Galdos, Varillas Patino-Samudio - Ambrozy, Lopez Gomez

11.06.2019, 17:45, Futures 2019, osmifinále, antuka
Galdos Sergio 2 : 0
(6-1, 6-0)
Ambrozy Filip
Avatar 217. Žebříček čtyřhry -. Avatar
2. 1. 1990 Datum nar. 22. 8. 2000
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Varillas Patino-Samudio Juan Pablo   Lopez Gomez Juan Jose
Avatar 339. Žebříček čtyřhry -. Avatar
6. 10. 1995 Datum nar. 23. 6. 1998
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Galdos Sergio
Varillas Patino-Samudio Juan Pablo
Ambrozy Filip
Lopez Gomez Juan Jose
Hala - -
Antuka 7/2 0/1
Tráva - -
Tvrdý p. - -
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 7/3 7/2 - - - 0/1
2019 7/2 7/2 - - - -
2015 0/1 - - - - 0/1
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/1 0/1 - - - -
2019 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 250/183 223/148 23/22 0/4 0/4 4/5
2019 20/17 19/14 1/3 - - -
2018 20/26 18/20 1/5 - 0/1 1/0
2017 32/32 28/22 4/4 0/3 0/2 0/1
2016 52/27 47/22 5/3 0/1 0/1 -
2015 21/27 21/24 0/2 - - 0/1
2014 26/21 24/18 2/1 - - 0/2
2013 51/18 46/16 4/1 - - 1/1
2012 28/14 20/11 6/3 - - 2/0
2008 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 94/93 78/78 16/11 - - 0/4
2019 20/10 13/6 7/4 - - -
2018 14/15 12/13 2/2 - - -
2017 16/15 16/14 0/1 - - -
2016 12/20 8/15 4/2 - - 0/3
2015 14/16 12/14 2/1 - - 0/1
2014 14/12 13/11 1/1 - - -
2013 3/4 3/4 - - - -
2012 1/1 1/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/9 0/6 0/3 - - -
2019 0/2 0/2 - - - -
2017 0/2 0/2 - - - -
2016 0/4 0/1 0/3 - - -
2015 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/1 0/1 - - - -
2019 0/1 0/1 - - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Futures 2019 Galdos / Varillas 2   6 6       OF
Ambrozy / Lopez Gom 0 1 0      
 

Kursy sázkových kanceláří

Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

San Benedetto challenger, F, 20.07.2019
  Saban / Saban - Galdo / Varil 2:1
San Benedetto challenger, SF, 19.07.2019
  Galdo / Varil - Silje / Walko 2:1
San Benedetto challenger, ČF, 18.07.2019
  Galdo / Varil - Šafrá / Šátra 2:0
San Benedetto challenger, OF, 17.07.2019
  Galdo / Varil - Bonad / Vanne 2:1
Futures 2019, OF, 25.06.2019
  Corne / Jecan - Galdo / Varil 2:1
Futures 2019, F, 15.06.2019
  Galdo / Varil - Kowal / Smola 2:0
Futures 2019, SF, 14.06.2019
  Galdo / Varil - Arias / Zebal 2:1
Futures 2019, ČF, 13.06.2019
  Galdo / Varil - Malla / Ojeda 2:0
Futures 2019, OF, 11.06.2019
  Galdo / Varil - Ambro / Lopez 2:0
Davis Cup, 07.03.2015
  Lama / Podli - Galdo / Varil 3:1
Sibiu challenger, OF, 18.09.2019
  Sousa / Vervo - Argue / Galdo 2:0
Banja Luka challenger, F, 14.09.2019
  Doumb / Rebou - Galdo / Mena 2:0
Banja Luka challenger, SF, 13.09.2019
  Galdo / Mena - Saban / Saban 2:0
Banja Luka challenger, ČF, 12.09.2019
  Galdo / Mena - Draga / Marga 2:0
Banja Luka challenger, OF, 11.09.2019
  Galdo / Mena - Gerch / Radoj 2:0
Futures 2019, SF, 06.09.2019
  Doumb / Rebou - Galdo / Linde 2:0
Futures 2019, ČF, 05.09.2019
  Galdo / Linde - Shimi / Virgi 2:1
Futures 2019, OF, 03.09.2019
  Galdo / Linde - Petro / Turch 2:0
Como challenger, OF, 27.08.2019
  Neis / Sousa - Galdo / Marti 2:0
San Benedetto challenger, F, 20.07.2019
  Saban / Saban - Galdo / Varil 2:1
 
Futures 2019, OF, 11.06.2019
  Galdo / Varil - Ambro / Lopez 2:0
Futures 2019, OF, 07.08.2019
  Mikul / Wojci - Ambro / Sowin 2:0
Futures 2019, OF, 11.06.2019
  Galdo / Varil - Ambro / Lopez 2:0
Štětín challenger, OF, 11.09.2017
  Bedna / Pel - Ambro / Forne 2:0
Futures 2017, OF, 05.04.2017
  Keste / Leite - Ambro / Forne 2:0
Futures 2016, OF, 24.11.2016
  Cheru / Ramia - Ambro / Forne 2:0
Futures 2016, OF, 15.11.2016
  Popyr / Popyr - Ambro / Forne 2:0
Štětín challenger, OF, 12.09.2016
  Andrz / Smoli - Ambro / Grano 2:0
Futures 2016, OF, 24.05.2016
  Lizar / Werne - Ambro / Forne 2:0
Štětín challenger, OF, 16.09.2015
  Moser / Struf - Ambro / Forne 2:0
Futures 2019, OF, 11.06.2019
  Galdo / Varil - Ambro / Lopez 2:0
 
 
 
 
TOPlist