Meligeni Rodrigues Alves Felipe - profil

Meligeni Rodrigues Alves Felipe 

Meligeni Rodrigues Alves Felipe

Stát: Brazílie
Věk: 21 (19. 2. 1998)
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 387. / 383.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 228. / 228.
Pohlaví: muž
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 150/82 128/70 19/10 3/2 - -
2019 46/17 35/13 8/2 3/2 - -
2018 39/22 34/19 5/3 - - -
2017 48/26 46/24 2/2 - - -
2016 13/11 11/10 2/1 - - -
2015 3/4 1/2 2/2 - - -
2014 1/2 1/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 117/50 105/41 12/7 0/2 - -
2019 50/9 42/4 8/3 0/2 - -
2018 27/13 27/12 0/1 - - -
2017 27/19 25/17 2/2 - - -
2016 8/7 8/7 - - - -
2015 5/2 3/1 2/1 - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2019 - 3
2018 - 1
Celkem: 0 4
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2019 - 9
2018 - 3
2017 - 2
Celkem: 0 14
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  Cordenons challenger Kolo Výsledek K1 K2
13.08.   Basso A. - Meligeni Rodr 1K 7-63, 3-6, 6-2 1.40 2.74
  Futures 2019 Kolo Výsledek K1 K2
08.08.   Lindell C. - Meligeni Rodr OF 6-1, 7-5 1.50 2.33
07.08.   Meligeni Rodr - Iannaccone F. 1K 6-3, 6-3 1.15 4.43
  Segovia challenger Kolo Výsledek K1 K2
30.07.   Viola M. - Meligeni Rodr 2K 6-2, 6-1 1.43 2.63
29.07.   Meligeni Rodr - Alvarez Varon 1K 6-2, 6-3 1.98 1.74
  Futures 2019 Kolo Výsledek K1 K2
16.07.   Ejupovic E. - Meligeni Rodr 1K 5-7, 6-4, 6-4 3.22 1.29
29.06.   Ficovich J. - Meligeni Rodr SF 6-3, 7-63 1.40 2.61
28.06.   Meligeni Rodr - Estevez M. ČF 6-4, 6-1 1.25 3.21
27.06.   Meligeni Rodr - Alves M. OF 6-4, 6-1 1.22 3.46
26.06.   Meligeni Rodr - Zarichanskyy 1K 6-1    
22.06.   Ficovich J. - Meligeni Rodr SF 7-5, 6-1 1.64 2.06
21.06.   Meligeni Rodr - Blumenberg A. ČF 6-3, 6-2 1.03 7.18
20.06.   Meligeni Rodr - Navone M. OF 6-4, 6-4 1.05 6.44
19.06.   Meligeni Rodr - Heide G. 1K 6-4, 7-62    
22.05.   Berrettini J. - Meligeni Rodr 1K 6-4, 6-2 1.60 2.13
19.05.   Luz O. - Meligeni Rodr SF 4-6, 6-1, 6-2 1.68 2.05
18.05.   Meligeni Rodr - Roca Batalla ČF 67-7, 7-5, 6-4 2.81 1.34
16.05.   Meligeni Rodr - De Krom M. OF 6-3, 7-65 1.24 3.48
15.05.   Meligeni Rodr - Colas Sanchez 1K 6-2, 7-64 1.16 4.28
12.05.   Esteve Lobato - Meligeni Rodr F 6-4, 6-1 1.41 2.67
11.05.   Meligeni Rodr - Lopez Montagu SF 6-3, 6-3 1.22 3.69
10.05.   Meligeni Rodr - Van Der Meers ČF 6-3, 6-3 1.07 6.36
09.05.   Meligeni Rodr - Coppini A. OF 6-1, 6-2 1.06 6.48
08.05.   Meligeni Rodr - Exposito A. 1K 6-2, 6-2 1.02 7.76
05.05.   Esteve Lobato - Meligeni Rodr F 6-2, 6-3 1.51 2.35
04.05.   Meligeni Rodr - Pla Malfeito SF 4-6, 6-3, 7-66 1.56 2.20
03.05.   Meligeni Rodr - Lopez Montagu ČF 7-63, 6-3 1.44 2.45
02.05.   Meligeni Rodr - Amoros Ramos OF 3-6, 7-63, 6-0 1.03 7.22
30.04.   Meligeni Rodr - Borms S. 1K 6-1, 6-1    
20.04.   Nikles J. - Meligeni Rodr ČF 6-2, 6-1 2.39 1.44
19.04.   Meligeni Rodr - Pla Malfeito OF 4-6, 6-4, 6-3 1.29 2.96
16.04.   Meligeni Rodr - Cacao T. 1K 6-2, 6-4 1.13 4.90
12.04.   Gaston H. - Meligeni Rodr ČF 6-2, 6-1 2.30 1.48
11.04.   Meligeni Rodr - De Schepper J OF 7-5, 6-4 1.09 5.74
10.04.   Meligeni Rodr - Amoros Ramos 1K 7-5, 6-3 1.01 11.58
07.04.   Meligeni Rodr - Geens C. F 6-3, 1-0 1.63 2.12
06.04.   Meligeni Rodr - Ilhan M. SF 7-5, 6-0 2.04 1.65
05.04.   Meligeni Rodr - Vanta V. ČF 6-4, 7-64 1.06 6.02
04.04.   Meligeni Rodr - Korovin M. OF 6-2, 6-1 1.16 4.06
03.04.   Meligeni Rodr - Wenger D. 1K 3-6, 6-4, 7-65 1.05 6.40
30.03.   Netuschil M. - Meligeni Rodr SF 6-1, 6-4    
30.03.   Meligeni Rodr - Klok D. ČF 67-7, 6-3, 6-3 1.11 4.72
28.03.   Meligeni Rodr - Jotovski T. OF 6-0, 3-0 1.08 5.50
26.03.   Meligeni Rodr - Winkler G. 1K 6-0, 6-2    
20.03.   Popko D. - Meligeni Rodr 1K 7-65, 6-1 1.85 1.75
17.03.   Meligeni Rodr - Nedelko I. F 65-7, 7-5 2.10 1.57
17.03.   Meligeni Rodr - Zukas M. SF 6-2, 3-6, 6-1    
16.03.   Meligeni Rodr - Kivattsev K. ČF 7-61, 6-4 1.20 3.64
14.03.   Meligeni Rodr - Kuzmanov D. OF 2-6, 6-2, 7-5 2.70 1.35
13.03.   Meligeni Rodr - Gelhardt L. 1K 6-2, 6-3 1.12 4.60
18.02.   Storrie R. - Meligeni Rodr Q-OF 7-64, 6-2    
18.02.   Meligeni Rodr - Houghton G. Q-1K 6-2, 6-3    
12.02.   Van De Zandsc - Meligeni Rodr 1K 6-2, 6-1 1.13 4.78
11.02.   Meligeni Rodr - Watson A. Q-OF 6-4, 7-5    
11.02.   Meligeni Rodr - Loffhagen G. Q-1K 4-6, 6-3, 13-11    
10.02.   Meligeni Rodr - Hoyt E. F 6-4, 6-3 2.13 1.62
09.02.   Meligeni Rodr - Berrettini J. SF 6-4, 3-6, 6-3 1.73 1.94
08.02.   Meligeni Rodr - Hidalgo D. ČF 7-5, 6-3 1.73 1.88
07.02.   Meligeni Rodr - Virgili A. OF 6-3, 6-3 2.15 1.55
06.02.   Meligeni Rodr - Smith E. 1K 6-3, 6-1 1.40 2.53
01.02.   Mansouri S. - Meligeni Rodr ČF 6-2, 6-4 1.25 3.23
31.01.   Meligeni Rodr - Goveas A. OF 6-3, 6-2 1.73 1.88
30.01.   Meligeni Rodr - Philp S. 1K 5-7, 6-1, 7-5 1.05 6.40
  Cordenons challenger Kolo Výsledek K1 K2
13.08.   Balaz / Piros - Eriks / Melig OF 6-2, 6-2 2.17 1.59
  Futures 2019 Kolo Výsledek K1 K2
11.08.   Golub / Melig - Linde / Dutra F 6-4, 6-4 1.73 1.88
10.08.   Golub / Melig - Galop / Leite SF 6-4, 7-5 1.38 2.58
09.08.   Golub / Melig - Bonzi / Mora ČF 6-4, 6-2 1.34 2.74
08.08.   Golub / Melig - Trock / Winkl OF 6-1, 6-2 1.08 5.28
  Segovia challenger Kolo Výsledek K1 K2
03.08.   Arend / Pel D - Luz O / Melig F 6-4, 7-63 1.41 2.62
02.08.   Luz O / Melig - Grano / Oclep SF 7-5, 7-64 2.10 1.63
01.08.   Luz O / Melig - Silje / Vavas ČF 6-3, 7-5 1.82 1.84
31.07.   Luz O / Melig - Kotov / Setki OF 6-4, 7-62 1.50 2.31
  Praha 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
26.07.   Behar / Escob - Jomby / Melig SF 6-3, 611-7, 10-4 1.34 2.91
25.07.   Jomby / Melig - Maamo / Merin ČF 7-65, 6-4 1.84 1.82
23.07.   Jomby / Melig - Lammo / Marti OF 6-3, 6-2 2.45 1.48
  Futures 2019 Kolo Výsledek K1 K2
16.07.   Genge / Vocel - Luz O / Melig OF 7-62, 62-7, 10-8    
29.06.   Marco / Melig - Gutie / Tenti F 6-4, 3-6, 10-6 1.22 3.46
29.06.   Marco / Melig - Luz O / Matos SF 6-2, 6-4 2.53 1.40
28.06.   Marco / Melig - Alves / Olive ČF 6-3, 3-0 1.96 1.67
27.06.   Marco / Melig - Carou / Comes OF 7-63, 6-3    
22.06.   Gutie / Melig - Alves / Olive F 6-4, 3-6, 10-3 1.43 2.43
21.06.   Gutie / Melig - Leite / Miele SF 6-3, 6-3 1.29 2.98
20.06.   Gutie / Melig - Da Si / Ribei ČF 6-2, 6-4 1.09 5.18
18.06.   Gutie / Melig - Britt / Hinsc OF 6-1, 7-5 1.03 7.22
26.05.   Matos / Melig - Barra / Branc F 5-7, 6-4, 10-8 1.93 1.69
25.05.   Matos / Melig - Casan / Diaz SF 7-5, 7-5 1.62 2.09
23.05.   Matos / Melig - Pla M / Sanch ČF 7-5, 6-1 1.35 2.70
21.05.   Matos / Melig - Brovi / Reymo OF 6-3, 6-3    
19.05.   Melig / Pla M - Marto / Zebal SF 6-3, 6-3 1.80 1.80
16.05.   Melig / Pla M - Amoro / Ferna ČF 6-1, 6-0 1.12 4.65
14.05.   Melig / Pla M - Garci / Shipi OF 6-2, 6-2 1.08 5.28
11.05.   Johns / Melig - De Kr / Dias F 6-3, 63-7, 13-11    
10.05.   Johns / Melig - Lopez / Sanch SF 6-3, 6-2 1.19 3.68
09.05.   Johns / Melig - Largo / Marre ČF 6-4, 6-4    
07.05.   Johns / Melig - Borra / Sierr OF 6-1, 6-2 1.06 6.10
04.05.   Johns / Melig - De Kr / Pla M F 6-1, 7-63 1.73 1.88
03.05.   Johns / Melig - Corre / Expos SF    
02.05.   Johns / Melig - Colas / Marti ČF 7-65, 6-2 1.08 5.28
01.05.   Johns / Melig - Amoro / Sanch OF 6-2, 6-3 1.07 5.76
20.04.   Denol / Nikle - Lipov / Melig F 7-5, 5-7, 13-11 2.10 1.57
19.04.   Lipov / Melig - Netus / Vanne SF 6-2, 6-3 1.59 2.08
17.04.   Lipov / Melig - Gray / Storr ČF 6-4, 6-3 1.15 4.10
16.04.   Lipov / Melig - Cayre / Reymo OF 7-5, 6-4 1.08 5.28
31.03.   Melig / Olive - Tomas / Winkl F 6-2, 6-1    
30.03.   Melig / Olive - Akkoy / Sengu SF 6-4, 6-3 1.04 6.86
28.03.   Melig / Olive - Prevo / Tomes ČF 6-3, 6-3 1.44 2.41
27.03.   Melig / Olive - Bilgi / Erdog OF 6-0, 6-4 1.02 7.76
23.03.   Melig / Rodri - Lomak / Orlov F 6-3, 6-4    
22.03.   Melig / Rodri - Corne / Jecan SF 7-5, 6-4 1.57 2.10
21.03.   Melig / Rodri - Okaga / Yuzuk ČF 7-5, 6-3 1.02 7.70
20.03.   Melig / Rodri - Kivat / Oclep OF 1.63 2.01
17.03.   Melig / Toreb - Kivat / Oclep F 6-4, 1-6, 10-8    
17.03.   Melig / Toreb - Parou / Priho SF 6-3, 7-62 1.64 1.99
14.03.   Melig / Toreb - Gelha / Sinha ČF 6-0, 7-62 1.17 3.88
12.03.   Melig / Toreb - Elia / Ram-H OF 6-4, 7-65 1.34 2.72
20.02.   Merte / Olive - Bergs / Melig OF 6-2, 6-2 1.25 3.21
13.02.   Cash / Watso - Luz O / Melig OF 4-6, 6-3, 10-8 1.78 1.82
10.02.   Crepa / Van M - Luz O / Melig F 6-3, 6-3    
09.02.   Luz O / Melig - Guina / Petit SF 6-3, 6-2 1.69 1.93
08.02.   Luz O / Melig - Kravc / Tamm ČF 6-2, 3-6, 12-10 1.12 4.65
07.02.   Luz O / Melig - Ben B / Marou OF 6-2, 7-5 1.01 8.40
01.02.   Hidal / Soare - Luz O / Melig SF 7-5, 7-63    
31.01.   Luz O / Melig - Zayid / Zayed ČF 6-3, 7-5 1.05 6.41
29.01.   Luz O / Melig - Gurev / Tikho OF 6-1, 6-3 1.20 3.64
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
U hráče nejsou evidována žádná zranění.
 
 
 
 
TOPlist