Češi v akci, sobota 14. 1. Havlíčková se Šalkovou a Sisková mají na dosah deblový titul

  • Lucie Havlíčková s Dominikou Šalkovou vybojovaly deblový titul v Estonsku, Anna Sisková se Slovenkou Morvayovou ve Velké Británii. Matthew William Donald v deštivé Antalyi do čtvrtfinále nepostoupil. Další Češi hráli na juniorských akcích.
    13. 1., aktualizováno 15. 1. | Aktuality |  1 komentář
    ilustrační fotoilustrační foto 
     
Výsledky českých tenistů a tenistek (sobota, 14. ledna 2023)
ITF W40 TALLINN (Estonsko), 40.000 dolarů, tv. povrch / hala
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk čtyřhra
• Čtyřhra - finále •
Havlíčková/Šalková (ČR) - D. Chiesaová/Pigatová (It.) 7-5 4-6 13-11
ITF W25 LOUGHBOROUGH (Velká Británie), 25.000 dolarů, tv. povrch / hala
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk čtyřhra
• Čtyřhra - finále •
Morvayová/A. Sisková (3-SR/ČR) - Mikulskytéová/Schoofsová (1-Lit./Niz.) 6-3 6-7(3) 10-6
ITF M15 ANTALYA (Turecko), 15.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra | Pavouk čtyřhra
• Dvouhra - 2. kolo •
Folliot (5-Fr.) - Donald (ČR) 6-3 7-6(3)
• Čtyřhra - 1. kolo •
Saritas/Türker (Tur.) - Bouquet/Donald (Fr./ČR) 6-2 6-4
J300 TRARALGON (Austrálie), tv. povrch
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - 2. kolo •
Tianhui Zhang (Čína) - Filip (ČR) 7-5 6-2
Cina (It.) - Hrazdil (ČR) 6-2 6-2
Mrva (9-ČR) - Bondioli (It.) 6-4 7-5
• Dvouhra dívky - 2. kolo •
Morrealeová (It.) - Šmejkalová (ČR) 6-3 1-6 6-1
• Čtyřhra chlapci - 1. kolo •
Frusina/Hrazdil (USA/ČR) - Blockx/Fonseca (1-Belg./Braz.) / bez boje
Filip/Mrva (ČR) - Fix/Kalina (Něm./ČR) 6-2 0-6 10-4
• Čtyřhra dívky - 1. kolo •
Ibragimovová/Sidorovová (-) - Moyanová/Šmejkalová (6-Arg./ČR) 6-2 6-3
J200 BRATISLAVA (Slovensko), tv. povrch / hala
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - semifinále •
Brunclík (3-ČR) - Kumstát (8-ČR) 7-5 6-7(5) 6-4
Boogaard (Niz.) - Peták (5-ČR) 6-3 6-3
• Dvouhra dívky - semifinále •
Bartůňková (1-ČR) - Kosticová (3-Rak.) 6-2 6-1
Tomajková (4-ČR) - Urbanová (2-ČR) 5-7 6-1 6-2
• Čtyřhra chlapci - semifinále •
Dahlin/Pörtner (3-Švéd./Něm.) - Klimas/Kumstát (ČR) 7-6(7) 6-3
L. Sciahbasi/M. Sciahbasi (It.) - Brunclík/Peták (2-ČR) 6-3 7-6(8)
• Čtyřhra dívky - semifinále •
Klugmanová/Valdmannová (4-Brit./ČR) - Tomajková/Urbanová (1-ČR) 6-3 6-4
Michálková/Smékalová (2-ČR) - Bartůňková/Pávková (3-ČR) 6-2 6-3
J60 MALMO (Švédsko), tv. povrch / hala
Program | Místní čas | Pavouk
• Čtyřhra chlapci - finále •
Maijorov/Strasch (2-Est.) - Doskočil/Garde (3-ČR/Dán.) 6-4 6-2
J60 RAMAT HAŠARON (Izrael), tv. povrch / hala
ProgramMístní časPavouk
• Čtyřhra dívky - finále •
Bittonová/Krejčová (4-Izr./ČR) - Coleová/Zacková (1-Brit./Izr.) / odloženo
J60 OFFENBACH (Německo), tv. povrch / hala
Program | Místní čas | Pavouk
• Čtyřhra chlapci - semifinále •
Panáček/Švojgr (1-ČR) - Camehn/Funk (3-Něm.) 6-3 4-6 10-1
J60 SAN JOSÉ (Kostarika), tv. povrch
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - 1. kolo kvalifikace •
Roux (Kan.) - Petera (ČR) 6-4 6-1
J60 ŠIROKI BRIJEG (Bosna a Hercegovina), koberec / hala
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - 1. kolo kvalifikace •
Amarandei (Srb.) - Žiška (ČR) 6-3 6-4
Káňa (5-ČR) - Kojičič (Srb.) 3-6 6-2 12-10
J60 DUBAJ (SAE), tv. povrch
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - 1. kolo kvalifikace •
Bien (5-ČR) - Mehta (Indie) 6-2 6-0
Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (1)
14.01.2023 09:47Od: asgard33 Semifinále J200 v Bratislavě na Tenipo-Tenis TV [ Reagovat ]
 
 
 
 
TOPlist