. Jediný větší nezdar přišel na poslední akci v Dauhá, když v prvním kole překvapivě nestačila na trápící se Caroline Garciaovou.

Cesta turnajem
V Indian Wells se ovšem dvojnásobná grandslamová šampionka zase rozjela. V úvodním zápase sice potřebovala tři sety proti Jekatěrině Alexandrovové, nicméně s Cori Gauffovou i krajankou Soranou Cirsteaovou si poradila bez ztráty sady a ve čtvrtfinále deklasovala Petru Martičovou.

Historie na BNP Paribas Open
"Pátého grandslamu" se účastní již pojedenácté a pošesté je ve druhém týdnu. Dvojnásobná grandslamová vítězka je jednou z bývalých šampionek kalifornského podniku.

Simona Halepová - Letošní sezona
Nejlepší výsledky:
Melbourne 1 (T);  Dubaj (SF)
Největší úspěchy na venkovních betonech: Melbourne 1 (T); Dubaj (SF)
Bilance: 15-3
Bilance z posledních 10 zápasů: 7-3
Bilance na venkovních betonech: 15-3
Bilance proti hráčkám Top 10: 1-0 (kariérní 42-52)
Bilance v semifinále WTA 1000: 0-0 (kariérní 16-8)
Bilance v semifinále: 1-1 (kariérní 40-18)
Grandslamy: Australian Open (OF)

Simona Halepová - BNP Paribas Open
Kariérní bilance:
28-9
Nejlepší výsledek: triumf (2015)
Loňský výsledek: 3. kolo
Bilance v semifinále: 0-2
Generálka: Dubaj (SF), Dauhá (1K)
Cesta turnajem: volný los, Alexandrovová (6-2 4-6 6-2), (16) Gauffová (6-3 6-4), (26) Cirsteaová (6-1 6-4), Martičová (6-1 6-1)

Aktuální forma
Šwiateková si ve druhé půlce loňské sezony prošla menší krizí, ale pod vedením nového kouče se okamžitě rozjela. V Adelaide a na Australian Open uhrála semifinále, v Dubaji v tie-breaku rozhodující sady podlehla pozdější šampionce Jeleně Ostapenkové a suverénně ovládla úvodní letošní akci WTA 1000 v Dauhá. Letos má na kontě nejvíce výher na tour.

Cesta turnajem
V Indian Wells musela úvodní tři utkání otáčet, po prohrané první sadě jasně přehrála Anhelinu Kalininovou, Claru Tausonovou i bývalou finalistku Angelique Kerberovou. Loni přitom stejný počet úspěšných obratů zaznamenala za celou sezonu. Ve čtvrtfinále povolila jediný game domácí Madison Keysové.

Historie na BNP Paribas Open
V hlavní soutěži v Indian Wells debutovala loni a v osmifinále nestačila na Jelenu Ostapenkovou.

Iga Šwiateková - Letošní sezona
Nejlepší výsledky:
Dauhá (T);  Australian Open,  Adelaide (SF)
Největší úspěchy na venkovních betonech: Dauhá (T); Australian Open, Adelaide (SF)
Bilance: 18-3
Bilance z posledních 10 zápasů: 9-1
Bilance na venkovních betonech: 18-3
Bilance proti hráčkám Top 30: 10-3 (kariérní 27-21)
Bilance v semifinále WTA 1000: 1-0 (kariérní 2-0)
Bilance v semifinále: 1-2 (kariérní 5-3)
Grandslamy: Australian Open (SF)

Iga Šwiateková - BNP Paribas Open
Kariérní bilance:
6-1
Nejlepší výsledek: semifinále (2022)
Loňský výsledek: osmifinále
Bilance v semifinále: 0-0
Generálka: Dubaj (2K), Dauhá (T)
Cesta turnajem: volný los, Kalininová (5-7 6-0 6-1), (29) Tausonová (6-7 6-2 6-1), (15) Kerberová (4-6 6-2 6-3), (25) Keysová (6-1 6-0)


Paula Badosaová (7.) - Maria Sakkariová (6.) | Stadium 1 (sobota 3:30 SEČ)
Se Simonou Halepovou, nebo Igou Šwiatekovou si v neděli ve finále zahraje obhájkyně titulu Paula Badosaová, či Maria Sakkariová. Druhá jmenovaná je v Indian Wells v semifinále poprvé a podnikne další útok na své největší finále v kariéře. Jediné předchozí střetnutí loni na Turnaji mistryň ve dvou těsných setech vyhrála Badosaová.

Čtyřiadvacetiletá Badosaová, jediná španělská šampionka v historii BNP Paribas Open, bude usilovat o své druhé letošní a čtvrté finále od loňského května a zároveň v kariéře. Rodačka z New Yorku v úvodních pěti semifinále na nejvyšším okruhu neuhrála ani set, ovšem v posledních třech vyjma Turnaje mistryň neztratila jediný a soupeřkám dohromady povolila jen 13 gamů.

Šestadvacetiletá Sakkariová může Řecku zajistit premiérovou finálovou účast na "pátém grandslamu". Od loňského ledna rekordně už pojedenácté postoupila do semifinále, jenže v této fázi se jí vůbec nedaří (bilance 4-15). Finále na venkovních betonech hrála naposledy v létě 2018. Po jediném triumfu v Rabatu 2019 v semifinále prohrála devětkrát v řadě. Letos to má 1-1, na "tisícovkách" 0-4.

Šance jsou velmi vyrovnané, ale vzhledem k semifinálovému "prokletí" Sakkariové by Badosaová ještě mohla pokračovat v obhajobě a své neporazitelnosti v hlavní soutěži prestižní kalifornské akce. V historii BNP Paribas Open dokázala titul obhájit pouze Martina Navrátilová (1990-91).

Tip na vítězku: Paula Badosaová

Aktuální forma
Badosaová prožila nejlepší sezonu, kterou korunovala triumfem právě v Indian Wells a účastí na Turnaji mistryň. Letos ovládla Sydney a došla do osmifinále Australian Open. Na Blízkém východě se jí ale vůbec nedařilo, v Dubaji hned v úvodním kole prohrála s Elenou-Gabrielou Ruseovou a v osmifinále v Dauhá uhrála jen pět gamů s Cori Gauffovou.

Cesta turnajem
V Indian Wells je ovšem zpět ve formě, set neztratila s Terezou Martincovou, krajankou Sarou Sorribesovou, sedm zápasů neporaženou finalistkou loňského US Open Leylah Fernandezovou ani Veronikou Kuděrmetovovou.

Historie na BNP Paribas Open
V hlavní soutěži debutovala loni a stala se první španělskou vítězkou v historii turnaje.

Paula Badosaová - Letošní sezona
Nejlepší výsledky:
Sydney (T)
Největší úspěchy na venkovních betonech: Sydney (T)
Bilance: 13-4
Bilance z posledních 10 zápasů: 7-3
Bilance na venkovních betonech: 13-4
Bilance proti hráčkám Top 10: 1-0 (kariérní 7-8)
Bilance v semifinále WTA 1000: 0-0 (kariérní 1-1)
Bilance v semifinále: 1-0 (kariérní 3-6)
Grandslamy: Australian Open (OF)

Paula Badosaová - BNP Paribas Open
Kariérní bilance:
10-0
Nejlepší výsledek: triumf (2021)
Loňský výsledek: triumf
Bilance v semifinále: 1-0
Generálka: Dubaj (1K), Dauhá (OF)
Cesta turnajem: volný los, Martincová (6-2 7-6), (32) Sorribesová (7-6 6-1), (18) Fernandezová (6-4 6-4), (21) Kuděrmetovová (6-3 6-2)

Aktuální forma
Sakkariová po nepříliš vydařeném australském létě opět válí. V Petrohradu se dostala až do finále, v němž neudržela vedení proti Anett Kontaveitové a svůj druhý titul nezískala. V Dauhá se na první letošní "tisícovce" bez ztráty setu probojovala do semifinále, v němž nestačila na pozdější šampionku Igu Šwiatekovou.

Cesta turnajem
V Indian Wells rovněž ještě neztratila set, své letošní působení začala vítězstvím nad Kateřinou Siniakovou, pak smetla Petru Kvitovou, v osmifinále jí po pěti gamech vzdala Darja Savilleová a ve čtvrtfinále zdolala Jelenu Rybakinovou.

Historie na BNP Paribas Open
Hlavní soutěž si poprvé zahrála v roce 2018 a skončila v osmifinále. Při dalších dvou startech ztroskotala hned na úvodní soupeřce.

Maria Sakkariová - Letošní sezona
Nejlepší výsledky:
Petrohrad (F);  Dauhá (SF)
Největší úspěchy na venkovních betonech: Dauhá (SF)
Bilance: 15-4
Bilance z posledních 10 zápasů: 8-2
Bilance na venkovních betonech: 11-3
Bilance proti hráčkám Top 10: 0-2 (kariérní 19-22)
Bilance v semifinále WTA 1000: 0-1 (kariérní 0-4)
Bilance v semifinále: 1-1 (kariérní 4-15)
Grandslamy: Australian Open (OF)

Maria Sakkariová - BNP Paribas Open
Kariérní bilance:
7-3
Nejlepší výsledek: semifinále (2022)
Loňský výsledek: 2. kolo
Bilance v semifinále: 0-0
Generálka: Dauhá (SF)
Cesta turnajem: volný los, Siniaková (6-3 7-5), (27) Kvitová (6-3 6-0), Savilleová (4-1 skreč), (17) Rybakinová (7-5 6-4)


• Čtvrtfinále mužů •
Andrej Rubljov (7.) - Grigor Dimitrov (35.) | Stadium 1 (20:00 SEČ)

Andrej Rubljov už postupem do osmifinále dosáhl v Indian Wells svého nejlepšího výsledku a ve čtvrtfinále změří síly s loňským semifinalistou a bývalým členem Top 10 Grigorem Dimitrovem. Aktéři se potkávají poprvé od sezony 2019, vzájemná bilance je vyrovnaná 2-2.

Rubljov se momentálně veze na vlně 12 výher a stejně jako Dimitrov do čtvrtfinále prošel bez ztráty setu. Má za sebou ovšem o něco těžší cestu, proti bulharské jedničce by měl potvrdit roli favorita a protáhnout svou aktuální neporazitelnost. Bývalý šampion Turnaje mistrů ale rozhodně není bez šance, v Indian Wells loni zlomil sérii neúspěchů a v kalifornské poušti se mu teď daří.

Tip na vítěze: Andrej Rubljov

Aktuální forma
Rubljov prožívá další povedený vstup do sezony, což potvrzuje bilance 17 vítězství a pouhých dvou porážek. Na Australian Open sice vypadl už ve třetím kole a v Rotterdamu neobhájil loňský triumf, nicméně pak během dvou týdnů ovládl Marseille i Dubaj, kde slavil jubilejní desátý triumf na nejvyšším okruhu.

Cesta turnajem
V Indian Wells na vítězné vlně pokračuje, bez ztráty setu si poradil s Dominikem Köpferem, Francesem Tiafoem i Hubertem Hurkaczem.

Historie na BNP Paribas Open
V hlavní fázi úvodního Masters sezony hraje počtvrté a poprvé se dostal přes třetí kolo.

Andrej Rubljov - Letošní sezona
Nejlepší výsledky:
Dubaj,  Marseille (T);  Rotterdam (SF)
Největší úspěchy na venkovních betonech: Dubaj (T)
Bilance: 17-2
Bilance z posledních 10 zápasů: 10-0
Bilance na venkovních betonech: 10-1
Bilance proti hráčům Top 50: 6-2 (kariérní 97-83)
Bilance ve čtvrtfinále Masters: 0-0 (kariérní 3-2)
Grandslamy: Australian Open (3K)

Andrej Rubljov - BNP Paribas Open
Kariérní bilance:
5-3
Nejlepší výsledek: čtvrtfinále (2022)
Loňský výsledek: 3. kolo
Bilance ve čtvrtfinále: 0-0
Generálka: Marseille (T), Dubaj (T)
Cesta turnajem: volný los, Köpfer (7-5 6-4), (28) Tiafoe (6-3 6-4), (11) Hurkacz (7-6 6-4)

Aktuální forma
Dimitrov už dávno nehraje v nejlepší formě, ale sem tam dokáže bývalý třetí hráč žebříčku a šampion Turnaje mistrů dosáhnout na skvělý výsledek. Letos je jeho maximem semifinále na generálce v Melbourne, na následujících třech turnajích se vítězné série nedočkal a do Indian Wells přijel s bilancí 4-4.

Cesta turnajem
V kalifornské poušti ještě neztratil set, po volném losu postupně vyřadil Jordana Thompsona, Alexandera Bublika a domácího Johna Isnera.

Historie na BNP Paribas Open
Na "pátém grandslamu" debutoval už v roce 2012 a teprve loni, při až osmém startu, se dokázal probojovat dál než do třetího kola. V semifinále narazil na pozdějšího šampiona Camerona Norrieho a nedokázal navázat na skalpy Daniila Medveděva a Huberta Hurkacze.

Grigor Dimitrov - Letošní sezona
Nejlepší výsledky:
Melbourne 1 (SF)
Největší úspěchy na venkovních betonech: Melbourne 1 (SF)
Bilance: 7-4
Bilance z posledních 10 zápasů: 6-4
Bilance na venkovních betonech: 7-4
Bilance proti hráčům Top 10: 0-0 (kariérní 28-67)
Bilance ve čtvrtfinále Masters: 0-0 (kariérní 7-7)
Grandslamy: Australian Open (2K)

Grigor Dimitrov - BNP Paribas Open
Kariérní bilance:
12-8
Nejlepší výsledek: semifinále (2021)
Loňský výsledek: semifinále
Bilance ve čtvrtfinále: 1-0
Generálka: Delray Beach (ČF), Acapulko (1K)
Cesta turnajem: volný los, Thompson (7-6 6-2), (31) Bublik (6-3 6-4), (23) Isner (6-3 7-6)


Miomir Kecmanovič (61.) - Taylor Fritz (20.) | Stadium 1 (21:30 SEČ)
Další semifinalista letošního ročníku BNP Paribas Open vzejde ze souboje mezi Miomirem Kecmanovičem a domácím Taylorem Fritzem. Zatímco srbský tenista má za sebou jediné čtvrtfinále na Masters, které si zahrál před třemi lety právě v kalifornské poušti, a bude útočit na největší semifinále v kariéře, Fritz v Indian Wells obhajuje loňský postup mezi nejlepší kvarteto. Oba předchozí duely se uskutečnily v sezoně 2019 na amerických betonech a pokaždé uspěl Fritz.

Kecmanovič po katastrofální sezoně chytl druhý dech a letos je zpět v životní formě. Fritz v posledních dvou utkáních nepůsobil přesvědčivě, ale i tak je favoritem na postup. Domácí prostředí a podpora diváků by mu měla pomoct zopakovat loňský výsledek a vyrovnat maximum na největších podnicích ATP.

Tip na vítěze: Taylor Fritz

Aktuální forma
Kecmanovič předloni triumfoval na antuce v Kitzbühelu a od té doby se extrémně trápil, loni zvládl jen 17 ze 44 zápasů. Krizi zlomil v aktuální sezoně, ve které má velmi solidní bilanci 15 výher a pěti porážek. Osmifinalista lednového Australian Open na všech šesti letošních akcích přešel přes úvodního soupeře a do čtvrtfinále postoupil i na dvou posledních v Rio de Janeiru (z kvalifikace) a Santiagu.

Cesta turnajem
V Indian Wells zlepšenou formu potvrzuje, mezi nejlepší osmičku prošel po těsných soubojích s Liamem Broadym, Marinem Čiličem (odvracel dva mečboly), Boticem van de Zandschulpem a světovou šestkou Matteem Berrettinim.

Historie na BNP Paribas Open
Na turnaji startuje potřetí, během premiéry v roce 2019 až ve čtvrtfinále nestačil na Milose Raonice, loni naopak skončil hned v prvním kole.

Miomir Kecmanovič - Letošní sezona
Nejlepší výsledky:
Santiago,  Rio de Janeiro (ČF)
Největší úspěchy na venkovních betonech: Indian Wells (ČF)
Bilance: 15-5
Bilance z posledních 10 zápasů: 8-2
Bilance na venkovních betonech: 8-2
Bilance proti hráčům Top 20: 1-2 (kariérní 2-16)
Bilance ve čtvrtfinále Masters: 0-0 (kariérní 0-1)
Grandslamy: Australian Open (OF)

Miomir Kecmanovič - BNP Paribas Open
Kariérní bilance:
7-2
Nejlepší výsledek: čtvrtfinále (2019, 2022)
Loňský výsledek: 1. kolo
Bilance ve čtvrtfinále: 0-1
Generálka: Rio de Janeiro (ČF), Santiago (ČF)
Cesta turnajem: Broady (6-4 4-6 6-4), (24) Čilič (6-7 6-3 7-6), van de Zandschulp (7-6 7-5), (6) Berrettini (6-3 6-7 6-4)

Aktuální forma
Fritz měl výborný vstup do sezony, v ATP Cupu porazil Félixe Augera-Aliassimeho a Camerona Norrieho a na Australian Open postupem do osmifinále vylepšil své maximum na grandslamech. Na dalších dvou podnicích v Dallasu a Acapulku však překvapivě ztroskotal už na druhém soupeři (Marcos Giron a Jošihito Nišioka).

Cesta turnajem
Nejlepší formou se neprezentuje ani na domácím Masters v Indian Wells. Své působení sice začal demolicí Kamila Majchrzaka, jenže pak potřeboval tie-break rozhodující sady proti antukáři Jaumemu Munarovi i Alexovi de Minaurovi.

Historie na BNP Paribas Open
Hlavní soutěže "pátého grandslamu" se účastní již pošesté, ve druhém týdnu figuruje potřetí. Jeho maximem je loňské semifinále, které je zároveň i jeho nejlepším výsledkem na turnajích Masters.

Taylor Fritz - Letošní sezona
Nejlepší výsledky:
Dallas (ČF)
Největší úspěchy na venkovních betonech: Indian Wells (ČF)
Bilance: 11-4
Bilance z posledních 10 zápasů: 7-3
Bilance na venkovních betonech: 9-3
Bilance proti hráčům Top 50-100: 3-1 (kariérní 56-47)
Bilance ve čtvrtfinále Masters: 0-0 (kariérní 1-1)
Grandslamy: Australian Open (OF)

Taylor Fritz - BNP Paribas Open
Kariérní bilance:
12-5
Nejlepší výsledek: semifinále (2021)
Loňský výsledek: semifinále
Bilance ve čtvrtfinále: 1-0
Generálka: Acapulko (2K)
Cesta turnajem: volný los, Majchrzak (6-1 6-1), Munar (6-4 2-6 7-6), (29) de Minaur (3-6 6-4 7-6)

BNP PARIBAS OPEN 2022 - PROGRAM 10. HRACÍHO DNE
• STADIUM 1 • (od 20:00 SEČ)
1. Rubljov (7-) - Dimitrov (33-Bulh.)
2. Kecmanovič (Srb.) - Fritz (20-USA)
3. Halepová (24-Rum.) - Šwiateková (3-Pol.) / nejdříve v sobotu ve 2:00 SEČ
4. Badosaová (5-Šp.) - Sakkariová (6-Řec.)
• STADIUM 2 • (od soboty 2:00 SEČ)
1. Isner/Sock (USA) - Golubjov/A. Zverev (Kaz./Něm.)
2. González/Roger-Vasselin (Mex./Fr.) - Ram/Salisbury (2-USA/Brit.)
Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (17)
19.03.2022 08:37Od: annah
Koukam na výsledky, je to půl na půl. Škoda Badosy, snad to tam ta nesympaticka Rekyne nevyhraje celé. Tleskam Fritzovi, kez by dnes poslal domů ještě toho ruského muzika. A největší radost mi udělala Iga. Poslala domů Halepku! NÁDHERA! teď jsem se podívala na HL - Halepka by za ten řev měla dostávat po každém zápase pokutu. Polovinu výhry na charitu. To je fakt šílené co tam předvádí.
[ Reagovat ]
19.03.2022 06:15Od: Smazaný účet Maria
smile Gratulace!!!! Pěkný výkon. Pavlínka šla bohužel ke dnu
[ Reagovat ]
19.03.2022 06:59Od: com
ve finale si zas Sakkari ani neskrtne smilesmile
[ Reagovat ]
20.03.2022 20:29Od: Smazaný účet
je to možný
[ Reagovat ]
19.03.2022 02:16Od: StestiJeKrasnaVec11 Simonka LETS GO!
smile
[ Reagovat ]
19.03.2022 00:16Od: paddy Putin-Jugend na moskevském stadionu Lužniki
Plný stadion, ruské vlajky, "za Rosiju", "za mír bez nacismu"

Věrný obrázek současné většinové ruské společnosti smile

Chyběl jen Klaus s Nohavicou smile

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=GtOSNQRXqU8
[ Reagovat ]
19.03.2022 04:39Od: Smazaný účet
smile
https://rumble.com/vxp97t-vladimir-putin-ve-fenomenlnm-projevu-o-totln-vlce-zpadu-proti-rusku.html
[ Reagovat ]
19.03.2022 08:29Od: annah
Ideální by bylo, kdyby se rusaci vrátili k té rudé vlajce . Jen místo srpu a kladiva by tam mohli mít hakovy kříž. To by sedělo.
[ Reagovat ]
20.03.2022 20:32Od: Smazaný účet
Jenže to už májí - Batalion Azov
https://cs.wikipedia.org/wiki/Batalion_Azov
[ Reagovat ]
21.03.2022 07:16Od: Smazaný účet
Účastník Ukrajinsko - ruského konfliktu: Nemám se za co stydět, chránil jsem svou rodinu...
[ Reagovat ]
18.03.2022 23:39Od: Esgalnor
Btw Bara Krejcikova je ted v Praze, byla podle Instagramu na divadle. Jasne, jako tenistka lita casto, ale nepredpokladam ze by byla v Praze na otocku jen kvuli divadlu s Paulovou a Vydrou, a pak letela zpatky do Miami. Snad bude moct zase hrat co nejdriv.
[ Reagovat ]
19.03.2022 09:16Od: Mony
Na aklimatizaci je potřeba min. 3-4 dny. To by musela odletět nejpozději dnes v sobotu
[ Reagovat ]
18.03.2022 23:02Od: StestiJeKrasnaVec11 Simona vs Iga
Vidím to na dost vyrovnanější zápas, než ukazují kurzy... 2,5 vs 1,6... no uvidíme, Simona to klidně muže vyhrát celé s jejím aktuálním rozpoložením smile
[ Reagovat ]
18.03.2022 22:24Od: paddy
Dnes je tu vymeteno, asi všichni chlastají

Člověk se toho nesmí bát, Jirásek kdysi napsal román "Proti všem", a já dnes půjdu proti Jiráskovi smile

Halep + Sakkari smile

SF prokletí prolomíme... smile
[ Reagovat ]
18.03.2022 22:29Od: Forehand
Badosa vitazka turnaja.
[ Reagovat ]
18.03.2022 22:46Od: paddy
smile Až čtvrtá v pořadí

Spíš vítězka 1. SF, jak tady už někdo včera psal
[ Reagovat ]
18.03.2022 23:39Od: Ondřej.Jirásek
smilesmile
[ Reagovat ]
 
 
 
 
 
 
 
TOPlist