Barranco Cosano, Martos Gornes - Boluda-Purkiss, Nikles

11.06.2019, 16:00, Futures 2019, osmifinále, antuka
Barranco Cosano Javier 2 : 0
(6-2, 7-65)
Boluda-Purkiss Carlos
Avatar 328. Žebříček čtyřhry 404. Avatar
17. 11. 1998 Datum nar. 22. 1. 1993
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Martos Gornes Sergio   Nikles Johan
Avatar 270. Žebříček čtyřhry 877. Avatar
19. 10. 1994 Datum nar. 23. 3. 1997
- Výška -
- Váha -
L Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Barranco Cosano Javier
Martos Gornes Sergio
Boluda-Purkiss Carlos
Nikles Johan
Hala - -
Antuka 1/1 0/1
Tráva - -
Tvrdý p. - -
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 1/1 1/1 - - - -
2019 1/1 1/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/1 0/1 - - - -
2019 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 99/72 85/56 11/11 3/5 - -
2019 9/15 6/9 0/2 3/4 - -
2018 46/21 45/18 1/2 0/1 - -
2017 26/23 24/19 2/4 - - -
2016 18/12 10/9 8/3 - - -
2015 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 299/150 256/124 34/20 9/6 - -
2019 21/17 18/13 - 3/4 - -
2018 53/29 39/22 10/6 4/1 - -
2017 67/31 64/29 3/2 - - -
2016 51/25 50/24 1/1 - - -
2015 58/17 46/12 10/4 2/1 - -
2014 40/19 31/14 9/5 - - -
2013 8/10 7/8 1/2 - - -
2012 1/2 1/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 164/106 87/69 74/35 3/2 - -
2019 3/4 2/3 1/1 - - -
2018 20/17 10/11 10/6 - - -
2017 28/18 25/16 3/2 - - -
2016 32/14 15/7 17/7 - - -
2015 26/14 17/10 9/4 - - -
2014 20/11 5/3 12/6 3/2 - -
2013 27/17 5/9 22/8 - - -
2012 8/11 8/10 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 61/72 34/38 26/28 1/6 - -
2019 9/10 9/8 0/2 - - -
2018 21/21 11/14 10/7 - - -
2017 12/18 5/7 7/9 0/2 - -
2016 9/15 4/6 4/6 1/3 - -
2015 7/6 2/1 5/4 0/1 - -
2014 3/2 3/2 - - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Futures 2019 Barranco / Martos Go 2   6 7       OF
Boluda-Pu / Nikles 0 2 65      
 

Kursy sázkových kanceláří

Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2019, ČF, 13.06.2019
  Kowal / Smola - Barra / Marto 2:0
Futures 2019, OF, 11.06.2019
  Barra / Marto - Bolud / Nikle 2:0
Futures 2019, ČF, 13.06.2019
  Kowal / Smola - Barra / Marto 2:0
Futures 2019, OF, 11.06.2019
  Barra / Marto - Bolud / Nikle 2:0
Poznaň challenger, ČF, 06.06.2019
  Marti / Vervo - Barra / Branc 2:0
Poznaň challenger, OF, 04.06.2019
  Barra / Branc - Drzew / Walko 2:0
Vicenza challenger, OF, 31.05.2019
  Nys / Verbe - Barra / Branc 2:1
Futures 2019, F, 26.05.2019
  Matos / Melig - Barra / Branc 2:1
Futures 2019, SF, 25.05.2019
  Barra / Branc - Perez / Rogla 1:0
Futures 2019, ČF, 23.05.2019
  Barra / Branc - Estev / Roca 1:0
Futures 2019, OF, 21.05.2019
  Barra / Branc - Faria / Gil 2:0
Lisabon challenger, OF, 14.05.2019
  Gil / Sarai - Barra / Branc 2:1
Bratislava 2 challenger, OF, 18.06.2019
  Gille / Vlieg - Helle / Marto 2:0
Futures 2019, ČF, 13.06.2019
  Kowal / Smola - Barra / Marto 2:0
Futures 2019, OF, 11.06.2019
  Barra / Marto - Bolud / Nikle 2:0
Poznaň challenger, OF, 04.06.2019
  Bolel / Mager - Marto / Rondo 2:1
Futures 2019, ČF, 23.05.2019
  Casan / Diaz - Marto / Zebal 2:0
Futures 2019, OF, 21.05.2019
  Marto / Zebal - Ferna / Ordei 2:1
Futures 2019, SF, 19.05.2019
  Melig / Pla M - Marto / Zebal 2:0
Futures 2019, ČF, 16.05.2019
  Marto / Zebal - Alcal / Batll 2:0
Futures 2019, OF, 15.05.2019
  Marto / Zebal - Roca / Sanch 2:1
Braga challenger, ČF, 10.05.2019
  Grano / Neis - Marto / Roca 2:0
 
Futures 2019, OF, 11.06.2019
  Barra / Marto - Bolud / Nikle 2:0
Futures 2019, OF, 11.06.2019
  Barra / Marto - Bolud / Nikle 2:0
Murcia challenger, OF, 09.04.2019
  Coppe / Rosol - Bolud / Gutie 2:0
Futures 2019, SF, 21.03.2019
  Estev / Lopez - Bolud / Pla M 2:0
Futures 2019, ČF, 20.03.2019
  Bolud / Pla M - Johan / Marko 2:0
Futures 2019, OF, 19.03.2019
  Bolud / Pla M - Canas / Largo 2:0
Futures 2019, ČF, 03.01.2019
  Jahn / Khabi - Bolud / Sampe 2:0
Futures 2019, OF, 01.01.2019
  Bolud / Sampe - Lam / Tang 2:1
Futures 2018, ČF, 26.09.2018
  Blanc / Egea - Bolud / Semml 1:0
Futures 2018, OF, 24.09.2018
  Bolud / Semml - Mas M / Sorni 2:0
Futures 2018, SF, 13.09.2018
  Diaz / Gonza - Bolud / Estev 2:0
Futures 2019, OF, 11.06.2019
  Barra / Marto - Bolud / Nikle 2:0
Futures 2019, OF, 28.05.2019
  Manol / Tomes - Nikle / Okala 2:0
Ženeva, OF, 21.05.2019
  Garin / Londe - Nikle / Zimon 2:0
Futures 2019, OF, 23.04.2019
  Van D / Vanne - Berto / Nikle 2:0
Futures 2019, F, 20.04.2019
  Denol / Nikle - Lipov / Melig 2:1
Futures 2019, SF, 17.04.2019
  Denol / Nikle - Cabra / Gil 2:0
Futures 2019, ČF, 17.04.2019
  Denol / Nikle - Estev / Pla M 1:0
Futures 2019, OF, 16.04.2019
  Denol / Nikle - Alvar / Lopez 2:0
Futures 2019, ČF, 10.04.2019
  Cabra / Faria - Berto / Nikle 2:1
Futures 2019, OF, 09.04.2019
  Berto / Nikle - Olive / Zusma 2:0
 
 
 
 
TOPlist