Češi v akci, čtvrtek 26. 1. Valentová do semifinále juniorky Australian Open nepostoupila

  • Patnáctiletá Tereza Valentová do semifinále juniorského Australian Open nepostoupila, nad její síly byla Ruska Kornejevová. Další Češi hráli na challengerech, turnajích ITF a juniorských akcích.
    25. 1., aktualizováno dnes 10:50 | Aktuality |  10 komentářů
    ilustrační fotoilustrační foto 
     
Výsledky českých tenistů a tenistek (čtvrtek, 26. ledna 2023)
AUSTRALIAN OPEN (Melbourne, Austrálie), 76.500.000 aus. dolarů, tv. povrch
Program | Místní čas | Live výsledkyPavouk dvouhra juniorkyPavouk čtyřhra junioři
• Dvouhra juniorky - čtvrtfinále •
Kornejevová (9-) - T. Valentová (2-ČR) 7-5 3-6 6-0
• Čtyřhra junioři - čtvrtfinále •
Bondioli/Križnik (It./Slovin.) - Frusina/Hrazdil (USA/ČR) 7-6(10) 5-7 10-7
ATP CHALLENGER OTTIGNIES-LOUVAIN-LA-NEUVE (Belgie), 145.000 dolarů, tv. povrch / hala
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk čtyřhra
• Čtyřhra - 1. kolo •
Jebavý/Pavlásek (2-ČR) - Ljutarevič/C.Lock (-/Zim.) 6-4 2-6 10-2
ITF W60 SUNDERLAND (Velká Británie), 60.000 dolarů, tv. povrch / hala
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra
• Dvouhra - 2. kolo •
Moratelliová (It.) - Palicová (7-ČR) 6-4 7-6(3)
ITF W60 ANDRÉZIEUX-BOUTHÉON (Francie), 60.000 dolarů, tv. povrch / hala
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk čtyřhra
• Čtyřhra - čtvrtfinále •
Ponchetová/Voráčová (1-Fr./ČR) - Jebawá/Wargnierová (Něm./Fr.) 7-6(5) 6-1
ITF W25 ORLANDO (USA), 25.000 dolarů, tv. povrch
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra
• Dvouhra - 2. kolo •
Knutsonová (ČR) - Zacaríasová (5-Mex.) 6-4 6-4
ITF W15 ANTALYA (Turecko), 15.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra
• Dvouhra - 2. kolo •
Demidovová (-) - Ševčíková (ČR) 6-7(3) 6-1 6-2
ITF M25 AL ZAHRA (Kuvajt), 25.000 dolarů, tv. povrch
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra
• Dvouhra - 2. kolo •
Menšík (8-ČR) - Bakši (Gruz.) 6-4 6-2
ITF M25 NUSSLOCH (Německo), 25.000 dolarů, koberec / hala
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra | Pavouk čtyřhra
• Dvouhra - 2. kolo •
Masur (3-Něm.) - Bartoň (ČR) 6-3 6-4
Opitz (Něm.) - Řeček (ČR) 6-7(2) 7-6(3) 7-6(2)
• Čtyřhra - semifinále •
Lamasine/Martineau (3-Fr.) - Černý/Řeček (ČR) 6-2 6-3
• Čtyřhra - čtvrtfinále •
Masur/Schnaitter (4-Něm.) - Handel/Jurajda (Něm./ČR) 6-3 6-3
ITF M25 MANACOR (Španělsko), 25.000 dolarů, tv. povrch
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk čtyřhra
• Čtyřhra - čtvrtfinále •
Fanselow/Kellovský (4-Něm./ČR) - Demin/C. Wong (-/Hong.) 6-2 7-6(6)
ITF M25 WESLEY CHAPEL (USA), 25.000 dolarů, tv. povrch
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk čtyřhra
• Čtyřhra - čtvrtfinále •
Forejtek/Kodat (3-ČR/USA) - Alvarado/Menichella (Ekv./USA) 6-4 7-6(7)
J300 SAN JOSÉ (Kostarika), tv. povrch
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - čtvrtfinále •
Horovitz (5-USA) - Brunclík (3-ČR) 3-6 6-2 6-2
• Čtyřhra chlapci - semifinále •
Budkov Kjaer/Searle (4-Nor./Brit.) - Brunclík/Peták (2-ČR) 7-6(4) 4-6 10-5
• Čtyřhra dívky - semifinále •
Anová/Hamiltonová (USA) - Loudonová/Valdmannová (USA/ČR) 6-1 6-3
J200 HAMMAMET (Tunisko), antuka
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra dívky - 2. kolo •
Jesypčuková (4-Ukr.) - Suchá (ČR) 3-6 7-5 7-5
• Čtyřhra dívky - čtvrtfinále •
Berteaová/Suchá (Rum./ČR) - Hossamová salahová/Van Zylová (Egypt/JAR) 6-4 6-2
J100 DUBAJ (SAE), tv. povrch
Program | Místní čas | Pavouk
• Čtyřhra dívky - čtvrtfinále •
Du Pasquierová Jensenová/Hažmuková (Dán./ČR) - Borkopová/Lepageová (3-Dán./Belg.) 2-6 1-3 / odloženo
J60 ŠIROKI BRIJEG (Bosna), koberec / hala
Program | Místní čas | Pavouk
• Čtyřhra dívky - semifinále •
Jakupovicová-Kljaková/Kapciaová (Brit./Pol.) - Lagarijová/Lukešová (3-Bosna/ČR) 4-6 6-1 10-4
J60 MARIBOR (Slovinsko), tv. povrch / hala
Program | Místní čas | Pavouk
• Čtyřhra dívky - finále •
A. Dvořáčková/E. Dvořáčková (4-ČR) - Gabrovská/Šramková (1-Bulh./SR) 6-3 7-5
J30 TRNAVA (Slovensko), tv. povrch / hala
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - 2. kolo •
Balaščák (5-SR) - Krupa (ČR) 6-2 6-4
Eichenseher (3-Něm.) - Fáček (ČR) 4-6 6-2 6-3
• Dvouhra dívky - 2. kolo •
Jelínková (7-ČR) - Nieradziková (Pol.) 7-6(5) 4-6 7-5
Grossová (SR) - Jantačová (ČR) 6-2 7-6(2)
Labibová (Rum.) - Štveráková (ČR) 6-2 2-6 6-3
Komlódiová (Maď.) - Ondrášková (ČR) 6-0 6-3
• Čtyřhra chlapci - čtvrtfinále •
Durovič/Fáček (3-ČR) - Dráb/Melaga (SR) 6-1 6-3
Krupa/Vacula (ČR) - Tóth/J. Wlodarczyk (2-SR/Pol.) 6-4 3-6 10-6
• Čtyřhra dívky - čtvrtfinále •
Jelínková/Katzerová (2-ČR) - Labibová/Salaiová (Rum./SR) 7-6(5) 6-4
J30 ŘÍČANY (Česko), tv. povrch / hala
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - čtvrtfinále •
Švojgr (1-ČR) - Basile (7-It.) 6-1 6-3
Sklenička (ČR) - Hübert (Něm.) 6-0 6-2
Leipner (8-ČR) - Sopoliňski (Pol.) 6-3 6-1
• Dvouhra dívky - čtvrtfinále •
Pancová (ČR) - Syrová (3-ČR) 7-5 6-2
Zikmundová (7-ČR) - Donaldová (ČR) 7-6(5) 6-2
Kareisová (ČR) - Charvátová (2-ČR) 6-1 6-3
Kuszelová (4-Pol.) - Havlová (ČR) 6-3 6-2
• Čtyřhra chlapci - semifinále •
Šmejcký/Švojgr (1-ČR) - Andrzejczak/Sasko (Pol.) 6-1 6-1
Paroulek/Rosický (3-ČR) - Carrier/Castro (2-Brit./Šp.) 3-6 6-3 10-8
• Čtyřhra dívky - semifinále •
Drukerová/Kopřivová (ČR) - Charvátová/Malá (1-ČR) 3-6 6-0 10-8
Donaldová/Vachková (ČR) - Kareisová/Látalová (3-ČR) 6-3 6-4
• Čtyřhra dívky - čtvrtfinále •
Donaldová/Vachková (ČR) - Janíčkovičová/Syrová (2-ČR) 6-7(4) 6-4 10-3
Drukerová/Kopřivová (ČR) - Hajná/Havlová (ČR) 7-5 6-0
J30 ADANA (Turecko), antuka
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - osmifinále •
Kralik (ČR) - Leontidis (Rum.) 6-1 6-1
• Čtyřhra chlapci - čtvrtfinále •
Atacan/Chajtbajev (2-Tur./Uzb.) - Fiocchi/Kralik (It./ČR) 7-5 6-2
J30 OBERPULLENDORF (Rakousko), tv. povrch / hala
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - 2. kolo •
Sift (Maď.) - Frömel (5-ČR) 6-3 6-3
Doskočil (2-ČR) - Wagner (Rak.) 6-1 6-2
• Dvouhra dívky - 2. kolo •
Hristovová (Brit.) - Brožová (7-ČR) 7-6(2) 7-5
Temenugovová (ČR) - Mihelčičová (Slovin.) 6-4 4-6 6-4
Leitnerová (6-Rak.) - Heiderová (ČR) 6-4 6-2
• Čtyřhra chlapci - čtvrtfinále •
Böckli/Gutjahr (1-Švýc./Rak.) - Juhász/T. Kratochvíl (Maď./ČR) 6-3 6-2
Frömel/Kubalka (3-ČR/Pol.) - Freitag/Požonec (Rak./Slovin.) 6-1 6-3
• Čtyřhra dívky - čtvrtfinále •
Horaceková/Semmelmeyerová (Rak.) - Feluxová/Isacová (ČR/Rum.) 6-3 4-6 10-7
Casariová/Kellenbergerová (Švýc.) - Brožová/Heiderová (ČR) 2-6 6-4 10-8
Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (10)
26.01.2023 17:21Od: A211 Bára
Bára Palicová prohrála to jsem nečekal.
[ Reagovat ]
26.01.2023 18:41Od: tommr
Bára se zdá být z formy. Už v prvním kole musela otáčet zápas proti kvalifikantce a dneska si vůbec nevěděla rady proti úporný obraně soupeřky ... smile
[ Reagovat ]
26.01.2023 07:31Od: George_Renel
Koukám, že Forejtek nezvládl zápas s hráčem na 1000 místě žebříčku.smile
[ Reagovat ]
26.01.2023 08:11Od: Haitik
A ještě hodně jednoznačně.. Strašný.. :-((

Včera naopak zvládli vstup do turnaje Kuba a Hynek, tak jsem zvědavý co dneska :-)
Kuba se celkem taky včera trápil, bojoval, tak snad to bude dneska lepší :D
[ Reagovat ]
26.01.2023 09:18Od: George_Renel
Na Menšíka jsem se díval a v 1. setu jsem měl fekt obavy, aby nenásledoval Macháče.
[ Reagovat ]
26.01.2023 09:43Od: Haitik
Já střídavě také koukal v 1. setu a on měl snad brejk, asi si řekl, že to půjde easy pízy, ale pak soupeř překvapil..

A druhý set byl podobný průběh :D Ale nakonec to zvládl, tak uvidíme co dneska :-)
[ Reagovat ]
26.01.2023 10:56Od: George_Renel
Přesně.
[ Reagovat ]
26.01.2023 11:17Od: Haitik
Ale dneska to bylo celkem v pohodě :-)

Tentokrát žádné drama nepřipustil a podle mne už hrál líp než včera. :-)
[ Reagovat ]
26.01.2023 11:29Od: George_Renel
Takt, tak, jsem zvědav jak ti bude mít s veteránem.
[ Reagovat ]
26.01.2023 12:26Od: GaelM
Aj smile Snad se nám tu neláme kariéra další bývalé juniorské světové jedničky...
[ Reagovat ]
 
 
 
 
TOPlist