Apostol Bogdan Ionut - profil

Apostol Bogdan Ionut 

Apostol Bogdan Ionut

Stát: Rumunsko
Věk: 22 (17. 1. 1996)
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 578. / 576.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 681. / 588.
Pohlaví: muž
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 171/118 159/110 7/5 5/3 - -
2018 41/28 32/23 4/2 5/3 - -
2017 52/24 52/24 - - - -
2016 22/15 22/15 - - - -
2015 29/20 29/20 - - - -
2014 7/14 4/11 3/3 - - -
2013 16/10 16/10 - - - -
2012 3/4 3/4 - - - -
2011 1/2 1/2 - - - -
2010 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 75/79 68/75 6/2 1/2 - -
2018 20/17 19/15 - 1/2 - -
2017 16/16 16/16 - - - -
2016 5/10 5/10 - - - -
2015 14/16 14/16 - - - -
2014 16/11 10/9 6/2 - - -
2013 2/7 2/7 - - - -
2012 2/2 2/2 - - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2018 - 1
2017 - 1
2014 - 2
Celkem: 0 4
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  Futures 2018 Kolo Výsledek K1 K2
07.12.   Stevens B. - Apostol B. OF 6-4, 6-0 1.78 1.82
05.12.   Apostol B. - Blasko M. 1K 7-5, 6-4 1.49 2.27
01.12.   Espin Busleim - Apostol B. OF 6-2, 6-1    
28.11.   Apostol B. - Kustepe N. 1K 6-2, 6-1 1.01 8.40
  Andria challenger Kolo Výsledek K1 K2
17.11.   Cutuli M. - Apostol B. Q-1K 6-3, 7-610    
  Futures 2018 Kolo Výsledek K1 K2
30.10.   Bortolotti M. - Apostol B. 1K 7-65, 7-5 1.45 2.46
24.10.   Toledo Bague - Apostol B. OF 6-2, 6-2 1.37 2.79
22.10.   Apostol B. - Capalbo F. 1K 4-0 2.23 1.55
13.10.   Rizzuti G. - Apostol B. Q-1K 1-2    
13.10.   Frunza N. - Apostol B. SF 6-2, 6-3 1.83 1.83
13.10.   Apostol B. - Pichler D. ČF 3-6, 6-4, 7-64 2.38 1.50
12.10.   Apostol B. - Dischinger E. OF 2-6, 6-3, 6-4 1.77 1.89
09.10.   Apostol B. - Wang G. 1K 6-1, 6-0 1.04 7.25
07.09.   Korovin M. - Apostol B. OF 6-4, 3-0 2.17 1.54
04.09.   Apostol B. - Maiga R. 1K 6-3, 6-2 1.34 2.74
30.08.   Lopez Morillo - Apostol B. OF 6-3, 6-0 3.23 1.25
29.08.   Apostol B. - Filip V. 1K 7-62, 6-3 1.14 4.33
16.08.   Lazarov A. - Apostol B. OF 6-4, 3-1 1.71 1.95
15.08.   Apostol B. - Vanta V. 1K 6-2, 6-3 1.10 5.34
12.08.   Dima D. - Apostol B. F 6-2, 7-5 1.29 3.19
11.08.   Apostol B. - Marcora R. SF 1-0 4.46 1.14
10.08.   Apostol B. - Luncanu P. ČF 4-6, 6-4, 6-2 1.99 1.64
09.08.   Apostol B. - Manole A. OF 6-3, 3-6, 6-2 1.40 2.51
07.08.   Apostol B. - Volfson D. 1K 6-1, 6-2    
26.07.   Boitan G. - Apostol B. 1K 1-6, 6-1, 6-4    
17.07.   Kirci K. - Apostol B. 1K 6-2, 5-7, 6-1    
26.06.   Haliak M. - Apostol B. 1K 7-63, 3-2    
05.06.   Berrettini J. - Apostol B. 1K 6-2, 7-60 2.70 1.35
03.06.   Okala J. - Apostol B. F 6-1, 6-1 1.42 2.55
02.06.   Apostol B. - Casanova H. SF 6-4, 4-6, 6-4 3.22 1.27
01.06.   Apostol B. - Ghilea V. ČF 4-6, 7-67, 6-0 1.46 2.43
31.05.   Apostol B. - Fetisleam E. OF 3-6, 6-4, 6-1 1.60 2.11
30.05.   Apostol B. - Manole B. 1K 6-1, 6-2 1.04 7.30
28.05.   Apostol B. - Dumitru V. Q-OF 6-3, 6-2    
27.05.   Apostol B. - Vanta V. Q-2K 6-2, 6-3    
24.05.   Melnic V. - Apostol B. OF 2-6, 7-63, 6-2    
23.05.   Apostol B. - Crivoi V. 1K 6-3, 66-7, 6-2    
16.05.   Veldheer M. - Apostol B. OF 6-3, 7-63    
15.05.   Apostol B. - Tikhomirov M. 1K 7-62, 6-2    
08.05.   Klein L. - Apostol B. 1K 64-7, 6-4, 6-1 1.72 1.89
12.04.   Collarini A. - Apostol B. ČF 6-1, 6-2 1.22 3.63
11.04.   Apostol B. - Popko D. OF 6-3, 60-7, 6-4 4.11 1.17
10.04.   Apostol B. - Haim M. 1K 6-2, 3-6, 6-2 2.57 1.42
09.04.   Apostol B. - Pietri B. Q-OF 3-6, 6-0, 6-1    
08.04.   Apostol B. - Barros M. Q-2K 6-3, 6-2    
01.04.   Aguilar F. - Apostol B. Q-2K 6-4, 6-4    
30.03.   Giustino L. - Apostol B. ČF 2-6, 6-1, 7-64 1.24 3.49
29.03.   Apostol B. - Weis A. OF 6-4, 6-4 1.45 2.49
28.03.   Apostol B. - Bonadio R. 1K 6-4, 6-4 1.97 1.70
27.03.   Apostol B. - Bertuccioli F. Q-OF 6-0, 6-3    
27.03.   Apostol B. - Strokan A. Q-2K 6-0, 6-1    
22.03.   Hampel L. - Apostol B. OF 7-66, 7-64 1.29 3.14
21.03.   Apostol B. - Weis A. 1K 6-4, 6-1 1.65 2.05
14.03.   De Bakker T. - Apostol B. 1K 6-4, 2-6, 6-1 1.06 6.35
12.03.   Apostol B. - Pontoglio D. Q-OF 6-2, 6-2    
12.03.   Apostol B. - Campo A. Q-2K 6-2, 5-7, 6-3    
26.02.   Otegui J. - Apostol B. Q-OF 2-1    
25.02.   Apostol B. - Sumizawa D. Q-2K 7-63, 63-7, 6-0    
21.02.   Botezan G. - Apostol B. 1K 6-1, 4-6, 7-65 2.37 1.45
19.02.   Apostol B. - Kobayashi M. Q-OF 6-4, 3-6, 6-4    
18.02.   Apostol B. - Yagi K. Q-2K 6-2, 7-65    
17.02.   Apostol B. - Palazov Z. Q-1K 6-2, 6-3    
14.02.   Neuchrist M. - Apostol B. OF 6-3, 6-2 1.22 3.59
13.02.   Apostol B. - Hess-Olesen S. 1K 7-64, 2-6, 6-4 1.67 2.01
12.02.   Apostol B. - Praditngam J. Q-OF 6-3, 6-3    
11.02.   Apostol B. - Farmer E. Q-2K 67-7, 6-3, 6-2    
07.02.   Neuchrist M. - Apostol B. 1K 6-4, 7-5    
05.02.   Apostol B. - Woerner P. Q-OF 6-4, 6-3    
04.02.   Apostol B. - Tutu M. Q-2K 6-4, 6-2    
  Futures 2018 Kolo Výsledek K1 K2
07.12.   Korol / Uvaro - Apost / Tatom ČF 6-0, 6-4 2.10 1.57
05.12.   Apost / Tatom - Espin / Weis OF 6-1, 5-7, 13-11 1.78 1.82
01.12.   Korol / Uvaro - Apost / Tatom OF 6-1, 6-3 3.00 1.29
23.10.   Radoj / Toreb - Apost / Frunz OF 6-3, 6-4 1.80 1.80
18.10.   Leite / Sude - Apost / Grigo OF 7-64, 4-6, 12-10    
13.10.   Borso / Nagy - Apost / Grigo SF 6-3, 4-6, 10-6 1.60 2.05
11.10.   Apost / Grigo - Falle / Obert ČF 6-4, 64-7, 10-3    
11.10.   Apost / Grigo - Baldo / Mazzu OF 6-3, 6-3 1.73 1.88
06.09.   Lunca / Manda - Apost / Tatom ČF 6-1, 6-4 1.93 1.69
04.09.   Apost / Tatom - Corne / Dumit OF 1-6, 6-3, 10-6 1.19 3.66
29.08.   Grigo / Madar - Apost / Tatom ČF 7-66, 6-3    
28.08.   Apost / Tatom - Afili / Jianu OF 6-1, 6-1 1.03 7.28
17.08.   Apost / Tatom - Apost / Frunz F 2-6, 6-3, 10-8 2.15 1.55
16.08.   Apost / Tatom - Corne / Grigo SF 6-4, 6-4 2.17 1.54
15.08.   Apost / Tatom - Coria / Rodri ČF 2-6, 6-3, 10-8 3.21 1.25
13.08.   Apost / Tatom - Pavel / Vanta OF 6-3, 63-7, 10-5 1.34 2.72
07.08.   Manol / Tomes - Apost / Tatom OF 6-3, 6-4 2.19 1.53
19.07.   Babel / Slobo - Apost / Ghile ČF 6-4, 6-4 2.10 1.57
17.07.   Apost / Ghile - Kirci / Priho OF 6-4, 6-4 1.80 1.80
08.06.   Borso / Nagy - Anton / Apost F 6-2, 68-7, 10-7    
08.06.   Anton / Apost - Frige / Stefa SF 6-4, 6-2    
06.06.   Anton / Apost - Ragaz / Sarde ČF 6-1, 7-62    
05.06.   Anton / Apost - Baldi / Guerr OF 6-2, 3-6, 10-3    
30.05.   Borso / Escob - Apost / Borza ČF 6-4, 6-1    
29.05.   Apost / Borza - Berdi / Durne OF 6-2, 6-0    
24.05.   Anton / Grigo - Apost / Tatom SF 6-3, 6-0    
23.05.   Apost / Tatom - Cocia / Lunca ČF 7-5, 6-3    
22.05.   Apost / Tatom - Bucur / Ghile OF 7-61, 6-3    
09.05.   Klein / Liska - Apost / Corne ČF 6-3, 6-3    
08.05.   Apost / Corne - Krste / Rikl OF 6-2, 4-6, 10-1    
22.03.   Di Ni / Truse - Apost / Tatom OF 6-3, 1-6, 10-4    
16.03.   Di Ni / Truse - Apost / Tatom SF 6-3, 5-7, 10-8    
15.03.   Apost / Tatom - Filip / Hampe ČF 6-2, 6-3    
13.03.   Apost / Tatom - Marto / Vervo OF 6-4, 6-4    
13.02.   Butle / Jones - Apost / Onufr OF 6-2, 7-5    
07.02.   Finde / Johns - Apost / Torra ČF 4-6, 6-1, 10-7    
06.02.   Apost / Torra - Cox D / Hodki OF 7-65, 6-4    
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
13.10.2018 - 13.10.2018  Futures 2018 skreč
07.09.2018 - 09.10.2018  Futures 2018 skreč
16.08.2018 - 16.08.2018  Futures 2018 skreč
26.06.2018 - 17.07.2018  Futures 2018 skreč
26.02.2018 - 12.03.2018  Futures 2018 skreč
02.04.2017 - 05.04.2017  Futures 2017 skreč
13.02.2016 - 06.03.2016  Futures 2016 skreč
 
 
 
 
 
 
TOPlist