Gabashvili Teimuraz - profil

Gabashvili Teimuraz 

Gabashvili Teimuraz

Stát: Rusko
Věk: 34 (23. 5. 1985)
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 274. / 43.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 185. / 101.
Pohlaví: muž
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 657/556 298/218 221/184 120/131 12/19 6/4
2019 45/36 11/13 15/12 19/11 - -
2018 40/24 10/5 24/11 6/8 - -
2017 27/35 8/8 12/17 5/9 2/1 -
2016 19/29 8/12 5/9 2/5 1/3 3/0
2015 47/30 19/7 17/12 10/9 0/1 1/1
2014 32/31 14/12 15/13 1/5 1/1 1/0
2013 61/36 32/20 18/8 8/7 3/1 -
2012 31/27 19/16 5/4 6/5 1/1 0/1
2011 31/39 9/15 14/14 6/7 2/2 0/1
2010 38/35 24/15 8/9 5/9 1/1 0/1
2009 35/42 22/15 8/13 4/11 0/3 1/0
2008 53/32 27/13 2/7 24/12 - -
2007 32/35 5/7 20/16 6/8 1/4 -
2006 30/32 21/18 5/7 4/7 - -
2005 43/34 17/15 20/13 6/6 - -
2004 38/33 23/19 12/6 3/7 0/1 -
2003 45/16 25/4 16/9 4/3 - -
2002 10/10 4/4 5/4 1/2 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 197/223 88/93 60/67 47/53 2/8 0/2
2019 34/23 14/8 8/8 12/7 - -
2018 12/10 4/5 5/2 3/3 - -
2017 12/11 1/4 9/5 2/2 - -
2016 3/12 1/6 1/3 1/3 - -
2015 11/14 5/2 2/8 3/3 1/1 -
2014 7/18 4/6 1/7 1/3 1/2 -
2013 17/16 7/8 9/4 1/3 0/1 -
2012 10/6 8/4 - 2/1 - 0/1
2011 17/16 9/6 6/7 2/3 - -
2010 10/15 5/7 0/2 5/5 - 0/1
2009 12/12 6/5 0/2 6/4 0/1 -
2008 8/18 7/10 1/2 0/6 - -
2007 7/14 1/3 5/6 1/3 0/2 -
2006 9/7 4/5 - 5/2 - -
2005 10/9 3/5 5/2 2/2 - -
2004 14/15 7/8 6/3 1/3 0/1 -
2003 2/5 - 2/5 - - -
2002 2/2 2/1 0/1 - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2018 - 1
2015 - 3
2013 - 2
2008 - 4
2005 - 1
2003 - 4
Celkem: 0 15
 
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2019 - 3
2018 - 1
2017 - 1
2015 1 -
2013 - 2
2012 - 1
2009 - 1
2006 - 1
2005 - 1
2004 - 1
Celkem: 1 12
 
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  Maia challenger Kolo Výsledek K1 K2
18.11.   Bonadio R. - Gabashvili T. 1K 4-6, 7-63, 6-1 2.13 1.63
  Ortisei challenger Kolo Výsledek K1 K2
11.11.   Galovic V. - Gabashvili T. 1K 4-6, 7-65, 6-4 2.16 1.60
 Kobe challenger Kolo Výsledek K1 K2
07.11.   Sugita Y. - Gabashvili T. OF 64-7, 6-3, 6-3 1.39 2.72
06.11.   Gabashvili T. - Santillan A. 2K 3-6, 6-4, 0-0 2.19 1.58
05.11.   Gabashvili T. - Yang T. 1K 6-2, 6-3 1.95 1.75
  Shenzhen 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
31.10.   Yevseyev D. - Gabashvili T. OF 6-4, 5-7, 7-64 2.49 1.46
30.10.   Gabashvili T. - Eubanks C. 2K 7-5, 6-2 2.18 1.59
28.10.   Gabashvili T. - Li Y. 1K 6-3, 6-2 1.07 6.65
  Brest challenger Kolo Výsledek K1 K2
22.10.   Donskoy E. - Gabashvili T. 2K 7-5, 6-4 1.43 2.58
21.10.   Gabashvili T. - Rodionov J. 1K 7-60, 4-6, 6-4 1.86 1.81
  Ismaning challenger Kolo Výsledek K1 K2
18.10.   Lacko L. - Gabashvili T. ČF 5-7, 6-4, 6-4 1.53 2.41
17.10.   Gabashvili T. - Huesler M. OF 6-3, 4-6, 7-5 1.75 1.94
15.10.   Gabashvili T. - Ramanathan R. 2K 6-3, 7-63 2.17 1.60
14.10.   Gabashvili T. - Ehrat S. 1K 6-3, 7-62 1.95 1.74
  Nur-Sultan 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
03.10.   Marchenko I. - Gabashvili T. OF 6-4, 6-2 1.58 2.20
01.10.   Gabashvili T. - Troicki V. 2K 6-3, 6-3 3.31 1.27
30.09.   Gabashvili T. - Guinard M. 1K 7-5, 6-3 1.86 1.82
  Kao-siung challenger Kolo Výsledek K1 K2
18.09.   Veselý J. - Gabashvili T. 2K 7-66, 6-1 1.26 3.42
16.09.   Gabashvili T. - Altamirano C. 1K 6-3, 5-7, 6-4 2.04 1.68
  Šanghaj challenger Kolo Výsledek K1 K2
11.09.   Santillan A. - Gabashvili T. 2K 6-2, 6-1 1.42 2.60
09.09.   Gabashvili T. - Orlov V. 1K 6-2, 7-5 1.21 3.85
  Jinan challenger Kolo Výsledek K1 K2
06.09.   Kwon S. - Gabashvili T. ČF 3-6, 6-3, 6-4 1.24 3.59
05.09.   Gabashvili T. - Ito T. OF 7-5, 6-3 3.13 1.31
04.09.   Gabashvili T. - Bai Y. 2K 4-6, 6-3, 6-2 2.52 1.45
03.09.   Gabashvili T. - Grills J. 1K 6-4, 5-7, 6-1 1.82 1.86
  Baotou challenger Kolo Výsledek K1 K2
28.08.   Hua R. - Gabashvili T. 2K 6-3, 3-6, 7-613 2.98 1.33
  L'Aquila challenger Kolo Výsledek K1 K2
21.08.   Huesler M. - Gabashvili T. 2K 6-1, 6-3 1.83 1.84
20.08.   Gabashvili T. - Valkusz M. 1K 4-6, 1-0 2.21 1.57
  Portorož challenger Kolo Výsledek K1 K2
14.08.   Rola B. - Gabashvili T. 2K 7-5, 6-2 1.16 4.45
12.08.   Gabashvili T. - Leshem E. 1K 4-6, 6-1, 6-0 2.52 1.46
  Manerbio challenger Kolo Výsledek K1 K2
10.08.   Lorenzi P. - Gabashvili T. SF 6-4, 6-4 1.33 3.14
09.08.   Gabashvili T. - Arnaboldi A. ČF 7-62, 4-6, 6-3 2.35 1.50
09.08.   Gabashvili T. - King E. OF 6-3, 6-4 1.75 1.95
07.08.   Gabashvili T. - Coppejans K. 2K 5-7, 6-3, 6-3 4.19 1.18
06.08.   Gabashvili T. - Berrettini J. 1K 6-0, 65-7, 6-3 2.74 1.39
  Lexington challenger Kolo Výsledek K1 K2
30.07.   Gojo B. - Gabashvili T. 1K 4-6, 6-3, 6-1 1.36 2.91
  Binghamton challenger Kolo Výsledek K1 K2
25.07.   Lee D. - Gabashvili T. OF 6-4, 6-3 1.27 3.42
25.07.   Gabashvili T. - Rubin N. 2K 65-7, 6-1, 6-4 3.46 1.25
23.07.   Gabashvili T. - Poling K. 1K 6-1, 7-5 1.30 3.10
  Nur-Sultan challenger Kolo Výsledek K1 K2
16.07.   Nam J. - Gabashvili T. 2K 1-6, 6-4, 6-2 1.48 2.51
15.07.   Gabashvili T. - Patael B. 1K 6-3, 6-2 1.97 1.72
  Winnetka challenger Kolo Výsledek K1 K2
08.07.   Aragone J. - Gabashvili T. 1K 6-3, 6-0 1.20 4.02
  Futures 2019 Kolo Výsledek K1 K2
04.07.   Vanneste J. - Gabashvili T. OF 6-3, 6-4 1.30 3.10
02.07.   Gabashvili T. - Bovy A. 1K 6-4, 6-1 1.94 1.72
28.06.   Vandenbulcke - Gabashvili T. ČF 6-4, 7-63 1.51 2.31
27.06.   Gabashvili T. - Bovy A. OF 4-6, 7-5, 6-3 1.82 1.85
26.06.   Gabashvili T. - Beaupain S. 1K 0-6, 7-68, 6-3 1.15 4.47
  Fergana challenger Kolo Výsledek K1 K2
18.06.   Yang T. - Gabashvili T. 2K 6-2, 6-2 1.54 2.26
17.06.   Gabashvili T. - Urinov I. 1K 6-3, 6-3 1.03 8.92
  Poznaň challenger Kolo Výsledek K1 K2
03.06.   Altmaier D. - Gabashvili T. 1K 6-0, 6-4 1.26 3.48
  Jeruzalém challenger Kolo Výsledek K1 K2
23.05.   Durasovic V. - Gabashvili T. OF 3-6, 7-5, 6-3 1.91 1.77
22.05.   Gabashvili T. - Sakharov G. 2K 6-3, 6-2 2.62 1.41
21.05.   Gabashvili T. - Menezes J. 1K 4-6, 6-3, 7-65 3.14 1.30
  Samarkand challenger Kolo Výsledek K1 K2
14.05.   Kotov P. - Gabashvili T. 2K 6-4, 6-4 1.35 2.94
13.05.   Gabashvili T. - Ismailov T. 1K 6-1, 6-0 1.11 5.44
  Šymkent challenger Kolo Výsledek K1 K2
06.05.   Voronin D. - Gabashvili T. 1K 7-5, 4-6, 5-2 3.21 1.30
  Bordeaux challenger Kolo Výsledek K1 K2
29.04.   Lenz J. - Gabashvili T. 1K 6-3, 6-4 1.66 2.08
  Nanchang challenger Kolo Výsledek K1 K2
24.04.   Uchida K. - Gabashvili T. 2K 6-4, 2-6, 6-3 1.52 2.36
23.04.   Gabashvili T. - Xia Z. 1K 6-2, 7-5 1.16 4.50
  Futures 2019 Kolo Výsledek K1 K2
17.04.   Kirkin E. - Gabashvili T. 1K 6-2, 6-4 2.23 1.55
22.03.   Guinard M. - Gabashvili T. ČF 6-3, 6-3 1.60 2.05
21.03.   Gabashvili T. - Blanchet U. OF 61-7, 6-4, 6-2 1.16 4.05
19.03.   Gabashvili T. - Ivanov S. 1K 6-1, 6-3 1.06 6.10
14.03.   Podzus M. - Gabashvili T. OF 6-4, 6-3 2.19 1.56
13.03.   Gabashvili T. - Kravchuk K. 1K 6-2, 4-6, 6-1 1.51 2.29
06.03.   Parker S. - Gabashvili T. 1K 7-67, 6-3 3.00 1.29
22.02.   Tabilo A. - Gabashvili T. ČF 0-6, 7-5, 6-1 1.72 1.96
21.02.   Gabashvili T. - Lomakin G. OF 6-3, 6-2 1.21 3.72
19.02.   Gabashvili T. - Glinka D. 1K 4-6, 6-2, 6-3 1.07 6.24
16.02.   Tabilo A. - Gabashvili T. SF 7-64, 6-3 2.50 1.45
15.02.   Gabashvili T. - Fayziev S. ČF 7-65, 6-3 1.65 2.05
14.02.   Gabashvili T. - Bortolotti M. OF 6-2, 6-1 1.27 3.29
12.02.   Gabashvili T. - Giacomini L. 1K 7-66, 6-4 1.36 2.83
31.01.   Nikles J. - Gabashvili T. OF 6-4, 6-0 2.55 1.42
30.01.   Gabashvili T. - Vanneste J. 1K 4-6, 6-2, 7-62 1.26 3.31
27.01.   Fayziev S. - Gabashvili T. F 6-3, 7-5 2.37 1.49
26.01.   Gabashvili T. - Kravchuk K. SF 7-5, 4-6, 6-1 1.83 1.83
25.01.   Gabashvili T. - Ratniuk M. ČF 6-4, 6-3 1.21 3.71
24.01.   Gabashvili T. - Danilov S. OF 6-2, 4-6, 6-3 1.24 3.44
23.01.   Gabashvili T. - Pavlioutchenk 1K 6-3, 6-2 1.30 3.08
  Danang challenger Kolo Výsledek K1 K2
07.01.   Nguyen D. - Gabashvili T. 1K 6-2, 6-4 2.09 1.67
  Maia challenger Kolo Výsledek K1 K2
22.11.   Garci / Vega - Gabas / Kotov SF 6-3, 6-4    
21.11.   Gabas / Kotov - Drzew / Walko ČF 7-65, 5-7, 10-7    
19.11.   Gabas / Kotov - Borge / Cabra OF 6-4, 3-6, 10-4 1.44 2.47
  Ortisei challenger Kolo Výsledek K1 K2
14.11.   Neuch / Weiss - Gabas / Karat ČF 7-5, 64-7, 10-7 1.62 2.08
13.11.   Gabas / Karat - Arneo / Sitak OF 7-66, 64-7, 10-5 3.04 1.31
  Shenzhen 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
30.10.   Matsu / Vardh - Gabas / Jazir OF 1.59 2.13
  Ismaning challenger Kolo Výsledek K1 K2
16.10.   Lemst / Lemst - Gabas / Kotov OF 64-7, 7-65, 10-7 4.29 1.17
  Nur-Sultan 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
04.10.   Drzew / Walko - Gabas / Karat SF 1.70 1.96
03.10.   Gabas / Karat - Kravc / Nedov ČF 6-3, 69-7, 10-6 2.04 1.64
02.10.   Gabas / Karat - Huesl / Zvere OF 5-7, 6-3, 10-5 2.20 1.55
  Kao-siung challenger Kolo Výsledek K1 K2
17.09.   Hsieh / Yang - Gabas / Silva OF 6-1, 6-1 1.36 2.75
  Šanghaj challenger Kolo Výsledek K1 K2
10.09.   Mynen / Shara - Diez / Gabas OF 7-5, 6-4 1.29 3.09
  Jinan challenger Kolo Výsledek K1 K2
05.09.   Gao X / Hua R - Bai Y / Gabas ČF 6-1, 6-3 2.04 1.64
04.09.   Bai Y / Gabas - Jin Y / Li Z. OF 6-2, 6-2 1.12 4.85
  Baotou challenger Kolo Výsledek K1 K2
01.09.   Nam J / Song - Gabas / Mukun F 7-63, 6-2 1.68 2.03
31.08.   Gabas / Mukun - Olive / Savil SF 6-3, 3-6, 13-11 2.57 1.41
30.08.   Gabas / Mukun - Tseng / Wu T. ČF 3-6, 6-3, 10-4 1.56 2.18
29.08.   Gabas / Mukun - Frutt / Kadhe OF 6-3, 6-3 2.44 1.45
  Portorož challenger Kolo Výsledek K1 K2
17.08.   Gabas / Gomez - Miedl / Weiss F 6-3, 6-2 2.46 1.45
16.08.   Gabas / Gomez - Agabi / Celik SF 6-4, 6-4 1.61 2.13
15.08.   Gabas / Gomez - March / Zelen ČF 4-6, 6-4, 10-7 2.55 1.42
13.08.   Gabas / Gomez - Saban / Saban OF 6-2, 7-63 2.86 1.34
  Lexington challenger Kolo Výsledek K1 K2
01.08.   Cress / Smith - Gabas / Uzhyl OF 6-3, 6-2 1.82 1.82
  Binghamton challenger Kolo Výsledek K1 K2
27.07.   Arago / Lawso - Bango / Gabas SF 7-63, 3-6, 10-7    
26.07.   Bango / Gabas - Frutt / Gonza ČF 6-4, 6-4 2.09 1.64
25.07.   Bango / Gabas - Barri / Tabil OF 6-4, 7-65 1.56 2.23
  Nur-Sultan challenger Kolo Výsledek K1 K2
18.07.   Golub / Nedov - Gabas / Geras ČF 2-0 1.83 1.83
16.07.   Gabas / Geras - Mukun / Zhang OF 7-62, 6-4 1.71 2.00
  Futures 2019 Kolo Výsledek K1 K2
04.07.   Cloes / Geens - Gabas / Radoj ČF 3-6, 6-2, 10-4    
03.07.   Gabas / Radoj - Anton / Grigo OF 6-4, 7-5    
26.06.   Berge / Gerch - Gabas / Jahn OF 6-3, 1-6, 10-7    
  Fergana challenger Kolo Výsledek K1 K2
18.06.   Khabi / Manaf - Gabas / Setki OF 6-3, 6-4 1.70 1.98
  Samarkand challenger Kolo Výsledek K1 K2
18.05.   Olive / Vasil - Fomin / Gabas F 3-6, 6-3, 10-4 1.45 2.51
17.05.   Fomin / Gabas - Cid S / Orteg SF 6-3, 6-2 2.13 1.59
16.05.   Fomin / Gabas - Ruusu / Zhurb ČF 7-5, 6-0 2.05 1.65
15.05.   Fomin / Gabas - Doumb / Grill OF 7-5, 3-6, 10-5 1.82 1.82
  Šymkent challenger Kolo Výsledek K1 K2
09.05.   Olive / Vasil - Gabas / Lomak ČF 6-1, 6-3 1.34 2.94
08.05.   Gabas / Lomak - Ignat / Safiu OF 7-5, 3-6, 12-10 2.20 1.55
  Nanchang challenger Kolo Výsledek K1 K2
25.04.   Pel D / Podli - Gabas / Ignat ČF 7-63, 6-3 1.36 2.77
23.04.   Gabas / Ignat - Gao X / Zhang OF 7-65, 6-4 1.91 1.78
  Futures 2019 Kolo Výsledek K1 K2
19.04.   Gabas / Liuta - Rawat / Sures F 6-4, 6-2    
19.04.   Gabas / Liuta - Kalov / Metre SF 7-65, 6-2 1.96 1.75
18.04.   Gabas / Liuta - Fayzi / Manaf ČF    
17.04.   Gabas / Liuta - Skato / Zakha OF 4-6, 6-2, 12-10    
19.03.   Coelh / Graca - Gabas / Verni OF 4-6, 7-63, 10-5 5.06 1.10
12.03.   Danil / Safiu - Gabas / Karat OF 4-6, 6-3, 10-7 2.17 1.54
08.03.   Escof / Tchou - Gabas / Yevse F 6-2, 7-5 1.85 1.75
07.03.   Gabas / Yevse - Greni / Klego SF 3-6, 6-3, 10-8 1.69 1.93
06.03.   Gabas / Yevse - Marti / Tabur ČF 6-2, 2-6, 10-5 1.64 1.99
05.03.   Gabas / Yevse - Garci / Hillh OF 6-0, 6-0    
21.02.   Loots / Vasil - Gabas / Liuta ČF 6-2, 6-4 1.80 1.80
20.02.   Gabas / Liuta - Dubri / Tiurn OF 7-67, 6-4 1.55 2.15
16.02.   Gabas / Liuta - Danil / Loots F 6-3, 6-4    
15.02.   Gabas / Liuta - Elgin / Kravc SF 6-3, 66-7, 10-4    
14.02.   Gabas / Liuta - Fufyg / Lomak ČF 3-6, 6-4, 10-7    
13.02.   Gabas / Liuta - Stout / Yitba OF 6-3, 6-4    
29.01.   Marto / Roca - Bagno / Gabas OF 6-3, 6-0 1.11 4.72
24.01.   Fufyg / Matsu - Betov / Gabas ČF 7-64, 2-6, 11-9 1.99 1.64
22.01.   Betov / Gabas - Liuta / Ursu OF 65-7, 6-2, 10-5 1.60 2.05
  Danang challenger Kolo Výsledek K1 K2
08.01.   Khabi / Yang - Gabas / Yevse OF 6-2, 65-7, 10-8 1.30 3.11
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
06.05.2019 - 08.05.2019  Šymkent challenger skreč - úpal
25.05.2018 - 19.06.2018  Loughborough challenger skreč
30.01.2018 - 30.01.2018  Quimper challenger skreč
07.01.2018 - 10.01.2018  Sydney skreč
08.11.2017 - 13.11.2017 Kobe challenger skreč - nemoc
12.09.2017 - 13.09.2017  Istanbul challenger skreč - závratě
11.06.2017 - 26.06.2017  Lyon challenger skreč
12.06.2014 - 23.06.2014  Halle nenastoupil - pravé koleno
10.03.2014 - 11.03.2014  Indian Wells skreč - nemoc
21.09.2013 - 24.09.2013  Kenitra challenger skreč - levý kotník
05.09.2013 - 18.09.2013  Janov challenger skreč
13.11.2012 - 22.01.2013  Champaign challenger skreč - levé stehno
04.02.2012 - 08.04.2012  Kazaň challenger nenastoupil - levé koleno
30.05.2007 - 01.06.2007  French Open skreč
23.02.2007 - 08.03.2007  Memphis skreč - nemoc
25.07.2006 - 01.08.2006  Umag skreč
29.12.2005 - 21.03.2006  Dauhá challenger skreč
14.09.2003 - 16.09.2003  Soul challenger nenastoupil
 
 

Zprávy

 
 
 
 
TOPlist