Co přinese 2. týden: V Dauhá a Dubaji bude probíhat kvalifikace Australian Open

  • Letošní sezona před týdnem začala netradičně v Abú Zabí, Delray Beach a Antalyi a netradiční bude i druhý týden letošního tenisového roku. Kvalifikace Australian Open se totiž kvůli pandemii koronaviru uskuteční měsíc před startem hlavní soutěže úvodního grandslamu sezony a mimo jeho dějiště, muži budou hrát v Dauhá a ženy v Dubaji.
    8. 1., 10:36 | Previews |  3 komentáře
    Ilustrační fotografie 
     

V Dauhá budou o účast v Melbourne Parku bojovat Tomáš Macháč a Lukáš Rosol. V Dubaji se tříkolovým kvalifikačním sítem pokusí projít Tereza Martincová.

Kvalifikace bude probíhat od neděle 10. ledna do středy 13. ledna. Postupující do hlavní soutěže poté čeká přesun speciálem do Melbourne, kde stráví povinnou 14denní karanténu. Během ní budou moci pouze trénovat (maximálně pět hodin denně), jinak stráví čas na hotelu.

V poslední lednový den v Melbourne začnou přípravné turnaje, úvodní grandslam sezony Australian Open je na programu od 8. do 21. února.

Seznam přihlášených
Muži | Ženy

Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (3)
08.01.2021 23:28Od: FulnekUltras kozel zpátky u kořenů
https://www.sport.cz/ostatni/micove-sporty/clanek/1984309-kozel-zahradnikem-nic-jineho-neumim-tvrdi-koukal-a-spustil-revoluci.html
[ Reagovat ]
09.01.2021 05:57Od: bIbec
ty kokos, ty seš snad největší fanda tohohle maníka na světě. Koho jiného tenhle týpek zajímá?
[ Reagovat ]
09.01.2021 07:34Od: blixa
Když ho miluješ, není co řešit ... smilesmilesmile
[ Reagovat ]
 
 
 
 
TOPlist