Kyrgios: Tenis mi nechyběl, většina hráčů taky ne

  • I když kvůli pandemii koronaviru nehrál Australan Nick Kyrgios žádný turnaj přes jedenáct měsíců, po tenisu se mu nestýskalo. A nechyběli mu prý ani ostatní hráči. V příštím týdnu se pětadvacetiletý bouřlivák představí v Melbourne na Murray River Open, generálce před Australian Open.
    30. 1., 15:24 | Aktuality |  5 komentářů
    Nick Kyrgios (© AFP)Nick Kyrgios (© AFP) 
     
  • Profil hráče

"Nebudu lhát, tenis mi moc nechyběl. Jsem soutěživý a soutěžím ve všem, co dělám. Hrál jsem na počítači a podobně," řekl novinářům Kyrgios. "Abych byl upřímný, moc mi nechyběli ani lidi kolem, kromě australských kluků a pár dobrých kamarádů."

Před loňskou koronavirovou pauzou hrál naposledy na konci února v Acapulcu. Na jaře se snažil i pomáhat a nabízel krajanům v nouzi, že jim nakoupí a doveze jídlo. Raketu prý nevzal do ruky čtyři nebo pět měsíců.

"Loňský rok byl šílený a já měl štěstí, že jsem ho mohl strávit s rodinou a přáteli. Dokonale jsem si psychicky odpočinul a jsem zase připravený," uvedl vítěz šesti turnajů ATP ve dvouhře. "Přijde mi, že hraju dobře. Nikdo pořádně neví, kdo je ve formě, a kdo ne. Budu to brát den po dni a co nejvíc si to užívat," řekl Kyrgios, který několikrát sklidil kritiku za malou snahu na kurtu.

Luboš Zabloudil, TenisPortal.cz, ČTK
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (5)
31.01.2021 18:58Od: Fandina
Zajímavý týpek, Raketu prý nevzal do ruky čtyři nebo pět měsíců. smile
[ Reagovat ]
31.01.2021 04:32Od: FerrariF50
Já se mu nedivim, ... peněz má dost a s nima se i v týhle době dá dělat spoustu jiných věcí než tenis. O co by mu šlo, ... já mu fandím, že to v pohodě přizná :)
[ Reagovat ]
30.01.2021 16:34Od: Pavol Ani ty si nechýbal.
A ani nikdy nebudeš.
[ Reagovat ]
30.01.2021 17:17Od: weak
za to tys nam chybal vela....
[ Reagovat ]
30.01.2021 15:57Od: Krisboy
smile
smile
[ Reagovat ]
 
 
 
 
TOPlist