6. den v Singapuru: Wozniacká vyzve Garciaovou, Halepová se utká se Svitolinovou

  • Letošní ročník Turnaje mistryň v Singapuru dnes čekají souboje v zamotané Červené skupině, které určí druhou jistou semifinalistku. Postup mezi nejlepší kvarteto má jistý jen Caroline Wozniacká, jež dnes vyzve debutantku Caroline Garciaovou. Ve druhém utkání si to rozdají světová jednička Simona Halepová a Jelina Svitolinová.
    27. 10. 2017, 01:00 | Previews |  87 komentářů
    Ilustrační fotografie 
     

1. Caroline Wozniacká (6.) - Caroline Garciaová (8.)
První dnešní souboj v rámci Červené skupiny startuje v 10:00 SELČ a střetnou se v něm Caroline Wozniacká a Caroline Garciaová. Celkově se bude jednat o třetí vzájemný duel. Oba předchozí jasně vyhrála Wozniacká. Dánka sice v prvních dvou zápasech ztratila jen čtyři gamy a postup do semifinále má jistý, nicméně v případě dnešní porážky může v pořadí skupiny skončit druhá. Garciaová naopak nemá s bilancí 1-1 ani v případě dnešního vítězství postup do semifinále jistý.

Garciaová stále může Wozniackou sesadit z prvního místa

Wozniacká neměla špatný start. V Austrálii vyhrála na všech třech turnajích dva zápasy, což znamenalo čtvrtfinálovou účast v Aucklandu a Sydney a postup do třetího kola Australian Open.

Mnohem lepších výsledků ale dosáhla na Arabském poloostrově. V Dauhá prohrála až ve finále s Karolínou Plíškovou a v Dubaji rovněž ve finále, tentokrát se Svitolinovou. V Indian Wells vypadla ve čtvrtfinále a v Miami přidala další finálovou účast, tehdy byla nad její síly Kontaová.

Na antuce se naopak bývalé světové jedničce příliš nedařilo. Na přípravných turnajích dosáhla nejlepšího výsledku postupem do čtvrtfinále v Charlestonu. Z Prahy a Madridu odjížděla s bilancí jedné výhry a jedné porážky a ve Štrasburku skrečovala utkání prvního kola. Na French Open však uspěla, když po sedmi letech postoupila až do čtvrtfinále.

Generálka na Wimbledon Dánce vyšla náramně. V Eastbourne se probojovala do finále. Znovu ovšem neuspěla a opět ji připravila porážku česká jednička Karolína Plíšková. V All England Clubu prohrála v osmifinále s Vandewegheovou.

Po skončení nejkratší etapy sezony se ještě vrátila na antuku. V Bastadu hrála celkově již páté letošní finále a už potřetí nezvládla souboj o titul s Češkou, tentokrát se Siniakovou.

Nenechala se však rozhodit a sezonu amerických betonů zahájila postupem do finále v Torontu. Ani šestý pokus ale v zisk trofeje neproměnila, letos podruhé ji ve finále porazila Svitolinová. Ve čtvrtfinále v Cincinnati si připsala další prohru s Plíškovou a na US Open ve druhém kole nestačila na rozjetou Makarovovou.

Kýženého titulu se přece jen dočkala, a to na oblíbené akci v Tokiu, kde triumfovala také v roce 2010 a loni. Ve Wuhanu se překvapivě loučila hned po duelu s Řekyní Sakkariovou. V osmifinále pekingského turnaje jí vystavila stopku Kvitová. V Hongkongu začala v roli obhájkyně titulu drtivým vítězstvím nad Bouchardovou, ale poté z turnaje kvůli problémům s rukou odstoupila.

Do Singapuru se Wozniacká vrací poprvé od roku 2014, kdy se Turnaj mistryň v asijské metropoli konal poprvé. Celkově se akce pro osm nejlepších tenistek sezony zúčastní popáté. Před sedmi lety hrála finále, dvakrát vypadla v semifinále a v roce 2011 skončila již ve skupině.

Letošní sezona
Nejlepší výsledky: Tokio Premier (vítězka);  Toronto,  Bastad,  Eastbourne,  Miami,  Dubaj,  Dauhá (finále)
Letošní bilance: 58-20
Největší úspěchy v hale: letos hraje v hale poprvé
Letošní bilance v hale: 2-0
Výsledky na grandslamech: Australian Open (3. kolo), French Open (čtvrtfinále), Wimbledon (osmifinále), US Open (2. kolo)
Letošní bilance vs Top 10: 12-5 (kariérní 55-65)

Bilance na Turnaji mistryň
Kariérní bilance: 11-7
Nejlepší výsledek: finále (2010)
Loňský výsledek: nehrála
Generálka: Tokio Premier (vítězka), Wuhan (2. kolo), Peking (osmifinále), Hongkong (2. kolo)
Výsledky: Svitolinová (6-2 6-0), Halepová (6-0 6-2)

Wozniacká má v Singapuru formu jako hrom

Garciaová teprve podruhé v kariéře odstartovala tenisový rok až na Australian Open. V Melbourne letos skončila ve třetím kole na raketě Strýcové a dlouho se nemohla dostat do formy. Na dalších čtyřech turnajích vyhrála jen tři zápasy.

Dvou výher v řadě se dočkala až v Indian Wells. V Miami ale nepotvrdila nasazení a loučila se po prvním duelu. První výraznější výsledek letošní sezony přišel až v Monterrey. Francouzka v mexické metropoli letos poprvé postoupila do semifinále.

Na antuce se však vrátila ke scénáři předchozích výkonů. V Madridu prohrála v prvním kole a v Římě výsledek ze Španělska jen o stupínek vylepšila. Na domácí antuce už to bylo o něčem jiném. Na poslední přípravné akci před startem domácího grandslamu ve Štrasburku došla do semifinále a na pařížské antuce postoupila do svého premiérového grandslamového čtvrtfinále, v němž ji zastavila česká jednička Karolína Plíšková.

Právě výsledek na domácím grandslamu Garciaovou pořádně povzbudil. Další semifinále přidala na trávě na Mallorce a v solidní formě se ukázala také ve Wimbledonu, kde skončila v osmifinále.

Po Wimbledonu ji na antuce zastavily dvě české hráčky. Ve druhém kole v Gstaadu senzačně Martincová a v bastadském semifinále pozdější vítězka Siniaková.

Na amerických betonech se Francouzce nejvíce zadařilo hned na úvod, když v Torontu postoupila do čtvrtfinále. V Cincinnati naopak prohrála v prvním kole a její pouť na US Open ve třetím kole ukončila Kvitová.

V Asii zažila Garciaová kariérní zlom a jednoznačně nejlepší okamžiky své kariéry. V Tokiu sice uhrála "jen" čtvrtfinále, nicméně poté získala svůj nejcennější titul ve Wuhanu, o týden později ještě cennější v Pekingu a poprvé v kariéře pronikla do Top 10.

Svou premiéru na Turnaji mistryň si zajistila na poslední chvíli, když díky triumfům v Asii z posledního osmého postupového místa sesadila Britku Kontaovou.

Letošní sezona
Nejlepší výsledky: Peking,  Wuhan (vítězka);  Bastad,  Mallorca,  Štrasburk,  Monterrey (semifinále)
Letošní bilance: 47-21
Největší úspěchy v hale: Tchaj-pej (2. kolo)
Letošní bilance v hale: 2-2
Výsledky na grandslamech: Australian Open (3. kolo), French Open (čtvrtfinále), Wimbledon (osmifinále), US Open (3. kolo)
Letošní bilance vs Top 10: 4-7 (kariérní 12-28)

Bilance na Turnaji mistryň
Kariérní bilance: 1-1
Nejlepší výsledek: premiéra
Loňský výsledek: -
Generálka: Tokio Premier (čtvrtfinále), Wuhan (vítězka), Peking (vítězka)
Výsledky: Halepová (4-6 2-6), Svitolinová (6-7 6-3 7-5)

Garciaová nemá postup jistý ani v případě dnešního vítězství


2. Simona Halepová (1.) - Jelina Svitolinová (4.)
Zatímco první utkání může napovědět, ale druhou semifinalistku rozhodně neurčí, poslední zápas skupinové fáze mezi světovou jedničkou Simonou Halepovou a Jelinou Svitolinovou, který je na programu ve 13:30 SELČ, už druhou hráčku postupující do semifinále rozklíčuje. Ve vzájemné bilanci vede Halepová, ovšem dvě ze tří letošních utkání vyhrála Svitolinová, přičemž na French Open promarnila obrovský náskok.

Halepová a Svitolinová se letos utkají už počtvrté

Halepová vstoupila do letošní sezony trochu nešťastně. Rumunku očividně trápilo zranění kolene a na prvních čtyřech akcích letošního roku dokázala vyhrát jen tři zápasy. Do své obvyklé formy se dostala až na konci března v Miami, kde uhrála čtvrtfinále, v němž nestačila na pozdější vítězku Kontaovou.

Antukovou sezonu měla tradičně vynikající. Část sezony na nejpomalejším tenisovém povrchu zahájila semifinálovou účastí ve Stuttgartu, posléze v Madridu úspěšně obhájila loňský triumf, v Římě prohrála finále se Svitolinovou a na French Open sahala po premiérovém grandslamovém vavřínu, který jí však sebrala Ostapenková.

Také na trávě se šestadvacetileté rodačce z rumunské Constanty dařilo. V Eastbourne došla do čtvrtfinále a ve Wimbledonu rovněž postoupila mezi nejlepší osmičku. Znovu ji zastavila britská jednička Kontaová.

Na amerických betonech se Halepová týden od týdne zlepšovala. Ve Washingtonu uhrála čtvrtfinále, v Torontu semifinále a v Cincinnati finále. Na US Open měla smůlu na los. Do prvního kola schytala neoblíbenou Šarapovovou, s níž prohrála i sedmý vzájemný duel.

Po prvním zápase se loučila také ve Wuhanu, kde byla nad její síly Kasatkinová. V Pekingu se ale Rumunka opět rozjela. Poprvé dokázala porazit Šarapovovou, oplatila porážku Kasatkinové a Ostapenkové a skončila až ve finále na raketě Garciaové.

Halepová se letos už třikrát mohla stát světovou jedničkou. Od tenisového trůnu ji dělila jediná výhra na French Open, ve Wimbledonu a v Cincinnati. Uspěla však až na čtvrtý pokus, právě díky finálové účasti v Pekingu.

Turnaje mistryň se aktuální světová jednička zúčastní počtvrté v kariéře a čtvrtým rokem po sobě. Nejlépe dopadla hned při své premiéře v roce 2014, kdy prohrála až ve finále se Serenou Williamsovou. V dalších dvou letech skončila vždy ve skupině.

Letošní sezona
Nejlepší výsledky: Madrid (vítězka);  Peking,  Cincinnati,  French Open,  Řím (finále);  Toronto,  Stuttgart (semifinále)
Letošní bilance: 47-16
Největší úspěchy v hale: Petrohrad (čtvrtfinále)
Letošní bilance v hale: 2-1
Výsledky na grandslamech: Australian Open (1. kolo), French Open (finále), Wimbledon (čtvrtfinále), US Open (1. kolo)
Letošní bilance vs Top 10: 6-5 (kariérní 28-40)

Bilance na Turnaji mistryň
Kariérní bilance: 6-7
Nejlepší výsledek: finále (2014)
Loňský výsledek: skupina
Generálka: Wuhan (2. kolo), Peking (finále)
Výsledky: Garciaová (6-4 6-2), Wozniacká (0-6 2-6)

Halepová může přijít o post světové jedničky

Svitolinová si jako první zastávku letošní sezony zvolila Brisbane a uhrála semifinále. Na Australian Open prohrála ve třetím kole a životní etapu své kariéry odstartovala triumfem na halové akci WTA v Tchaj-peji. Další cennou trofej si odvážela z Dubaje.

Poté se třiadvacetileté Ukrajince na chvíli přestalo dařit. V Kuala Lumpuru po výhře v prvním kole nenastoupila k dalšímu utkání, v Indian Wells skončila v osmifinále a v Miami hned po prvním zápase.

Antukovou sezonu může světová čtyřka hodnotit rozhodně pozitivně. Antukové jaro zahájila ziskem titulu v Istanbulu, další přidala v Římě a na French Open jí jen těsně uniklo premiérové grandslamové semifinále, když neudržela obrovské vedení proti Halepové. Jediné velké zaváhání na oranžové drti zaznamenala porážkou v prvním kole v Madridu.

Na svém nejhorším povrchu trávě to nebylo od Ukrajinky až tak špatné. Do dějiště Wimbledonu přijela s bilancí jedné výhry a jedné porážky a v All England Clubu nakonec překvapivě došla až do osmifinále, v němž potrápila Ostapenkovou.

Že Svitolinové více sedí tvrdý povrch, potvrdila hned na prvním podniku po Wimbledonu v Torontu, kde slavila již pátý letošní titul a třetí z akcí WTA Premier 5. V Cincinnati ale prohrála už v osmifinále a stejného výsledku se dočkala také na US Open po prohře s pozdější finalistkou Keysovou.

Kvůli náročnému programu si vzala měsíční volno a na kurty se vrátila na začátku října v Pekingu. V hlavním městě prohrála třísetovou maratonskou bitvu s pozdější šampionkou Garciaovou, přičemž proti rozjeté Francouzce měla mečbol.

Kvůli zranění se před utkáním druhého kola v Hongkongu raději z turnaje odhlásila, aby byla stoprocentně připravená na svou premiéru na Turnaji mistryň.

Letošní sezona
Nejlepší výsledky: Toronto,  Řím,  Istanbul,  Dubaj,  Tchaj-pej (vítězka);  Brisbane (semifinále)
Letošní bilance: 52-14
Největší úspěchy v hale: Tchaj-pej (vítězka)
Letošní bilance v hale: 5-2
Výsledky na grandslamech: Australian Open (3. kolo), French Open (čtvrtfinále), Wimbledon (osmifinále), US Open (osmifinále)
Letošní bilance vs Top 10: 10-5 (kariérní 19-30)

Bilance na Turnaji mistryň
Kariérní bilance: 0-2
Nejlepší výsledek: premiéra
Loňský výsledek: -
Generálka: Peking (čtvrtfinále), Hongkong (2. kolo)
Výsledky: Wozniacká (2-6 0-6), Garciaová (7-6 3-6 5-7)

Svitolinová je jedinou hráčkou letošního Turnaje mistryň bez výhry

Možné scénáře
- Wozniacká a Halepová zvítězí => 1. Wozniacká, 2. Halepová
- Garciaová a Svitolinová zvítězí => 1. Garciaová, 2. Wozniacká
- Garciaová a Halepová zvítězí => 1. Wozniacká, 2. Halepová
- Wozniacká zvítězí a Svitolinová zvítězí ve dvou setech => 1. Wozniacká, 2. Svitolinová
- Wozniacká zvítězí a Svitolinová zvítězí ve třech setech => 1. Wozniacká, 2. Halepová

Deblová soutěž pokračuje čtvrtfinálovými boji. Na samotný úvod celého pátečního programu se o semifinále poperou Kiki Bertensová s Johannou Larssonovou a australské duo Ashleigh Bartyová, Casey Dellacquaová.

Na závěr pátečního hracího plánu půjdou do akce loňské šampionky Jekatěrina Makarovová s Jelenou Vesninovou, které nastoupí proti Gabriele Dabrowské a Yifan Xu.

BNP PARIBAS WTA FINALS 2017 - PROGRAM 6. HRACÍHO DNE
• CENTRE COURT • (od 7:30 SELČ)
1. Bertensová/Larssonová (Niz./Švéd.) - Bartyová/Dellacquaová (4-Austr.)
2. Wozniacká (6-Dán.) - Garciaová (8-Fr.) / nejdříve v 10:00 SELČ
3. Halepová (1-Rum.) - Svitolinová (4-Ukr.) / nejdříve ve 13:30 SELČ
4. Dabrowská/Yifan Xu (Kan./Čína) - Makarovová/Vesninová (2-Rus.)
TenisPortal.cz, Ondřej Jirásek
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (87)
27.10.2017 12:44Od: triatlet Garcia SF?
http://live-tennis.eu/en/wta-race
[ Reagovat ]
27.10.2017 12:41Od: Fandina Nádhera
Gratulka Caroline, v závěru jsem zase moc nevěřila, ale ona to zahrála nádherně. Obě jsou to moje holčiny a bylo by super je obě vidět v semi. Gratulka!!!
[ Reagovat ]
27.10.2017 12:40Od: triatlet Svitolina x Halep
Snad Elina najde motivaci (porce bodů za jednu výhru je parádní) jako včera Penko.
[ Reagovat ]
27.10.2017 12:44Od: tommr
za výhru získá jen 125 bodů navíc což jí nikam neposune. Hlavní motivace by pro ní měla bejt prestiž. Nikdo asi nechce z TM odjet jako zpráskanej pes ... :)
[ Reagovat ]
27.10.2017 13:00Od: lars
v live rankingu ji to posune pred Venus
[ Reagovat ]
27.10.2017 13:25Od: sprchon
Snad. :)
[ Reagovat ]
27.10.2017 12:37Od: dunphy
Tak snad teď Elina porazí Halep, ať má i ona aspoň nějakou radost ze Singapuru a zároveň ať postoupí Caro G., to by bylo super :)
[ Reagovat ]
27.10.2017 12:36Od: historik Gratulace Garcie,
ale obávám se, že po dvou porážkách a po ztrátě naděje na postup Svitolina Halep neporazí
[ Reagovat ]
27.10.2017 12:42Od: lars
Elina bude bojovat asi o 125 bodu do zebriku a money
[ Reagovat ]
27.10.2017 12:48Od: blixa
Zase bude uvolněná a bez stresu, jako Penko.
[ Reagovat ]
27.10.2017 12:36Od: blixa
No, a teď v tom mám bordel. Kdo postoupí když vyhraje Simona a kdo, když vyhraje Elina ?
[ Reagovat ]
27.10.2017 12:38Od: blixa
Vlastně když vyhraje Elina, tak je to jasný :D
[ Reagovat ]
27.10.2017 12:40Od: Haitik
No myslím, že Halep, když vyhraje tak postupuje ona a Wozniacki.. :-(
[ Reagovat ]
27.10.2017 12:47Od: blixa
Jojo, je to tak, Když vyhraje jakkoliv Simona tak postupuje.
[ Reagovat ]
27.10.2017 12:40Od: tommr
když vyhraje Halepová postoupí. Když vyhraje Svitolina postoupí Garcia. Pro Svitolinovou je to dost demotivující ...
[ Reagovat ]
27.10.2017 12:42Od: triatlet
Kde bere za jednu výhru 250 bodů? :-)
[ Reagovat ]
27.10.2017 13:10Od: Fandina
Jedná se o 125 bodů za výhru a 125 má ze odehraný zápas ve skupině. Ale i tak.
[ Reagovat ]
27.10.2017 19:17Od: triatlet
Jj, špatně jsem koukal. Ale přesně - i tak.
[ Reagovat ]
27.10.2017 12:41Od: triatlet Re: sety - vzájemné zápasy
CW - 3:2, SH 2:2, CG 2:3, ne?
[ Reagovat ]
27.10.2017 12:43Od: lars
a kdyz Halep vyhraje ve 3 setech ?
[ Reagovat ]
27.10.2017 12:46Od: triatlet
Počítají se vzájemné zápasy, ne?
Ale stejně - http://live-tennis.eu/en/wta-race
[ Reagovat ]
27.10.2017 12:47Od: tommr
pokud Halepová vyhraje postoupí z druhýho místa a je jedno jakým poměrem vyhraje ...
[ Reagovat ]
27.10.2017 12:34Od: George_Renel
Znovu se ukázalo, že když se na hráčky Typi Wozniacki, Halep a spol pořádně přitvrdí a trochu zpřesní, nemají šanci.
[ Reagovat ]
27.10.2017 12:33Od: Haitik
Allez!!!!! :D Parááda! Začal jsem koukal za stavu 5:3 pro Wozniacki, od té doby nevyhrála ani gem.. :D Garcia hrála výborně! :-)
[ Reagovat ]
27.10.2017 12:17Od: triatlet Caro W. x Caro G.
3. set - 5:4 a na výhodu luxus - W. honila G. z rohu do rohu a pak :-)
Tak ať to G. nakopne!
[ Reagovat ]
27.10.2017 12:17Od: EllNino
Jo ! :) Makej, jako proti Elině :) Paráda !
[ Reagovat ]
27.10.2017 12:14Od: EllNino
Proč lezeš na tu síť ježiši ?
[ Reagovat ]
27.10.2017 12:26Od: triatlet
Mně se G. na síti líbí. Nesledoval jsem čísla úspěšnosti, ale když otáčela z 0:40 za stavu 5:5, tak tam hezky naběhla.
[ Reagovat ]
27.10.2017 12:27Od: EllNino
ale předtim tam šla zbytečně, když měla BP
[ Reagovat ]
27.10.2017 12:27Od: EllNino
jinak jo, máš pravdu :) umí vycítit vhodnou příležitost, ale tam to nebylo vhodné, inu nejde to vždycky :D
[ Reagovat ]
27.10.2017 12:32Od: triatlet
a teď na shodu při podání Caro W., parádní náběh a drtikol :-)
[ Reagovat ]
27.10.2017 11:54Od: EllNino
Zase jednou prznitenis vítězí nad tenisem ... ne že by se mi to líbilo
[ Reagovat ]
27.10.2017 11:58Od: triatlet
(trochu) předpojatý x Caro W., ne? :-)
[ Reagovat ]
27.10.2017 12:00Od: EllNino
ne trochu :D
[ Reagovat ]
27.10.2017 12:04Od: triatlet
Ale ten lob, radost pohledět.
[ Reagovat ]
27.10.2017 12:01Od: blixa
Ale no tak ! To chceš konkurovat kaďákovi ?
[ Reagovat ]
27.10.2017 12:03Od: EllNino
Co jsem napsal ? To, že Wozniacki je tohle lepidlo šité na míru, je jasná věc ... :) ale její tenis se mi prostě nelíbí :D ač je účinný
[ Reagovat ]
27.10.2017 12:08Od: blixa
No ale "prznitenis" ? To snad ne ...
[ Reagovat ]
27.10.2017 12:09Od: EllNino
tak jak jinak chceš pojmenovat atletku s raketou v ruce :D
[ Reagovat ]
27.10.2017 12:10Od: blixa
Ale no tak !
[ Reagovat ]
27.10.2017 12:11Od: EllNino
ježiš nehraj si na bachaře, prostě mi tak připadá :)
[ Reagovat ]
27.10.2017 12:14Od: blixa
:D :D Dyk jsem hodnej bachař ! ;-)
[ Reagovat ]
27.10.2017 11:23Od: Bob
Wozny namyšlenej frnáček je teď dole :D
[ Reagovat ]
27.10.2017 11:07Od: Krisboy Tak kdo?
Caro nebo Caro? Podle prvního setu to vypadá, že hladce Caro. Uvidíme se druhém, jestli se Caro zvedne.
[ Reagovat ]
27.10.2017 11:05Od: historik
Woz zas arogantní na umpirovou, jakmile nejdou věci jejím směrem
[ Reagovat ]
27.10.2017 11:07Od: tommr
co se jí nezdálo?
[ Reagovat ]
27.10.2017 11:39Od: milik254
že se Garcie dotkla míčku, který letěl do autu. Prý to určitě slyšela :D
[ Reagovat ]
27.10.2017 12:03Od: tommr
ale zase je třeba ocenit jak to Wozniacká prožívá i když jí už o nic nejde. Na rozdíl od Karolíny, která to včera jen odchodila ...
[ Reagovat ]
27.10.2017 12:05Od: EllNino
tak Wozniacki jde o 1. místo ve skupině ne ? Ještě být 1. nemusí, to Karolína měla 1. místo jisté, tak si zahrála trénink, nic víc bych v tom nehledal
[ Reagovat ]
27.10.2017 12:10Od: sprchon
Nechce hrát proti další Karolíně. :D
[ Reagovat ]
27.10.2017 12:11Od: tommr
pro Wozniackou by ale z taktických důvodů asi bylo lepší jít na Karolínu se kterou má aktivní bilanci než na Venus se kterou to má 0:7 ... :)
[ Reagovat ]
27.10.2017 12:12Od: EllNino
no ... tyjo, tak to máš pravdu :D
[ Reagovat ]
27.10.2017 12:17Od: sprchon
Aha. :D Tak prostě chce naposledy vyhrát.
[ Reagovat ]
27.10.2017 11:32Od: EllNino
klasika, arogance sama
[ Reagovat ]
27.10.2017 11:01Od: blixa
Garcia se přeci jen zvedla, huvidíme ...
[ Reagovat ]
27.10.2017 11:04Od: blixa
No vida, pak že nerostou .. :D
[ Reagovat ]
27.10.2017 10:57Od: dunphy
No to by člověk neřekl, ale z té Wozny jde fakt strach :O
[ Reagovat ]
27.10.2017 10:40Od: kada.tom
No, Caro se zdá býti nezastavitelná. Pátej set v řadě naprosto dominantní.
[ Reagovat ]
27.10.2017 11:32Od: EllNino
rozhodně Kaďimíre, rozhodně :D
[ Reagovat ]
27.10.2017 11:42Od: kada.tom
a ne snad? to že hned násludující set pros*ala neznamená, že jsem neměl pravdu ... Halep i Svitolinu naprosto smetla a v 1. setu dominovala i proti Garcie ...
[ Reagovat ]
27.10.2017 10:38Od: triatlet Caro W. x Caro G.
24:7
Dá(m)nská Caro jízda.
[ Reagovat ]
27.10.2017 11:01Od: sprchon
Neříkej, že je to poměr winnerů. :D Bohužel to nevidím, sedím v práci.
[ Reagovat ]
27.10.2017 11:10Od: triatlet Re: 1. set - vyhrané míče :-)
winnery 5:4, UE 1:9
2. set je ale i o Caro G. Doufám, že bude zápletka :-)
[ Reagovat ]
27.10.2017 11:13Od: sprchon
CW už má SF jistý. CG přeju GL, aby to otočila a pak už jen doufat, že SH neporazí ES. ;)
[ Reagovat ]
27.10.2017 11:16Od: triatlet
Vidím to stejně :-) Ale nejdřív musí aspoň srovnat. Teď G. čistou hrou darovala W. bod (dvojchyba, error na síti...).
[ Reagovat ]
27.10.2017 11:21Od: triatlet
Jde se do 3. setu.
W. nervoznější.
Na winnery vede už jen těsně: cca 14:13.
[ Reagovat ]
27.10.2017 11:30Od: triatlet Re: 2. set
winnery 9:9, UE 11:7.
[ Reagovat ]
27.10.2017 10:24Od: sprchon Debl na TM
Docela se divím, že se ve třetím setu hraje MTB. Hráčky hrajou vlastně jen tři zápasy a ještě neplnohodnotný. Třetí set by tomu určitě neublížil...
[ Reagovat ]
27.10.2017 10:27Od: triatlet
Abecedy končí. Útěchou je, že Kiki a Johanka jsou sympatická dvojka. Ať jdou do finále :-)
[ Reagovat ]
27.10.2017 10:35Od: sprchon
Jo, Kiki s Johankou fandím. A pobavila mě ta expreska, že zaskočily favoritky. V tomhle případě to bylo 50 na 50. :) Snad to dneska ještě dají Rusky. To by bylo zajímavý SF a pak už by mi bylo jedno, kterej z těch čtyř párů by nakonec vyhrál, přál bych to všem. :)
[ Reagovat ]
27.10.2017 10:40Od: kada.tom
Hingisový to může přát jen Švýcar, Čobol, někdo z její rodiny či týmu nebo naprostej id*ot
[ Reagovat ]
27.10.2017 10:45Od: triatlet Re: troll - kada.tom
A něco tak trapnýho může napsat jen troll kada.tom.
[ Reagovat ]
27.10.2017 10:55Od: blixa
Koukám, že začínáš v míře kre.tenizmu zadupávat Fricka do země :D
[ Reagovat ]
27.10.2017 11:00Od: sprchon
Říkal jsem si, že to není možný, ale když jsem si rozklikl kaďákův příspěvek, tak musím uznat, že máš asi pravdu. :)
[ Reagovat ]
27.10.2017 11:27Od: Fandina
Hingisové může přát Čech, její máma je Češka.
[ Reagovat ]
27.10.2017 11:29Od: blixa
Neřeš, je to dement ;-)
[ Reagovat ]
27.10.2017 10:44Od: Ondřej.Jirásek
tím chceš říct, že jsem tu jen pro pobavení ostatních? tak dík :D
[ Reagovat ]
27.10.2017 10:51Od: lars
Uz jste dostal nekdy vyprask ? :)
[ Reagovat ]
27.10.2017 10:54Od: Ondřej.Jirásek
to záleží, jak to myslíte. když jsem byl malej a zlobil, tak jich bylo několik :D
[ Reagovat ]
27.10.2017 14:07Od: lars
jako forma trestu
[ Reagovat ]
27.10.2017 10:58Od: sprchon
To ne. :D Podle kurzů byly samozřejmě favoritky. Každej na to má jinej názor. ;) Já je jako nijak výrazný favoritky neviděl.
[ Reagovat ]
27.10.2017 10:59Od: Ondřej.Jirásek
;)
[ Reagovat ]
27.10.2017 10:55Od: tommr
Australanky byly favoritky. Bertens/Larsson měly možná výhodu v tom, že musely o postup bojovat až do poslední chvíle zatímco jejich soupeřky ho měly už dávno zajištěnej ...
[ Reagovat ]
27.10.2017 11:03Od: sprchon
No jo, podle kurzů byly mírný favoritky, ale vzhledem k jejich bilanci ve velkých zápasech (finále GS apod.) jsem jim moc nevěřil a neřekl bych, že je Kiki s Johankou nějak zaskočily. :)
[ Reagovat ]
27.10.2017 11:06Od: tommr
tohle ale nebylo finále GS. V tom bych na Australanky samozřejmě nevsadil ... :)
[ Reagovat ]
27.10.2017 10:14Od: kada.tom
dánská Caro ve dvou, Halep ve dvou
[ Reagovat ]
27.10.2017 11:22Od: triatlet
kada.tom ve hnoji
[ Reagovat ]
 
 
 
 
 
TOPlist