Nišikori stále není fit. Davis Cupu se nezúčastní a vrátí se asi až na antuce

  • Kei Nišikori měl zítra nastoupit k domácímu utkání Davisova poháru, ale nejlepší japonský tenista se stále po operaci pravého lokte necítí stoprocentně fit. Proto kvalifikaci na listopadový finálový turnaj vynechá a nejspíše se vrátí až v průběhu antukového jara.
    5. 3., 10:54 | Aktuality |  1 komentář
    Kei NišikoriKei Nišikori 
     
  • Profil hráče

Nišikori, který poslední soutěžní zápas odehrál loni na US Open a poté podstoupil operaci pravého lokte, dorazil do japonského Miki s ostatními členy daviscupového týmu, ale po jednom z tréninků se nakonec rozhodl nenastoupit.

"Ještě nejsem v kondici, ve které bych měl být. Musím na sobě ještě zapracovat, na návrat si zatím nevěřím. Nejspíše do sezony naskočím až po Miami nebo v průběhu antukového jara," řekl bývalý čtvrtý hráč světa.

Japonsku tak v domácím utkání Davisova poháru, v němž se v pátek a sobotu bude bojovat o postup na listopadový finálový turnaj, budou chybět dva nejlepší tenisté. Kromě Nišikoriho se kvůli obavám z koronaviru nepředstaví 48. hráč světa Jasutaka Učijama. Duel Japonska s Ekvádorem se bude kvůli koronaviru hrát bez diváků. Před prázdnými tribunami bude bojovat také domácí Itálie, koronavirem nejvíce postižená evropská země, proti Jižní Koreji.

Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (1)
05.03.2020 14:48Od: Krisboy
Nevíte, jestli se ještě cpe hamburgerama?
[ Reagovat ]
 
 
 
 
TOPlist