Aubriot, Hellum Lilleengen - Borms, Dielen

13.08.2019, 16:10, Futures 2019, osmifinále, antuka
Aubriot Alexandre 2 : 0
(6-3, 6-3)
Borms Stefan
Avatar 2192. Žebříček čtyřhry -. Avatar
6. 6. 1999 Datum nar. 7. 4. 2000
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Hellum Lilleengen Lukas   Dielen Liam
Avatar 1341. Žebříček čtyřhry -. Avatar
15. 11. 2000 Datum nar. 23. 9. 1998
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Aubriot Alexandre
Hellum Lilleengen Lukas
Borms Stefan
Dielen Liam
Hala - -
Antuka 1/1 0/2
Tráva - -
Tvrdý p. - -
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 1/1 1/1 - - - -
2019 1/1 1/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/2 0/2 - - - -
2019 0/2 0/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 1/4 1/4 - - - -
2019 1/4 1/4 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 5/6 1/2 2/2 2/2 - -
2019 5/3 1/1 2/1 2/1 - -
2018 0/1 - 0/1 - - -
2017 0/1 0/1 - - - -
2016 0/1 - - 0/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/2 0/2 - - - -
2019 0/2 0/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/2 0/2 - - - -
2019 0/2 0/2 - - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Futures 2019 Aubriot / Hellum Li 2   6 6       OF
Borms / Dielen 0 3 3      
 

Kursy sázkových kanceláří

Sázková kancelář Aubriot Alexandre
Hellum Lilleengen Lukas
Borms Stefan
Dielen Liam
 Synot tip
1.11
4.72
13.08. 12:284.72+0.04
Původní kurs
13.08. 12:064.68 
Průměrný kurs
1.11
4.72
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2019, ČF, 14.08.2019
  Fribe / Taylo - Aubri / Hellu 2:0
Futures 2019, OF, 13.08.2019
  Aubri / Hellu - Borms / Diele 2:0
Futures 2019, OF, 24.09.2019
  Finde / Musch - Ajavo / Aubri 1:0
Futures 2019, OF, 20.08.2019
  Rojas / Verst - Aubri / Valse 2:0
Futures 2019, ČF, 14.08.2019
  Fribe / Taylo - Aubri / Hellu 2:0
Futures 2019, OF, 13.08.2019
  Aubri / Hellu - Borms / Diele 2:0
Futures 2019, OF, 06.08.2019
  Geert / Hardt - Aubri / Leche 2:0
Futures 2019, OF, 30.04.2019
  Janko / Kanar - Aubri / Tepma 2:0
Futures 2019, ČF, 30.10.2019
  Govea / Lock - Hellu / Pokot 1:0
Futures 2019, OF, 29.10.2019
  Hellu / Pokot - Bava / Raman 2:0
Futures 2019, ČF, 24.10.2019
  Matus / Micha - Hellu / Viver 2:1
Futures 2019, OF, 22.10.2019
  Hellu / Viver - Basal / Parsh 2:0
Futures 2019, ČF, 14.08.2019
  Fribe / Taylo - Aubri / Hellu 2:0
Futures 2019, OF, 13.08.2019
  Aubri / Hellu - Borms / Diele 2:0
Futures 2019, F, 09.03.2019
  Paul / Stein - Groen / Hellu 2:0
Futures 2019, SF, 08.03.2019
  Groen / Hellu - Berge / Lakat 1:0
Futures 2019, ČF, 07.03.2019
  Groen / Hellu - Angel / Ponti 1:0
Futures 2019, OF, 06.03.2019
  Groen / Hellu - Linge / Thoen 2:0
 
Futures 2019, OF, 20.08.2019
  Shaw / Van D - Borms / Diele 2:0
Futures 2019, OF, 13.08.2019
  Aubri / Hellu - Borms / Diele 2:0
Futures 2019, OF, 20.08.2019
  Shaw / Van D - Borms / Diele 2:0
Futures 2019, OF, 13.08.2019
  Aubri / Hellu - Borms / Diele 2:0
Futures 2019, OF, 20.08.2019
  Shaw / Van D - Borms / Diele 2:0
Futures 2019, OF, 13.08.2019
  Aubri / Hellu - Borms / Diele 2:0
 
 
 
 
TOPlist