Kopriva, Nouza - Liska, Shcherba

19.07.2019, 16:30, Futures 2019, semifinále, antuka
Kopriva Vit 2 : 0
(6-4, 7-5)
Liska Tomas
Avatar 366. Žebříček čtyřhry 1270. Avatar
15. 6. 1997 Datum nar. 31. 7. 1998
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Nouza Petr   Shcherba Vitalii
Avatar 339. Žebříček čtyřhry 897. Avatar
9. 9. 1998 Datum nar. 24. 3. 1997
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Pár spolu ještě nehrál.
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 2/1 2/1 - - - -
2019 2/1 2/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 3/4 3/4 - - - -
2019 3/4 3/4 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 114/81 85/54 17/18 12/9 - -
2019 36/22 25/16 3/2 8/4 - -
2018 37/19 25/13 9/4 3/2 - -
2017 23/19 20/10 2/7 1/2 - -
2016 18/19 15/14 3/5 - - -
2015 0/2 0/1 - 0/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 117/60 65/36 8/7 44/17 - -
2020 1/1 - - 1/1 - -
2019 43/22 22/12 5/4 16/6 - -
2018 44/14 24/10 3/3 17/1 - -
2017 19/11 12/7 - 7/4 - -
2016 9/10 6/5 - 3/5 - -
2015 1/2 1/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 25/41 24/36 1/4 0/1 - -
2019 7/18 7/15 0/2 0/1 - -
2018 11/12 10/11 1/1 - - -
2017 7/11 7/10 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 47/71 39/49 8/20 0/2 - -
2019 13/14 13/13 0/1 - - -
2018 12/15 8/11 4/4 - - -
2017 6/10 6/10 - - - -
2016 7/12 5/6 2/6 - - -
2015 5/8 5/6 0/1 0/1 - -
2014 2/7 2/3 0/4 - - -
2013 2/5 - 2/4 0/1 - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Futures 2019 Kopriva / Nouza 2   6 7       SF
Liska / Shcherba 0 4 5      
 

Kursy sázkových kanceláří

Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2019, F, 20.07.2019
  Podzu / Podzu - Kopri / Nouza 2:1
Futures 2019, SF, 19.07.2019
  Kopri / Nouza - Liska / Shche 2:0
Futures 2019, ČF, 18.07.2019
  Kopri / Nouza - Jirou / Parou 1:0
Futures 2019, OF, 17.07.2019
  Kopri / Nouza - Giusc / Melni 2:0
Česká extraliga, 16.12.2019
  Kopri / Polja - Kello / Stakh 2:0
Česká extraliga, 14.12.2019
  Kopri / Polja - Fabbi / Vanni 2:0
Maia challenger, OF, 19.11.2019
  Garci / Vega - Celik / Kopri 2:0
Helsinky challenger, OF, 12.11.2019
  Duras / Polja - Kopri / Vrben 2:1
Futures 2019, F, 09.11.2019
  Genge / Vrben - Kopri / Pospí 2:1
Futures 2019, SF, 08.11.2019
  Kopri / Pospí - Šátra / Staně 2:1
Futures 2019, ČF, 07.11.2019
  Kopri / Pospí - Krumi / Sinia 2:1
Futures 2019, OF, 05.11.2019
  Kopri / Pospí - Barna / Recek 2:0
Futures 2019, F, 02.11.2019
  Loots / Nouza - Kopri / Pospí 2:0
Futures 2019, SF, 01.11.2019
  Kopri / Pospí - Michn / Polja 2:1
Futures 2020, ČF, 22.01.2020
  Haert / Helle - Nouza / Sachk 2:0
Futures 2020, OF, 21.01.2020
  Nouza / Sachk - Moell / Welte 2:0
Česká extraliga, 15.12.2019
  Koval / Stakh - Nouza / Vanni 2:0
Futures 2019, ČF, 07.11.2019
  Šátra / Staně - Loots / Nouza 2:0
Futures 2019, OF, 05.11.2019
  Loots / Nouza - Duda / Pauls 2:0
Futures 2019, F, 02.11.2019
  Loots / Nouza - Kopri / Pospí 2:0
Futures 2019, SF, 01.11.2019
  Loots / Nouza - Krste / Staně 2:1
Futures 2019, ČF, 31.10.2019
  Loots / Nouza - Barna / Stepa 2:1
Futures 2019, OF, 29.10.2019
  Loots / Nouza - Rys / Sinia 2:1
Futures 2019, F, 26.10.2019
  Michn / Nouza - Koneč / Krste 2:0
 
Futures 2019, OF, 23.07.2019
  Kijam / Lah - Liska / Shche 2:0
Futures 2019, SF, 19.07.2019
  Kopri / Nouza - Liska / Shche 2:0
Futures 2019, ČF, 18.07.2019
  Liska / Shche - Kruty / Sachk 2:0
Futures 2019, OF, 16.07.2019
  Liska / Shche - Arbet / Talac 2:0
Futures 2019, OF, 09.07.2019
  Boehl / Woern - Liska / Shche 2:0
Futures 2019, ČF, 23.05.2019
  Lomak / Tsiva - Liska / Shche 2:1
Futures 2019, OF, 22.05.2019
  Liska / Shche - Gorod / Malak 2:0
Futures 2019, OF, 12.11.2019
  Vilar / White - Liska / Puska 2:0
Futures 2019, OF, 29.10.2019
  Lomak / Priho - Liska / Puska 2:0
Futures 2019, ČF, 24.10.2019
  Galop / Paz - Liska / Puska 2:1
Futures 2019, OF, 22.10.2019
  Liska / Puska - Bovy / Passa 2:0
Futures 2019, OF, 01.10.2019
  Agabi / Ilkel - Liska / Puska 2:1
Futures 2019, OF, 24.09.2019
  Gelha / Wehne - Liska / Puska 2:0
Futures 2019, OF, 17.09.2019
  Zieli / Zuk - Liska / Puska 2:0
Futures 2019, ČF, 29.08.2019
  Rajsk / Wojci - Liska / Semja 2:1
Futures 2019, OF, 27.08.2019
  Liska / Semja - Puska / Vajda 2:1
Futures 2019, ČF, 15.08.2019
  Balla / Madar - Jandr / Liska 2:0
Futures 2019, OF, 24.09.2019
  Polac / Skoch - Manna / Shche 2:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Pierc / Stout - Shche / Strin 2:1
Futures 2019, F, 31.08.2019
  Rajsk / Wojci - Barbu / Shche 2:0
Futures 2019, SF, 30.08.2019
  Barbu / Shche - Sachk / Ursu 2:1
Futures 2019, ČF, 29.08.2019
  Barbu / Shche - Feket / Minar 2:0
Futures 2019, OF, 27.08.2019
  Barbu / Shche - Fonio / Turch 2:0
Futures 2019, F, 18.08.2019
  Herma / Steve - Manna / Shche 2:1
Futures 2019, SF, 16.08.2019
  Manna / Shche - De Jo / Nijbo 2:0
Futures 2019, ČF, 15.08.2019
  Manna / Shche - Eisin / Wasse 1:0
Futures 2019, OF, 14.08.2019
  Manna / Shche - Dijkh / Van B 2:0
 
 
 
 
TOPlist