Haliak, Shcherba - Frawley, Sinclair

15.05.2019, 14:40, Futures 2019, čtvrtfinále, antuka
Haliak Mikalai 2 : 1
(3-6, 7-5, 10-8)
Frawley James
Avatar 1028. Žebříček čtyřhry 475. Avatar
14. 8. 1998 Datum nar. 29. 3. 1994
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Shcherba Vitalii   Sinclair Colin
Avatar 890. Žebříček čtyřhry 908. Avatar
24. 3. 1997 Datum nar. 19. 12. 1994
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Pár spolu ještě nehrál.
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 4/2 2/1 2/1 - - -
2019 2/1 2/1 - - - -
2018 2/1 - 2/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 1/2 1/2 - - - -
2019 1/2 1/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 40/72 25/38 14/28 1/6 - -
2020 0/1 - - 0/1 - -
2019 13/14 10/9 3/4 0/1 - -
2018 19/24 9/16 9/6 1/2 - -
2017 5/24 3/9 2/15 - - -
2016 3/7 3/4 0/2 0/1 - -
2015 0/1 - 0/1 - - -
2014 0/1 - - 0/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 48/71 39/49 8/20 1/2 - -
2020 1/0 - - 1/0 - -
2019 13/14 13/13 0/1 - - -
2018 12/15 8/11 4/4 - - -
2017 6/10 6/10 - - - -
2016 7/12 5/6 2/6 - - -
2015 5/8 5/6 0/1 0/1 - -
2014 2/7 2/3 0/4 - - -
2013 2/5 - 2/4 0/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 55/50 29/18 21/26 4/4 1/2 -
2019 29/14 22/9 2/1 4/3 1/1 -
2018 11/16 2/5 9/10 - 0/1 -
2017 6/9 5/3 1/6 - - -
2016 8/9 0/1 8/8 - - -
2015 1/2 - 1/1 0/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 28/32 15/18 10/12 - 3/2 -
2020 0/2 0/2 - - - -
2019 10/12 2/5 5/5 - 3/2 -
2018 11/13 9/8 2/5 - - -
2017 6/4 4/3 2/1 - - -
2013 1/1 - 1/1 - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Futures 2019 Haliak / Shcherba 2   3 7 10     ČF
Frawley / Sinclair 1 6 5 8    
 

Kursy sázkových kanceláří

Sázková kancelář Haliak Mikalai
Shcherba Vitalii
Frawley James
Sinclair Colin
 Synot tip
3.66
1.19
Průměrný kurs
3.66
1.19
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2019, SF, 17.05.2019
  Duda / Genge - Halia / Shche 2:0
Futures 2019, ČF, 15.05.2019
  Halia / Shche - Frawl / Sincl 2:1
Futures 2019, OF, 14.05.2019
  Halia / Shche - Beran / Pleva 2:1
Futures 2018, SF, 09.11.2018
  Johan / Weind - Halia / Shche 2:0
Futures 2018, ČF, 08.11.2018
  Halia / Shche - Blokh / Desya 2:1
Futures 2018, OF, 07.11.2018
  Halia / Shche - Arkhi / Davyd 2:1
Futures 2020, OF, 11.03.2020
  Litvi / Yulik - Dzhan / Halia 2:1
Futures 2019, OF, 05.11.2019
  Morit / Takeu - Dzhav / Halia 2:1
Futures 2019, F, 02.11.2019
  Belli / Mridh - Dzhav / Halia 2:0
Futures 2019, SF, 01.11.2019
  Dzhav / Halia - Koayk / Navas 2:1
Futures 2019, ČF, 31.10.2019
  Dzhav / Halia - Nenwa / Sharm 2:1
Futures 2019, OF, 30.10.2019
  Dzhav / Halia - Rogic / Wakit 2:0
Futures 2019, OF, 22.10.2019
  Belli / Fribe - Agarw / Halia 2:0
Futures 2019, OF, 15.10.2019
  Belli / Folli - Agarw / Halia 2:1
Futures 2019, OF, 17.09.2019
  Squir / Wunne - Halia / Krste 2:1
Futures 2019, ČF, 12.09.2019
  Danil / Feitt - Chepe / Halia 1:0
Futures 2020, ČF, 27.02.2020
  Michn / Pauls - Sachk / Shche 1:0
Futures 2020, OF, 26.02.2020
  Sachk / Shche - Duda / Krste 2:1
Futures 2019, OF, 24.09.2019
  Polac / Skoch - Manna / Shche 2:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Pierc / Stout - Shche / Strin 2:1
Futures 2019, F, 31.08.2019
  Rajsk / Wojci - Barbu / Shche 2:0
Futures 2019, SF, 30.08.2019
  Barbu / Shche - Sachk / Ursu 2:1
Futures 2019, ČF, 29.08.2019
  Barbu / Shche - Feket / Minar 2:0
Futures 2019, OF, 27.08.2019
  Barbu / Shche - Fonio / Turch 2:0
Futures 2019, F, 18.08.2019
  Herma / Steve - Manna / Shche 2:1
Futures 2019, SF, 16.08.2019
  Manna / Shche - De Jo / Nijbo 2:0
 
Futures 2019, ČF, 24.05.2019
  Genge / Koneč - Frawl / Sincl 2:1
Futures 2019, OF, 23.05.2019
  Frawl / Sincl - Taylo / Taylo 2:0
Futures 2019, ČF, 15.05.2019
  Halia / Shche - Frawl / Sincl 2:1
Futures 2019, OF, 14.05.2019
  Frawl / Sincl - Loots / Nouza 1:0
Futures 2019, ČF, 10.10.2019
  Galus / Krste - Frawl / Rosen 1:0
Futures 2019, OF, 08.10.2019
  Frawl / Rosen - Lemst / Patza 2:0
Futures 2019, ČF, 02.10.2019
  Fribe / Taylo - Frawl / Jorda 2:0
Futures 2019, OF, 01.10.2019
  Frawl / Jorda - Marek / Matus 2:0
Futures 2019, SF, 27.09.2019
  Berge / Lakat - Frawl / Jorda 2:0
Futures 2019, ČF, 26.09.2019
  Frawl / Jorda - Renar / Ruzga 2:1
Futures 2019, OF, 24.09.2019
  Frawl / Jorda - Freun / Nikla 2:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Escof / Tchou - Frawl / Furne 2:0
Futures 2019, SF, 16.08.2019
  Gelha / Wehne - Frawl / Oetzb 2:1
Futures 2019, ČF, 15.08.2019
  Frawl / Oetzb - Uryso / Vilar 2:0
Futures 2020, OF, 10.03.2020
  Fonio / Rondo - Gerch / Sincl 2:1
Futures 2020, OF, 04.02.2020
  Leite / Linde - Ignat / Sincl 2:1
Futures 2019, OF, 19.11.2019
  Green / Rai - Sincl / Volfs 2:1
Futures 2019, ČF, 07.11.2019
  Huert / Huert - Maher / Sincl 2:0
Futures 2019, OF, 07.11.2019
  Maher / Sincl - Chapp / Rai 1:0
Futures 2019, SF, 18.10.2019
  Geert / White - Bende / Sincl 2:1
Futures 2019, ČF, 17.10.2019
  Bende / Sincl - Perez / Zhu 2:1
Futures 2019, OF, 17.10.2019
  Bende / Sincl - Kypso / Svajd 2:1
Futures 2019, SF, 23.08.2019
  Bende / Goldh - Sincl / Walki 2:0
Futures 2019, ČF, 22.08.2019
  Sincl / Walki - Oliva / Villa 2:1
 
 
 
 
TOPlist