Rakhimova, Stamat - Lee, Yuldasheva

14.04.2019, 10:00, Šymkent ITF, finále, antuka
Rakhimova Kamilla 2 : 0
(6-3, 7-64)
Lee Eunhye (2000)
Avatar 483. Žebříček čtyřhry -. Avatar
28. 8. 2001 Datum nar. 10. 5. 2000
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Stamat Vitalia   Yuldasheva Sevil
Avatar -. Žebříček čtyřhry 981. Avatar
6. 1. 2001 Datum nar. 9. 1. 2002
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Rakhimova Kamilla
Stamat Vitalia
Lee Eunhye (2000)
Yuldasheva Sevil
Hala - -
Antuka 4/0 3/2
Tráva - -
Tvrdý p. - -
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 4/0 4/0 - - - -
2019 4/0 4/0 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 3/2 3/2 - - - -
2019 3/2 3/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 29/12 18/4 4/3 7/5 - -
2019 11/6 6/1 1/2 4/3 - -
2018 16/6 10/3 3/1 3/2 - -
2016 2/0 2/0 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 38/31 36/27 2/4 - - -
2019 5/2 5/2 - - - -
2018 18/14 16/10 2/4 - - -
2017 14/12 14/12 - - - -
2016 1/3 1/3 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 5/16 4/6 1/10 - - -
2019 4/7 3/2 1/5 - - -
2018 0/3 0/1 0/2 - - -
2017 1/4 1/3 0/1 - - -
2016 0/2 - 0/2 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 9/18 9/9 0/8 0/1 - -
2019 3/6 3/2 0/3 0/1 - -
2018 6/9 6/6 0/3 - - -
2017 0/2 0/1 0/1 - - -
2016 0/1 - 0/1 - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Šymkent ITF Rakhimova / Stamat 2   6 7       F
Lee / Yuldasheva 0 3 64      
 

Kursy sázkových kanceláří

Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

 
Gimcheon 2 ITF, OF, 11.06.2019
  Koike / Oshin - Kim / Lee 2:1
Daegu ITF, OF, 05.06.2019
  Hsieh / Lee - Jeong / Lee 2:1
Incheon ITF, OF, 29.05.2019
  Chang / Fanni - Kim / Lee 2:1
Goyang ITF, ČF, 23.05.2019
  Hsu / Simmo - Choi / Lee 2:0
Goyang ITF, OF, 21.05.2019
  Choi / Lee - Kosti / Tjand 2:0
Changwon ITF, OF, 14.05.2019
  Choi / Lee - Kim / Lee 2:0
Šymkent 2 ITF, OF, 17.04.2019
  Nepli / Ukolo - Lee / Yulda 2:0
Šymkent ITF, F, 14.04.2019
  Rakhi / Stama - Lee / Yulda 2:0
Šymkent ITF, SF, 13.04.2019
  Lee / Yulda - Ainit / Dmitr 2:0
Šymkent ITF, ČF, 12.04.2019
  Lee / Yulda - Nazar / Sukho 2:0
 
 
 
 
TOPlist