Ernaelsteen, Van Der Meerschen - Bilgin, Turker

14.05.2019, 12:45, Futures 2019, osmifinále, antuka
Ernaelsteen Victor 2 : 1
(6-4, 0-6, 10-4)
Bilgin Burak
Avatar -. Žebříček čtyřhry -. Avatar
22. 3. 2000 Datum nar. 3. 2. 2000
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Van Der Meerschen Martin   Turker Mert Naci
Avatar -. Žebříček čtyřhry -. Avatar
14. 6. 2000 Datum nar. 16. 8. 1998
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Ernaelsteen Victor
Van Der Meerschen Martin
Bilgin Burak
Turker Mert Naci
Hala - -
Antuka 2/2 0/2
Tráva - -
Tvrdý p. - -
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 2/2 2/2 - - - -
2019 2/2 2/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/3 0/3 - - - -
2019 0/2 0/2 - - - -
2018 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 2/3 2/2 0/1 - - -
2019 2/3 2/2 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 6/12 3/9 2/1 1/2 - -
2019 6/7 3/4 2/1 1/2 - -
2018 0/3 0/3 - - - -
2017 0/2 0/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 1/15 1/15 - - - -
2019 1/8 1/8 - - - -
2018 0/6 0/6 - - - -
2017 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 32/58 24/41 8/17 - - -
2019 4/6 4/6 - - - -
2018 18/22 15/14 3/8 - - -
2017 8/21 5/18 3/3 - - -
2016 0/4 0/1 0/3 - - -
2015 2/4 0/1 2/3 - - -
2013 0/1 0/1 - - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Futures 2019 Ernaelste / Van Der M 2   6 0 10     OF
Bilgin / Turker 1 4 6 4    
 

Kursy sázkových kanceláří

Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2019, ČF, 16.05.2019
  Corne / Jecan - Ernae / Van D 2:0
Futures 2019, OF, 14.05.2019
  Ernae / Van D - Bilgi / Turke 2:1
Futures 2019, ČF, 09.05.2019
  Musia / Pietr - Ernae / Van D 2:0
Futures 2019, OF, 07.05.2019
  Ernae / Van D - Gabar / Romay 2:0
Futures 2019, ČF, 16.05.2019
  Corne / Jecan - Ernae / Van D 2:0
Futures 2019, OF, 14.05.2019
  Ernae / Van D - Bilgi / Turke 2:1
Futures 2019, ČF, 09.05.2019
  Musia / Pietr - Ernae / Van D 2:0
Futures 2019, OF, 07.05.2019
  Ernae / Van D - Gabar / Romay 2:0
Futures 2019, OF, 16.01.2019
  Klok / Orlov - Desch / Ernae 1:0
Futures 2019, ČF, 16.05.2019
  Corne / Jecan - Ernae / Van D 2:0
Futures 2019, OF, 14.05.2019
  Ernae / Van D - Bilgi / Turke 2:1
Futures 2019, ČF, 09.05.2019
  Musia / Pietr - Ernae / Van D 2:0
Futures 2019, OF, 07.05.2019
  Ernae / Van D - Gabar / Romay 2:0
Futures 2019, ČF, 02.05.2019
  De Kr / Pla M - Coppi / Van D 2:0
Futures 2019, OF, 30.04.2019
  Coppi / Van D - Blanc / Darra 2:0
Futures 2019, SF, 29.03.2019
  Igosh / Sarai - Ianak / Van D 2:0
Futures 2019, ČF, 28.03.2019
  Ianak / Van D - Brown / Kumth 2:1
Futures 2019, OF, 27.03.2019
  Ianak / Van D - Berto / Paris 2:0
Futures 2019, ČF, 07.02.2019
  Genge / Nouza - Johan / Van D 2:0
 
Futures 2019, OF, 14.05.2019
  Ernae / Van D - Bilgi / Turke 2:1
Futures 2019, OF, 07.05.2019
  Kravc / Orlov - Bilgi / Turke 2:0
Futures 2018, OF, 16.10.2018
  Codes / Tomes - Bilgi / Turke 2:1
Futures 2019, OF, 21.05.2019
  Aksu / Turke - Bilgi / Kirci 2:0
Futures 2019, OF, 14.05.2019
  Ernae / Van D - Bilgi / Turke 2:1
Futures 2019, OF, 07.05.2019
  Kravc / Orlov - Bilgi / Turke 2:0
Futures 2019, ČF, 02.05.2019
  Korov / Priho - Akkoy / Bilgi 2:0
Futures 2019, OF, 30.04.2019
  Akkoy / Bilgi - Arinc / Kirci 2:1
Futures 2019, OF, 27.03.2019
  Melig / Olive - Bilgi / Erdog 2:0
Futures 2019, OF, 20.03.2019
  Okaga / Yuzuk - Bilgi / Sengu 2:0
Futures 2019, OF, 05.03.2019
  Marti / Wenge - Akkoy / Bilgi 2:0
Futures 2019, OF, 17.01.2019
  Skato / Tashb - Bilgi / Ergen 2:1
Futures 2018, OF, 11.12.2018
  Ceppe / Weis - Bilgi / Soyle 2:0
Futures 2019, ČF, 23.05.2019
  Aksu / Turke - Bosnj / Della 2:0
Futures 2019, OF, 21.05.2019
  Aksu / Turke - Bilgi / Kirci 2:0
Futures 2019, OF, 14.05.2019
  Ernae / Van D - Bilgi / Turke 2:1
Futures 2019, OF, 07.05.2019
  Kravc / Orlov - Bilgi / Turke 2:0
Futures 2019, SF, 03.05.2019
  Korov / Priho - Houke / Turke 2:0
Futures 2019, ČF, 02.05.2019
  Houke / Turke - Galie / Sakel 2:0
Futures 2019, OF, 30.04.2019
  Houke / Turke - Klok / Maroz 2:1
Futures 2019, OF, 16.04.2019
  Forej / Nejed - Akkoy / Turke 2:0
Futures 2019, OF, 09.04.2019
  Koneč / Macha - Arinc / Turke 2:0
Futures 2019, OF, 05.03.2019
  Fetis / Priho - Aksu / Turke 2:0
 
 
 
 
TOPlist