Manole, Pavel - Manda, Tomescu

15.08.2019, 16:15, Futures 2019, čtvrtfinále, antuka
Manole Alexandru Vasile 2 : 1
(4-6, 6-3, 10-4)
Manda Calin
Avatar 941. Žebříček čtyřhry 993. Avatar
21. 9. 1998 Datum nar. 3. 4. 1998
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Pavel Bogdan   Tomescu Dan Alexandru
Avatar 1100. Žebříček čtyřhry 875. Avatar
11. 6. 1999 Datum nar. 30. 3. 1999
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Manole Alexandru Vasile
Pavel Bogdan
Manda Calin
Tomescu Dan Alexandru
Hala - -
Antuka 4/2 3/3
Tráva - -
Tvrdý p. - -
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 4/2 4/2 - - - -
2019 4/2 4/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 3/3 3/3 - - - -
2019 3/3 3/3 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 25/40 21/32 4/8 - - -
2019 6/7 6/6 0/1 - - -
2018 13/11 10/9 3/2 - - -
2017 3/9 3/8 0/1 - - -
2016 3/7 2/3 1/4 - - -
2015 0/5 0/5 - - - -
2013 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 14/13 12/13 2/0 - - -
2019 7/4 7/4 - - - -
2018 3/3 1/3 2/0 - - -
2017 3/2 3/2 - - - -
2016 0/2 0/2 - - - -
2015 1/1 1/1 - - - -
2014 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 41/53 38/49 3/4 - - -
2019 9/6 9/6 - - - -
2018 13/15 11/12 2/3 - - -
2017 12/10 11/9 1/1 - - -
2016 3/8 3/8 - - - -
2015 2/7 2/7 - - - -
2014 2/5 2/5 - - - -
2013 0/1 0/1 - - - -
2012 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 32/30 29/26 3/4 - - -
2019 12/11 12/11 - - - -
2018 17/12 14/10 3/2 - - -
2017 3/6 3/5 0/1 - - -
2016 0/1 - 0/1 - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Futures 2019 Manole / Pavel 2   4 6 10     ČF
Manda / Tomescu 1 6 3 4    
 

Kursy sázkových kanceláří

Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2019, SF, 23.08.2019
  Lunca / Palos - Manol / Pavel 2:0
Futures 2019, ČF, 22.08.2019
  Manol / Pavel - Georg / Marin 2:0
Futures 2019, OF, 20.08.2019
  Manol / Pavel - Anton / Jecan 2:1
Futures 2019, SF, 16.08.2019
  Filip / Tatom - Manol / Pavel 2:0
Futures 2019, ČF, 15.08.2019
  Manol / Pavel - Manda / Tomes 2:1
Futures 2019, OF, 13.08.2019
  Manol / Pavel - Korov / Priho 2:0
Futures 2019, SF, 23.08.2019
  Lunca / Palos - Manol / Pavel 2:0
Futures 2019, ČF, 22.08.2019
  Manol / Pavel - Georg / Marin 2:0
Futures 2019, OF, 20.08.2019
  Manol / Pavel - Anton / Jecan 2:1
Futures 2019, SF, 16.08.2019
  Filip / Tatom - Manol / Pavel 2:0
Futures 2019, ČF, 15.08.2019
  Manol / Pavel - Manda / Tomes 2:1
Futures 2019, OF, 13.08.2019
  Manol / Pavel - Korov / Priho 2:0
Futures 2019, OF, 07.08.2019
  Casan / Juare - Manol / Vanta 1:0
Futures 2019, ČF, 01.08.2019
  Filip / Tatom - Codes / Manol 2:0
Futures 2019, OF, 30.07.2019
  Codes / Manol - Gaspa / Herse 2:1
Futures 2019, ČF, 30.05.2019
  Rodri / Struv - Manol / Tomes 2:0
Futures 2019, SF, 23.08.2019
  Lunca / Palos - Manol / Pavel 2:0
Futures 2019, ČF, 22.08.2019
  Manol / Pavel - Georg / Marin 2:0
Futures 2019, OF, 20.08.2019
  Manol / Pavel - Anton / Jecan 2:1
Futures 2019, SF, 16.08.2019
  Filip / Tatom - Manol / Pavel 2:0
Futures 2019, ČF, 15.08.2019
  Manol / Pavel - Manda / Tomes 2:1
Futures 2019, OF, 13.08.2019
  Manol / Pavel - Korov / Priho 2:0
Futures 2019, ČF, 08.08.2019
  Manda / Tomes - Melni / Pavel 2:0
Futures 2019, OF, 06.08.2019
  Melni / Pavel - Bertu / Picch 2:1
Futures 2019, SF, 02.08.2019
  Delma / Devia - Pavel / Tomes 2:0
Futures 2019, ČF, 01.08.2019
  Pavel / Tomes - Frinz / Kravc 2:1
 
Futures 2019, ČF, 15.08.2019
  Manol / Pavel - Manda / Tomes 2:1
Futures 2019, OF, 13.08.2019
  Manda / Tomes - Konov / Valeo 2:0
Futures 2019, SF, 09.08.2019
  Donev / Tikho - Manda / Tomes 2:0
Futures 2019, ČF, 08.08.2019
  Manda / Tomes - Melni / Pavel 2:0
Futures 2019, OF, 07.08.2019
  Manda / Tomes - Anton / Lazar 2:0
Futures 2019, OF, 22.05.2019
  Dancu / Lunca - Manda / Tomes 2:1
Futures 2019, OF, 17.09.2019
  Manda / Moldo - Pavlo / Zelch 2:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Cretu / Tomes - Georg / Manda 2:0
Futures 2019, F, 24.08.2019
  Lazar / Manda - Lunca / Palos 2:0
Futures 2019, SF, 23.08.2019
  Lazar / Manda - Korov / Priho 2:0
Futures 2019, ČF, 22.08.2019
  Lazar / Manda - Donsk / Tikho 2:0
Futures 2019, OF, 20.08.2019
  Lazar / Manda - Cretu / Dica 2:1
Futures 2019, ČF, 15.08.2019
  Manol / Pavel - Manda / Tomes 2:1
Futures 2019, OF, 13.08.2019
  Manda / Tomes - Konov / Valeo 2:0
Futures 2019, SF, 09.08.2019
  Donev / Tikho - Manda / Tomes 2:0
Futures 2019, ČF, 08.08.2019
  Manda / Tomes - Melni / Pavel 2:0
Futures 2019, OF, 17.09.2019
  Palos / Tomes - Vanka / Walde 2:0
Futures 2019, F, 14.09.2019
  Apost / Frunz - Cretu / Tomes 2:0
Futures 2019, SF, 13.09.2019
  Cretu / Tomes - Cekir / Nicul 2:0
Futures 2019, ČF, 12.09.2019
  Cretu / Tomes - Dancu / Ionel 2:1
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Cretu / Tomes - Georg / Manda 2:0
Futures 2019, OF, 20.08.2019
  Casan / Juare - Barbu / Tomes 2:0
Futures 2019, ČF, 15.08.2019
  Manol / Pavel - Manda / Tomes 2:1
Futures 2019, OF, 13.08.2019
  Manda / Tomes - Konov / Valeo 2:0
Futures 2019, SF, 09.08.2019
  Donev / Tikho - Manda / Tomes 2:0
Futures 2019, ČF, 08.08.2019
  Manda / Tomes - Melni / Pavel 2:0
 
 
 
 
TOPlist