Gorodetsky, Muzaev - Bobrov, Davydov

20.08.2014, 12:20, Futures 2014, čtvrtfinále, antuka
Gorodetsky Vladislav 2 : 0
(7-5, 6-4)
Bobrov Bogdan
Avatar -. Žebříček čtyřhry 477. Avatar
28. 8. 1982 Datum nar. 16. 9. 1997
- Výška 185 cm
- Váha 74 kg
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Muzaev Richard   Davydov Ivan
Avatar 1665. Žebříček čtyřhry 887. Avatar
21. 3. 1992 Datum nar. 18. 10. 1996
178 cm Výška 188 cm
74 kg Váha 85 kg
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Pár spolu ještě nehrál.
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 2/1 2/1 - - - -
2014 2/1 2/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 2/4 2/3 0/1 - - -
2019 0/1 0/1 - - - -
2018 1/2 1/1 0/1 - - -
2014 1/1 1/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 7/19 4/8 3/11 - - -
2016 1/5 0/2 1/3 - - -
2015 3/10 1/3 2/7 - - -
2014 3/3 3/2 0/1 - - -
2013 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 99/83 60/39 19/20 20/24 - -
2020 0/2 - - 0/2 - -
2019 3/4 3/2 - 0/2 - -
2018 14/13 9/8 1/3 4/2 - -
2017 13/8 3/1 10/6 0/1 - -
2016 8/7 8/6 0/1 - - -
2015 15/16 10/8 0/2 5/6 - -
2014 28/16 13/5 7/7 8/4 - -
2013 5/9 3/4 - 2/5 - -
2012 13/8 11/5 1/1 1/2 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 97/101 57/56 38/43 2/2 - -
2021 2/1 2/1 - - - -
2020 11/8 2/1 8/6 1/1 - -
2019 29/22 22/15 7/7 - - -
2018 22/20 14/11 8/9 - - -
2017 15/25 9/15 6/10 - - -
2016 10/10 2/5 8/5 - - -
2015 5/10 4/6 1/4 - - -
2014 3/5 2/2 0/2 1/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 66/90 49/56 9/20 8/14 - -
2020 4/4 4/4 - - - -
2019 11/15 9/12 2/3 - - -
2018 18/17 12/11 5/5 1/1 - -
2017 17/18 12/8 2/6 3/4 - -
2016 12/20 9/12 0/2 3/6 - -
2015 3/11 2/6 0/3 1/2 - -
2014 1/5 1/3 0/1 0/1 - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2014 Futures 2014 Gorodetsky / Muzaev 2   7 6       ČF
Bobrov / Davydov 0 5 4      
 

Kursy sázkových kanceláří

Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2014, SF, 21.08.2014
  Ivano / Saban - Gorod / Muzae 2:0
Futures 2014, ČF, 20.08.2014
  Gorod / Muzae - Bobro / Davyd 2:0
Futures 2014, OF, 19.08.2014
  Gorod / Muzae - Igosh / Zhurb 2:1
Futures 2016, OF, 15.03.2016
  Bieli / Jonco - Desya / Gorod 2:0
Futures 2016, OF, 08.03.2016
  Bieli / Jonco - Desya / Gorod 2:1
Futures 2016, ČF, 03.03.2016
  Chapp / Reese - Desya / Gorod 2:0
Futures 2016, OF, 01.03.2016
  Desya / Gorod - Gorgu / Korkm 2:1
Futures 2016, OF, 09.02.2016
  Klein / Molca - Desya / Gorod 2:0
Futures 2016, OF, 03.02.2016
  Campo / Rodri - Desya / Gorod 2:0
Futures 2015, SF, 04.12.2015
  Frant / Meuff - Desya / Gorod 2:0
Futures 2015, ČF, 02.12.2015
  Desya / Gorod - Dubar / Kuzma 1:0
Futures 2015, OF, 01.12.2015
  Desya / Gorod - Durgu / Ergen 2:0
Futures 2015, ČF, 14.10.2015
  Bonzi / Rebou - Desya / Gorod 2:0
Futures 2020, OF, 10.03.2020
  Kudri / Shari - Kiuam / Muzae 2:0
Futures 2020, OF, 21.01.2020
  Kiuam / Ratni - Minin / Muzae 2:1
Futures 2019, ČF, 22.08.2019
  Ratni / Shevc - Davyd / Muzae 2:1
Futures 2019, OF, 20.08.2019
  Davyd / Muzae - Dzhan / Igosh 2:0
Futures 2019, SF, 16.08.2019
  Avidz / Davyd - Boris / Muzae 2:0
Futures 2019, ČF, 15.08.2019
  Boris / Muzae - Minin / Ovcha 2:1
Futures 2019, OF, 14.08.2019
  Boris / Muzae - Dzhan / Igosh 2:1
Futures 2019, OF, 13.03.2019
  Kravc / Pavli - Muzae / Yevse 2:0
Futures 2019, OF, 22.01.2019
  Fufyg / Matsu - Muzae / Muzat 2:0
Futures 2018, ČF, 19.12.2018
  Bergs / Pisan - Dzhan / Muzae 2:0
 
Futures 2019, OF, 19.03.2019
  Merin / Negri - Bobro / Davyd 2:0
Futures 2018, OF, 10.10.2018
  Rober / Schot - Bobro / Davyd 2:1
Futures 2018, ČF, 16.08.2018
  Aleks / Myagk - Bobro / Davyd 2:1
Futures 2018, OF, 14.08.2018
  Bobro / Davyd - Chepe / Halia 2:0
Futures 2014, ČF, 20.08.2014
  Gorod / Muzae - Bobro / Davyd 2:0
Futures 2014, OF, 19.08.2014
  Bobro / Davyd - Korsh / Lakhn 2:0
Futures 2021, OF, 19.01.2021
  Bobro / Hampe - Barra / Lama 2:0
Futures 2021, ČF, 14.01.2021
  Lingu / Sanch - Bobro / Gakho 2:0
Futures 2021, OF, 12.01.2021
  Bobro / Gakho - Almei / De La 2:1
Futures 2020, ČF, 26.11.2020
  Palov / Pokor - Bobro / Danil 2:0
Futures 2020, OF, 24.11.2020
  Bobro / Danil - River / Shche 2:0
Futures 2020, OF, 17.11.2020
  Maamo / Makhl - Bobro / Uzhyl 2:1
Futures 2020, OF, 10.11.2020
  Kadhe / Orlov - Bobro / Uzhyl 2:1
Futures 2020, OF, 30.09.2020
  Desco / Micha - Bobro / Shche 2:0
Futures 2020, SF, 04.09.2020
  Marek / Vansh - Bobro / Gakho 2:0
Futures 2020, ČF, 02.09.2020
  Bobro / Gakho - Mazur / Slyep 2:0
Futures 2020, OF, 25.02.2020
  Maroz / Nagy - Avidz / Davyd 2:0
Futures 2020, SF, 07.02.2020
  Houke / Jorda - Davyd / Klok 2:0
Futures 2020, ČF, 07.02.2020
  Davyd / Klok - Aksu / Soyle 2:1
Futures 2020, OF, 06.02.2020
  Davyd / Klok - Fonio / Galop 2:1
Futures 2020, ČF, 31.01.2020
  Akkoy / Turke - Davyd / Klok 2:0
Futures 2020, OF, 30.01.2020
  Davyd / Klok - Jecan / Petro 2:0
Futures 2020, SF, 17.01.2020
  Drogu / Pierr - Davyd / Klok 2:0
Futures 2020, ČF, 16.01.2020
  Davyd / Klok - Eysse / Sakha 1:0
Futures 2020, OF, 14.01.2020
  Davyd / Klok - Folli / Valse 2:1
Futures 2019, OF, 05.12.2019
  Hemer / Lakat - Crepa / Davyd 2:0
 
 
 
 
TOPlist