11. den na French Open: Na programu jsou zbylá čtvrtfinále, Krejčíková vyzve Gauffovou

  • V rámci 11. hracího dne French Open poznáme poslední postupující do semifinále letošního ročníku. Poslední česká zástupkyně ve dvouhře Barbora Krejčíková vyzve Cori Gauffovou, Maria Sakkariová se pokusí zastavit loňskou šampionku Igu Šwiatekovou, nejúspěšnější hráč turnaje Rafael Nadal změří síly s Diegem Schwartzmanem a světová jednička Novak Djokovič nastoupí proti Matteovi Berrettinimu.
    9. 6., 06:00 | Previews |  209 komentářů
    Ilustrační fotografie 
     
NÁŠ DNEŠNÍ VÝBĚR
• Češi v akci •
Krejčíková (ČR) - Gauffová (24-USA) | Court Philippe-Chatrier (11:00 SELČ)
• Čtvrtfinále žen •
Sakkariová (17-Řec.) - Šwiateková (8-Pol.) | Court Philippe-Chatrier (12:30 SELČ)
• Čtvrtfinále mužů •
Nadal (3-Šp.) - Schwartzman (10-Arg.) | Court Philippe-Chatrier (14:00 SELČ)
Djokovič (1-Srb.) - Berrettini (9-It.) | Court Philippe-Chatrier (20:00 SELČ)


• Češi v akci •
Barbora Krejčíková (33.) - Cori Gauffová (25.) | Court Philippe-Chatrier (11:00 SELČ)
Barbora Krejčíková ve svém prvním čtvrtfinále na grandslamech narazí na teprve 17letou Cori Gauffovou. Rovněž Američanka, vítězka juniorky 2018, si zahraje své první grandslamové čtvrtfinále a je nejmladší hráčkou v této fázi French Open od roku 2006 (Nicole Vaidišová). Obě aktérky se vezou na vítězné vlně devíti zápasů. Bude se jednat o premiérový vzájemný souboj.

Krejčíková i Gauffová vyhrály svou poslední generálku a i v Paříži se prezentují parádní formou. Šance na postup jsou naprosto vyrovnané, s kvalitou hry jsou na tom rovněž podobně a nejspíše nás čeká parádní bitva. Tu by mohlo rozhodnout to, kdo čtvrtfinále lépe zvládne psychicky.

Tip: Krejčíková ve třech setech

Aktuální forma
Krejčíkové se zpočátku na antuce nedařilo. V Istanbulu vyhrála jediný zápas, v Madridu skončila hned v prvním kole, ale v Římě měla v osmifinále dva mečboly proti pozdější šampionce Ize Šwiatekové a ve Štrasburku si zahrála své druhé letošní finále (WTA 1000 Dubaj) a získala svůj premiérový titul.

Cesta turnajem
Na French Open se zpočátku nemohla dostat do rytmu, nicméně trápící se krajanku Kristýnu Plíškovou nakonec porazila. Ve druhém kole nedala šanci chybující Jekatěrině Alexandrovové, ve třetím suverénně vyřadila nasazenou pětku Elinu Svitolinovou a v osmifinále Sloane Stephensovou, přemožitelku Karolíny Plíškové a Karolíny Muchové.

Historie na French Open
Krejčíková se loni hlavní soutěže French Open zúčastnila teprve podruhé a senzačně došla až do osmifinále, v němž neudržela vedení proti rozjeté kvalifikantce Nadie Podoroské.

Barbora Krejčíková - Letošní sezona
Nejlepší výsledky: Štrasburk (vítězka); Dubaj (finále)
Největší úspěchy na antuce: Štrasburk (vítězka)
Bilance: 23-9
Bilance z posledních 10 zápasů: 9-1
Bilance na antuce: 12-3
Bilance proti hráčkám Top 21-30: 1-2 (kariérní 1-3)
Bilance ve čtvrtfinále grandslamů: 0-0 (kariérní 0-0)
Grandslamy: Australian Open (2. kolo)

Barbora Krejčíková - French Open
Kariérní bilance: 7-2
Nejlepší výsledek: čtvrtfinále (2021)
Loňský výsledek: osmifinále
Bilance ve čtvrtfinále: 0-0
Generálka: Madrid (1. kolo), Řím (osmifinále), Štrasburk (vítězka)
Cesta turnajem: Kr. Plíšková (5-7 6-4 6-2), (32) Alexandrovová (6-2 6-3), (5) Svitolinová (6-3 6-2), Stephensová (6-2 6-0)

Aktuální forma
Gauffová letos vylepšuje svá maxima, v Adelaide hrála své největší semifinále, v Dubaji své největší čtvrtfinále a obojí trumfla na antuce v Římě, kde se probojovala až mezi nejlepší kvarteto. Na antuce dále uhrála čtvrtfinále v Charlestonu a v Parmě získala svůj druhý titul.

Cesta turnajem
Na French Open už musela dvakrát do tie-breaku, přesto ještě neztratila set. V úvodních dvou zápasech porazila Aleksandru Kruničovou a Qiang Wang, ve třetím kole jí po první sadě vzdala krajanka Jennifer Bradyová a v osmifinále nedala šanci Ons Džabúrové.

Historie na French Open
Gauffová si svůj debut v hlavní soutěži antukového grandslamu odbyla loni a ve druhém kole prohrála s rozjetou kvalifikantkou Martinou Trevisanovou.

Cori Gauffová - Letošní sezona
Nejlepší výsledky: Parma (vítězka);  Řím,  Adelaide (semifinále)
Největší úspěchy na antuce: Parma (vítězka); Řím (semifinále)
Bilance: 27-9
Bilance z posledních 10 zápasů: 9-1
Bilance na antuce: 16-3
Bilance proti hráčkám Top 31-50: 5-0 (kariérní 8-2)
Bilance ve čtvrtfinále grandslamů: 0-0 (kariérní 0-0)
Grandslamy: Australian Open (2. kolo)

Cori Gauffová - French Open
Kariérní bilance: 5-1
Nejlepší výsledek: čtvrtfinále (2021)
Loňský výsledek: 2. kolo
Bilance ve čtvrtfinále: 0-0
Generálka: Madrid (1. kolo), Řím (semifinále), Parma (vítězka)
Cesta turnajem: Kruničová (7-6 6-4), Qiang Wang (6-3 7-6), (13) Bradyová (6-1 skreč), (25) Džabúrová (6-3 6-1)


• Čtvrtfinále žen •
Maria Sakkariová (18.) - Iga Šwiateková (9.) | Court Philippe-Chatrier (12:30 SELČ)
Maria Sakkariová se ve svém premiérovém grandslamovém čtvrtfinále pokusí zastavit pařížskou neporazitelnost (11 zápasů a 22 setů) loňské šampionky Igy Šwiatekové. První řecká čtvrtfinalistka grandslamů v open éře se s jedinou polskou grandslamovou vítězkou utká poprvé.

Sakkariová v areálu Rolanda Garrose hraje výborně a i na generálkách si vedla slušně. Šwiateková je však na antuce nesmírně silná, veze se na vítězné vlně a v Paříži stejně jako loni likviduje jednu soupeřku za druhou. Sakkariová určitě má hru na to, aby Šwiatekovou minimálně potrápila, ale favoritka je zde jasná.

Tip: Šwiateková ve dvou setech

Aktuální forma
Sakkariová měla velmi úspěšnou úvodní část letošní sezony. I když na Australian Open vypadla už v prvním kole, třikrát si zahrála semifinále (Abú Zabí, generálka v Melbourne a Miami) a ještě čtvrtfinále v Dauhá. Na antukových generálkách se výraznějšího výsledku nedočkala, ve Stuttgartu, Madridu ani Římě nepřešla přes osmifinále.

Cesta turnajem
Na French Open si bez problémů poradila s kvalifikantkou Katarinou Zavackou i Jasmine Paoliniovou, vyhrála třísetovou bitvu s Elise Mertensovou a v osmifinále smetla trápící se loňskou finalistku Sofii Keninovou.

Historie na French Open
Sakkariová hraje hlavní soutěž popáté a poprvé se dostala do druhého týdne. Jejím maximem bylo třetí kolo z let 2018 a 2020, loni v něm nestačila na rozjetou kvalifikantku Martinu Trevisanovou.

Maria Sakkariová - Letošní sezona
Nejlepší výsledky: Miami,  Melbourne 3,  Abú Zabí (semifinále)
Největší úspěchy na antuce: French Open (čtvrtfinále)
Bilance: 20-9
Bilance z posledních 10 zápasů: 7-3
Bilance na antuce: 8-3
Bilance proti hráčkám Top 10: 3-3 (kariérní 13-17)
Bilance ve čtvrtfinále grandslamů: 0-0 (kariérní 0-0)
Grandslamy: Australian Open (1. kolo)

Maria Sakkariová - French Open
Kariérní bilance: 9-4
Nejlepší výsledek: čtvrtfinále (2021)
Loňský výsledek: 3. kolo
Bilance ve čtvrtfinále: 0-0
Generálka: Madrid (osmifinále), Řím (2. kolo)
Cesta turnajem: Zavacká (6-4 6-1), Paoliniová (6-2 6-3), (14) Mertensová (7-5 6-7 6-2), (4) Keninová (6-1 6-3)

Aktuální forma
Šwiateková na antuce potvrzuje, že nejpomalejší povrch je jejím nejsilnějším. Hned na první akci v Madridu se dostala do osmifinále, v němž ve dvou těsných setech podlehla světové jedničce a pozdější finalistce Ashleigh Bartyové. V Římě až na dva odvrácené mečboly Barbory Krejčíkové dominovala, ve finále bez ztráty gamu porazila českou jedničku Karolínu Plíškovou a získala druhou letošní trofej (Adelaide).

Cesta turnajem
V Paříži si poradila s Kajou Juvanovou, Rebeccou Petersonovou, Anett Kontaveitovou i Martou Kosťukovou a v areálu Rolanda Garrose vyhrála už 11 zápasů bez ztráty setu v řadě.

Historie na French Open
Šwiatekové se na French Open daří fantasticky. Hned při svém debutu se dostala až do osmifinále, loni bez ztráty jediného setu antukový grandslam vyhrála a stala se první polskou grandslamovou šampionkou.

Iga Šwiateková - Letošní sezona
Nejlepší výsledky: Řím,  Adelaide (vítězka)
Největší úspěchy na antuce: Řím (vítězka)
Bilance: 23-5
Bilance z posledních 10 zápasů: 10-0
Bilance na antuce: 12-1
Bilance proti hráčkám Top 11-20: 1-1 (kariérní 5-3)
Bilance ve čtvrtfinále grandslamů: 0-0 (kariérní 1-0)
Grandslamy: Australian Open (osmifinále)

Iga Šwiateková - French Open
Kariérní bilance: 14-1
Nejlepší výsledek: vítězka (2020)
Loňský výsledek: vítězka
Bilance ve čtvrtfinále: 1-0
Generálka: Madrid (osmifinále), Řím (vítězka)
Cesta turnajem: Juvanová (6-0 7-5), Petersonová (6-1 6-1), (30) Kontaveitová (7-6 6-0), Kosťuková (6-3 6-4)


• Čtvrtfinále mužů •
Rafael Nadal (3.) - Diego Schwartzman (10.) | Court Philippe-Chatrier (14:00 SELČ)
Největší favorit, 13násobný šampion a vítěz posledních čtyř ročníků French Open Rafael Nadal se ve druhém zápase po sobě potkává s hráčem, kterého v rámci loňského ročníku vyřadil o kolo později. Po Jannikovi Sinnerovi antukového krále vyzve loňský semifinalista Diego Schwartzman. Argentinec s Nadalem odehrál už 11 soubojů a uspěl pouze jednou, a to loni ve čtvrtfinále antukového Masters v Římě.

Schwartzman sice ve vzájemné bilanci jasně prohrává, ale Nadala už dokázal párkrát dost potrápit. Nadal navíc na French Open nepůsobí ve své nejlepší formě, čehož by mohl Schwartzman využít. Nadal je přesto jasným favoritem na postup.

Tip: Nadal ve třech setech

Aktuální forma
Nadal letos na antuce (na své poměry) nepůsobí přesvědčivě. V Monte Carlu už ve čtvrtfinále vypadl s Andrejem Rubljovem, v Barceloně ve finále odvrátil mečbol Stefanose Tsitsipase, v Madridu byl ve čtvrtfinále nad jeho síly Alexander Zverev a v Římě získal svůj druhý letošní titul, přestože již v osmifinále čelil dvěma mečbolům Denise Shapovalova.

Cesta turnajem
Na French Open byl blízko prohranému setu hned v prvním kole s Alexejem Popyrinem, ale s Australanem do více než tří sad nemusel. Dále si poradil s domácím Richardem Gasquetem i Cameronem Norriem. V osmifinále mohl poprvé na turnaji ztratit set, jenže Jannik Sinner úvodní dějství nedopodával a poté už odpadl.

Historie na French Open
Nadal je suverénně nejúspěšnějším hráčem antukového grandslamu v historii. Na svém nejoblíbenější turnaji startuje posedmnácté a pouze třikrát si z areálu Rolanda Garrose neodvezl trofej pro vítěze (2009 - osmifinále, 2015 - čtvrtfinále, 2016 - odstoupení před zápasem třetího kola). V loňském finále si antukový král snadno poradil s Novakem Djokovičem a slavil rekordní 13. titul z pařížské antuky.

Rafael Nadal - Letošní sezona
Nejlepší výsledky: Řím,  Barcelona (vítěz)
Největší úspěchy na antuce: Řím, Barcelona (vítěz)
Bilance: 22-3
Bilance z posledních 10 zápasů: 9-1
Bilance na antuce: 18-2
Bilance proti hráčům Top 10: 3-3 (kariérní 177-98)
Bilance ve čtvrtfinále grandslamů: 0-1 (kariérní 34-9)
Grandslamy: Australian Open (čtvrtfinále)

Rafael Nadal - French Open
Kariérní bilance: 104-2
Nejlepší výsledek: vítěz (2005 - 2008, 2010 - 2014, 2017 - 2020)
Loňský výsledek: vítěz
Bilance ve čtvrtfinále: 13-1
Generálka: Madrid (čtvrtfinále), Řím (vítěz)
Cesta turnajem: Popyrin (6-3 6-2 7-6), Gasquet (6-0 7-5 6-2), Norrie (6-3 6-3 6-3), (18) Sinner (7-5 6-3 6-0)

Aktuální forma
Schwartzman letos sice ovládl domácí antukový podnik v Buenos Aires, ale jinak se mu žádný z dalších turnajů nepovedl. V rámci antukového jara před French Open vyhrál jen dva zápasy (čtvrtfinále v Barceloně) a na dalších čtyřech akcích ztroskotal hned na prvním soupeři.

Cesta turnajem
Na French Open se mu ale zatím daří, bez ztráty setu si poradil s Yen-Hsun Luem, Aljažem Bedenem, Philippem Kohlschreiberem i Janem-Lennardem Struffem, přestože s posledním jmenovaným v úvodní sadě prohrával už 1-5 a čelil celkem sedmi setbolům.

Historie na French Open
Schwartzman se hlavní soutěže antukového vrcholu sezony účastní poosmé a ve druhém týdnu je potřetí. Po čtvrtfinále v roce 2018 se loni dostal až do semifinále, v němž nenašel recept právě na Nadala.

Diego Schwartzman - Letošní sezona
Nejlepší výsledky: Buenos Aires (vítěz)
Největší úspěchy na antuce: Buenos Aires (vítěz)
Bilance: 16-10
Bilance z posledních 10 zápasů: 6-4
Bilance na antuce: 11-6
Bilance proti hráčům Top 10: 0-1 (kariérní 9-36)
Bilance ve čtvrtfinále grandslamů: 0-0 (kariérní 1-3)
Grandslamy: Australian Open (3. kolo)

Diego Schwartzman - French Open
Kariérní bilance: 18-7
Nejlepší výsledek: semifinále (2020)
Loňský výsledek: semifinále
Bilance ve čtvrtfinále: 1-1
Generálka: Madrid (2. kolo), Řím (2. kolo), Lyon (2. kolo)
Cesta turnajem: Yen-Hsun Lu (6-2 6-2 6-3), Bedene (6-4 6-2 6-4), Kohlschreiber (6-4 6-2 6-1), Struff (7-6 6-4 7-5)


Novak Djokovič (1.) - Matteo Berrettini (9.) | Court Philippe-Chatrier (20:00 SELČ)
Vítěz ročníku 2016 a 18násobný grandslamový šampion Novak Djokovič v Paříži již podvanácté v řadě prošel do čtvrtfinále a ve svém celkově 15. čtvrtfinále na turnaji se utká s Matteem Berrettinim, který je naopak ve druhém týdnu French Open poprvé a v případě dnešního postupu vyrovná své grandslamové maximum (semifinále US Open 2019). Jediný dosavadní souboj předloni na Turnaji mistrů suverénně ovládl Djokovič.

Djokovič měl v osmifinále plné ruce práce s jiným italským talentem Lorenzem Musettim, po prohraném prvním a druhém setu se ovšem parádně rozjel, a pokud na výkony z posledních tří setů naváže, pak to bude mít Berrettini proti světové jedničce velmi těžké. Djokovič je zaslouženě celkem jasným favoritem na postup. Berrettini nicméně na antuce umí a mohl by jednoho z největších favoritů alespoň potrápit.

Tip: Djokovič ve čtyřech setech

Aktuální forma
Šampion letošního Australian Open Djokovič se po doléčení břišního svalu na kurty vrátil až s příchodem antukového jara a zpočátku se mu vůbec nedařilo. V Monte Carlu skončil již v osmifinále po šokující porážce s Danielem Evansem, v Bělehradu v semifinále prohrál parádní bitvu s kometou letošní sezony Aslanem Karacevem. V Římě to bylo o poznání lepší, až ve finále podlehl Rafaelovi Nadalovi. Před French Open se představil ještě na další domácí v Bělehradu, kde získal titul.

Cesta turnajem
Na French Open si bez problémů poradil s Tennysem Sandgrenem, Pablem Cuevasem i Ričardasem Berankisem. V osmifinále ovšem prohrál oba tie-breaky s fantasticky hrajícím Lorenzem Musettim. Od třetího setu však začal hrát daleko agresivněji, na kurtu dominoval a vyhrál 16 ze 17 následujících gamů, než mu italský teenager vzdal.

Historie na French Open
French Open je pro Djokoviče suverénně nejhorším grandslamem. Titul na pařížské antuce slavil jen jednou, v roce 2016 zkompletoval kariérní grandslam. Letos ho čeká 17. účast a jen dvakrát nedokázal dojít do druhého týdne (2005, 2009), od roku 2010 vždy postoupil minimálně do čtvrtfinále. Loni ve finále jasně prohrál s Rafaelem Nadalem.

Novak Djokovič - Letošní sezona
Nejlepší výsledky: Bělehrad 2,  Australian Open (vítěz);  Řím (finále);  Bělehrad 1 (semifinále)
Největší úspěchy na antuce: Bělehrad 2 (vítěz); Řím (finále); Bělehrad 1 (semifinále)
Bilance: 24-3
Bilance z posledních 10 zápasů: 9-1
Bilance na antuce: 15-3
Bilance proti hráčům Top 10: 4-1 (kariérní 219-101)
Bilance ve čtvrtfinále grandslamů: 1-0 (kariérní 38-9)
Grandslamy: Australian Open (vítěz)

Novak Djokovič - French Open
Kariérní bilance: 78-15
Nejlepší výsledek: vítěz (2016)
Loňský výsledek: finále
Bilance ve čtvrtfinále: 9-4
Generálka: Řím (finále), Bělehrad 2 (vítěz)
Cesta turnajem: Sandgren (6-2 6-4 6-2), P. Cuevas (6-3 6-2 6-4), Berankis (6-1 6-4 6-1), Musetti (6-7 6-7 6-1 6-0 4-0)

Aktuální forma
Berrettini se po dvouměsíční zdravotní pauze na kurty vrátil na antuce. Do "oranžového" období vstoupil porážkou s Alejandrem Davidovichem, ovšem pak ovládl první akci v Bělehradu, hrál finále v Madridu (první na Masters) a osmifinále v Římě.

Cesta turnajem
Na French Open do čtvrtfinále prošel bez větších potíží. V prvním kole si ve čtyřech setech poradil s Tarem Danielem a pak neztratil set s Federicem Coríou ani Soon-Woo Kwonem. V osmifinále měl po odstoupení Rogera Federera volno.

Historie na French Open
Berrettini v areálu Rolanda Garrose startuje počtvrté a poprvé se dostal do druhého týdne. Jeho předchozím maximem bylo třetí kolo z let 2018 a 2020, loni v něm podlehl Danielovi Altmaierovi.

Matteo Berrettini - Letošní sezona
Nejlepší výsledky: Bělehrad 1 (vítěz);  Madrid (finále)
Největší úspěchy na antuce: Bělehrad 1 (vítěz); Madrid (finále)
Bilance: 21-5
Bilance z posledních 10 zápasů: 8-2
Bilance na antuce: 13-3
Bilance proti hráčům Top 10: 1-3 (kariérní 7-11)
Bilance ve čtvrtfinále grandslamů: 0-0 (kariérní 1-0)
Grandslamy: Australian Open (osmifinále)

Matteo Berrettini - French Open
Kariérní bilance: 5-3
Nejlepší výsledek: čtvrtfinále (2021)
Loňský výsledek: 3. kolo
Bilance ve čtvrtfinále: 0-0
Generálka: Madrid (finále), Řím (osmifinále)
Cesta turnajem: Daniel (6-0 6-4 4-6 6-4), Coría (6-3 6-3 6-2), Soon-Woo Kwon (7-6 6-3 6-4), (8) Federer (bez boje)

FRENCH OPEN 2021 - PROGRAM 11. HRACÍHO DNE
• COURT PHILIPPE-CHATRIER • (od 11:00 SELČ)
1. Krejčíková (ČR) - Gauffová (24-USA)
2. Sakkariová (17-Řec.) - Šwiateková (8-Pol.)
3. Nadal (3-Šp.) - Schwartzman (10-Arg.)
4. Djokovič (1-Srb.) - Berrettini (9-It.) / nejdříve ve 20:00 SELČ
• COURT 6 • (od 11:00 SELČ)
1. Viďmanová (ČR) - Šnajdrová (4-Rus.)
• COURT 7 • (od 11:00 SELČ)
4. Jiménezeová/Nosková (3-And./ČR) - Garciaová/Petreticová (Mex./Fr.)
5. Dahlberg/Jurajda (Švéd./ČR) - Anthrop/J. Shang (3-USA/Čína)
• COURT 11 • (od 11:00 SELČ)
4. L. Fruhvirtová/Kuděrmetovová (2-ČR/Rus.) - Guthová/Middendorfová (Něm.)
• COURT 12 • (od 11:00 SELČ)
3. Palicová/Xuová (ČR/Kan.) - Marčinková/Szabaninová (5-Chorv./Maď.)
• COURT 13 • (od 11:00 SELČ)
1. Nosková (ČR) - Mintegiová (Šp.)
4. Donald/Poljičak (ČR/Chorv.) - Banerjee/Colak (7-USA)
Kompletní program 11. hracího dne
Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (209)
09.06.2021 18:24Od: jklejna Gratulace!!!!
Rafovi. Poslední set bez slitování. smile
[ Reagovat ]
09.06.2021 18:42Od: Usm
Ženským se za hekani nadává, ale že Nadal za každým úderem udělá hlasitý "eeeeee" a zdá se mi, že postupem času volume ještě přidává? Hnus, přitom takhle řve jen na ty jeho blbý antuce
[ Reagovat ]
09.06.2021 18:48Od: Amputace
Nepřidává. Řve stejně od začátku do konce. Je to podobné jako s jeho rituály. Kdo naopak sílu hekání mění, je Djokovič, který ji stupňuje spolu s narůstající intenzitou zápasu.
[ Reagovat ]
09.06.2021 19:27Od: Patik
no to je reálne hékanie..Nadal héka lebo chce hékať..Djokovič héka lebo si to záťaž vyžaduje.
[ Reagovat ]
09.06.2021 21:08Od: Amputace
No Nadal heká, protože to tak má naučené z tréninků a je to součást jeho herního stereotypu. Djokovič heká, protože je to herečka. Prý výkon vyžaduje :D Je to jen divadýlko - viz jeho ploužení se po kurtu a následné rozmetání soupeře 2x 6:0. S hekáním to má úplně stejně - čím intenzivněji, útrpněji, demonstrativněji heká, tím lepší jeho výkon obyčejně je. Kdyby jeho hekání skutečně odpovídalo zátěži, které je v tu chvíli vystaven, tak sotva stál na nohou, protože přesně tak jeho hekání zní :) Nadal heká pořád stejně, protože to tak má naučené, Djokovič heká, protože se snaží demonstrovat, ale i vsugerovat sám sobě, jak obrovský je v tu chvíli bojovník a jak si jde mučednicky za vítězstvím. On tuhle mučednickou a trpitelskou potřebu v sobě zkrátka má.
[ Reagovat ]
09.06.2021 22:43Od: Patik
ale prd..veď sa skús rozbehnúť a skoč potichu do rozštepu tak aby si trafil loptičku..v jeho veku
[ Reagovat ]
10.06.2021 15:42Od: turista
U Nadala je to hekání stále stejné. Je výrazem jeho silového tenisu a nijak mně nevadí. Do těch trofejí by ale kousat opravdu nemusel. U Djokoviče je to hekání s věkem horší, protože si bohužel musí víc a víc sahat na dno sil.
[ Reagovat ]
09.06.2021 15:09Od: paddy Máňa, Máňa, Máňa!!! [ Reagovat ]
09.06.2021 15:10Od: paddy
smilesmilesmile
[ Reagovat ]
09.06.2021 15:08Od: majkl005 Máňa Sekýrková
když Máňa dávala rozhovor po zápase, tak při nadechování to v ní pěkně sýpalo smile není ona vášnivá kuřačka? smilesmile
[ Reagovat ]
09.06.2021 14:57Od: Patik
Sakkariová ako žena vyzerá strašne dominantne..agresívne..nas.rano..stavím sa že niekde v šatni behá s nejakým bičíkom..a šváce svoj tím po chrbte..kto je vaša hráčka..povedz že som dobrá inak ti sadnem na hlavu ty zbabelec..budeš ma poriadne trénovať..zopakuj to..smile
[ Reagovat ]
09.06.2021 14:59Od: majkl005
přestaň si tahat za ocas :D tady na tvoje zvrhlé představy není nikdo zvědavej smilesmilesmile
[ Reagovat ]
09.06.2021 15:01Od: Patik
nie..ja sa jej len bojím..neublíži mi však nie ?
[ Reagovat ]
09.06.2021 14:17Od: paddy Skvěle Máňo!!!
Ještě jeden! smile

Ještě jeden! smile

Ještě jeden! smile
[ Reagovat ]
09.06.2021 14:16Od: Dobry-den
Sakkari zatím bez respektu. smile
[ Reagovat ]
09.06.2021 14:35Od: tommr
no uvidíme jestli zase nechytne nerva až se bude zápas blížit ke konci ...
[ Reagovat ]
09.06.2021 14:07Od: Alien
Mário Sakkari! Mário Sakkari!
[ Reagovat ]
09.06.2021 13:49Od: Blondie
Pojď, Sakkari!
[ Reagovat ]
09.06.2021 13:57Od: paddy
Máňo, pojď!!! smilesmilesmile
[ Reagovat ]
09.06.2021 13:37Od: majkl005 Igráček
čím je Svátek tak dobrej? nepříjde mi, že by její údery měly kdovíjakou rychlost a i ta muška není kdoví jaká...neměla spíš jen štěstí na soupeřky? proti takové hře si myslím, že má Bára velkou šanci
[ Reagovat ]
09.06.2021 13:46Od: Mony
Ti jsi ji nevidel ani loni na stejném místě? Po absenci Barty asi jiný level. To ale neznamená že nemůže mit nějaký blbý den jako v Římě první 2 sety proti Báře
[ Reagovat ]
09.06.2021 13:53Od: majkl005
loni jsem RG nesledoval, ale letos jsem nějaký její zápas již viděl a nevím...asi jsem hňup, ale jediný co mne na ní zaujalo jsou ty její tiky :D to se u profesionálních sportovců nevidí tak často smile
[ Reagovat ]
09.06.2021 13:57Od: majkl005
já to beru z toho pohledu, že se mi tak zdá, ze zdejší diskuze, výsledků apod. že je brána za neporazitelnou, ale mne se teda vůbec neporazitelná nezdá...naopak si myslím, že její hra by Báře mohla docela sedět
[ Reagovat ]
09.06.2021 14:50Od: Mony
Možná nějaké mouchy mít bude. Ono se hraje Jinak na vlně a v euforii než když se musíš z něčeho vyhrabávat, ale fakt Jako loni To byla jízda
[ Reagovat ]
09.06.2021 14:53Od: Mony
Taky je asi zdravotně limitovaná. Takhle špatně tady ještě nehrála
[ Reagovat ]
09.06.2021 13:22Od: aape
Velká gratulace Báře,
krásně znechutila Cori tenis až tak,
že chudinka musela rozmlátit raketu
Hodně štěstí v semifinále smile
smile smile
[ Reagovat ]
09.06.2021 13:23Od: jklejna
smile
[ Reagovat ]
09.06.2021 13:13Od: Newcombe OT - ty kecy o barvách si začali "voni"
Taky nejsem příznivcem těch pomatených hnutí, ale od jisté doby jsem si uvědomil, že patřím k určitému etniku které je upozaďováno. Jsem hrdý běloch a těší mne když My vyhráváme, zejména proti černým tlučhubám z jůesej (viz ta abstraktní atletka smile s dlouhými pařáty v Ostravě - ta měla keců). Vlastně jim děkuji za to uvědomění si.smile
[ Reagovat ]
09.06.2021 13:16Od: majkl005
fúúú smile ale v názvu tvého nicku cítím trošku i té černé barvy smilesmile
[ Reagovat ]
09.06.2021 13:19Od: Mony
Spíš holou hlavu, Skin head
[ Reagovat ]
09.06.2021 13:20Od: majkl005
ale tak stačí, že se tu začíná řešit bílá a černá :D ještě k tomu přidat skinheady a může se to tu celé zrušit smilesmile
[ Reagovat ]
09.06.2021 13:28Od: jklejna
ale tak znáte to -Sportu Zdar!!! Bojujme vždy čestně a rytířsky. Coco je fešandasmile
[ Reagovat ]
09.06.2021 13:22Od: ttopi
A pokud jsi ještě heterosexuál a jíš maso, tak to jsi celkem v pasti smile
[ Reagovat ]
09.06.2021 15:27Od: team.wta
Rozhodně sympatičtější Coco nebo Naomi než kecy podobných "siláků", kteří se ještě schovávají za trikoloru :-/
[ Reagovat ]
09.06.2021 13:11Od: Honza-K
Velká gratulace Báře smilesmilesmile
[ Reagovat ]
09.06.2021 13:08Od: Nenela
Ja jsem mela takove nervy, ze jsem se na pulku zapasu vubec nemohla divat. Vcerejsi prohlaseni Gauff me znervoznilo asi vice nez Barcu, coz je ta lepsi varianta :-)
Barco, obrovska gratulace!!!
[ Reagovat ]
09.06.2021 13:07Od: Tomas_Smid_fan Báře
Megagratulace k životnímu úspěchu!!!smile Velmi, velmi zasloužené vítězství a velmi velmi sladké i v souvislostech. Hra byla chvílemi nervózní z obou stran, holky se snažily, tlačily to tam i očima a až na pár balónů tam tolik skvostných výměn nebylo. Ale to vůbec nevadí, aspoň mně ne. Podle čísel jasné vítězství.
PS:
Škoda, chtěl jsem vidět protáhlý Mouratoglův obličejsmilesmile
[ Reagovat ]
09.06.2021 13:10Od: jklejna
smile
[ Reagovat ]
09.06.2021 13:05Od: Andrew89 Paráda
skvělý skvělýsmilesmilesmile
[ Reagovat ]
09.06.2021 13:04Od: SydneyOpen
Vidíš to Kristýno, kdybys Báru v 1.kole porazila mohla jsi být v SF teď ty smilesmile
[ Reagovat ]
09.06.2021 13:10Od: Mony
Tyda si hlavně musí vzít příklad z ty psycholožky, kterou si konečně Bára poridila
[ Reagovat ]
09.06.2021 13:10Od: Mony
Tynda
[ Reagovat ]
09.06.2021 13:13Od: jklejna
smilesmile
[ Reagovat ]
09.06.2021 13:11Od: Dobry-den
Chudák holka. Když to vidí, tak teď určitě musí brečet někde na pokoji. smile
[ Reagovat ]
09.06.2021 13:03Od: zfloyd Bára-Žlutá raketa
Vynikající , dvě tmavé překážky jsou zdolány teď už to bude je lepší , lepší a lepší
smilesmilesmile
[ Reagovat ]
09.06.2021 13:12Od: Nenela
ajajajaj to bylo ale rasisticke byt v usa, tak uz te maj smile
[ Reagovat ]
09.06.2021 13:13Od: jklejna
budesmile
[ Reagovat ]
09.06.2021 13:03Od: Dobry-den Bára
Tak to nešlo bez klasického zabrnkání na nervy. Ale Bára asi chtěla dopodávat zápas čistou hrou, tak když se jí to napoprvé nedovedlo, tak si počkala na další šanci a napodruhé už uspěla. smile

Obrovská gratulace, snad postoupí Iga a budeme mít 4 sympatické semifinalistky. smilesmile
[ Reagovat ]
09.06.2021 13:01Od: Fransoas Bára Krejčíková
Škoda nevyužitých tří mečbolů.Bitva stále pokračuje.Přesně ve 13'00 to Bára zvládla.Naprosto neuvěřitelná bomba.Obrovská gratulace ke hře a k postupu do SF.
[ Reagovat ]
09.06.2021 13:00Od: Blondie
Juchuchuchuchuchu :D
Gratulace, Barčo!

A Cori se má ještě hodně co učit, no :)
[ Reagovat ]
09.06.2021 13:00Od: Newcombe GRATULACE!!
Miluju tě.
[ Reagovat ]
09.06.2021 13:00Od: Grape ...
Joooo! smilesmile
[ Reagovat ]
09.06.2021 13:00Od: SydneyOpen
Je to tam smile velká gratulace
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:59Od: flex Super. Hlavně to Serena řvaní na začátku..
Omlouvá se fandům, ale Coco je mi nesympatická.
[ Reagovat ]
09.06.2021 13:12Od: JanITCZ
Idem
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:59Od: Blondie
Jestli to nedáš, vytrhám si vlasy, Baruno a já mám svý vlasy ráda!!!
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:59Od: Blondie
Uf, díky! :D :D
[ Reagovat ]
09.06.2021 13:00Od: jklejna
Bára je dobrá a chtělo by to FINÁLE.
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:57Od: SydneyOpen
No bohužel teď to nebude lehké dopodávat
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:56Od: Dobry-den
To už nedá. Ale zase se zapíše do historie. smile
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:56Od: Blondie
Sakra... snad se nebude (akorát na druhou stranu) opakovta první set. Obávám se, že Barča není tak zaťatá jako Cori, aby se z toho případně otřepala.
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:55Od: slacker
Netrap nas Batro
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:54Od: Mony
Krejčíková nevyužila 10 mečbolů! Už to slyším
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:55Od: ttopi
Zatím jen 5 smile
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:54Od: dadaft
procházka po ostří nože...
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:53Od: Blondie
Tak TEĎ!!! Pojď, Barčo!
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:54Od: SydneyOpen
zase ne smile
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:54Od: Blondie
ný...
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:51Od: Mony
Tak ještě Báře pár vlasů zešedne
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:59Od: jklejna Re: Gratulace!!!!
za 3 match point a je to tusmile
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:51Od: zfloyd
5:1 40:0 , to myslím měla její mentorka Novotná
ve finále Wimbledonu a s Grafovou to projela , tak snad ji nechce napodobit
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:52Od: Mony
Tak nejak
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:50Od: slacker
neeeee to se nemelo stat. ten treti mecbol tam mel bejt
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:50Od: Dobry-den
Teď bude obrat.
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:49Od: SydneyOpen
nene hlavně se nevynervovat teď
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:49Od: Blondie
Ale ne...
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:51Od: jklejna
snad to dopodává
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:56Od: Blondie
Nemám dobrý pocit...
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:48Od: Blondie
Aww, nervy...
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:45Od: jklejna
3x
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:41Od: dadaft
slušná lekce pro Cori -- ano, první set měla vyhrát, ale tenis někdy není spravedlivý a dokáže člověka rozložit
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:44Od: jklejna
Bára je dost silná, takže jaksi by jí mohla i přetlačit.
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:49Od: Nenela
Proc ho mela vyhrat? Byla lepsi?
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:50Od: Blondie
Měla několik SB, celou dobu byla napřed, Barča jen dotahovala a odvracela.
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:52Od: Tomas_Smid_fan
Tenis není o tom, kdo je napředsmile taky měla několikrát dost kliku...
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:57Od: Fandina
To určitě, viděla jsem pár prasátek v její prospěch.
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:41Od: lukassb
Co to mele ten komentátor o rozbití rakety? :D že na to nemá právo v 17, ale má na to právo Serena Williams? Spíš naopak ne?

Jinak Bára parádní !:)
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:43Od: Blondie
Taky bych měla víc pochopení pro to "děcko" :D
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:44Od: Mony
Jasně, Určitě dobře že se to trestá ale když to pomáhá, Tak proč to někomu vytýkat
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:45Od: Blondie
Vytýkala bych to určitě.
Chápu, že to pomáhá, ale ti tenisté by měli jít tak trošku příkladem, ne? ;) sportovního chování, nějakého respektu třeba i k pracovnímu náčiní. I když si ho se svými příjmy mohou koupit miliardu.
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:49Od: Mony
No jo, máš pravdu
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:53Od: Fandina
A nechceme toho trochu moc, od tenistů. Mají jít příkladem a proč vlastně. Dělají svou práci a ostatní se na to dívají. Jsou to jen lidi.
[ Reagovat ]
09.06.2021 13:21Od: jklejna
To nepomáhá. Důležitá je koncentrace.
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:38Od: dadaft
vzali jste mi hračku (1.set), tak já se naschvál vyhážu smile smile
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:42Od: jklejna
no Bára jí dost pomáhá
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:37Od: Mony
Raketa pryč ale blok asi taky
[ Reagovat ]
09.06.2021 13:23Od: jklejna
Jó blok. Zuřivostí proti bloku?
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:37Od: dadaft
Doraž ji Báro
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:37Od: SydneyOpen
Svačino že to Serena nedělá moc často? smile Serena už rozmlátila raket
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:37Od: Blondie
Ale no tak.
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:37Od: jklejna
4:0, pěkně jí rozebrala
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:37Od: George_Renel
Svačino mlč.
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:36Od: Andrew89 Báro
Gauf je uplně rozložená....dotáhni to prosím
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:40Od: jklejna
smile druhý set bývá obvykle kanársmile, tak snad
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:32Od: zfloyd Bára-Žlutá raketa
Jeeď Coco je nervní , pospíchá , začne chybovat
smilesmile
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:34Od: jklejna
právě, chce to zabít a dá to vedle
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:35Od: zfloyd
jo jo chyby začínají
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:31Od: dadaft
Cori je teď na ručník, nicméně viděl jsem s ní už dost zápasů a brzy se sebere, ještě bych nejásal .......
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:32Od: SydneyOpen
přesně, Bára nesmí ani trochu povolit, Gauff se může vzchopit
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:32Od: Mony
Jo, na 17 hlava dobra
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:30Od: jklejna
je to dobrésmile
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:31Od: jklejna
pěkně jí vykolejila a 2:0
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:33Od: jklejna
3:0smile
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:30Od: Tomas_Smid_fan
Out? Která mafie platí toho upíra?smilesmile
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:26Od: SydneyOpen
Uf 1:0, nepouštět Gauff do vedení
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:26Od: sefranek17
nervózní proti ještě víc nervózní
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:25Od: Mony
Vyhrát první Gem v druhém setu bývá hodně důležité
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:25Od: Mony
Game
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:33Od: flex
Vyhrát prvních 6 gamů ve druhém setu je taky hodně důležité, snad se mi potvrdí, že Gauff je psychicky v autu.
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:24Od: Tomas_Smid_fan lol
reklama na NB, ta musela stát majlant. Head Báry nic?smile Btw na sport fajn, ale jinak na koukání ten ohoz od nich nic moc...
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:27Od: Mony
NB boty mi vydrží vždycky dvakrát déle než jiné boty. Divím se že k nám ještě nepronikla tady ta značka
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:27Od: Mony
Snad jediná značka kde ty boty jsou ještě v Americe a ne v Číně nebo v Asii
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:28Od: Mony
Šíji v USA
[ Reagovat ]
09.06.2021 15:28Od: team.wta
smile
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:23Od: Mony
Teď jí hlavně nenechat nadechnout. přitlačit Baro
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:22Od: Andrew89 Věřím,
že by to z Báry mohlo spadnout...kež by..smile
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:26Od: jklejna
už spadlo
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:21Od: Dobry-den
Bára ukradla Gauffové set, který měl být její. Celou dobu dotahovala, 5 setbolů odvrátila a využila hned ten první. smile

Teď hlavně žádný kolaps! Jedem! smile
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:20Od: lvicek
Jsem v praci, pustila jsem si posledni dva micky prvniho setu, hustyyyy :D. Bara vytecne!
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:20Od: Linka
Výhra setu fajn. Ale od půlky setu je to přehlídka chyb a dvojchyb. Zápas se mi zatím teda nelíbí.
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:20Od: SydneyOpen
Bára ani jednou v celém 1. setu nevedla, pořád prohrávala, odvracela 5 SB, Gauff podávala na vítězství setu a Bára to stejně udolala. Tohle snad Báru ještě víc nakopne
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:20Od: zfloyd Bára-Žlutá raketa
Jooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:20Od: dadaft
jóóó, výborně ......... první set až na tajbrejk byl pěkný tak jako tak, ale s třešničkou je výtečný !!!!!!!
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:19Od: Ela-fon-isi
Barunka!!! Neskutečný!smile
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:19Od: slacker
tak to je fantasie, jak ukradla Barbora ten prvni set.
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:19Od: SydneyOpen 7:6
Jooooo
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:19Od: Dobry-den wow
smile
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:19Od: Andrew89 YEEES
ty vo.....uffff...ještě jeden!!! Baro...
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:19Od: jklejna Gratulace!!!!
smile
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:20Od: jklejna
trpělivost, vytrvalost a psychikasmilesmile
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:18Od: Mony
Teď mě Bára překvapila
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:17Od: Tomas_Smid_fan
Tvl s ní jsou snad všichni svatí. A k tomu Bářiny berdychovkysmile.
Od BL ale krásně....smile
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:22Od: Mony
Všichni svatí?! Celý zápas smůla, těsně auty, prasata...
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:17Od: SydneyOpen
jo 6:6 krásný FH
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:17Od: dadaft
6:6
............ a druhý infarkt smile
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:17Od: dadaft
Svačino, Svačino, úroveň zápasu zas tak špatná není, hrál se pěkný tenis, to jen tajbrejk je neskutečně nervózní...
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:21Od: Kojinho
Klasickej Svačina. Sám se považuje za tenisového odborníka par excellence.
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:15Od: SydneyOpen
zase páska v neprospěch Báry smile
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:16Od: Andrew89
Gauff už jen čeká na její chybu:/ achjo
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:14Od: Tomas_Smid_fan
Kva, někdo zařval aut nebo cosmile?
Bára má v TB neskutečný pech.
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:20Od: George_Renel
Ani ne.smilesmile
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:12Od: SydneyOpen
no jo francouzský publikum hnus smile
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:21Od: flex Re: I kdyby Bára prohrála...
Tohle mi udělalo radost. Diváci, jen ať fandí, Coco tím dorazí. Nesedí mi hvězdička.
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:11Od: Tomas_Smid_fan
1.serve měla nechat Bára zkontrolovatsmile
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:11Od: Andrew89 Barboro
pojd sakra
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:10Od: SydneyOpen
né DF v TB Báro smile
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:08Od: Kojinho
Zdá se mi to nebo ukazují hlavně highlighty Gauff?
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:08Od: dadaft
uff uff uff ........ to bylo těžké
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:08Od: SydneyOpen
uuuuuf ještě že tak
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:07Od: SydneyOpen
tvl to jsou nervy smile
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:08Od: Mony
Já už mám třetí gate
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:05Od: Mony
Trochu odvahy jít po té lajne
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:07Od: Mony
Anoooo, odvaha Štěstí preje
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:00Od: Tomas_Smid_fan Bára
při 5:5 bohužel 3x špatné rozhodnutí... Velká škoda gemusmile
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:01Od: SydneyOpen
teď holt musíme doufat že to dokope v TB
[ Reagovat ]
09.06.2021 11:56Od: flex
Cori je neskutečně lačná a to jí zatím neumožnilo získat set.
[ Reagovat ]
09.06.2021 11:59Od: Mony
Změnila jméno na Coco
[ Reagovat ]
09.06.2021 11:56Od: dadaft
no, je a bude to velký zápas
[ Reagovat ]
09.06.2021 11:56Od: Dobry-den
Gauff 7:5 6:3 smile
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:00Od: Mony
Dobrou noc
[ Reagovat ]
09.06.2021 11:56Od: zfloyd Bára-Žlutá raketa
Jestli ten set otočí , tak se Coco sesype
[ Reagovat ]
09.06.2021 11:57Od: jklejna
v to doufám
[ Reagovat ]
09.06.2021 11:53Od: zfloyd Bára-Žlutá raketa
POOOOJĎ smilesmile
[ Reagovat ]
09.06.2021 11:56Od: jklejna
dobrá hra a pomáhá si servisem.smile Vamos - jdemesmile
[ Reagovat ]
09.06.2021 11:52Od: Blondie
Jo!!!! smile
[ Reagovat ]
09.06.2021 11:53Od: jklejna
Je to otevřené - tak snad: Vypadá to nadějně.
[ Reagovat ]
09.06.2021 11:41Od: Mony
Jak u Bary dostane čas hlava, tak to smeruje... smile
[ Reagovat ]
09.06.2021 11:46Od: jklejna
hraje dobřesmile
[ Reagovat ]
09.06.2021 11:47Od: jklejna
radost pohledět a servis se daří umísťovat
[ Reagovat ]
09.06.2021 11:36Od: jklejna
smilesmile
[ Reagovat ]
09.06.2021 11:36Od: jklejna Gratulace!!!!
Servissmile
[ Reagovat ]
09.06.2021 11:27Od: Mony
Tak v defenzive to Báro asi nedáš.. Jdi do toho.. Bud to tam bude padat, tak otocis, nebo ne, pak to bude nastejno s defenzivou
[ Reagovat ]
09.06.2021 11:29Od: jklejna
Obrat se blížísmile
[ Reagovat ]
09.06.2021 11:35Od: Pavol
Treba aj Gauffovej ponúknuť možnosť robiť chyby. Len s rozumom až do konca. smile
[ Reagovat ]
09.06.2021 11:22Od: zfloyd bára
potřebuje se trochu na.rat a začít hrát svoji hru
[ Reagovat ]
09.06.2021 11:26Od: Pavol
Ten rozhodca sa nemusel hneď na začiatok do toho starať.
[ Reagovat ]
09.06.2021 10:59Od: Blondie
Roztomilý článek z archivu :)

https://isport.blesk.cz/clanek/tenis/213905/osudy-ceskych-vitezu-juniorskych-grandslamu-slava-i-zatraceni.html
[ Reagovat ]
09.06.2021 10:52Od: Blondie
To budou nervy, těším se
[ Reagovat ]
09.06.2021 11:00Od: Blondie
Komentář se mi smazal, hm.

Tipuji, že Sakkari sice schytá kanára, ale dostane Igu do tří. A výsledek z jejího pohledu: 0:6, 7:5 (nebo 7:6), 2:6 :)
[ Reagovat ]
09.06.2021 10:45Od: SydneyOpen
Vidím to tak 50:50 obě jsou ve velké formě, obě mají delší vítěznou šňůru a obě prochází turnajem celkem hladce až na výjimky. No a Igu dnes čeká pořádná zkouška, čekal jsem už od Anetky že ji potrápí o něco víc, ale Sakkari ji dá zabrat svým strojovým tenisem
[ Reagovat ]
09.06.2021 09:50Od: paddy
Swiatek letos ztrácí více gemů, na druhou stranu už nemá moc silných soupeřek

Dnes ztratí aspoň set

Máňo, pojď!!! smile smile smile
[ Reagovat ]
09.06.2021 09:40Od: Pavol Máš na to.
Môžeš to dať. Dúfam že tréner zvolil dobrú taktiku. Žabérová hrala zle bez pohybu. Fyzicky je možno na tom lepšie ale Ty máš viac v hlave. Vykašli sa na stres dnes nemáš čo stratiť. Bojuj. Je to tvoj veľký deň. Večer všetci oslavujeme. Veríme ! smile
[ Reagovat ]
09.06.2021 09:54Od: Pavol
Proste si to neužívaj radšej vyhraj a tú výhru si potom užiješ.
[ Reagovat ]
09.06.2021 10:49Od: aape
smile smile
[ Reagovat ]
09.06.2021 07:09Od: George_Renel
Ani druhá žena s černou brašnou nesmí projít.smile
[ Reagovat ]
09.06.2021 10:41Od: brixner
Žádná žena s černou brašnou nesmí projít!smile
[ Reagovat ]
09.06.2021 06:55Od: Newcombe Velkohubá (jak jinak) černá Američanka
doufám, že sklapne. Držím palce. WLM smile
[ Reagovat ]
09.06.2021 09:28Od: Pe3k
WLM smilesmile
[ Reagovat ]
09.06.2021 10:36Od: Blondie
V čem je velkohubá? Úplně stejně se vyjadřují Petra a Karolína.
[ Reagovat ]
09.06.2021 10:45Od: SydneyOpen
třeba to myslí tak že je velkohubá že se jí tam toho hodně vejde smilesmile nic nic už mlčim smile
[ Reagovat ]
09.06.2021 11:28Od: George_Renel
V 17 letech? To si nepamatuju.....
[ Reagovat ]
09.06.2021 11:32Od: Blondie
Nu, tak podívejme se realitě do očí: Cori je ve svých 17 letech někde úplně jinde, než byly v tom věku Peťa a Karo.
[ Reagovat ]
09.06.2021 11:39Od: Blondie
Jinými slovy, co ty dvě v daném věku říkaly, prostě nikoho nezajímalo :D takže to ani nevíme.
[ Reagovat ]
09.06.2021 11:46Od: George_Renel
Existuje zdravé a nezdravé sebevědomí. Uvidíme, kam to převáží.
[ Reagovat ]
09.06.2021 12:40Od: Newcombe Re: článek sport-cz
Sebevědomá slova americké hvězdy: Krejčíková? Nebude to o ní, záleží, co já jí dovolím
[ Reagovat ]
09.06.2021 10:51Od: Blondie
ALM
Jinak ale nechápu, proč tahat jakákoliv vybraná barva pleti matters do obyčejného zápasu dvou tenistek, když ani jedna tou rasovou kartou nemává.
[ Reagovat ]
10.06.2021 01:38Od: Tomas_Smid_fan
smile
[ Reagovat ]
09.06.2021 11:43Od: Mony
V Americe je sebejistota ctnost
[ Reagovat ]
09.06.2021 15:30Od: team.wta
Vyjadřuješ se dost neomaleně a pleteš si pojmy a dojmysmile
[ Reagovat ]
 
 
 
 
TOPlist