Eisinga, Stuurman - Podzimek, Pontjodikromo

10.09.2019, 15:20, Futures 2019, osmifinále, antuka
Eisinga Zachary 2 : 0
(6-4, 6-3)
Podzimek Floris
Avatar 1291. Žebříček čtyřhry -. Avatar
9. 1. 2000 Datum nar. 15. 5. 2000
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Stuurman Roland   Pontjodikromo Sidane
Avatar 1228. Žebříček čtyřhry 632. Avatar
6. 7. 1999 Datum nar. 24. 10. 2000
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Eisinga Zachary
Stuurman Roland
Podzimek Floris
Pontjodikromo Sidane
Hala - -
Antuka 10/6 0/1
Tráva - -
Tvrdý p. - -
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 9/8 9/8 - - - -
2019 8/6 8/6 - - - -
2018 1/2 1/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/1 0/1 - - - -
2019 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 10/8 10/8 - - - -
2019 9/6 9/6 - - - -
2018 1/2 1/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 10/9 10/9 - - - -
2019 9/7 9/7 - - - -
2018 1/2 1/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/3 0/3 - - - -
2019 0/3 0/3 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 35/24 18/14 17/10 - - -
2019 16/11 10/6 6/5 - - -
2018 13/9 4/5 9/4 - - -
2017 6/4 4/3 2/1 - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Futures 2019 Eisinga / Stuurman 2   6 6       OF
Podzimek / Pontjodik 0 4 3      
 

Kursy sázkových kanceláří

Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2019, SF, 20.09.2019
  Bobro / Dijkh - Eisin / Stuur 2:1
Futures 2019, ČF, 19.09.2019
  Eisin / Stuur - Ghorb / Kilan 2:0
Futures 2019, OF, 17.09.2019
  Eisin / Stuur - Marin / Tabac 2:1
Futures 2019, SF, 13.09.2019
  Squir / Woern - Eisin / Stuur 2:0
Futures 2019, ČF, 12.09.2019
  Eisin / Stuur - Alves / Comes 2:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Eisin / Stuur - Podzi / Pontj 2:0
Futures 2019, ČF, 29.08.2019
  Herma / Steve - Eisin / Stuur 2:0
Futures 2019, OF, 28.08.2019
  Eisin / Stuur - Houke / Van B 2:0
Futures 2019, SF, 10.08.2019
  Olivi / Villa - Eisin / Stuur 2:0
Futures 2019, ČF, 08.08.2019
  Eisin / Stuur - Hornu / Lanck 2:0
Futures 2019, SF, 20.09.2019
  Bobro / Dijkh - Eisin / Stuur 2:1
Futures 2019, ČF, 19.09.2019
  Eisin / Stuur - Ghorb / Kilan 2:0
Futures 2019, OF, 17.09.2019
  Eisin / Stuur - Marin / Tabac 2:1
Futures 2019, SF, 13.09.2019
  Squir / Woern - Eisin / Stuur 2:0
Futures 2019, ČF, 12.09.2019
  Eisin / Stuur - Alves / Comes 2:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Eisin / Stuur - Podzi / Pontj 2:0
Futures 2019, ČF, 29.08.2019
  Herma / Steve - Eisin / Stuur 2:0
Futures 2019, OF, 28.08.2019
  Eisin / Stuur - Houke / Van B 2:0
Futures 2019, ČF, 15.08.2019
  Manna / Shche - Eisin / Wasse 1:0
Futures 2019, OF, 14.08.2019
  Eisin / Wasse - Veldk / Wigge 2:0
Futures 2019, SF, 20.09.2019
  Bobro / Dijkh - Eisin / Stuur 2:1
Futures 2019, ČF, 19.09.2019
  Eisin / Stuur - Ghorb / Kilan 2:0
Futures 2019, OF, 17.09.2019
  Eisin / Stuur - Marin / Tabac 2:1
Futures 2019, SF, 13.09.2019
  Squir / Woern - Eisin / Stuur 2:0
Futures 2019, ČF, 12.09.2019
  Eisin / Stuur - Alves / Comes 2:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Eisin / Stuur - Podzi / Pontj 2:0
Futures 2019, ČF, 29.08.2019
  Herma / Steve - Eisin / Stuur 2:0
Futures 2019, OF, 28.08.2019
  Eisin / Stuur - Houke / Van B 2:0
Futures 2019, ČF, 16.08.2019
  Herma / Steve - Admir / Stuur 2:0
Futures 2019, OF, 13.08.2019
  Admir / Stuur - Clave / Van B 2:0
 
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Eisin / Stuur - Podzi / Pontj 2:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Eisin / Stuur - Podzi / Pontj 2:0
Futures 2019, OF, 07.05.2019
  Onish / Wakit - Blokh / Podzi 2:0
Futures 2019, OF, 01.05.2019
  Kawac / Wakit - Podzi / Stepa 2:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Eisin / Stuur - Podzi / Pontj 2:0
Futures 2019, SF, 06.09.2019
  Lipov / Zukas - Alves / Pontj 2:0
Futures 2019, ČF, 05.09.2019
  Alves / Pontj - Comes / Saffr 2:1
Futures 2019, OF, 03.09.2019
  Alves / Pontj - Dhoe / Woern 2:0
Futures 2019, SF, 30.08.2019
  Musch / Seife - Den H / Pontj 2:0
Futures 2019, ČF, 29.08.2019
  Den H / Pontj - Kalya / Tamm 2:0
Futures 2019, OF, 27.08.2019
  Den H / Pontj - Matus / Mikul 2:1
Futures 2019, ČF, 14.08.2019
  Narey / Prech - Pontj / Van D 1:0
Futures 2019, OF, 13.08.2019
  Pontj / Van D - Bijst / Konin 2:0
Futures 2019, ČF, 09.08.2019
  Olivi / Villa - Pontj / Van D 2:0
 
 
 
 
TOPlist