Abrudan, Baskov - Marinescu, Vlasceanu

10.09.2019, 15:35, Futures 2019, osmifinále, antuka
Abrudan Ioan Dan 2 : 1
(3-6, 6-1, 10-5)
Marinescu Mihai Razvan
Avatar 2056. Žebříček čtyřhry 2056. Avatar
18. 3. 1999 Datum nar. 9. 9. 2001
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Baskov Dmitrii   Vlasceanu Eduard
Avatar 1381. Žebříček čtyřhry -. Avatar
19. 12. 1994 Datum nar. 24. 5. 1998
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Pár spolu ještě nehrál.
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 1/1 1/1 - - - -
2019 1/1 1/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/1 0/1 - - - -
2019 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 4/17 4/15 - 0/2 - -
2019 1/2 1/2 - - - -
2018 1/4 1/2 - 0/2 - -
2017 2/8 2/8 - - - -
2016 0/3 0/3 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 9/13 9/10 0/2 - - 0/1
2019 5/6 5/6 - - - -
2015 2/4 2/1 0/2 - - 0/1
2014 0/1 0/1 - - - -
2013 2/2 2/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 1/2 1/2 - - - -
2019 1/2 1/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/2 0/2 - - - -
2019 0/1 0/1 - - - -
2017 0/1 0/1 - - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Futures 2019 Abrudan / Baskov 2   3 6 10     OF
Marinescu / Vlasceanu 1 6 1 5    
 

Kursy sázkových kanceláří

Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2019, ČF, 12.09.2019
  Apost / Frunz - Abrud / Basko 2:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Abrud / Basko - Marin / Vlasc 2:1
Futures 2019, OF, 08.10.2019
  Fatic / Galop - Abrud / Mirce 2:0
Futures 2019, ČF, 12.09.2019
  Apost / Frunz - Abrud / Basko 2:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Abrud / Basko - Marin / Vlasc 2:1
Futures 2018, OF, 29.11.2018
  Added / Artun - Abrud / Mirce 2:0
Futures 2018, ČF, 22.11.2018
  Jenic / Vlkov - Abrud / Mirce 2:0
Futures 2018, OF, 22.11.2018
  Abrud / Mirce - Koneč / Macha 1:0
Futures 2018, OF, 12.09.2018
  Haert / Manda - Abrud / Mirce 2:1
Futures 2018, ČF, 06.09.2018
  Grigo / Madar - Abrud / Marin 2:0
Futures 2018, OF, 05.09.2018
  Abrud / Marin - Korov / Priho 2:0
Futures 2017, OF, 22.08.2017
  Agame / Grigo - Abrud / Ionel 2:0
Futures 2019, ČF, 19.12.2019
  Pavlo / Virgi - Basko / Stoic 2:0
Futures 2019, OF, 17.12.2019
  Basko / Stoic - Ergen / Kirci 2:0
Futures 2019, ČF, 15.12.2019
  Korol / Shevc - Basko / Savel 2:0
Futures 2019, OF, 13.12.2019
  Basko / Savel - Sakel / Sakel 2:0
Futures 2019, ČF, 29.11.2019
  Gelha / Wesse - Basko / Vanta 2:0
Futures 2019, OF, 28.11.2019
  Basko / Vanta - Sakel / Sakel 2:0
Futures 2019, OF, 24.09.2019
  Grynk / Wojna - Basko / Niv 2:0
Futures 2019, ČF, 12.09.2019
  Apost / Frunz - Abrud / Basko 2:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Abrud / Basko - Marin / Vlasc 2:1
Futures 2019, ČF, 15.08.2019
  Belob / Masht - Basko / Serge 2:0
 
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Abrud / Basko - Marin / Vlasc 2:1
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Abrud / Basko - Marin / Vlasc 2:1
Futures 2019, ČF, 22.08.2019
  Manol / Pavel - Georg / Marin 2:0
Futures 2019, OF, 20.08.2019
  Georg / Marin - Banic / Rajic 2:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Abrud / Basko - Marin / Vlasc 2:1
Futures 2017, OF, 31.10.2017
  Slobo / Zigan - Lambe / Vlasc 2:1
 
 
 
 
TOPlist