Halepová se z Miami kvůli svalovému zranění odhlásila

  • Simona Halepová v Miami nenastoupí ke svému úvodnímu zápasu proti Australance Darje Savilleové. Rumunka se odhlásila kvůli trhlině v levém stehenním svalu, pauza ji připraví také o start v Charlestonu a Fed Cupu.
    24. 3., 23:02 | Aktuality |  0 komentářů
    Ilustrační fotografie 
     
  • Profil hráče

Simona Halepová začala mít problémy s levým stehenním svalem už minulý týden v Indian Wells, kde v sobotu prohrála semifinále s Igou Šwiatekovou. V Miami chtěla startovat, ale během tréninku se jí zranění zhoršilo a před dnešním vstupem do turnaje se odhlásila.

"Při tréninku jsem ucítila ostrou bolest v levé noze. Se stehnem jsem měla problémy už od semifinále Indian Wells a doufala, že už se to zlepšilo, ale MRI bohužel ukázala natržený sval," napsala na Twitter Halepová s tím, že potřebuje čas na zotavenou.

Bývalou světovou jedničku čeká minimálně třítýdenní pauza a nebude tak hrát ani na nadcházejícím turnaji v Charlestonu ani v Poháru Billie Jean Kingové. Poté se chce připravit na antukovou část sezony.

V pavouku dvouhry Halepovou nahradila jako šťastná poražená z kvalifikace Francouzka Harmony Tanová, jež se utká s Australankou Darjou Savilleovou.

Luboš Zabloudil, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.
 
 
 
 
 
 
TOPlist