Canas Garcia, Winter Lopez - Furness, Sant'Anna

11.06.2019, 20:05, Futures 2019, osmifinále, antuka
Canas Garcia Juan Pablo 2 : 1
(4-6, 6-4, 10-8)
Furness Evan
Avatar 962. Žebříček čtyřhry 663. Avatar
8. 3. 1997 Datum nar. 13. 8. 1998
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Winter Lopez Benjamin   Sant'Anna Bruno
Avatar 522. Žebříček čtyřhry 572. Avatar
27. 5. 1998 Datum nar. 12. 7. 1993
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Canas Garcia Juan Pablo
Winter Lopez Benjamin
Furness Evan
Sant'Anna Bruno
Hala - -
Antuka 4/3 0/1
Tráva - -
Tvrdý p. - -
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 6/9 6/9 - - - -
2019 4/3 4/3 - - - -
2018 2/6 2/6 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/1 0/1 - - - -
2019 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 25/64 20/46 5/18 - - -
2019 10/15 7/10 3/5 - - -
2018 6/16 6/14 0/2 - - -
2017 1/8 1/5 0/3 - - -
2016 2/7 2/5 0/2 - - -
2015 5/10 3/5 2/5 - - -
2014 0/5 0/4 0/1 - - -
2013 1/3 1/3 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 45/39 44/33 1/6 - - -
2019 22/16 22/13 0/3 - - -
2018 16/16 15/15 1/1 - - -
2017 7/5 7/5 - - - -
2016 0/2 - 0/2 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 34/55 17/21 10/12 7/22 - -
2019 5/15 1/4 1/3 3/8 - -
2018 8/12 4/3 3/4 1/5 - -
2017 10/16 5/8 5/4 0/4 - -
2016 9/10 5/5 1/1 3/4 - -
2015 2/2 2/1 - 0/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 189/126 164/101 25/23 0/2 - -
2019 11/11 11/11 - - - -
2018 41/20 41/20 - - - -
2017 30/18 25/14 5/2 0/2 - -
2016 22/13 11/9 11/4 - - -
2015 34/14 31/11 3/3 - - -
2014 23/16 22/15 1/1 - - -
2013 17/18 12/10 5/8 - - -
2012 10/14 10/10 0/4 - - -
2011 1/2 1/1 0/1 - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Futures 2019 Canas Gar / Winter Lo 2   4 6 10     OF
Furness / Sant'Anna 1 6 4 8    
 

Kursy sázkových kanceláří

Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2019, ČF, 13.06.2019
  Oclep / Roelo - Canas / Winte 2:0
Futures 2019, OF, 11.06.2019
  Canas / Winte - Furne / Sant' 2:1
Futures 2019, SF, 11.04.2019
  Cabra / Faria - Canas / Winte 2:1
Futures 2019, ČF, 10.04.2019
  Canas / Winte - Amoro / Sanch 2:0
Futures 2019, OF, 09.04.2019
  Canas / Winte - De Sc / Ponti 2:0
Futures 2019, ČF, 11.01.2019
  Ehrat / Romer - Canas / Winte 2:0
Futures 2019, OF, 08.01.2019
  Canas / Winte - Cordo / Mora 2:0
Futures 2018, ČF, 25.10.2018
  Donev / Milus - Canas / Winte 2:0
Futures 2018, OF, 23.10.2018
  Canas / Winte - Bilgi / Korkm 2:0
Futures 2018, OF, 10.09.2018
  Forne / Marto - Canas / Winte 2:0
Futures 2019, ČF, 11.09.2019
  Barro / Mardo - Canas / Nikle 2:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Canas / Nikle - Brand / Falca 2:1
Futures 2019, OF, 13.08.2019
  Curra / Muniz - Canas / Mazon 2:0
Futures 2019, OF, 07.08.2019
  Garci / Mansi - Canas / Rogla 2:1
Futures 2019, SF, 02.08.2019
  Lopez / Toled - Canas / Rogla 2:1
Futures 2019, ČF, 01.08.2019
  Canas / Rogla - Enfed / Saez 2:0
Futures 2019, OF, 31.07.2019
  Canas / Rogla - Lerby / Marti 2:0
Futures 2019, OF, 16.07.2019
  Chaki / Mamdo - Canas / Mazon 2:1
Futures 2019, OF, 10.07.2019
  Dias / Falca - Canas / Rogla 2:0
Futures 2019, SF, 05.07.2019
  Borge / Cabra - Canas / Rogla 2:0
Futures 2019, OF, 17.09.2019
  Gimen / Llama - Pla M / Winte 2:1
Futures 2019, OF, 09.09.2019
  Aranz / Lopez - Marti / Winte 2:1
Futures 2019, SF, 23.08.2019
  Gakho / Pla M - Rogla / Winte 2:1
Futures 2019, ČF, 22.08.2019
  Rogla / Winte - De Kr / Gutie 2:0
Futures 2019, OF, 21.08.2019
  Rogla / Winte - Lopez / Toled 2:0
Futures 2019, SF, 16.08.2019
  Gao / Wang - Vives / Winte 2:0
Futures 2019, ČF, 15.08.2019
  Vives / Winte - Curra / Muniz 2:0
Futures 2019, OF, 13.08.2019
  Vives / Winte - Lopez / Toled 2:1
Futures 2019, OF, 07.08.2019
  Lescu / Struv - Vives / Winte 2:0
Futures 2019, F, 03.08.2019
  Barro / Winte - Lopez / Toled 2:1
 
Futures 2019, OF, 11.06.2019
  Canas / Winte - Furne / Sant' 2:1
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Escof / Tchou - Frawl / Furne 2:0
Futures 2019, OF, 03.09.2019
  Leshe / Olive - Furne / Merte 2:0
Futures 2019, ČF, 29.08.2019
  Johns / Jones - Furne / Gasto 2:0
Futures 2019, OF, 28.08.2019
  Furne / Gasto - Spezi / Spezi 2:0
Futures 2019, OF, 11.06.2019
  Canas / Winte - Furne / Sant' 2:1
Futures 2019, OF, 21.05.2019
  Borto / Puodz - Brouw / Furne 2:0
Futures 2019, SF, 17.05.2019
  Kopri / Pospí - Furne / Vrben 2:0
Futures 2019, ČF, 16.05.2019
  Furne / Vrben - Koneč / Macha 1:0
Futures 2019, OF, 14.05.2019
  Furne / Vrben - Schag / Zaric 2:0
Futures 2019, OF, 16.04.2019
  Johns / Johns - Furne / Šátra 2:0
Futures 2019, ČF, 13.09.2019
  Porta / Tresc - Leite / Sant' 1:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Leite / Sant' - Riede / Taddi 2:0
Futures 2019, SF, 07.09.2019
  Echar / Setod - Leite / Sant' 2:1
Futures 2019, ČF, 06.09.2019
  Leite / Sant' - Aguil / Kilan 2:0
Futures 2019, OF, 03.09.2019
  Leite / Sant' - Ornag / Zaric 2:0
Futures 2019, SF, 26.07.2019
  Added / Luz - Klier / Sant' 2:1
Futures 2019, ČF, 25.07.2019
  Klier / Sant' - Ejupo / Ornag 2:0
Futures 2019, OF, 23.07.2019
  Klier / Sant' - Nusde / Zaric 2:0
Futures 2019, OF, 26.06.2019
  Duda / Vrben - Keste / Sant' 2:0
Futures 2019, ČF, 20.06.2019
  Pucin / Reis - Disch / Sant' 2:0
 
 
 
 
TOPlist