Bendeck, Rodriguez - Iamachkine, Vereau Melendez

11.07.2019, 20:15, Futures 2019, čtvrtfinále, antuka
Bendeck Jose Daniel 2 : 1
(6-4, 66-7, 10-8)
Iamachkine Pedro
Avatar 633. Žebříček čtyřhry 1663. Avatar
24. 12. 1990 Datum nar. 3. 4. 1996
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Rodriguez Cristian   Vereau Melendez Mateo
Avatar 609. Žebříček čtyřhry 1652. Avatar
24. 6. 1990 Datum nar. 4. 5. 2001
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Bendeck Jose Daniel
Rodriguez Cristian
Iamachkine Pedro
Vereau Melendez Mateo
Hala - -
Antuka 5/3 2/2
Tráva - -
Tvrdý p. - -
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 6/5 6/5 - - - -
2019 5/3 5/3 - - - -
2018 1/2 1/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 2/2 2/2 - - - -
2019 2/2 2/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 94/94 57/54 34/37 3/3 - -
2019 15/9 11/6 4/3 - - -
2018 25/22 14/8 8/11 3/3 - -
2017 13/19 6/11 7/8 - - -
2016 20/22 12/15 8/7 - - -
2015 17/17 12/11 5/6 - - -
2014 1/1 1/1 - - - -
2013 2/2 - 2/2 - - -
2009 1/1 1/1 - - - -
2008 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 154/91 136/77 16/12 2/1 - 0/1
2019 24/14 18/11 6/3 - - -
2018 11/9 11/8 - - - 0/1
2017 31/18 29/16 0/1 2/1 - -
2016 28/16 27/15 1/1 - - -
2015 5/1 5/1 - - - -
2014 11/7 11/7 - - - -
2013 30/16 23/11 7/5 - - -
2012 14/9 12/7 2/2 - - -
2010 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 6/12 6/11 0/1 - - -
2019 2/5 2/5 - - - -
2017 1/1 1/1 - - - -
2016 1/1 1/1 - - - -
2013 2/5 2/4 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 2/2 2/2 - - - -
2019 2/2 2/2 - - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Futures 2019 Bendeck / Rodriguez 2   6 66 10     ČF
Iamachkin / Vereau Me 1 4 7 8    
 

Kursy sázkových kanceláří

Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2019, SF, 19.07.2019
  Huert / Huert - Bende / Rodri 2:1
Futures 2019, ČF, 18.07.2019
  Bende / Rodri - Aguil / Skier 2:0
Futures 2019, OF, 16.07.2019
  Bende / Rodri - Petre / Phill 2:0
Futures 2019, F, 13.07.2019
  Gutie / Matos - Bende / Rodri 2:0
Futures 2019, SF, 12.07.2019
  Bende / Rodri - Gomez / Panta 2:0
Futures 2019, ČF, 11.07.2019
  Bende / Rodri - Iamac / Verea 2:1
Futures 2019, OF, 10.07.2019
  Bende / Rodri - Bogo / Van M 2:0
Futures 2019, OF, 18.06.2019
  Kanar / Lokol - Bende / Rodri 2:1
Guayaquil challenger, OF, 31.10.2018
  Domin / Elias - Bende / Rodri 2:0
Futures 2018, SF, 06.09.2018
  Dalla / Gutie - Bende / Rodri 2:0
Futures 2019, ČF, 10.10.2019
  Estev / Keste - Bende / Cordo 2:1
Futures 2019, OF, 09.10.2019
  Bende / Cordo - Sanch / Villa 2:0
Futures 2019, ČF, 04.10.2019
  Blume / Carou - Bende / Magin 2:0
Futures 2019, OF, 30.09.2019
  Bende / Magin - Felix / Gomez 2:0
Futures 2019, SF, 29.09.2019
  Bende / Stodd - Bende / Mejia 2:0
Futures 2019, ČF, 28.09.2019
  Bende / Mejia - Hohma / Nanda 2:1
Futures 2019, OF, 27.09.2019
  Bende / Mejia - Corwi / White 2:0
Futures 2019, SF, 16.08.2019
  Arias / Zebal - Bende / Gomez 2:0
Futures 2019, ČF, 15.08.2019
  Bende / Gomez - Berna / Chave 2:0
Futures 2019, OF, 14.08.2019
  Bende / Gomez - Doria / Farja 2:1
Futures 2019, F, 28.09.2019
  Gomez / Panta - Manti / Rodri 2:1
Futures 2019, SF, 27.09.2019
  Manti / Rodri - Bradl / Magin 2:0
Futures 2019, ČF, 26.09.2019
  Manti / Rodri - Bertr / Gambl 2:1
Futures 2019, OF, 25.09.2019
  Manti / Rodri - Gonza / Orteg 2:0
Futures 2019, SF, 20.09.2019
  Gomez / Panta - Manti / Rodri 2:1
Futures 2019, ČF, 19.09.2019
  Manti / Rodri - Baian / Trock 2:0
Futures 2019, OF, 17.09.2019
  Manti / Rodri - Bertr / Rouss 2:0
Futures 2019, ČF, 12.09.2019
  Cubel / Hande - Manti / Rodri 1:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Manti / Rodri - Baian / Trock 2:0
Futures 2019, SF, 19.07.2019
  Huert / Huert - Bende / Rodri 2:1
 
Futures 2019, ČF, 18.07.2019
  Huert / Huert - Iamac / Verea 2:1
Futures 2019, OF, 16.07.2019
  Iamac / Verea - Gutie / Matos 2:1
Futures 2019, ČF, 11.07.2019
  Bende / Rodri - Iamac / Verea 2:1
Futures 2019, OF, 09.07.2019
  Iamac / Verea - Aguil / Juare 2:0
Futures 2019, OF, 03.10.2019
  Burru / Cerun - Iamac / Ronca 2:1
Futures 2019, OF, 30.07.2019
  Alkot / Bobor - Bianc / Iamac 2:1
Futures 2019, ČF, 18.07.2019
  Huert / Huert - Iamac / Verea 2:1
Futures 2019, OF, 16.07.2019
  Iamac / Verea - Gutie / Matos 2:1
Futures 2019, ČF, 11.07.2019
  Bende / Rodri - Iamac / Verea 2:1
Futures 2019, OF, 09.07.2019
  Iamac / Verea - Aguil / Juare 2:0
Futures 2019, OF, 29.05.2019
  Modic / Sharm - Aguil / Iamac 2:1
Futures 2017, ČF, 02.08.2017
  De Bo / De Lo - Iamac / Steve 2:0
Futures 2017, OF, 31.07.2017
  Iamac / Steve - Musia / Salma 2:0
Futures 2016, ČF, 06.07.2016
  Tebet / Yamac - Iamac / Rover 2:0
Futures 2019, ČF, 18.07.2019
  Huert / Huert - Iamac / Verea 2:1
Futures 2019, OF, 16.07.2019
  Iamac / Verea - Gutie / Matos 2:1
Futures 2019, ČF, 11.07.2019
  Bende / Rodri - Iamac / Verea 2:1
Futures 2019, OF, 09.07.2019
  Iamac / Verea - Aguil / Juare 2:0
 
 
 
 
TOPlist