Sonego se prosazuje na Spotify. Hudbou chce v budoucnu navázat na tenisovou kariéru

  • Lorenzo Sonego má jasno. Až ukončí tenisovou kariéru, 'upíchne' se hudebním průmyslu. Italský tenista má hudbu zatím jen jako koníček, nicméně singl z roku 2021 Un Solo Secondo vyprodukovaný ve spolupráci s kamarádem AlterEdem má na Spotify už přes milion zhlédnutí a zdá se, že o ztrátu popularity se obávat nemusí.
    7. 3., 08:54 | Aktuality |  3 komentáře
    Lorenzo SonegoLorenzo Sonego 
     
  • Profil hráče

"Byl to koníček a zábava s mým nejlepším kamarádem. Napsali jsme spolu pár písniček, zkusili je dát na Spotify a po měsíci jsme měli milion zhlédnutí. Překvapilo nás to," řekl Sonego minulý týden během turnaje ATP 500 v Dubaji, kde si cestou do čtvrtfinále vyšlápl na člena Top 10 Félixe Augera-Aliassimea.

"Teď spolu chceme udělat každý rok nový song. Tohle je moje nová kariéra po té tenisové," dodal 27letý Ital, kterému ve světovém žebíčku patří 60. místo a před rokem atakoval Top 20. Během kariéry získal tři tituly na turnajích ATP.

Luboš Zabloudil, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (3)
07.03.2023 14:49Od: Tenisovy.nadsenec Fotbalová paralela
Na to existuje perfektní paralela ze světa fotbalu. Bývalé talentované dítko nizozemského fotbalu, které to dotáhlo až do Reálu Madrid - Royston Drenthe začalo fušovat do showbizu po fotbale. Další příklad jak je sport a showbiz (ne)přímo propojený.
[ Reagovat ]
07.03.2023 10:53Od: Tomas_Smid_fan
smile Dobře to dělá, chalan!smile
[ Reagovat ]
07.03.2023 10:58Od: Krisboy
Hm, já jsem vydržel asi deset sekund. Možná to dělá dobře, ale pro někoho jiného smile
[ Reagovat ]
 
 
 
 
TOPlist