Redlicki, Zhu - Leshem, Reed

14.03.2019, 01:25, Futures 2019, osmifinále, tvrdý p.
Redlicki Martin 2 : 0
(6-3, 6-2)
Leshem Edan
Avatar 676. Žebříček čtyřhry 506. Avatar
24. 8. 1995 Datum nar. 19. 3. 1997
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Zhu Evan   Reed Anderson
Avatar 725. Žebříček čtyřhry 660. Avatar
15. 8. 1998 Datum nar. 19. 9. 1990
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Redlicki Martin
Zhu Evan
Leshem Edan
Reed Anderson
Hala - -
Antuka 2/2 -
Tráva - -
Tvrdý p. 5/1 1/2
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 11/6 2/2 9/3 - 0/1 -
2019 7/3 2/2 5/1 - - -
2018 4/3 - 4/2 - 0/1 -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 1/2 - 1/2 - - -
2019 1/2 - 1/2 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 69/43 10/10 57/31 2/1 0/1 -
2019 13/5 2/2 11/3 - - -
2018 18/10 - 16/8 2/1 0/1 -
2017 7/6 - 7/6 - - -
2016 4/5 - 4/5 - - -
2015 8/2 - 8/2 - - -
2014 19/14 8/7 11/7 - - -
2012 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 34/25 11/4 22/18 1/2 0/1 -
2019 7/4 2/2 5/2 - - -
2018 9/9 - 9/7 0/1 0/1 -
2017 11/8 6/1 4/6 1/1 - -
2016 7/4 3/1 4/3 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 49/50 0/1 40/41 9/7 - 0/1
2019 4/3 - 1/2 3/1 - -
2018 6/5 - 6/4 0/1 - -
2017 9/9 0/1 3/4 6/4 - -
2016 7/10 - 7/9 0/1 - -
2015 15/7 - 15/6 - - 0/1
2014 4/12 - 4/12 - - -
2013 4/3 - 4/3 - - -
2012 0/1 - 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 115/117 29/37 79/68 7/10 0/2 -
2019 2/8 0/1 1/2 1/3 0/2 -
2018 17/30 7/11 10/18 0/1 - -
2017 11/11 3/4 8/7 - - -
2016 33/28 10/9 22/16 1/3 - -
2015 36/20 7/7 24/11 5/2 - -
2014 13/13 2/3 11/9 0/1 - -
2013 2/5 0/2 2/3 - - -
2012 1/2 - 1/2 - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Futures 2019 Redlicki / Zhu 2   6 6       OF
Leshem / Reed 0 3 2      
 

Kursy sázkových kanceláří

Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2019, F, 17.03.2019
  Redli / Zhu - Demps / Dunba 2:1
Futures 2019, SF, 16.03.2019
  Redli / Zhu - Johns / Johns 2:0
Futures 2019, ČF, 14.03.2019
  Redli / Zhu - Arcon / Geert 2:1
Futures 2019, OF, 14.03.2019
  Redli / Zhu - Leshe / Reed 2:0
Futures 2019, ČF, 31.01.2019
  Korda / Mejia - Redli / Zhu 2:0
Futures 2019, OF, 30.01.2019
  Redli / Zhu - Bango / Ooste 2:0
Futures 2019, ČF, 23.01.2019
  Arias / Kelly - Redli / Zhu 2:0
Futures 2019, OF, 22.01.2019
  Redli / Zhu - Adams / Mena 2:0
Futures 2019, ČF, 10.01.2019
  Douga / Guina - Redli / Zhu 2:0
Futures 2019, OF, 09.01.2019
  Redli / Zhu - Cozbi / Pervo 2:0
Futures 2019, OF, 21.03.2019
  Broad / Kozlo - Redli / Sell 2:1
Futures 2019, F, 17.03.2019
  Redli / Zhu - Demps / Dunba 2:1
Futures 2019, SF, 16.03.2019
  Redli / Zhu - Johns / Johns 2:0
Futures 2019, ČF, 14.03.2019
  Redli / Zhu - Arcon / Geert 2:1
Futures 2019, OF, 14.03.2019
  Redli / Zhu - Leshe / Reed 2:0
Futures 2019, F, 16.02.2019
  Redli / Sell - Bradl / Kirch 2:0
Futures 2019, SF, 15.02.2019
  Redli / Sell - Goldh / Rapp 2:1
Futures 2019, ČF, 13.02.2019
  Redli / Sell - Boyer / Spec 2:0
Futures 2019, OF, 13.02.2019
  Redli / Sell - Eriks / Sykut 2:0
Futures 2019, ČF, 31.01.2019
  Korda / Mejia - Redli / Zhu 2:0
Futures 2019, OF, 19.03.2019
  Arias / Bango - Geert / Zhu 2:0
Futures 2019, F, 17.03.2019
  Redli / Zhu - Demps / Dunba 2:1
Futures 2019, SF, 16.03.2019
  Redli / Zhu - Johns / Johns 2:0
Futures 2019, ČF, 14.03.2019
  Redli / Zhu - Arcon / Geert 2:1
Futures 2019, OF, 14.03.2019
  Redli / Zhu - Leshe / Reed 2:0
Futures 2019, ČF, 31.01.2019
  Korda / Mejia - Redli / Zhu 2:0
Futures 2019, OF, 30.01.2019
  Redli / Zhu - Bango / Ooste 2:0
Futures 2019, ČF, 23.01.2019
  Arias / Kelly - Redli / Zhu 2:0
Futures 2019, OF, 22.01.2019
  Redli / Zhu - Adams / Mena 2:0
Futures 2019, ČF, 10.01.2019
  Douga / Guina - Redli / Zhu 2:0
 
Futures 2019, ČF, 23.03.2019
  Broad / Kozlo - Leshe / Reed 2:0
Futures 2019, OF, 20.03.2019
  Leshe / Reed - Cozbi / Cress 2:1
Futures 2019, OF, 14.03.2019
  Redli / Zhu - Leshe / Reed 2:0
Futures 2019, ČF, 23.03.2019
  Broad / Kozlo - Leshe / Reed 2:0
Futures 2019, OF, 20.03.2019
  Leshe / Reed - Cozbi / Cress 2:1
Futures 2019, OF, 14.03.2019
  Redli / Zhu - Leshe / Reed 2:0
Futures 2019, F, 09.02.2019
  Jalov / Vrben - Leshe / Olive 2:0
Futures 2019, SF, 08.02.2019
  Leshe / Olive - Borto / Sude 2:1
Futures 2019, ČF, 07.02.2019
  Leshe / Olive - Ejupo / Pichl 2:1
Futures 2019, OF, 06.02.2019
  Leshe / Olive - Fawce / Ritsc 2:0
Gatineau challenger, SF, 21.07.2018
  Gallo / Klahn - Grige / Leshe 2:0
Gatineau challenger, ČF, 19.07.2018
  Grige / Leshe - Krueg / Lawso 2:1
Gatineau challenger, OF, 18.07.2018
  Grige / Leshe - Boula / Krain 2:0
Futures 2019, ČF, 23.03.2019
  Broad / Kozlo - Leshe / Reed 2:0
Futures 2019, OF, 20.03.2019
  Leshe / Reed - Cozbi / Cress 2:1
Futures 2019, OF, 14.03.2019
  Redli / Zhu - Leshe / Reed 2:0
Futures 2019, OF, 06.03.2019
  Look / Romio - Emhar / Reed 2:1
Futures 2019, OF, 26.02.2019
  Okamu / Tanum - Emhar / Reed 2:0
Futures 2019, OF, 19.02.2019
  Drape / Loffh - Doumb / Reed 2:0
Futures 2019, OF, 13.02.2019
  Dias / Strom - Bergs / Reed 2:1
Futures 2019, ČF, 07.02.2019
  Jalov / Vrben - Garan / Reed 2:0
Futures 2019, OF, 05.02.2019
  Garan / Reed - Kym / Paul 2:1
Futures 2019, OF, 22.01.2019
  Johns / Johns - Hiltz / Reed 2:0
 
 
 
 
TOPlist