Korolev, Uvarov - Ergeneman, Turker

05.12.2018, 13:45, Futures 2018, osmifinále, antuka
Korolev Vladimir 2 : 1
(64-7, 6-4, 10-3)
Ergeneman Gokberk
Avatar -. Žebříček čtyřhry -. Avatar
6. 9. 1995 Datum nar. 1. 9. 1995
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Uvarov Andrey   Turker Mert Naci
Avatar -. Žebříček čtyřhry -. Avatar
5. 12. 2000 Datum nar. 16. 8. 1998
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Korolev Vladimir
Uvarov Andrey
Ergeneman Gokberk
Turker Mert Naci
Hala - -
Antuka 2/2 -
Tráva - -
Tvrdý p. - -
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 8/7 8/7 - - - -
2019 2/2 2/2 - - - -
2018 6/5 6/5 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 3/4 3/4 - - - -
2018 3/3 3/3 - - - -
2017 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 35/52 31/37 3/6 1/9 - -
2019 4/4 4/4 - - - -
2018 18/19 17/15 1/2 0/2 - -
2017 3/8 1/4 2/4 - - -
2016 7/10 6/5 - 1/5 - -
2015 1/5 1/5 - - - -
2014 2/5 2/3 - 0/2 - -
2013 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 8/13 8/11 - 0/2 - -
2019 2/4 2/2 - 0/2 - -
2018 6/9 6/9 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 27/72 12/34 15/37 0/1 - -
2019 0/1 0/1 - - - -
2018 4/6 3/5 1/1 - - -
2017 3/9 3/8 0/1 - - -
2016 9/11 1/4 8/7 - - -
2015 7/21 5/11 2/10 - - -
2014 1/10 0/3 1/7 - - -
2013 0/6 - 0/6 - - -
2012 3/7 0/2 3/4 0/1 - -
2011 0/1 - 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 31/58 23/41 8/17 - - -
2019 3/6 3/6 - - - -
2018 18/22 15/14 3/8 - - -
2017 8/21 5/18 3/3 - - -
2016 0/4 0/1 0/3 - - -
2015 2/4 0/1 2/3 - - -
2013 0/1 0/1 - - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2018 Futures 2018 Korolev / Uvarov 2   64 6 10     OF
Ergeneman / Turker 1 7 4 3    
 

Kursy sázkových kanceláří

Sázková kancelář Korolev Vladimir
Uvarov Andrey
Ergeneman Gokberk
Turker Mert Naci
 Synot tip
2.08
1.59
Průměrný kurs
2.08
1.59
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2019, ČF, 25.04.2019
  De Jo / Pontj - Korol / Uvaro 2:1
Futures 2019, OF, 23.04.2019
  Korol / Uvaro - Khomi / Prudn 2:0
Futures 2019, ČF, 18.04.2019
  Korov / Priho - Korol / Uvaro 2:0
Futures 2019, OF, 16.04.2019
  Korol / Uvaro - Fribe / Ruzga 2:0
Futures 2018, SF, 07.12.2018
  Leite / Vanne - Korol / Uvaro 2:0
Futures 2018, ČF, 07.12.2018
  Korol / Uvaro - Apost / Tatom 2:0
Futures 2018, OF, 05.12.2018
  Korol / Uvaro - Ergen / Turke 2:1
Futures 2018, SF, 02.12.2018
  Leite / Vanne - Korol / Uvaro 2:1
Futures 2018, ČF, 01.12.2018
  Korol / Uvaro - Bobor / Bolot 2:1
Futures 2018, OF, 01.12.2018
  Korol / Uvaro - Apost / Tatom 2:0
Futures 2019, OF, 21.05.2019
  Klok / Korol - Gutta / Hellf 2:0
Futures 2019, ČF, 16.05.2019
  Agabi / Lomak - Klok / Korol 2:1
Futures 2019, OF, 14.05.2019
  Klok / Korol - Aksu / Erel 2:0
Futures 2019, ČF, 25.04.2019
  De Jo / Pontj - Korol / Uvaro 2:1
Futures 2019, OF, 23.04.2019
  Korol / Uvaro - Khomi / Prudn 2:0
Futures 2019, ČF, 18.04.2019
  Korov / Priho - Korol / Uvaro 2:0
Futures 2019, OF, 16.04.2019
  Korol / Uvaro - Fribe / Ruzga 2:0
Futures 2019, OF, 17.01.2019
  Agabi / Frunz - Korol / Masht 2:0
Futures 2018, SF, 14.12.2018
  Herma / Steve - Korol / Kotov 2:0
Futures 2018, ČF, 13.12.2018
  Korol / Kotov - Altun / Rajsk 2:1
Futures 2019, ČF, 25.04.2019
  De Jo / Pontj - Korol / Uvaro 2:1
Futures 2019, OF, 23.04.2019
  Korol / Uvaro - Khomi / Prudn 2:0
Futures 2019, ČF, 18.04.2019
  Korov / Priho - Korol / Uvaro 2:0
Futures 2019, OF, 16.04.2019
  Korol / Uvaro - Fribe / Ruzga 2:0
Futures 2019, OF, 13.03.2019
  Chepe / Podzu - Budan / Uvaro 2:0
Futures 2019, OF, 22.01.2019
  Fayzi / Fomin - Fathu / Uvaro 2:0
Futures 2018, SF, 07.12.2018
  Leite / Vanne - Korol / Uvaro 2:0
Futures 2018, ČF, 07.12.2018
  Korol / Uvaro - Apost / Tatom 2:0
Futures 2018, OF, 05.12.2018
  Korol / Uvaro - Ergen / Turke 2:1
Futures 2018, SF, 02.12.2018
  Leite / Vanne - Korol / Uvaro 2:1
 
Futures 2018, OF, 12.12.2018
  Korol / Kotov - Ergen / Turke 2:0
Futures 2018, OF, 05.12.2018
  Korol / Uvaro - Ergen / Turke 2:1
Futures 2018, F, 13.10.2018
  Kopri / Pospí - Ergen / Turke 2:1
Futures 2018, SF, 12.10.2018
  Ergen / Turke - Liska / Steve 2:0
Futures 2018, ČF, 11.10.2018
  Ergen / Turke - Gutta / Von M 2:0
Futures 2018, OF, 10.10.2018
  Ergen / Turke - Urban / Vidak 2:0
Futures 2017, OF, 29.03.2017
  Altun / Uzhyl - Ergen / Turke 1:0
Futures 2019, OF, 17.01.2019
  Skato / Tashb - Bilgi / Ergen 2:1
Futures 2018, OF, 20.12.2018
  Fayzi / Kalov - Ergen / Madar 2:0
Futures 2018, OF, 12.12.2018
  Korol / Kotov - Ergen / Turke 2:0
Futures 2018, OF, 05.12.2018
  Korol / Uvaro - Ergen / Turke 2:1
Futures 2018, OF, 16.10.2018
  Steve / Veldh - Ergen / Habib 2:0
Futures 2018, F, 13.10.2018
  Kopri / Pospí - Ergen / Turke 2:1
Futures 2018, SF, 12.10.2018
  Ergen / Turke - Liska / Steve 2:0
Futures 2018, ČF, 11.10.2018
  Ergen / Turke - Gutta / Von M 2:0
Futures 2018, OF, 10.10.2018
  Ergen / Turke - Urban / Vidak 2:0
Futures 2018, ČF, 31.05.2018
  Boltz / Silva - Angla / Ergen 2:0
Futures 2019, OF, 21.05.2019
  Aksu / Turke - Bilgi / Kirci 2:0
Futures 2019, OF, 14.05.2019
  Ernae / Van D - Bilgi / Turke 2:1
Futures 2019, OF, 07.05.2019
  Kravc / Orlov - Bilgi / Turke 2:0
Futures 2019, SF, 03.05.2019
  Korov / Priho - Houke / Turke 2:0
Futures 2019, ČF, 02.05.2019
  Houke / Turke - Galie / Sakel 2:0
Futures 2019, OF, 30.04.2019
  Houke / Turke - Klok / Maroz 2:1
Futures 2019, OF, 16.04.2019
  Forej / Nejed - Akkoy / Turke 2:0
Futures 2019, OF, 09.04.2019
  Koneč / Macha - Arinc / Turke 2:0
Futures 2019, OF, 05.03.2019
  Fetis / Priho - Aksu / Turke 2:0
Futures 2018, OF, 12.12.2018
  Korol / Kotov - Ergen / Turke 2:0
 
 
 
 
TOPlist