12. den na French Open: Krejčíková se o finále utká se Sakkariovou, Pavljučenkovová se Zidanšekovou

  • V rámci 12. hracího dne French Open se rozhodne o finalistkách letošního ročníku. Barbora Krejčíková bude o postup do finále bojovat s Marií Sakkariovou, Anastasia Pavljučenkovová se střetne s Tamarou Zidanšekovou. Na programu je také finále smíšené čtyřhry.
    10. 6., 06:00 | Previews |  409 komentářů
    Ilustrační fotografie 
     
NÁŠ DNEŠNÍ VÝBĚR
• Češi v akci •
Krejčíková (ČR) - Sakkariová (17-Řec.) | Court Philippe-Chatrier (16:30 SELČ)
• Druhé semifinále žen •
Pavljučenkovová (31-Rus.) - Zidanšeková (Slovin.) | Court Philippe-Chatrier (15:00 SELČ)
• Finále mixu •
Krawczyková/Salisbury (USA/Brit.) - Vesninová/Karacev (Rus.) | Court Philippe-Chatrier (12:00 SELČ)


• Češi v akci •
Barbora Krejčíková (33.) - Maria Sakkariová (18.) | Court Philippe-Chatrier (16:30 SELČ)
Zatímco Česko má v semifinále French Open díky Barboře Krejčíkové zastoupení už třetím rokem po sobě, Maria Sakkariová je vůbec první řeckou čtvrtfinalistkou a nyní už semifinalistkou grandslamových turnajů. Obě hráčky včera absolvovaly své první čtvrtfinále na grandslamech. Krejčíková nedávno Sakkariovou porazila po cestě do finále v Dubaji a vyhrála s ní i druhý vzájemný souboj.

Pětadvacetiletá Krejčíková bude útočit na své třetí letošní a celkově čtvrté finále. Navíc se může stát první českou grandslamovou finalistkou od French Open 2019, kdy ve finále neuspěla Markéta Vondroušová. Stejně stará Sakkariová si v minulosti finále zahrála dvakrát, to poslední předloni na jaře.

Krejčíková se veze na vítězné vlně a v Paříži předvádí skvělé výkony. Sakkariová má letos v Paříži nicméně o něco lepší herní projev. Zatímco Krejčíková se v předchozím kole trápila s Cori Gauffovou, Sakkariová předvedla proti Ize Šwiatekové vynikající výkon a ukončila neporazitelnost největší favoritky. Zápas je nicméně otevřený a výkon Sakkariové by mohla poznamenat mizerná semifinálová bilance 2-10.

Tip: Sakkariová ve třech setech

Aktuální forma
Krejčíkové se zpočátku na antuce nedařilo. V Istanbulu vyhrála jediný zápas, v Madridu skončila hned v prvním kole, ale v Římě měla v osmifinále dva mečboly proti pozdější šampionce Ize Šwiatekové a ve Štrasburku si zahrála své druhé letošní finále (WTA 1000 Dubaj) a získala svůj premiérový titul.

Cesta turnajem
Na French Open se zpočátku nemohla dostat do rytmu, nicméně trápící se krajanku Kristýnu Plíškovou nakonec porazila. Ve druhém kole nedala šanci chybující Jekatěrině Alexandrovové, ve třetím suverénně vyřadila nasazenou pětku Elinu Svitolinovou a v osmifinále Sloane Stephensovou, přemožitelku Karolíny Plíškové a Karolíny Muchové. Ve čtvrtfinále protáhla svou sérii vítězných setů na deset, i když proti Cori Gauffové čelila pěti setbolům.

Historie na French Open
Krejčíková se loni hlavní soutěže French Open zúčastnila teprve podruhé a senzačně došla až do osmifinále, v němž neudržela vedení proti rozjeté kvalifikantce Nadie Podoroské.

Barbora Krejčíková - Letošní sezona
Nejlepší výsledky: Štrasburk (vítězka); Dubaj (finále)
Největší úspěchy na antuce: Štrasburk (vítězka)
Bilance: 24-9
Bilance z posledních 10 zápasů: 10-0
Bilance na antuce: 13-3
Bilance proti hráčkám Top 21-30: 2-2 (kariérní 2-3)
Bilance v semifinále grandslamů: 0-0 (kariérní 0-0)
Grandslamy: Australian Open (2. kolo)

Barbora Krejčíková - French Open
Kariérní bilance: 8-2
Nejlepší výsledek: semifinále (2021)
Loňský výsledek: osmifinále
Bilance v semifinále: 0-0
Generálka: Madrid (1. kolo), Řím (osmifinále), Štrasburk (vítězka)
Cesta turnajem: Kr. Plíšková (5-7 6-4 6-2), (32) Alexandrovová (6-2 6-3), (5) Svitolinová (6-3 6-2), Stephensová (6-2 6-0), (24) Gauffová (7-6 6-3)

Aktuální forma
Sakkariová měla velmi úspěšnou úvodní část letošní sezony. I když na Australian Open vypadla už v prvním kole, třikrát si zahrála semifinále (Abú Zabí, generálka v Melbourne a Miami) a ještě čtvrtfinále v Dauhá. Na antukových generálkách se výraznějšího výsledku nedočkala, ve Stuttgartu, Madridu ani Římě nepřešla přes osmifinále.

Cesta turnajem
Na French Open si bez problémů poradila s kvalifikantkou Katarinou Zavackou i Jasmine Paoliniovou, vyhrála třísetovou bitvu s Elise Mertensovou a v osmifinále smetla trápící se loňskou finalistku Sofii Keninovou. Ve čtvrtfinále po parádním výkonu ukončila pařížskou nadvládu Igy Šwiatekové.

Historie na French Open
Sakkariová hraje hlavní soutěž popáté a poprvé se dostala do druhého týdne. Jejím maximem bylo třetí kolo z let 2018 a 2020, loni v něm nestačila na rozjetou kvalifikantku Martinu Trevisanovou.

Maria Sakkariová - Letošní sezona
Nejlepší výsledky: Miami,  Melbourne 3,  Abú Zabí (semifinále)
Největší úspěchy na antuce: French Open (semifinále)
Bilance: 21-9
Bilance z posledních 10 zápasů: 8-2
Bilance na antuce: 9-3
Bilance proti hráčkám Top 31-50: 3-1 (kariérní 22-14)
Bilance v semifinále grandslamů: 0-0 (kariérní 0-0)
Grandslamy: Australian Open (1. kolo)

Maria Sakkariová - French Open
Kariérní bilance: 10-4
Nejlepší výsledek: semifinále (2021)
Loňský výsledek: 3. kolo
Bilance v semifinále: 0-0
Generálka: Madrid (osmifinále), Řím (2. kolo)
Cesta turnajem: Zavacká (6-4 6-1), Paoliniová (6-2 6-3), (14) Mertensová (7-5 6-7 6-2), (4) Keninová (6-1 6-3), (8) Šwiateková (6-4 6-4)


• Druhé semifinále žen •
Anastasia Pavljučenkovová (32.) - Tamara Zidanšeková (85.) | Court Philippe-Chatrier (15:00 SELČ)
První finalistka vzejde z premiérového souboje mezi Anastasií Pavljučenkovovou a Tamarou Zidanšekovou. Rusko má v historii French Open bohatý zápis i díky například Marii Šarapovové, ovšem Zidanšeková své zemi zajistila vůbec první čtvrtfinálovou účast na největších turnajích. Rovněž v tomto semifinále se střetnou hráčky, které jsou v semifinále grandslamů poprvé. Toto se v open éře stalo teprve podruhé (Australian Open 1978).

Devětadvacetiletá Pavljučenkovová si o titul zahrála už 20krát, ovšem naposledy předloni v září. O šest let mladší Zidanšeková má oproti tomu na kontě jen dvě finálové účasti (Norimberk 2019 a Bogotá 2021).

Také toto semifinále má mírnou favoritkou, tou je podstatně zkušenější Pavljučenkovová. I Zidanšeková však v Paříži předvádí životní výkony a šance na postup jsou tak stejně jako v utkání Krejčíková - Sakkariová spíše vyrovnané. I tady ale více věříme mírné kurzové favoritce.

Tip: Pavljučenkovová ve třech setech

Aktuální forma
Pavljučenkovová se ještě nedávno velmi trápila, ovšem na antuce se jí daří. Do antukového jara sice vstoupila porážkou v Istanbulu, nicméně v Madridu se dostala až do semifinále, v němž nestačila na Arynu Sabalenkovou.

Cesta turnajem
Na French Open si suverénně poradila s Christinou McHaleovou i Ajlou Tomljanovičovou a ve třetím kole oplatila porážku chybující Sabalenkové. Překvapivého vítězství dosáhla i v osmifinále, když po obratu vyřadila bývalou světovou jedničku Viktorii Azarenkovou. Ve čtvrtfinále předvedla další obrat, vyhrála bitvu se svou deblovou parťačkou Jelenou Rybakinovou a na sedmý pokus prošla do semifinále grandslamů.

Historie na French Open
Pavljučenkovová v Paříži účinkuje počtrnácté a teprve podruhé prošla do druhého týdne. Jejím předchozím maximem bylo čtvrtfinále z roku 2011. Loni skončila již ve druhém kole na raketě Kateřiny Siniakové.

Anastasia Pavljučenkovová - Letošní sezona
Nejlepší výsledky: Madrid (semifinále)
Největší úspěchy na antuce: Madrid (semifinále)
Bilance: 14-9
Bilance z posledních 10 zápasů: 9-1
Bilance na antuce: 9-2
Bilance proti hráčkám Top 50-100: 6-2 (kariérní 126-64)
Bilance v semifinále grandslamů: 0-0 (kariérní 0-0)
Grandslamy: Australian Open (1. kolo)

Anastasia Pavljučenkovová - French Open
Kariérní bilance: 23-13
Nejlepší výsledek: semifinále (2021)
Loňský výsledek: 2. kolo
Bilance v semifinále: 0-0
Generálka: Madrid (semifinále)
Cesta turnajem: McHaleová (6-4 6-0), Tomljanovicová (6-2 6-3), (3) Sabalenková (6-4 2-6 6-0), (15) Azarenková (5-7 6-3 6-2), (21) Rybakinová (6-7(2) 6-2 9-7)

Aktuální forma
Pro Zidanšekovou je antuka rozhodně nejsilnějším povrchem. Hned na prvním podniku v Bogotě se dostala až do finále a v Madridu ve druhém kole trápila světovou jedničku Ashleigh Bartyovou. Turnaj WTA 125k ve Francii ani Řím se jí naopak nepovedly.

Cesta turnajem
Na French Open si v prvním kole v parádní bitvě vyšlápla na Biancu Andreescuovou, poté snadno přehrála Madison Brengleovou a proti Kateřině Siniakové se oklepala z "kanára". V osmifinále přežila setbol Sorany Cirsteaové a ve čtvrtfinále bitvu s devět zápasů neporaženou Paulou Badosaovou.

Historie na French Open
Zidanšeková se hlavní soutěže antukového vrcholu sezony účastní potřetí, nikdy předtím nepřešla přes první kolo. Loni v něm prohrála bitvu s Garbiñe Muguruzaovou.

Tamara Zidanšeková - Letošní sezona
Nejlepší výsledky: Bogotá (finále)
Největší úspěchy na antuce: Bogotá (finále)
Bilance: 20-10
Bilance z posledních 10 zápasů: 8-2
Bilance na antuce: 15-4
Bilance proti hráčkám Top 31-50: 1-0 (kariérní 8-9)
Bilance v semifinále grandslamů: 0-0 (kariérní 0-0)
Grandslamy: Australian Open (1. kolo)

Tamara Zidanšeková - French Open
Kariérní bilance: 5-2
Nejlepší výsledek: semifinále (2021)
Loňský výsledek: 1. kolo
Bilance v semifinále: 0-0
Generálka: Madrid (2. kolo), WTA 125k Saint-Malo (2. kolo), Řím (1. kolo)
Cesta turnajem: (6) Andreescuová (6-7 7-6 9-7), Brengleová (6-4 6-1), Siniaková (0-6 7-6 6-2), Cirsteaová (7-6 6-1), (33) Badosaová (7-5 4-6 8-6)


• Finále mixu •
/ D. Krawczyková / J. Salisbury -  J. Vesninová / A. Karacev | Court Philippe-Chatrier (12:00 SELČ)
Do letošního finále smíšené čtyřhry se probojovaly nenasazené dvojice Desirae Krawczyková, Joe Salisbury a Jelena Vesninová, Aslan Karacev. Bude se jednat o premiérový vzájemný souboj.


Krawczyková se Salisburym spolu mix už několikrát zkusili. Na letošním Australian Open se dostali do semifinále a své společné maximum v Paříži ještě vylepšili. Sedmadvacetiletá Krawczyková si finále French Open zahrála už loni, ale ve čtyřhře žen. Na první grandslamový titul stále čeká a dnes bude usilovat o svou sedmou trofej. O dva roky starší Salisbury loni triumfoval v deblu mužů na Australian Open, v mixu je ve finále poprvé a na kontě má pět titulů.

Cesta turnajem
1K: (4) Yifeng Xu/Soares (6-4 6-3)
ČF: Juraková/Farah (6-2 7-6)
SF: Olmosová/Cabal (bez boje)


Zajímavý pár vytvořili kometa letošní sezony Aslan Karacev a zkušená deblistka Jelena Vesninová, která se vrací po mateřské pauze. Zatímco 27letý Karacev hraje mix poprvé v kariéře a v deblu dosud slavil titul jen letos v Dauhá s krajanem Andrejem Rubljovem, 34letá Vesninová ve čtyřhře žen posbírala 19 trofejí, z toho tři grandslamové, a v mixu se radovala na Australian Open 2016.

Cesta turnajem
1K: Dabrowská/Saville (6-4 6-2)
ČF: (2) Melicharová/Ram (6-7 6-2 10-8)
SF: (3) Schuursová/Koolhof (6-4 6-1)

FRENCH OPEN 2021 - PROGRAM 12. HRACÍHO DNE
• COURT PHILIPPE-CHATRIER • (od 12:00 SELČ)
1. Krawczyková/Salisbury (USA/Brit.) - Vesninová/Karacev (Rus.)
2. Pavljučenkovová (31-Rus.) - Zidanšeková (Slovin.) / nejdříve v 15:00 SELČ
3. Krejčíková (ČR) - Sakkariová (17-Řec.)
• COURT 6 • (od 11:00 SELČ)
3. Jiménezová/Nosková (3-And./ČR) - Hasegawaová/Xuová (Jap./USA)
• COURT 13 • (od 11:00 SELČ)
4. L. Fruhvirtová/Kuděrmetovová (2-ČR/Rus.) - Bondarenková/Tothová (8-Rus./Maď.)
• COURT 14 • (od 11:00 SELČ)
1. Nosková (ČR) - Jiménezová (1-And.)
4. Dahlberg/Jurajda (Švéd./ČR) - Lilov/Privara (USA/SR)
Kompletní program 12. hracího dne
Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (409)
10.06.2021 21:01Od: jklejna Gratulace!!!!
smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 21:00Od: Kojinho
Jinde na grandslamech už mají hawk eye live zatímco se na RG... škoda mluvit. Tenhle grandslam je prostě komedie, která mohla stát báru finále.
[ Reagovat ]
10.06.2021 21:02Od: jklejna
a tak Naiomi vzala čáru
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:53Od: Kojinho
Ona je hrozně sympatická.
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:53Od: Ondra979
tak s predchozim maximam na GS 2R to je neskutecne..kde se to v ni vzalo?
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:55Od: lvicek
Nebyla nahodou na podzim na RG ve ctvrtem kole?
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:57Od: Ondra979
jo byla..ja tohle RG tolik nesledoval, prislo mi nejak navic :), takze plati 4R ale i tak..
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:52Od: brixner Musim si jít ven zahulit!
Páč to byly nervy, už dlouho jsem neviděl skoro celej mač a teď sem se málem pochcal! Baruno-bravo! A nevim, co furt máte proti Maruně, ta kdyby poklekla...smile No nic, du si vyklusnout svejch pade kiláků před spaním a ve sobotu jebemtiboha Baruno - Pavličenkovovou dáš, vo to strah nemam!smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:49Od: Nenela
Ja jsem uplne hotova, fakt jako grogy z tech nervu, to bzla naloz, Barco diky za ten zazitek a hodne stesti na Nastusmile
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:51Od: jklejna
já to pořád říkal
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:53Od: brixner
Nic si neřikal, ty jen furt : smile

smilesmile
[ Reagovat ]
10.06.2021 21:29Od: jklejna
smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:53Od: lvicek
Ja tez a to jsem byla vprostred zapasu skoro dve hodiny venku! :D A nemela bych se rozcilovat... Musim to tu vydychat... (A co teprve ten ukradeny matchball!! Jsem si rikala - zase Sakkari? To snad neni mozny uz!!)
[ Reagovat ]
10.06.2021 21:31Od: jklejna
Jo, jo lvíčku dobře to dopadlosmile
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:49Od: Ondra979
no je to pecka, ale co pavljucenka - je to cca 50:50 nebo je favoritka?
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:59Od: Mony
Teď je Pavluc trochu větší favorita, než Sakkari.. Má mnohem víc zkusenosti z těch vypjatých momentu a ty vlny, jak předváděla Bára u ní asi neuvidíme. Myslím, že je taky schopna hrát odvazneji, když povede. Ale Bára je schopna ji utahat. Skvělou kondici ale ukázala taky, podobně jako Sakkari.
[ Reagovat ]
10.06.2021 21:01Od: Ondra979
no jo, zkusenejsi je o dost. ale hratelne by to melo byt..byt tam Swiatek v lonske forme, tak je to asi horsi..
[ Reagovat ]
10.06.2021 21:03Od: Mony
To jo, hratelné to určitě je, třeba se dostane do laufu a Nasta bude jen cumet
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:47Od: lvicek
Baraaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Obrovska gratulace!
[ Reagovat ]
10.06.2021 21:31Od: jklejna
smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:46Od: SydneyOpen
Moc pěkné gesto Libušce Šafránkové smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:43Od: Ondra979
kdy se hraje finale debla?? lepsi by bylo az po singlu..
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:43Od: SydneyOpen
finále ženského debla pokud to říkám správně až v Neděli
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:44Od: Ondra979
tak to je urcite ta lepsi varianta :)
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:46Od: SydneyOpen
mělo by to být před finále mužského singla
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:41Od: mahycek
Konečně, bravo smilesmile Bolek by řekl:
Já vím že si. (ten nahoře)smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:40Od: baggik
Neskutečná bojovnice! Barčo smekám! A rozhodčího profackovat.
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:42Od: SydneyOpen
rozhodčího ani ne, ale organizátory RG rozhodně
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:39Od: Usm
opět se potvrdilo, že French open je tragickej a zdaleka nejslabší grandslam - hnus, málem Krejčíkovou okradli o finále. Antuka = hnus, hnus, hnus
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:40Od: Ondra979
tak tak..jsou sto let za opicema. jeste donedavna nemeli kryty kurt..
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:41Od: SydneyOpen
a ani světla, na US Open hrály Night session už v devadesátkách tady na RG teprve od loňska...
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:42Od: Ondra979
jo jo..tezko pochopitelna vec
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:38Od: Jon61
Nakonec spravedlnost zvítězila. smile Sakkari je sympatická jako vzteklý pes.
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:43Od: aape
Sakkari je fakt unfair sportovec
Super že to Báru nerozhodilo a zvládla to dohrát skvěle!!
Je to naše hrdinka smilesmilesmile
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:37Od: SydneyOpen
Jooooo spravedlnost existuje
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:37Od: zfloyd
tak to musela vyhrát dvakrát !!!smilesmilesmile
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:37Od: George_Renel Je to tam!!!
Více není co dodat.smilesmilesmile
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:37Od: Dobry-den
joooooo
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:37Od: jklejna Gratulace!!!!
Pravda láska vítězísmile
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:36Od: com
smilesmile
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:36Od: Ondra979
to sou smejdi!!!
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:36Od: RFanousek
Už roky se mluví o zavedení jestřába na antuku. Roky...
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:35Od: Grape ...
Tak to bych nechtěl být v Bářině kůži jestli prohraje a pak uvidí ten záběr...
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:36Od: SydneyOpen
to je hlavně velká ostuda organizátorů
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:37Od: Ondra979
neskutence..to je fail jak hovado
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:38Od: jklejna
je, to by se stát nemělo
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:40Od: Usm
prostě plesnivá antuka, co dodat
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:35Od: SydneyOpen
de..mentí RG prostě dem..ntí GS
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:34Od: mahycek
Neskutečnej zářez ! Ku.va šmejdi.
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:33Od: com
podvodnice Sakkari no smilesmile
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:35Od: jklejna
tak, je sprostá - toho už se nezbaví
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:35Od: Matej4732
Tohle ale není její chyba
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:38Od: jklejna
ne, není
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:33Od: vergus
To je skandál!!
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:33Od: hanz
At už jdou do pí...
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:33Od: EllNino To ne ...
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:33Od: George_Renel Ukradli
jí to.smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:32Od: SydneyOpen
OUT do pr...
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:32Od: jklejna Gratulace!!!!
smile je konec; byl to aut
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:33Od: jklejna
sportu zdar!!!
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:28Od: mahycek
Tak teď !!!
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:27Od: Ondra979
tak ted sakra.
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:27Od: brixner
Báro, Mařena ti dala už tolik dárků!!
Tak jí doraž!
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:27Od: com
na to jak byl prvni set nudnej se to ted docela rozjelo smile Ale uz by mohl bejt konec smilesmile
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:26Od: Alien
Báro Krejčíková do toho! Báro Krejčíková do toho!
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:23Od: Mony
Podelana Bára... Hlavně, ze že říkala že už se naučila hrát ofenzivně v kritických chvílích
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:23Od: jklejna
parita 7:7
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:24Od: Dobry-den Re: Gratulace!!!
smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:24Od: jklejna
smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:23Od: SydneyOpen
ty vole to né, ten 1. MB fakt mrzí... teď udržet hlavu
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:23Od: hanz
Aneb jak Krejči dokáže pro.ebat matchopinty.
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:22Od: Ondra979
to jsou nervy
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:21Od: jklejna
Match pointsmile
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:20Od: Ondra979
co je? j
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:21Od: jklejna
smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:20Od: SydneyOpen
néé ta 1. chyba na MB totálně zbytečná
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:18Od: jklejna Gratulace!!!!
smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:15Od: Anonym
ta recka kulturistka je ultra nesympaticka..at uz gestikulaci, rvanim, vzhledam atd..Baro pojd!!
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:20Od: jklejna
smileale n tak
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:15Od: Ondra979
ta recka kulturistka je ultra nesympaticka..at uz gestikulaci, rvanim, vzhledam atd..Baro pojd!!
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:17Od: SydneyOpen
to její řvaní je fakt hrozný
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:15Od: Patik
Veď my sa dosmejeme keď nás prejde smiech..Sakkari keď prehrá tak nás dá všetkých do pucu..to nem dobre..to predsa nechceme..
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:18Od: Patik
Krejčíková pome..doraz ju..a potom hneď uteč..
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:22Od: Patik
tí chlapci vzadu sú podávači alebo Krejčíkovej ochranka..
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:13Od: Kojinho
Svačina: krejčíkové sklouznul míček po strunách.
Ten člověk asi nikdy nehrál tenis.
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:14Od: SydneyOpen
no Svačina začínal jako moderátor atletiky a atletika je vlastně jeho hlavní "obor" pak je běžecké lyžování a až pak tenis
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:15Od: Marduch
Svačinu mám od svých dětských let natrvalo zafixovaného jako kmenového komentátora koňských dostihů smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 21:04Od: Mr.Pink
svacina hral zavodne. a co je na te jeho hlasce spatneho?
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:08Od: com
namachrovane Sakkari nejak sklaplo smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:07Od: SydneyOpen
teď to bude brutální bitva nervů
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:07Od: George_Renel Opravuji svůj zápis
Byla jsem game od finále GS.smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:03Od: zfloyd
hlavně podržet servis
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:04Od: zfloyd
DF ne vole
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:06Od: zfloyd
dobrý
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:07Od: jklejna
smileuž se to blížísmile
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:02Od: SydneyOpen
ty vole tak poooojď
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:03Od: jklejna
smile ona jde
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:08Od: brixner
No tovíže de!smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 19:59Od: SydneyOpen
zase BH do sítě, pokolikáté už v tomhle setu
[ Reagovat ]
10.06.2021 19:57Od: jklejna
A nebudu se bát?
[ Reagovat ]
10.06.2021 19:57Od: SydneyOpen
tak je tu last chance
[ Reagovat ]
10.06.2021 19:54Od: jklejna Match point
smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 19:54Od: jklejna
už jí počítají ko
[ Reagovat ]
10.06.2021 19:55Od: jklejna
OKsmile
[ Reagovat ]
10.06.2021 19:53Od: SpacialRecognition
Zlatá halep, když se tak dívám na dnešní zápas
[ Reagovat ]
10.06.2021 19:56Od: jklejna
marodí
[ Reagovat ]
10.06.2021 19:53Od: zfloyd
asi rozhoduje na jedné straně lepší fyzička a na druhé větší únava
[ Reagovat ]
10.06.2021 19:55Od: SydneyOpen
kdo ví, Bára sice říká že čtyřhra/mix ji pomáhá, ale síly nemá žádná hráčka neomezené, jestli by nebylo na zvážení ten debl alespoň lehce omezit. Byla by velká škoda kdyby v singlu nevyužila potenciál na úkor deblu
[ Reagovat ]
10.06.2021 19:53Od: jklejna
je konec, dobrý to bylo
[ Reagovat ]
10.06.2021 19:52Od: SpacialRecognition Šancí měla bezpočet
všechny zazdila, a to tady lidi pěli ody ohledně její mentální síly
[ Reagovat ]
10.06.2021 19:52Od: jklejna
smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 19:51Od: hanz
Může mi někdo vysvětlit, na co tam jako mají jestřábí oko, když to nevyužívají? Chtějí akorát nasrat?
[ Reagovat ]
10.06.2021 19:48Od: brixner
Nic ve zlém, obě děvčata musí hodně umět, když to teď mydlí v SF, ale když si vzpomenu, jak to tady mrskala svého času třeba taková Justine...Chjo
[ Reagovat ]
10.06.2021 19:49Od: SydneyOpen
No jo, škoda že jsem Justine na živo nezažil.
[ Reagovat ]
10.06.2021 19:47Od: zfloyd
Je fakt , že dva velké turnaje za sebou jen tak někdo nevyhraje
[ Reagovat ]
10.06.2021 19:43Od: com
ja nechci aby vyhrala GS Sakkari smilesmile
[ Reagovat ]
10.06.2021 19:42Od: zfloyd
jedna lehká chyba za druhou to není Bára , někdo ji vyměnil
[ Reagovat ]
10.06.2021 19:41Od: SydneyOpen
teď 2 gemy po sobě měla brejk na raketě... tohle už asi bude mrzet
[ Reagovat ]
10.06.2021 19:35Od: lukassb
důležitý ! Pojď brejk teď !
[ Reagovat ]
10.06.2021 19:34Od: Dobry-den
Tady nemá žádné naříkání smysl. Je to obrovská křeč od obou a nakonec vyhraje ta méně špatná. A to je dneska asi Sakkari. smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 19:35Od: hanz
Přesně tak, od obou otřesná hra plná chyb, titul si nezaslouží ani jedna.
[ Reagovat ]
10.06.2021 19:36Od: EllNino
Moje Nastěnka ... v sobotu budu fandit o stošest :))
[ Reagovat ]
10.06.2021 21:07Od: Mr.Pink
ja budu fandit moji barunce, ale pavlyuchenkova konecne naplnuje svuj potencial. hrac proste musi byt trpelivy a pockat si na svoji sanci az klidne do svych 30
[ Reagovat ]
10.06.2021 19:31Od: SydneyOpen
teď měla brejknout, to je velká škoda
[ Reagovat ]
10.06.2021 19:32Od: hanz
Copa, zazdila to?
[ Reagovat ]
10.06.2021 19:32Od: EllNino
Proc se na to vubec koukas? :))
[ Reagovat ]
10.06.2021 19:34Od: SpacialRecognition
Má na to právo. A narozdíl od retardovaných sluníček vidí realitu takovou, jaká je.
[ Reagovat ]
10.06.2021 19:35Od: EllNino
Na co koukat na zapas, kdyz vim, jak skonci, retardovane slunicko si nech od cesty, na to fakt zvedavej nejsem :))
[ Reagovat ]
10.06.2021 19:36Od: com
retardované smilesmile
[ Reagovat ]
10.06.2021 19:36Od: SydneyOpen
hlavně tu zase nebreč jako na turnaji v Miami kdy tu někteří kritizovali Plíškovou smilesmile bébébébé
[ Reagovat ]
10.06.2021 19:31Od: SydneyOpen
nééé
[ Reagovat ]
10.06.2021 19:28Od: tmora
Bara, jako nevim co hraje, to není vůbec její hra..
[ Reagovat ]
10.06.2021 19:29Od: hanz
CO bys chtěl, je to Češka, ty bývají labilní, když o něco jde.
[ Reagovat ]
10.06.2021 19:31Od: EllNino
Gauff je Ceska?
[ Reagovat ]
10.06.2021 19:27Od: jklejna
Bára jestli nevyhraje tak nevím
[ Reagovat ]
10.06.2021 19:28Od: EllNino
No, maximalne se muze stat, ze prohraje ... :)
[ Reagovat ]
10.06.2021 19:28Od: hanz
To už je ted jisté.
[ Reagovat ]
10.06.2021 19:25Od: lukassb
Achjo :/ Proč je Bára tak skleslá ? Je to těsný, ještě se to dá! Bojuj ještě
[ Reagovat ]
10.06.2021 19:26Od: hanz
Prohrála to sama už od začátku 2. setu, myslela si, že jí to spadne do klína.
[ Reagovat ]
10.06.2021 19:27Od: EllNino
Jasne, semifine gs pada do klina... :)
[ Reagovat ]
10.06.2021 19:28Od: hanz
Píšu o dnešní hře, plné jejích zbytečných chyb.
[ Reagovat ]
10.06.2021 19:29Od: EllNino
Tak nepis hlouposti :)
[ Reagovat ]
10.06.2021 19:28Od: jklejna
?
[ Reagovat ]
10.06.2021 19:24Od: Mantra a už
Se rozpadá, tedy vod začátku 2.setu..., t Tak jsem měl bohužel pravdu
[ Reagovat ]
10.06.2021 19:24Od: Mony
Škoda, už to na Báru pada
[ Reagovat ]
10.06.2021 19:23Od: hanz
Ano, Krejči se nám doslova po.ělala.
[ Reagovat ]
10.06.2021 19:23Od: EllNino
A hanz s ni :)))
[ Reagovat ]
10.06.2021 19:25Od: hanz
Mně je to buřt, píšu, co vidím.
[ Reagovat ]
10.06.2021 19:25Od: brixner
Pocoělala???smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 19:22Od: SydneyOpen
ale néé zase zbytečně ztrácí začátek setu ach jo
[ Reagovat ]
10.06.2021 19:22Od: EllNino 4 chyby v rade...
Bohuzel
[ Reagovat ]
10.06.2021 19:17Od: Fandina
Publikum je na straně Sakkari. Tak snad to Báru nezlomí.
[ Reagovat ]
10.06.2021 19:09Od: hanz
Krejčíkové typická 10minutová pauza nevěští nic dobrého.
[ Reagovat ]
10.06.2021 19:14Od: brixner
Mohla by bejt vejhoda, že začíná set servisem!
[ Reagovat ]
10.06.2021 19:16Od: vergus
Mohla by ale Sakkari trochu přibrzdit
[ Reagovat ]
10.06.2021 19:24Od: brixner
Brejk...to je špatný...
[ Reagovat ]
10.06.2021 19:09Od: brixner Co to jako čurva je???
Příjde mi, že se Petra docela lacině vyhazujesmile Už to vypadalo, že Maruš začne vytejkat, nevytejkla...smile
Tak vámos ve třetim woesmile
[ Reagovat ]
10.06.2021 19:14Od: RFanousek
Tak když Petra vyhazuje, tak aspoň Barča to dá
[ Reagovat ]
10.06.2021 19:09Od: Mony
Tipuji že za stavu 13 :12 budou Rekyni křísit
[ Reagovat ]
10.06.2021 19:08Od: Jabadu
Hmm ... tak pomalu můžeme začít psát další kapitolu do populární české knihy "Naše slavné prohry".
[ Reagovat ]
11.06.2021 10:37Od: Petr_Fisk
Ty tedy dneska jedeš - tommr "hadra"
[ Reagovat ]
10.06.2021 19:08Od: SydneyOpen
Docela se bojím toho že Bára podává jako první, ty začátky setů ji poslední 2 zápasy vůbec nevycházejí
[ Reagovat ]
10.06.2021 19:07Od: paddy bitva o titul
podle očekávání pokračuje ve 3. setu smile

vyhrají silnější nervy, obě hrají lépe, když prohrávají
[ Reagovat ]
10.06.2021 19:08Od: hanz
Krejčíková je labilní, viz předešlý zápas s Gauff, kdy nedokázala dopodávat za stavu 40:0,
[ Reagovat ]
10.06.2021 19:09Od: EllNino
Myslim, ze labilni je tu nekdo jinej hlavne ...:))
[ Reagovat ]
10.06.2021 19:07Od: Jon61
Nechat si utéct začátek druhého setu na 0:4 , pak se to těžko dohání.
[ Reagovat ]
10.06.2021 19:06Od: hanz
Set jí prohrála naprostá neschopnost na servisu a laciný chyby z forhendu.
[ Reagovat ]
10.06.2021 19:06Od: zfloyd
nechápu proč si nemohou vzít jestřába když ho na dvorci evidentně maj
[ Reagovat ]
10.06.2021 19:06Od: SydneyOpen
nemají.. na RG ho furt nemají
[ Reagovat ]
10.06.2021 19:08Od: zfloyd
několikrát už ukazovali záběr
[ Reagovat ]
10.06.2021 19:09Od: SydneyOpen
ano televize ho má, ale na kurtu k dispozici není
[ Reagovat ]
10.06.2021 19:05Od: Mantra Tak tuším
Brzo break...smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 19:07Od: jklejna
smilesmile
[ Reagovat ]
10.06.2021 19:05Od: SydneyOpen
4:6 to je škoda, ten "obrat" přišel až moc pozdě a i na 5:5 se srovnat dalo.. no ve 3. spíše favorizuju Sakkari smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 19:07Od: hanz
Krejčíková to už neudejchá.
[ Reagovat ]
10.06.2021 19:00Od: jklejna
Marie na to nemá. Bára jí má na lopatě.smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 19:04Od: jklejna
5:5smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 19:05Od: jklejna
3-tí set
[ Reagovat ]
10.06.2021 19:05Od: EllNino
Prosimte, co tu furt blbnes ...
[ Reagovat ]
10.06.2021 19:05Od: jklejna
smile chba
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:56Od: Mantra a
Dávej smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:51Od: majkl005
Bára leduje levé stehno už několikátý zápas...mě přijde, že tohle je naprosto dokonalej plán jak Máňu unudit a porazit...uspát ji
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:51Od: SydneyOpen
No snad se na Báře neprojevuje to obrovské množství zápasů co za poslední týdny hrála, je taky otázka zda bylo úplně vhodné nastupovat do soutěže v mixu
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:52Od: EllNino
Asi necekala, ze se dostane tak daleko v singlu
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:50Od: Mantra
Ten led na to stehno, to mě děsí smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:50Od: EllNino Pojď
Ted to muze dopadnout jakkoli
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:51Od: jklejna
smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:49Od: Mantra nemá pohyb,
Nejde to, tak to plácá jako Suweiši, kupodivu to stačí na pár fiftýnů
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:50Od: EllNino
Sakkari to vi a nervačí
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:50Od: jklejna
?
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:48Od: hanz
Vždycky to po.ere z přechodu od bekhandu do forhendu.
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:47Od: SydneyOpen
Tak Terka pomalu po 3 měsících vyhrává 2 zápasy po sobě. Důležitá výhra smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:45Od: Mony
Terka už to má.. Tak ještě Bara
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:44Od: jklejna
4:2
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:49Od: jklejna
4:3smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:41Od: hanz
Přijde mi bez šťávy, že jí to ani nebaví...
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:38Od: zfloyd
hurááá kanár odvrácen
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:42Od: com
proc huráá.. mohla machrovat, ze je ve finale i s kanarem smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:36Od: Mantra Však na levém stehne
Ko smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:39Od: Mantra
Leduje to pořád, medical na cestě smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:34Od: SydneyOpen
Tak to vypadá na tříseťák, Bára se teď na kurtu moc komfortně necítí, ale jsou to těsné gemy
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:36Od: jklejna
smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:36Od: hanz
Kdyby to občas trefila do kurtu, tak se Sakkari vyhází, ale jí to ještě nedošlo.
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:30Od: Mantra pokud
Se nestane zázrak, tak už Křečka nevyhraje. Odešla úplně do jiného světa... není na kurtu.smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:31Od: SydneyOpen
Křečka si může koupit, nemusí ho vyhrávat
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:35Od: jklejna
smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:38Od: Mantra
Si nikdy nepsal s telefonem? Za půl hodiny konec, Krejčí má nohu ko.
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:39Od: Mony
Třeba to z ní spadne
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:30Od: jklejna
ale jó. dobře to dopadnesmile
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:29Od: SydneyOpen
Bára si teď celkem zbytečně nechává utíkat 2. set smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:30Od: zfloyd
teď přijde otáčka
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:30Od: hanz
Nechápu, kam se jí poděl servis, humus.
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:33Od: hanz
Celkově to se.e neuvěřitelně.
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:34Od: EllNino
Ty se dycky objevis az v pripade prohry ... pochvala za 1. set nic ....:))
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:35Od: hanz
Uhalozeno díky Sakkari's error... teď už to vypadá jen na Krejčíková s error
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:36Od: EllNino
Ale vyhrala
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:34Od: SydneyOpen
já taky, udělal jsem si míchaná vajíčka a nějak mi nesedla smile asi to budu sr.at taky
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:27Od: George_Renel
Přinejhorším si může říci, byla jsem set od finále GS.
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:28Od: EllNino
Jezis neplas ... :)
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:25Od: Nenela
Poslete prosim nekdo odkaz na stream. Jsem na mobilu mimo domov a na tom nemam nic ulozene. Diiik!
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:26Od: SydneyOpen
http://freestreams-live1.com/tennischannel/
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:29Od: Nenela
Uz to fici, dik!
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:29Od: SydneyOpen
nz smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:34Od: jklejna
smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:35Od: jklejna
čt sportsmile
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:31Od: paddy Re: ČT sport nikdo nezná?
smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:33Od: Fandina
https://www.ceskatelevize.cz/porady/14213962328-roland-garros-2021/221471291352022-barbora-krejcikova-maria-sakkariova/
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:36Od: jklejna
čt sportsmile
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:38Od: jklejna
https://sport.ceskatelevize.cz/clanek/tenis/french-open/zive-krejcikova-sakkariova-1-0-na-sety-prvni-finalistkou-roland-garros-je-pavljucenkovova/60c2169ad60dfef4a4b1b19a
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:39Od: jklejna
Nelo čt sport v televizi
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:22Od: Fandina
Sakkari je ranařka, ale doufám, že Krejča ji svým perfekcionalistickým přístupem přehraje.
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:26Od: zfloyd
na páku by Bára asi dostala
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:29Od: Nenela
To asi kazda. Ty jeji svaly jsou fakt brutalni
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:19Od: jklejna Má na to
Je lepšísmile. Jestli to nevyjde. Tak nevím.
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:18Od: SydneyOpen
No ale Tereza co se týče čísel zatím asi nic moc smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:16Od: Jon61
No vida, set je doma! Zápas má horší úroveň než předcházející. Sakkari je jen odvar proti utkání s Polkou.
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:20Od: jklejna
smile je
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:16Od: George_Renel
1. set vyhrála chytřejší tenistka.smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:20Od: jklejna
smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:15Od: Dobry-den
Výhoda podávat jako první stačila k výhře v prvním setu. Jinak děs. smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:15Od: Jabadu
Ono se asi něco děje ...
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:15Od: jklejna Gratulace!!!!
smile je to hratelné. Uvidíme. O proti Coco je trochu nervózní.
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:17Od: Petr_Fisk
Před několika měsíci jsme tu měli poradu, ze které na žádost některých jedinců vyplynulo, že budeme používat Cori aby nedocházelo k matení pojmů a diskutérů...
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:20Od: EllNino
Vandeweghe uz je bohuzel neskodny stin ... :/
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:21Od: jklejna
smile je
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:21Od: jklejna
díky
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:14Od: SydneyOpen
Jooo tak naštěstí je tam set smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:15Od: jklejna
smile jiná možnost nebyla.
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:11Od: jklejna
no vidasmile
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:13Od: jklejna
asi to vijde
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:14Od: com
asy jo no smilesmile
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:16Od: jklejna
smilesmile
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:31Od: jklejna
vyjdesmile
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:09Od: Petr_Fisk
Komentátor prý....jojo set...smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:09Od: GaelM
Linda Fruhvirtová zatím na juniorských GS dost zaostává za očekáváním smile Přijde mi že v těch pár zápasech na WTA hrála podstatně líp, jako by jí víc sedělo když nemá co ztratit, než role favoritky...

Je to dost o náhodě s těmi match tie breaky, ale neřekl bych, že končí nezaslouženě. Hlavně ten servis, ten je stěží podprůměrný i mezi juniorkami smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:10Od: EllNino
Na co juniorky ... hrat dobre v seniorech je daleko dulezitejsi ... treba chybi motivace
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:13Od: GaelM
Ztráta motivace v čerstvých 16 letech? No nevím, to by teda nebyl nejlepší signál. Neřeknu, kdyby už byla světová juniorská jednička a měla dva GS v kapse, ale ona tam zatím fakt moc neuhrála.

Ale tento týden mi nepřišlo, že by to bylo o motivaci. Koukal jsem na oba konečné zápasy v singlu i deblu a bylo to spíš o kvalitě v klíčových momentech. V singlu si teda brala MTO, ale nepřišlo mi, že by to mělo nějaký velký vliv...
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:15Od: EllNino
Nevim no ... juniorske vysledky jsou k nicemu, pokud na ne nenavazes v dospelych .. to je pro me berna mince a tam se ji dari ...

Juniorky jsou fajn, ale leckdy se hracky akorat dostanou pod tlak ... koukni na Veselyho
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:17Od: SydneyOpen
ono si stačí projet Juniorské GS vítěze před rokem 2018 to měli být hráči a hráčky co dnes měli být ve špičce a o spoustě jmen člověk prakticky do dnes neslyší
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:19Od: EllNino
Vyhrane juniorske turnaje nejsou automaticky zarukou kvality v seniorech ... zalezi na sile rocniku, jestli hraji vsichni nebo ne atd...
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:25Od: GaelM
Tak daří... vyhrála pár zápasů po slušných výkonech, ale taky díky jistému podcenění od soupeřek. A vesměs díky divokým kartám, když ji poslali do kvalifikace, nic z toho nebylo. Evidentně tam je trochu problém hrát proti "sobě rovným". Možná mám prostě jen přehypovaná očekávání, je jí teprve 16, ale mám nepříjemný pocit, že se trochu zadrhává. Taková Coco Gauff od začátku věděla kam se chce dostat a jde si za tím jako buldok. Když jí postavili do cesty juniorky, které měly být slabší než ona, tak je prostě smetla a zaslouženě šla o kategorii výš.
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:26Od: EllNino
Tak se vrat trochu na zem a uvidí se ... :) 16 let je hrooozne malo a Gauff je jedna z tisice
[ Reagovat ]
10.06.2021 20:12Od: GaelM
No uvidíme, rád se nechám vyvést z omylu, ale cítím tam trochu stagnaci nebo spíš ustávání ve vývoji... jasně, ještě má moře času než bude vůbec fyzicky i mentálně dospělá. Pořád z ní může být vícenásobná grandslamová vítězka.
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:28Od: SydneyOpen
Petra v šestnácti nehrála ani ty juniorské GS turnaje...
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:10Od: GaelM
*stěží průměrný
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:10Od: SydneyOpen
A? Třeba tam prostě není motivace, když Linda už dokáže vyhrávat turnaje ITF a dokonce i vyhrávat zápasy v hlavní soutěži WTA. Jinak třeba Petra taky na JGS nic neuhrála...
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:08Od: Mony
Holky by si měly vydobyt kad s ledem, aby si tam mohly schladit hlavu během zapasu
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:07Od: hanz
Ted se vsadím, že to do.ere totál.
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:08Od: EllNino
Ty bys hrat tenis nemohl, jestli se furt takhle hroutis a nadavas :)
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:09Od: SydneyOpen
no jsou tenisti co se taky furt hroutí a nadávají a tenis hrají smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:10Od: jklejna
smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:15Od: Linka
Ale ta úroveň je fakt hodně slabá.
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:15Od: Petr_Fisk
Příště nestahuj...když je brod ještě daleko...
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:07Od: SydneyOpen
Hm 2 čistý hry po sobě, teď to bude těžký na servisu
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:09Od: jklejna
Hm, teď taky dvě a je tosmile
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:06Od: Jabadu
A je to v kelu. Sakkari se chytla.
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:06Od: hanz
Zase si to Češka pos.ala po zisku brejku.
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:07Od: EllNino
:DDDD zase Ceska no
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:05Od: Petr_Fisk
To by jeden nevěřil, že Řekyně bude po úspěšném míčku křičet slovensky "pome"...
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:07Od: SydneyOpen
to pome už nechci ani slyšet... "nejlepší" od Cibule bylo pome po DF soupeřky
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:22Od: DORSCH
suhlasim,na nasu obranu,tu hroznu hecovacku kricia hlavne blavaci,ja si nespominam aby som to niekedy vôbec vyslovil
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:23Od: DORSCH
ja si bud zakricim yes!,alebo jedem jedem
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:04Od: hanz
Servis hrozný. :/
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:04Od: zfloyd
d o p o d á v a t to prostě nejdesmile
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:04Od: SydneyOpen
škdoda no smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:03Od: jklejna
Mohla by to dopodávat, když už to má takto rozehrané
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:05Od: Jon61
Takto jednoduše to nepůjde.
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:06Od: Petr_Fisk
Diváci si řádně připlatili a zaslouží si tak drama...
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:07Od: jklejna
ne, smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:01Od: jklejna Gratulace!!!!
smile to bylo 5:3
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:01Od: SydneyOpen
Mistrovský lob smile 5:3
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:01Od: jklejna
smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:01Od: EllNino Tak tohle byla bomba !!!
[ Reagovat ]
10.06.2021 17:58Od: vergus
Mít Bára sebevědomí Gauff z prvního setu, tak už je v dalším kole...
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:00Od: jklejna
to přijde, má to v soběsmile
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:01Od: vergus
Tak už to přišlo, ten lob na 5:3 byl dokonalý smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:01Od: Petr_Fisk
Co v dalším kole...
Už by byla dávno doma i s pohárem...smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 17:57Od: jklejna
Jako Anastasia jestli dostane Marii pod ruku, tak s ní zamete. Finále Anastasia x Bára se mi jeví jako jediná možnost.
[ Reagovat ]
10.06.2021 17:57Od: Jabadu
Překvapenost a udivenost ...smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 17:58Od: Petr_Fisk
Nevěřím...S Tvými zkušenostmi...smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 17:59Od: jklejna
a proč?
[ Reagovat ]
10.06.2021 17:59Od: Petr_Fisk
Asi jsi byl také chvíli mimo...
Tohle je už pár týdnů Bára verze 2,0.
[ Reagovat ]
10.06.2021 17:52Od: Petr_Fisk
Bářiny údery v 2:3 na 40:40 to byla veliká paráda...smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 17:53Od: jklejna
smile, no tak
[ Reagovat ]
10.06.2021 17:50Od: jklejna
3:3smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 17:47Od: Petr_Fisk
Zatím to vypadá na soutěž..."kdo je víc mimo"... a Bára těsně vyhrává.
[ Reagovat ]
10.06.2021 17:48Od: jklejna
to zní dobře.smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 17:52Od: jklejna
a začíná to vypadat dobřesmile
[ Reagovat ]
10.06.2021 17:45Od: Dobry-den
To je trápení. smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 17:49Od: jklejna
smile je
[ Reagovat ]
10.06.2021 17:45Od: jklejna
Sakkari je hratelná
[ Reagovat ]
10.06.2021 17:39Od: zfloyd
Až to bude 2:5 tak začne otáčetsmile
[ Reagovat ]
10.06.2021 17:45Od: jklejna
smilesmile
[ Reagovat ]
10.06.2021 17:36Od: jklejna
jako Sakkari je totálně mimo. Jestli to Bára nevyužije, tak je konec.
[ Reagovat ]
10.06.2021 17:38Od: hanz
To by Krejčíková nemohla být totál mimo.
[ Reagovat ]
10.06.2021 17:46Od: jklejna
není
[ Reagovat ]
10.06.2021 17:39Od: Petr_Fisk
Na nějakém zahraničním fóru bylo jakési vlákno, kde se intenzívně rozebíralo, že velmi často jsou z jakýchsi zatím vědecky nevysvětlitelných důvodů Bářini soupeři často totálně mimo...
[ Reagovat ]
10.06.2021 17:46Od: jklejna
smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 17:34Od: hanz
Jen samé chyby, Krejčíková .... až na zádech. Sakkari postačí vracet. Na semi bída.
[ Reagovat ]
10.06.2021 17:48Od: jklejna
když bída, tak na obou stranách. Uvidíme.
[ Reagovat ]
10.06.2021 17:33Od: zfloyd Bára-Žlutá raketa
má většinou takové vlažnější začátky jako by se potřebovala dostat na provozní teplotu , tak už smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 17:27Od: Jabadu
Nóóó ... pokud bude Sakkari chybovat, možná by to šlo.
[ Reagovat ]
10.06.2021 17:31Od: jklejna
ono to půjdesmile asi tak
[ Reagovat ]
10.06.2021 17:25Od: Dobry-den
Sakkari 6:1 6:2 smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 17:33Od: com
zatim teda nic moc na SF.. spis mi to prijde jako takova pinkana na max druhy kolo smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 17:21Od: Jabadu
Škoda, že od začátku je vidět, kdo vyhraje.
[ Reagovat ]
10.06.2021 17:22Od: Petr_Fisk
smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 17:32Od: jklejna
je inteligentní, to je normální
[ Reagovat ]
10.06.2021 17:36Od: Petr_Fisk
No když vidím, co se v té naší zemičce děje, tak mi vůbec nepřijde, že být inteligentní je úplně normální...smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 17:27Od: Petr_Fisk
S takovými skvělými schopnostmi už jsi určitě dávno multimilionář...
[ Reagovat ]
10.06.2021 17:28Od: Jabadu
Když tommr spí, musí ho někdo zastoupit. smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 17:29Od: Petr_Fisk
Tommr nikdy nespí a když už, tak s jedním okem otevřeným směrem ke kurtu...smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 17:33Od: jklejna
smilesmile
[ Reagovat ]
10.06.2021 17:02Od: Nola Nasta
vcera som pisala o skusenostiach, dnes na to doslo, je najstarsia, ktovie.....
[ Reagovat ]
10.06.2021 17:17Od: aape
Má teď největší šanci získat GS
talentovaná tenistka, ale zatím v pozadí,
třeba jí to nakopne a převezme po Máše
tu ruskou jedničku
[ Reagovat ]
10.06.2021 16:52Od: Petr_Fisk
Bára slíbila Fabricemu, že mu po zápase ukáže jejich společnou fotku, takže pokud tam dnes na interview nebude, tak musí bezpodmínečně postoupit do finále.smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 16:48Od: dadaft
gratulace Nasti
zápas, ale i celý turnaj na pár výjimek nic moc

osm, deset let zpátky byl ženský tenis úplně jinde
[ Reagovat ]
10.06.2021 16:56Od: tommr
já si naopak myslím, že ženskej tenis je ted atraktivnější než kdy předtím ... smile
Jedinej problém vidím v přístupu top-hráček. Barty, Osaka nebo Andreescu na tenis jako na sport kašlou a jde jim jen o prachy ... smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:22Od: team.wta
Ty jsi teda myslitelsmile
[ Reagovat ]
10.06.2021 16:59Od: Petr_Fisk
Ono se to říká často ve všech možných sportech, že dříve byly špičky kvalitnější, ale osobně si myslím, že zdání klame. Obecně přibývá na rychlosti, razanci i vytrvalosti a dřívější hvězdy by si už většinou ani "neškrtly".
[ Reagovat ]
10.06.2021 16:47Od: Nenela
Tak to nevyslo no. Ale SF je pro Tamaru super smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 16:44Od: Andrew89 Nastenko
Mam z toho slzu v oku!!!! Obrovska gratulacesmile
[ Reagovat ]
10.06.2021 17:01Od: Hector21
Já se nestydím, já to regulerně obrečel...

Nastěnkaaaa jooooosmile
[ Reagovat ]
10.06.2021 17:09Od: blixa
Jesti ji chceš za ženu, teď je ta pravá chvíle ! Je naměkko. smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 17:11Od: Petr_Fisk
Ať si pěkně stoupne do fronty...
[ Reagovat ]
10.06.2021 17:49Od: Nenela
Ty taky?smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 17:55Od: Petr_Fisk
Pár mých známých... Já mám raději (jak říkal Horníček) "cukřenky"...smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 18:20Od: Andrew89
Jsem fakt pysnej:)
[ Reagovat ]
10.06.2021 16:42Od: Petr_Fisk
Nastěnka je tedy pořádný kus ženský...S tou bych se potmě v lese nebál...smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 16:44Od: jklejna
smile já nesmile
[ Reagovat ]
10.06.2021 16:36Od: zfloyd
hrajou pěkně obě dvě je vidět že si obě SF smilezasloužilysmile
[ Reagovat ]
10.06.2021 16:35Od: tmora Zinfandel - snowboarding national champion
Tak Tamara je ještě 3x šampionka ve snowboard crossu..
[ Reagovat ]
10.06.2021 16:40Od: zfloyd
tak to je šikovnásmile
[ Reagovat ]
10.06.2021 16:32Od: jklejna
No, vypadá to že Anastsia vyhraje a doufám že i Bára.smilesmile
[ Reagovat ]
10.06.2021 16:34Od: Petr_Fisk
Pozor...je to WTA. Abychom se ještě všichni nedivili.
[ Reagovat ]
10.06.2021 16:43Od: jklejna Re: Gratulace!!!!
smile Anastasia má finále so 15:00
[ Reagovat ]
10.06.2021 15:48Od: Nenela
Pavljucenkova hraje Tamare vytrvale do bekendu, je videt, ze jejiho forhendu se boji. Ten je fakt bomba
[ Reagovat ]
10.06.2021 16:01Od: Petr_Fisk
Jestli se budou holky takhle přetahovat (a je to dost pravděpodobné), tak Bára začne možná až v šest večer.
[ Reagovat ]
10.06.2021 16:09Od: jklejna
za chládku, taky dobrý
[ Reagovat ]
10.06.2021 16:31Od: Petr_Fisk
No nevím...ještě v osm večer tam má být 28 stupňů.
[ Reagovat ]
10.06.2021 16:32Od: tommr
Báře snad horko tolik nevadí ...
[ Reagovat ]
10.06.2021 16:38Od: Petr_Fisk
Těžko říct, bývá často brunátná v obličeji.
V každém případě Sakkari bude určitě na teplo zvyklejší a geneticky lépe vybavená.
[ Reagovat ]
10.06.2021 16:06Od: jklejna
smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 15:04Od: Nenela
Ja vim, ze Hector Nastenku miluje, ale mne je z nejakeho duvodu silene nesympaticka, zato Tamara je symposka, tak to preju Tamare. Navic hracka c. 85 rankingu ve finale - co zajimavejsiho si prat?
[ Reagovat ]
10.06.2021 15:17Od: tommr
mě jsou sympatický obě, ale fandit budu Zidansekový čistě z "vypočítavých" důvodů. Přál bych si totiž finále Krejčíková vs. Zidansek ... smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 15:31Od: Petr_Fisk
To nejsi zdaleka sám, to si přeje kdekdo.
[ Reagovat ]
10.06.2021 15:47Od: Nenela
Jojo, ja taky smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 16:11Od: jklejna
v tom případě já taky, Pavlučenková stejně vyhraje
takže
[ Reagovat ]
10.06.2021 16:27Od: Petr_Fisk
Já doufám, že se ještě Tamara "pochlapí"...smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 16:27Od: com
klidne at vyhraje, ale az ve tretim setu treba 18:16 smilesmile
[ Reagovat ]
10.06.2021 16:29Od: Petr_Fisk
Copak?...nedostaneš se dřív k počítači?
[ Reagovat ]
10.06.2021 16:39Od: com
podporuju Krejcikovou prece smile Kdyz se dnesni utkani protahne aspon na ctyri hodiny, tak ve finale bude hrat proti Krejcikove polovicni mrtvola smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 16:49Od: Nenela
co se s tebou come deje? Nejsi nemocny?
[ Reagovat ]
10.06.2021 16:51Od: com
delas jak kdybych nekdy fandil proti češkám smilesmile
[ Reagovat ]
10.06.2021 16:54Od: Petr_Fisk
Nasťa na mě působí dojmem, že snad ani poloviční mrtvola být nemůže a že je naprosto nezničitelná.
[ Reagovat ]
10.06.2021 16:58Od: tommr
v poslední době se mi zdá že zapracovala na kondici ...
[ Reagovat ]
10.06.2021 17:02Od: Petr_Fisk
Ona asi je také typ, který zraje jako víno a nabírá na houževnatosti a vytrvalosti.
[ Reagovat ]
10.06.2021 16:30Od: tommr
jj vypadá to, že Zidansekový došla "štáva" ...
[ Reagovat ]
10.06.2021 16:30Od: annah
I mně je mírně nesympaticka. Je to taková mařka, vypadá jak zachovala matka té Slovinky. Už aby holky skončily, ať mám šanci něco ze zápasu Báry vidět. V šest musím z domu.:-(
[ Reagovat ]
10.06.2021 16:38Od: Nenela
Ja bohuzel taky. Ale asi mi to nevadi. Ja tyhle zapasy nasich holek ve vyssich patrech grandlsamu tak prozivam, ze mi to nici nervy. Vcera jsem byla na mrtvici
[ Reagovat ]
10.06.2021 17:06Od: Hector21
Nevím proč, je to upřímná a milá dívka, ale každý má nějaký jiný vkus...

A dost kecání, jdu otevřít lahvinkusmile
[ Reagovat ]
10.06.2021 17:10Od: Petr_Fisk
Opatrně, abys za chvíli místo dvouhry neviděl čtyřhru...smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 13:39Od: majkl005 vesničan
Karatsev hrál finále mixu a na ceremoniálu se tváří jak kdyby teď dojel z pole, které dooral...to je hroznej přístup :D tak jak jsem ho dnes viděl, tak to je takovej typickej českej zabedněnej vesničan :D
pardon všem, kteří nebydlí ve městě nebo městysu smilesmilesmile
[ Reagovat ]
10.06.2021 13:38Od: horska.kraslice Finále mixu
letos u nás (pochopitelně) vice na okraji zájmu.
Opět na scéně to protivné aja Vesniny. Tohle poslouchat po celý zápas musí být pro soupeře děsně otravné.
[ Reagovat ]
10.06.2021 13:18Od: Tomas_Smid_fan Linda Nosková
porazila Kasintsevu z Andorry:D a je v SFsmilesmile Ta ruská jména jsou už snad všude...
Teď jsou tam s ní už, krom 1 hráčky, samé Ruskysmile
[ Reagovat ]
10.06.2021 13:58Od: Enterprise
Victoria je nahoru celkem pěkná dcérka. Maminka Ruska, otec Andořan.
[ Reagovat ]
10.06.2021 14:06Od: Petr_Fisk
V první stovce WTA je skoro polovina holek z bývalé východní Evropy (většina slovanská)nebo s vazbou na ni.
A když k tomu ještě přičteš Číňanky, tak je to přes 50%...
Prostě dolary jsou skvělá motivace.
[ Reagovat ]
10.06.2021 10:10Od: paddy Máňo, pojď!!!
smilesmilesmile
[ Reagovat ]
10.06.2021 10:10Od: paddy
smilesmilesmile
[ Reagovat ]
10.06.2021 10:10Od: paddy
smilesmilesmile
[ Reagovat ]
10.06.2021 12:23Od: lars Re: paddy
neprovokuj
[ Reagovat ]
10.06.2021 13:51Od: paddy
Krejčíková o Sakkari
"...Sedíme naproti sobě v šatně a navzájem jsme si gratulovaly. Mám ji ráda, je v pohodě, ale jak přijdeme na kurt, tak si nedáme nic zadarmo..."

to jen vy jste tady nenávistní smile smile smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 14:11Od: tommr
fandit český hráčky je podle tebe projev nenávisti vůči soupeřce? smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 14:47Od: slacker
Fandit cizi hracce je projev nenavisti k ceske hrace.smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 15:28Od: paddy
zase překrucuješ

nenávistné jsou místní komentáře k Sakkari
[ Reagovat ]
10.06.2021 10:05Od: paddy Změna harmonogramu - zápasy o titul
Kromě nové střechy a večerních zápasů budou letos organizátoři testovat další novinku.

Zápasy o titul v singlu se budou hrát již dnes a zítra. A o víkendu se vítězové s diváky v Paříži rozloučí formou exhibičních zápasů. smile

Pro připomenutí nás letos čekají tyto utkání o titul:

Čtvrtek: Krejčíková - Sakkari
Pátek: Nadal - Djokovič
[ Reagovat ]
10.06.2021 14:18Od: Petr_Fisk
Hlavně aby jim za to dali příslušné body do žebříčků...
[ Reagovat ]
10.06.2021 14:21Od: wenceslao
správně je tato utkání...
[ Reagovat ]
10.06.2021 15:14Od: Petr_Fisk
A věta začíná velkým písmenem...smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 14:26Od: tommr
u mužů to platí stoprocentně, ale u žen se o předčasným finále rozhodně mluvit nedá ...
[ Reagovat ]
10.06.2021 14:35Od: Petr_Fisk
Možná i u žen - uvidíme s odstupem, jak si vítězka FO poradí s dnešní druhou postupující ve finále.
[ Reagovat ]
10.06.2021 15:17Od: Grape
Já bych zase řekl, že se o tom nedá mluvit ani u mužů - Tsitsipas letos na antuce jede a podle mě je teď minimálně na úrovni Djokoviče.
[ Reagovat ]
10.06.2021 15:36Od: Petr_Fisk
Novak ho na antuce vždy porazil, i nedávno v Římě.
[ Reagovat ]
10.06.2021 09:20Od: brixner Ježiš, to zas bude zejtra pinkačka...
No, snad ho porazísmile

No, snad to Baruna dá!

No, snad nevyhraje tamta!

No, snad nevyhraje tamten!

No, snad bych se na to měl vysrat a jít s Čendou do lesa na zvěřsmilesmile
[ Reagovat ]
10.06.2021 09:54Od: paddy
Proč ne, když ti místní zvěř nestačí... smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 10:22Od: Ela-fon-isi
Kuwa! Nemluvit o lese když mám nohu v ortéze!smile
[ Reagovat ]
10.06.2021 10:22Od: Anonym
Kuwa! Nemluvit o lese když mám nohu v ortéze!smile
[ Reagovat ]
 
 
 
 
TOPlist