Tenis prověřuje podezření na manipulace s výsledky na exhibicích

  • Jednotka pro bezúhonnost tenisu (TIU) prověřuje kvůli podezření z korupce 24 zápasů, které se během koronavirové přestávky profesionálních okruhů uskutečnily na různých exhibicích. Podnět k tomu daly sázkové společnosti, podle nichž se u některých duelů hraných od dubna do června objevily neobvyklé vzorce sázek a podezřelé vklady, které by mohly svědčit o ovlivňování výsledků.
    11. 7., 18:13 | Aktuality |  2 komentáře
    Ilustrační fotografie 
     

"Podezřelé sázky na tenis během přerušené sezony chápeme jako jasný náznak toho, že korupce je stále přítomná a pravděpodobně ještě zesílí, jakmile se profesionální tenis v srpnu znovu rozběhne," uvedla TIU v oficiálním prohlášení.

Neobvyklé vzorce sázek ale nemusejí podle TIU automaticky znamenat manipulaci s výsledky. Ke stejné situaci může dojít i v případě, že uniknou například interní informace o zdravotní indispozici určitého hráče.

Ondřej Jirásek, ČTK
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (2)
12.07.2020 08:47Od: Mantra
já hlavně nechápu, proč mají ti hráči potřebu se v tomhle oboru oranizovat. Nikoo k tmu nepotřebují, kdybych byl v tom oboru, měl potřebu si vydělat víc, tak to přeci nikomu neříkám a tiše konám sám. istoricky je jasné, že na levárničky je každý počet víc než jeden činitel prostě moc. :-)
[ Reagovat ]
11.07.2020 18:40Od: paddy
nějak si přece musejí vydělat, ne? :)
[ Reagovat ]
 
 
 
 
TOPlist