Furness Evan - profil

Furness Evan 

Furness Evan

Stát: Francie
Věk: 21 (13. 8. 1998)
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 409. / 391.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 603. / 513.
Pohlaví: muž
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 148/110 61/41 31/16 56/53 - -
2019 33/29 11/11 8/4 14/14 - -
2018 44/27 15/8 14/4 15/15 - -
2017 42/28 24/12 7/6 11/10 - -
2016 18/15 5/5 2/2 11/8 - -
2015 11/10 6/5 - 5/5 - -
2014 0/1 - - 0/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 37/59 17/21 10/13 10/25 - -
2019 8/19 1/4 1/4 6/11 - -
2018 8/12 4/3 3/4 1/5 - -
2017 10/16 5/8 5/4 0/4 - -
2016 9/10 5/5 1/1 3/4 - -
2015 2/2 2/1 - 0/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/1 0/1 - - - -
2018 0/1 0/1 - - - -
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2019 - 2
2018 - 1
Celkem: 0 3
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  Futures 2019 Kolo Výsledek K1 K2
07.11.   Grenier H. - Furness E. OF 6-2, 6-2 1.35 2.83
05.11.   Furness E. - Mertens Y. 1K 6-3, 6-3 2.19 1.57
01.11.   Chrysochos P. - Furness E. ČF 7-65, 6-3 1.39 2.68
31.10.   Furness E. - Avidzba A. OF 6-4, 7-5 1.83 1.83
30.10.   Furness E. - Fatic N. 1K 4-6, 6-3 2.15 1.59
  Brest challenger Kolo Výsledek K1 K2
21.10.   Hamou M. - Furness E. Q-SF 3-6, 7-65, 7-63 1.85 1.84
  Futures 2019 Kolo Výsledek K1 K2
17.10.   Bourgue M. - Furness E. OF 63-7, 6-3, 6-0 1.10 5.51
16.10.   Furness E. - Griekspoor S. 1K 6-3, 6-3 2.06 1.64
10.10.   Konečný M. - Furness E. OF 3-6, 7-68, 6-3 2.38 1.47
08.10.   Furness E. - Admiraal A. 1K 6-3, 6-3 1.24 3.28
03.10.   Bouquier A. - Furness E. OF 6-3, 3-6, 6-1 6.34 1.07
01.10.   Furness E. - Blanchet U. 1K 6-2, 6-4 1.26 3.31
  Glasgow challenger Kolo Výsledek K1 K2
17.09.   Masur D. - Furness E. 2K 6-4, 6-3 1.24 3.66
16.09.   Furness E. - Bega A. 1K 6-3, 3-6, 6-3 2.26 1.57
  Futures 2019 Kolo Výsledek K1 K2
13.09.   Rinderknech A. - Furness E. ČF 6-4, 2-6, 6-0 1.35 2.87
12.09.   Furness E. - Petrenko A. OF 6-3, 6-3 1.12 5.00
10.09.   Furness E. - Tepmahc N. 1K 7-5, 6-3 1.05 7.16
03.09.   Jebens H. - Furness E. 1K 6-3, 7-63 4.53 1.15
29.08.   Matusevich A. - Furness E. OF 6-2, 4-6, 7-63 2.00 1.71
28.08.   Furness E. - Caruso A. 1K 6-1, 6-1    
23.07.   Boltz S. - Furness E. 1K 3-4 2.55 1.42
18.07.   Doumbia S. - Furness E. OF 7-62, 7-65 1.56 2.23
17.07.   Furness E. - Frawley J. 1K 2-6, 7-65, 7-66 1.19 4.08
18.06.   Hardt N. - Furness E. 1K 0-6, 6-2, 5-4 2.45 1.46
13.06.   Simon T. - Furness E. OF 6-3, 66-7, 6-1 2.19 1.58
11.06.   Furness E. - Aranzabal M. 1K 6-2, 6-0 1.08 5.88
31.05.   Lenz J. - Furness E. ČF 7-63, 6-0 1.55 2.23
30.05.   Furness E. - Nouza P. OF 4-6, 7-65, 6-4 1.15 4.48
29.05.   Furness E. - Bangoura S. 1K 7-5, 6-2 2.37 1.49
24.05.   Rikl P. - Furness E. ČF 7-65, 6-2 1.54 2.26
23.05.   Furness E. - Gerch L. OF 7-65, 6-4    
23.05.   Furness E. - Šátral J. 1K 6-3, 7-5 3.71 1.21
17.05.   Vrbensky M. - Furness E. ČF 7-5, 6-4 2.32 1.51
16.05.   Furness E. - Puttergill C. OF 6-1, 6-1 1.10 5.18
15.05.   Furness E. - Puskar S. 1K 6-1, 6-3 1.02 8.07
10.05.   Chazal M. - Furness E. ČF 4-6, 6-4, 6-3 1.77 1.90
09.05.   Furness E. - Arnaldi M. OF 6-2, 6-1 1.14 4.70
08.05.   Furness E. - Uryson N. 1K 6-1, 4-6, 6-4 1.08 6.06
  Bordeaux challenger Kolo Výsledek K1 K2
30.04.   Bega A. - Furness E. 1K 6-1, 7-62 2.20 1.59
  Futures 2019 Kolo Výsledek K1 K2
17.04.   Leite W. - Furness E. 1K 6-1, 6-4 2.54 1.43
14.04.   Sabanov M. - Furness E. OF 6-3, 6-1    
14.04.   Furness E. - Weis A. 1K 5-7, 7-5, 6-2 1.25 3.30
  Saint Brieuc challenger Kolo Výsledek K1 K2
25.03.   Crepatte B. - Furness E. 1K 6-4, 6-3 1.59 2.21
  Lille challenger Kolo Výsledek K1 K2
19.03.   Mertens Y. - Furness E. 1K 6-0, 7-63 1.66 2.08
  Drummondville challenger Kolo Výsledek K1 K2
11.03.   Sels J. - Furness E. 1K 6-3, 7-62 2.17 1.61
  Pau challenger Kolo Výsledek K1 K2
26.02.   Lamasine T. - Furness E. 1K 6-2, 7-5 1.35 2.93
  Morelos challenger Kolo Výsledek K1 K2
18.02.   Villanueva G. - Furness E. Q-SF 2-6, 7-61, 6-1 3.10 1.30
  Futures 2019 Kolo Výsledek K1 K2
10.02.   Furness E. - Ehrat S. F 4-6, 7-5, 6-4 2.03 1.68
09.02.   Furness E. - Lenz J. SF 6-2, 6-3 1.71 1.99
08.02.   Furness E. - Olivetti A. ČF 6-4, 6-4 1.86 1.79
07.02.   Furness E. - Watson A. OF 4-6, 7-67, 6-3 1.34 2.88
06.02.   Furness E. - Baltensperger 1K 6-2, 7-5 1.37 2.73
  Quimper challenger Kolo Výsledek K1 K2
28.01.   Hemery C. - Furness E. 1K 6-3, 7-65 1.48 2.46
  Rennes challenger Kolo Výsledek K1 K2
22.01.   Stakhovsky S. - Furness E. 2K 4-6, 6-3, 7-67 1.46 2.53
21.01.   Furness E. - Baldi F. 1K 6-4, 6-4 2.13 1.63
  Futures 2019 Kolo Výsledek K1 K2
17.01.   Martineau M. - Furness E. OF 2-6, 6-4, 7-5 2.05 1.60
16.01.   Furness E. - Machac T. 1K 1-6, 6-4, 6-4 1.99 1.64
06.01.   Furness E. - Lenz J. F 5-6 1.84 1.84
05.01.   Furness E. - Imai S. SF 7-64, 6-2 1.65 2.09
04.01.   Furness E. - Yamasaki J. ČF 6-0, 6-4 1.61 2.13
03.01.   Furness E. - Yevseyev D. OF 61-7, 6-0, 6-3 2.18 1.57
02.01.   Furness E. - Bonadio R. 1K 1-6, 7-68, 6-2 2.09 1.63
  Futures 2019 Kolo Výsledek K1 K2
05.11.   Beaug / Pietr - Clayt / Furne OF 6-3, 7-5 4.95 1.10
30.10.   Douga / Iradu - Ayeni / Furne OF 3-6, 6-3, 15-13 1.22 3.43
18.10.   Bonzi / Jacq - Furne / Heyma SF 6-4, 6-1 1.59 2.14
16.10.   Furne / Heyma - Petit / Roche ČF 7-5, 6-1 1.93 1.69
15.10.   Furne / Heyma - Hugou / Pietr OF 7-5, 7-62 1.08 5.40
03.10.   Poull / Reymo - Escof / Furne ČF 6-3, 7-64    
02.10.   Escof / Furne - Fiaca / Petre OF 6-4, 6-2 1.08 5.40
10.09.   Escof / Tchou - Frawl / Furne OF 7-5, 6-4    
03.09.   Leshe / Olive - Furne / Merte OF 6-3, 6-4 1.57 2.11
29.08.   Johns / Jones - Furne / Gasto ČF 6-4, 6-4 2.37 1.45
28.08.   Furne / Gasto - Spezi / Spezi OF 6-4, 6-4    
11.06.   Canas / Winte - Furne / Sant' OF 4-6, 6-4, 10-8    
21.05.   Borto / Puodz - Brouw / Furne OF 6-4, 6-1    
17.05.   Kopri / Pospí - Furne / Vrben SF 6-2, 6-4    
16.05.   Furne / Vrben - Koneč / Macha ČF 1.93 1.69
14.05.   Furne / Vrben - Schag / Zaric OF 6-0, 6-3 1.01 8.40
16.04.   Johns / Johns - Furne / Šátra OF 6-3, 6-2 2.10 1.57
  Saint Brieuc challenger Kolo Výsledek K1 K2
27.03.   Junai / Pel D - Furne / Guina OF 6-4, 6-2 1.26 3.31
  Lille challenger Kolo Výsledek K1 K2
21.03.   Erlic / Marti - Furne / Jacq ČF 6-3, 3-6, 10-5 1.15 4.57
20.03.   Furne / Jacq - Eysse / Sanci OF 6-2, 7-611 3.59 1.23
  Drummondville challenger Kolo Výsledek K1 K2
15.03.   Clayt / Shama - Furne / Guina ČF 6-4, 6-3 1.28 3.19
13.03.   Furne / Guina - Arago / Rombo OF 6-3, 6-2 2.59 1.42
  Pau challenger Kolo Výsledek K1 K2
26.02.   Begem / Junai - Furne / Jacq OF 4-6, 7-61, 10-5 1.30 3.06
  Quimper challenger Kolo Výsledek K1 K2
30.01.   Marti / Nys H - Furne / Guina OF 7-5, 6-3 1.20 3.96
  Rennes challenger Kolo Výsledek K1 K2
23.01.   Junai / Shama - Furne / Guina OF 7-64, 6-3 1.20 3.73
  Futures 2019 Kolo Výsledek K1 K2
17.01.   Added / Olive - Angel / Furne ČF 6-3, 6-3 1.17 3.89
16.01.   Angel / Furne - Frige / Pozzi OF 6-1, 1-6, 10-8 1.19 3.66
01.01.   Lee H / Wong - Furne / Rinde OF 4-6, 7-5, 13-11 6.04 1.06
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
23.07.2019 - 28.08.2019  Futures 2019 skreč
18.06.2019 - 17.07.2019  Futures 2019 skreč
17.08.2018 - 22.09.2018  Futures 2018 nenastoupil
14.04.2018 - 28.04.2018  Futures 2018 skreč
16.09.2017 - 17.10.2017  Futures 2017 skreč
20.04.2017 - 20.06.2017  Futures 2017 skreč
06.03.2016 - 11.07.2016  Futures 2016 skreč
 
 
 
 
 
TOPlist