Zverev: Je to hrozný vir, ale zvládneme to

  • Poslat pozitivní energii lidem bojujícím s pandemií koronaviru se snaží také německý tenista Alexander Zverev. Prostřednictvím Instagramu nezapomněl poděkoval všem zdravotníkům, kteří pomáhají jakýmkoliv způsobem.
    20. 3., 09:51 | Aktuality |  14 komentářů
    Alexander Zverev (© Instagram)Alexander Zverev (© Instagram) 
     
  • Profil hráče

"Nemůžu uvěřit tomu, co se teď na tomhle světě děje. Vím, že je spousta lidí naštvaných, že nemůžou chodit na sportovní události nebo navštěvovat koncerty svých oblíbených umělců, ale právě teď jsou mnohem důležitější věci, o které se musí starat," napsal na Instagramu Zverev, který se snaží vyslat svým fanouškům pozitivní energii. 

"Moje myšlenky a modlitby jsou s každým jednotlivcem i každou komunitou zasaženou koronavirem. Zůstaňme silní a bojujme s tím společně. Zvládneme to a zase bude líp," věří se třiadvacetiletý německý tenista.

"Velké díky patří všem na světě, kteří se snaží bojovat s tímto hrozným virem a najít řešení. A velké díky všem zdravotníkům po celém světě za každou pomoc," dodává Zverev, jenž tráví velkou část nečekaného volna s přítelkyní Brendou Pateaovou.

Bývalý třetí hráč světa a vítěz Turnaje mistrů 2018 letos stihl odehrát pouhé tři akce. Na ATP Cupu prohrál všechny tři zápasy, na Australian Open vypadl v semifinále s Dominicem Thiemem a v Acapulku skončil překvapivě ve druhém kole na raketě Američana Tommyho Paula.

Aktuálně je Zverev světovou sedmičkou. Naposledy si zahrál začátkem března na challengeru v Indian Wells, kde se představil ve čtyřhře s bratrem Mischou. Pokud to situace dovolí, měl by se na kurty vrátit v týdnu od 8. června na domácí trávě ve Stuttgartu.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

I can’t believe what is happening in this world right now. I know a lot of people are a little upset that they can’t watch live sports or go to the concert of their favorite artist but right now there are much more important things to be taken care off. My thoughts and prayers go out to every single individual as well as every community effected by the corona virus. Let’s stay strong and keep pushing thru it together. We will be fine and we will get thru this. A big thank you to everyone in the world trying to fight this horrible virus and get a solution right now and and big thanks to all medical stuff all around the world for helping every single person possible. Love Sascha ❤️❤️

Příspěvek sdílený Alexander Zverev (@alexzverev123), Bře 15, 2020 v 7:00 PDT

Luboš Zabloudil, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (14)
21.03.2020 00:26Od: paddy
nejhorší je, že zerogen přijde letos o 3 lehce získané GS tituly :)
[ Reagovat ]
21.03.2020 00:30Od: paddy
po sérii 13 smolně ztracených GS v řadě ;-)
[ Reagovat ]
20.03.2020 23:07Od: Patik
a čo tí ktorí to nezvládli..
[ Reagovat ]
21.03.2020 00:29Od: paddy
COVID-19 je férový v tom, že se nedívá, kdo má kolik peněz
žádná protekce ani úplatky nepomohou
[ Reagovat ]
21.03.2020 03:01Od: Blondie
Jistěže. Proto se mu nejlépe brání a své uživatele chrání bohaté státy ;)
[ Reagovat ]
21.03.2020 10:04Od: blixa
No, to nevím, relativně bohatá severní Itálie je na tom asi momentálně nejhůře vůbec, a to nechci vidět, až to na plný koule propukne v "chudé" Británii a USA. Ale jinak to o penězích samozřejmě taky je, při péči na kvalitní soukromé klinice máš jistě výrazně větší šanci na přežití než na chodbě nemocnice státní.
[ Reagovat ]
20.03.2020 20:11Od: FulnekUltras
přesně - klasický ušácký rukopis - uměle vyvolávané krize, to je jejich - tentokrát se v zájmu nových kšeftů pro velkoparazity rozhodli obětovat i poměrně dost vlastního obyvatelstva - hnus dosud nevídaný - důkazy v mainstreamu samozřejmě zatím nejsou, ale čas ukáže - možná až daleko po nás
[ Reagovat ]
21.03.2020 03:01Od: Blondie
:D :D :D
[ Reagovat ]
21.03.2020 09:22Od: Kozoroh
https://media.giphy.com/media/XsUtdIeJ0MWMo/giphy.gif
[ Reagovat ]
20.03.2020 10:43Od: Vlk-v-trave
Ted je otazka co je vic nebezpecnejsi, jestli coronavirus nebo virus zerogen :)
[ Reagovat ]
20.03.2020 12:24Od: blixa
Obojí je smrtící ... :-D
[ Reagovat ]
 
 
 
 
TOPlist