Barroso Campos, Mardones - Justo, Skatov

10.09.2019, 20:25, Futures 2019, osmifinále, antuka
Barroso Campos Alberto 1 : 0 Justo Guido Ivan
Avatar 474. Žebříček čtyřhry 701. Avatar
4. 6. 1996 Datum nar. 17. 12. 1997
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Mardones Bruno   Skatov Timofey
Avatar 1211. Žebříček čtyřhry 1428. Avatar
19. 12. 1995 Datum nar. 21. 1. 2001
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Pár spolu ještě nehrál.
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 7/6 2/3 5/3 - - -
2019 4/2 1/1 3/1 - - -
2018 3/3 1/2 2/1 - - -
2016 0/1 - 0/1 - - -
Pár spolu ještě nehrál.
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 53/36 35/18 18/18 - - -
2020 7/6 - 7/6 - - -
2019 22/11 14/7 8/4 - - -
2018 10/6 7/3 3/3 - - -
2017 7/8 7/5 0/3 - - -
2016 7/4 7/3 0/1 - - -
2014 0/1 - 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 48/75 29/44 19/31 - - -
2019 5/3 2/2 3/1 - - -
2018 15/16 9/11 6/5 - - -
2017 13/15 11/9 2/6 - - -
2016 3/14 2/8 1/6 - - -
2015 10/18 4/9 6/9 - - -
2014 2/6 1/3 1/3 - - -
2013 0/2 0/1 0/1 - - -
2012 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 30/42 30/40 0/2 - - -
2020 1/4 1/3 0/1 - - -
2019 19/18 19/17 0/1 - - -
2018 9/19 9/19 - - - -
2017 1/1 1/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 10/16 7/10 2/4 1/2 - -
2020 2/1 2/1 - - - -
2019 4/10 4/7 0/3 - - -
2018 3/4 0/1 2/1 1/2 - -
2017 1/1 1/1 - - - -
 

Vzájemné zápasy: 0 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Futures 2019 Barroso C / Mardones 1             OF
Justo / Skatov 0          
 

Kursy sázkových kanceláří

Sázková kancelář Barroso Campos Alberto
Mardones Bruno
Justo Guido Ivan
Skatov Timofey
 Synot tip
1.82
1.78
Průměrný kurs
1.82
1.78
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2019, F, 19.10.2019
  Bolud / Lescu - Barro / Mardo 2:1
Futures 2019, SF, 18.10.2019
  Barro / Mardo - Blanc / Valle 2:0
Futures 2019, ČF, 17.10.2019
  Barro / Mardo - Brugn / Moghi 2:0
Futures 2019, OF, 15.10.2019
  Barro / Mardo - Hoeve / Schue 2:0
Futures 2019, SF, 12.09.2019
  Luz / Matos - Barro / Mardo 2:1
Futures 2019, ČF, 11.09.2019
  Barro / Mardo - Canas / Nikle 2:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Barro / Mardo - Justo / Skato 1:0
Futures 2018, SF, 01.08.2018
  Giner / Pla M - Barro / Mardo 2:0
Futures 2018, ČF, 31.07.2018
  Barro / Mardo - Li / Sorni 1:0
Futures 2018, OF, 30.07.2018
  Barro / Mardo - Blasc / Sanch 2:0
Futures 2020, OF, 10.03.2020
  Barro / Winte - Graca / Rodei 1:0
Futures 2020, OF, 03.03.2020
  Falle / Moren - Barro / Coppi 2:1
Futures 2020, OF, 25.02.2020
  Arauj / Torre - Barro / Canas 2:1
Futures 2020, F, 08.02.2020
  Douga / Kilan - Barro / Winte 2:1
Futures 2020, SF, 07.02.2020
  Barro / Winte - Baez / Cabra 2:0
Futures 2020, ČF, 06.02.2020
  Barro / Winte - Cacao / Monte 2:1
Futures 2020, OF, 04.02.2020
  Barro / Winte - Koneč / Nejed 2:0
Futures 2020, SF, 31.01.2020
  Barbu / Douga - Barro / Winte 2:0
Futures 2020, ČF, 30.01.2020
  Barro / Winte - Cabra / Tepav 2:0
Futures 2020, OF, 28.01.2020
  Barro / Winte - Guerr / Tomas 2:0
Futures 2019, F, 19.10.2019
  Bolud / Lescu - Barro / Mardo 2:1
Futures 2019, SF, 18.10.2019
  Barro / Mardo - Blanc / Valle 2:0
Futures 2019, ČF, 17.10.2019
  Barro / Mardo - Brugn / Moghi 2:0
Futures 2019, OF, 15.10.2019
  Barro / Mardo - Hoeve / Schue 2:0
Futures 2019, ČF, 19.09.2019
  Gimen / Llama - Mardo / Sanch 2:0
Futures 2019, OF, 17.09.2019
  Mardo / Sanch - Mende / Salaz 2:1
Futures 2019, SF, 12.09.2019
  Luz / Matos - Barro / Mardo 2:1
Futures 2019, ČF, 11.09.2019
  Barro / Mardo - Canas / Nikle 2:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Barro / Mardo - Justo / Skato 1:0
Futures 2018, F, 13.10.2018
  Forne / Giner - Barra / Mardo 2:0
 
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Barro / Mardo - Justo / Skato 1:0
Futures 2020, OF, 10.03.2020
  Mochi / Yamac - Feitt / Justo 2:1
Futures 2020, OF, 03.03.2020
  Aboia / Farja - Justo / Rodri 2:1
Futures 2020, ČF, 27.02.2020
  Merin / Pena - Arrec / Justo 2:0
Futures 2020, OF, 25.02.2020
  Arrec / Justo - Agame / Dutra 2:0
Futures 2020, OF, 19.02.2020
  Arrec / Galar - Justo / Rodri 2:0
Futures 2019, F, 30.11.2019
  Hidal / Moren - Egea / Justo 2:0
Futures 2019, SF, 29.11.2019
  Egea / Justo - Farja / Navon 2:1
Futures 2019, ČF, 28.11.2019
  Egea / Justo - Carne / Cigar 2:0
Futures 2019, OF, 26.11.2019
  Egea / Justo - Fumea / Ronca 2:0
Futures 2019, OF, 23.10.2019
  Cerun / Lingu - Aboia / Justo 2:1
Futures 2020, ČF, 12.03.2020
  Marti / Skato - Anton / Jecan 1:0
Futures 2020, OF, 10.03.2020
  Marti / Skato - Ilhan / Nedel 2:0
Futures 2020, ČF, 16.01.2020
  Petro / Prevo - Ivano / Skato 2:0
Futures 2020, OF, 14.01.2020
  Ivano / Skato - Akay / Ilkel 2:0
Futures 2019, OF, 15.10.2019
  Poull / Schot - Fuele / Skato 2:1
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Barro / Mardo - Justo / Skato 1:0
Futures 2019, OF, 27.08.2019
  Marti / Perez - Lopez / Skato 2:1
Futures 2019, ČF, 18.07.2019
  Rogla / Winte - Lopez / Skato 2:1
Futures 2019, OF, 17.07.2019
  Lopez / Skato - Sanch / Vives 2:1
Futures 2019, OF, 02.07.2019
  Arias / Zebal - Chepe / Skato 2:0
 
 
 
 
TOPlist