Ukolova Anna - profil

Ukolova Anna 

Ukolova Anna

Stát: Rusko
Věk: 20 (25. 3. 1999)
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 806. / 777.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 728. / 641.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 96/90 78/69 10/11 8/10 - -
2019 21/27 16/19 0/1 5/7 - -
2018 23/26 20/21 3/5 - - -
2017 30/23 28/21 - 2/2 - -
2016 17/10 12/7 4/2 1/1 - -
2015 5/4 2/1 3/3 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 71/66 55/54 7/8 9/4 - -
2019 13/13 9/12 - 4/1 - -
2018 21/23 16/19 5/4 - - -
2017 27/21 24/19 - 3/2 - -
2016 9/7 6/4 1/2 2/1 - -
2015 1/2 - 1/2 - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2019 - 1
2018 - 2
Celkem: 0 3
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  Parnu 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.11.   Shalimova E. - Ukolova A. 1K 6-4, 6-0 1.55 2.15
  Stockholm 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.11.   Malygina E. - Ukolova A. ČF 6-3, 6-3 1.69 1.93
31.10.   Ukolova A. - Saner J. OF 6-0, 3-6, 6-2 1.59 2.07
29.10.   Ukolova A. - Silich A. 1K 6-4, 6-2 2.19 1.53
  Stockholm 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.10.   Cabaj Awad J. - Ukolova A. OF 7-64, 6-1 1.24 3.28
22.10.   Ukolova A. - Saidenova N. 1K 7-5, 6-4 2.07 1.59
  Dijon 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.09.   Yudanov M. - Ukolova A. SF 6-1, 6-1 1.47 2.54
12.09.   Ukolova A. - Armitano M. ČF 6-2, 62-7, 6-3 2.17 1.54
11.09.   Ukolova A. - Dartron E. OF 6-1, 3-6, 6-2 3.43 1.22
10.09.   Ukolova A. - Mikulskyte J. 1K 6-3, 6-4    
  Tabarka 27 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.09.   Lavino I. - Ukolova A. 1K 6-3, 4-6, 6-3 4.42 1.13
  Tabarka 26 ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.08.   Kennel K. - Ukolova A. ČF 7-5, 2-6, 6-4 1.22 3.43
29.08.   Ukolova A. - Lavino I. OF 6-2, 6-3 1.35 2.70
28.08.   Ukolova A. - Gadient N. 1K 6-3, 6-2 1.38 2.59
  Moskva 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.08.   Shusharina M. - Ukolova A. OF 3-6, 6-4, 6-0 1.14 4.28
20.08.   Ukolova A. - Kruzhkova D. 1K 2-6, 6-4, 6-3 2.56 1.39
  Moskva 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.08.   Karpovich Y. - Ukolova A. 1K 6-4, 4-6, 7-64 1.44 2.39
  Varšava ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.08.   Heisen V. - Ukolova A. Q-1K 6-2, 6-4 1.17 3.89
  Grodzisk Mazowiecki ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.07.   Miklova B. - Ukolova A. Q-OF 6-2, 6-2 1.34 2.72
29.07.   Ukolova A. - Jaskiewicz K. Q-1K 6-2, 6-0    
  Moskva 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.07.   Volodko E. - Ukolova A. Q-1K 6-4, 6-1    
  Nur-Sultan 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.07.   Akler Y. - Ukolova A. Q-1K 7-5, 3-6, 10-8    
  Prokuplje 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.07.   Malesevic T. - Ukolova A. 1K 6-3, 4-6, 6-0    
  Prokuplje ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.07.   Joksovic D. - Ukolova A. Q-OF 6-2, 6-0    
01.07.   Ukolova A. - Cvetkovic K. Q-1K 6-1, 6-3    
  Minsk 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.06.   Strakhova V. - Ukolova A. 1K 6-4, 6-1 1.18 4.18
11.06.   Ukolova A. - Palkina K. Q-OF 6-2, 7-64 1.93 1.69
10.06.   Ukolova A. - Kremen I. Q-1K 4-6, 6-2, 10-7 2.58 1.38
  Tabarka 14 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.06.   Stadler N. - Ukolova A. SF 3-6, 6-2, 6-2 1.31 3.07
07.06.   Ukolova A. - Vojcinakova I. ČF 6-1, 6-4 1.80 1.80
06.06.   Ukolova A. - Carbonaro G. OF 6-3, 7-5 1.22 3.46
04.06.   Ukolova A. - Radilofe S. 1K 6-0, 6-0 1.03 7.22
  Tabarka 13 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.05.   Detkovskaya D. - Ukolova A. 1K 7-5, 6-3 2.51 1.40
  Göteborg ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.05.   Yudanov M. - Ukolova A. OF 7-5, 3-6, 6-4 1.34 2.74
08.05.   Ukolova A. - Helgesson M. 1K 6-0, 6-2 1.25 3.21
07.05.   Ukolova A. - Ekdahl T. Q-OF 1.03 7.22
  Chimki ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.04.   Herdzelas D. - Ukolova A. 1K 6-1, 6-3 1.05 7.25
  Šymkent 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.04.   Rakhimova K. - Ukolova A. OF 4-6, 6-3, 6-4 1.06 6.10
16.04.   Ukolova A. - Zvereva V. 1K 7-5, 6-2 2.74 1.34
  Šymkent ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.04.   Malygina E. - Ukolova A. 1K 6-1, 6-4 1.54 2.17
  Antalya 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.03.   Yushchenko V. - Ukolova A. 1K 6-2, 6-4 1.13 4.41
  Antalya 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.03.   Palkina K. - Ukolova A. 1K 6-2, 5-7, 6-3 1.49 2.27
  Antalya 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.03.   Chernyshova M. - Ukolova A. OF 6-1, 6-1 1.08 5.28
13.03.   Ukolova A. - Stevens L. 1K 4-6, 6-3, 7-65 2.53 1.40
  Šymkent 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.02.   Malesevic T. - Ukolova A. Q-OF 6-3, 6-1    
18.02.   Ukolova A. - Solomatina A. Q-1K 6-4, 6-3    
  Šymkent 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.02.   Komardina A. - Ukolova A. OF 6-3, 6-2 1.03 7.18
13.02.   Ukolova A. - Kanapatskaya 1K 6-4, 7-5 2.10 1.57
  Stuttgart-Stammheim ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.01.   Robbe A. - Ukolova A. Q-1K 6-2, 6-1    
  Dijon 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.09.   Remy / Temin - Ukolo / Yudan SF 7-5, 6-4    
11.09.   Ukolo / Yudan - Galmi / Radov ČF 6-1, 6-3    
  Moskva 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.08.   Kazio / Zakha - Nepli / Ukolo OF 6-2, 6-4    
  Moskva 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.08.   Bakhm / Malyg - Nepli / Ukolo OF 6-3, 6-4    
  Grodzisk Mazowiecki ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.08.   Eiker / Shini - Potoc / Ukolo SF 6-2, 6-3    
01.08.   Potoc / Ukolo - Jaski / Sosno ČF 7-63, 6-1    
31.07.   Potoc / Ukolo - Bulga / Ene C OF 6-2, 7-5    
  Moskva 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.07.   Kazio / Zakha - Apona / Ukolo OF 6-3, 6-1    
  Prokuplje ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.07.   Bonic / Zhura - Koval / Ukolo OF 6-3, 6-2    
  Tabarka 14 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.06.   Fouro / Vojci - Rusov / Ukolo ČF 6-4, 6-2    
  Tabarka 13 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.05.   Stoic / Velce - Pirok / Ukolo OF 65-7, 6-4, 10-6    
  Chimki ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.05.   Frolo / Lanse - Makar / Ukolo OF 6-2, 6-0    
  Šymkent 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.04.   Detko / Kulam - Nepli / Ukolo SF 7-63, 7-63 1.44 2.39
18.04.   Nepli / Ukolo - Kruzh / Stama ČF 3-6, 6-3, 10-8 2.27 1.49
17.04.   Nepli / Ukolo - Lee E / Yulda OF 6-4, 6-4 2.17 1.54
  Šymkent ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.04.   Rakhi / Stama - Ukolo / Yersh ČF 6-3, 6-2    
11.04.   Ukolo / Yersh - Gaspa / Podur OF 6-2, 6-2    
  Antalya 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.03.   Dinu / Gjorc - Ukolo / Vanla SF 6-3, 6-0 1.10 5.06
21.03.   Ukolo / Vanla - Makar / Pospe ČF 7-64, 6-3 1.80 1.80
20.03.   Ukolo / Vanla - Henne / Yasar OF 3-6, 6-3, 10-8 1.80 1.80
  Antalya 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.03.   Henne / Yasar - Anil / Ukolo ČF 6-1, 6-2 1.43 2.43
12.03.   Anil / Ukolo - Nylan / Tinaz OF 6-1, 4-6, 10-5 1.04 6.86
  Šymkent 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.02.   Nazar / Ukolo - Saide / Yersh F 6-2, 2-6, 10-5    
15.02.   Nazar / Ukolo - Avane / Kanap SF 4-6, 6-1, 10-6 1.54 2.17
14.02.   Nazar / Ukolo - Kubar / Tikho ČF 6-4, 6-1 2.10 1.57
12.02.   Nazar / Ukolo - Barav / Koshi OF 6-2, 6-1 1.49 2.27
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
22.09.2016 - 24.09.2016  Šymkent 7 ITF skreč
 
 
 
 
TOPlist