Eisinga, Stuurman - Podzimek, Pontjodikromo

10.09.2019, 15:20, Futures 2019, osmifinále, antuka
Eisinga Zachary 2 : 0
(6-4, 6-3)
Podzimek Floris
Avatar 1019. Žebříček čtyřhry -. Avatar
9. 1. 2000 Datum nar. 15. 5. 2000
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Stuurman Roland   Pontjodikromo Sidane
Avatar 982. Žebříček čtyřhry 663. Avatar
6. 6. 1999 Datum nar. 24. 10. 2000
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Pár spolu ještě nehrál.
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 10/13 9/10 1/3 - - -
2019 9/11 8/8 1/3 - - -
2018 1/2 1/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/1 0/1 - - - -
2019 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 11/13 10/10 1/3 - - -
2019 10/11 9/8 1/3 - - -
2018 1/2 1/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 11/14 10/11 1/3 - - -
2019 10/12 9/9 1/3 - - -
2018 1/2 1/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/3 0/3 - - - -
2019 0/3 0/3 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 44/29 18/14 26/15 - - -
2020 0/2 - 0/2 - - -
2019 25/14 10/6 15/8 - - -
2018 13/9 4/5 9/4 - - -
2017 6/4 4/3 2/1 - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Futures 2019 Eisinga / Stuurman 2   6 6       OF
Podzimek / Pontjodik 0 4 3      
 

Kursy sázkových kanceláří

Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2019, OF, 19.11.2019
  Houke / Lozan - Eisin / Stuur 2:0
Futures 2019, ČF, 14.11.2019
  Grige / Manaf - Eisin / Stuur 2:0
Futures 2019, OF, 12.11.2019
  Eisin / Stuur - Cizel / Marko 2:0
Futures 2019, OF, 05.11.2019
  Matus / Zuk - Eisin / Stuur 2:1
Futures 2019, OF, 01.10.2019
  Gutta / Von M - Eisin / Stuur 2:0
Futures 2019, OF, 25.09.2019
  Bobro / Dijkh - Eisin / Stuur 2:0
Futures 2019, SF, 20.09.2019
  Bobro / Dijkh - Eisin / Stuur 2:1
Futures 2019, ČF, 19.09.2019
  Eisin / Stuur - Ghorb / Kilan 2:0
Futures 2019, OF, 17.09.2019
  Eisin / Stuur - Marin / Tabac 2:1
Futures 2019, SF, 13.09.2019
  Squir / Woern - Eisin / Stuur 2:0
Futures 2019, OF, 19.11.2019
  Houke / Lozan - Eisin / Stuur 2:0
Futures 2019, ČF, 14.11.2019
  Grige / Manaf - Eisin / Stuur 2:0
Futures 2019, OF, 12.11.2019
  Eisin / Stuur - Cizel / Marko 2:0
Futures 2019, OF, 05.11.2019
  Matus / Zuk - Eisin / Stuur 2:1
Futures 2019, OF, 01.10.2019
  Gutta / Von M - Eisin / Stuur 2:0
Futures 2019, OF, 25.09.2019
  Bobro / Dijkh - Eisin / Stuur 2:0
Futures 2019, SF, 20.09.2019
  Bobro / Dijkh - Eisin / Stuur 2:1
Futures 2019, ČF, 19.09.2019
  Eisin / Stuur - Ghorb / Kilan 2:0
Futures 2019, OF, 17.09.2019
  Eisin / Stuur - Marin / Tabac 2:1
Futures 2019, SF, 13.09.2019
  Squir / Woern - Eisin / Stuur 2:0
Futures 2019, OF, 19.11.2019
  Houke / Lozan - Eisin / Stuur 2:0
Futures 2019, ČF, 14.11.2019
  Grige / Manaf - Eisin / Stuur 2:0
Futures 2019, OF, 12.11.2019
  Eisin / Stuur - Cizel / Marko 2:0
Futures 2019, OF, 05.11.2019
  Matus / Zuk - Eisin / Stuur 2:1
Futures 2019, OF, 01.10.2019
  Gutta / Von M - Eisin / Stuur 2:0
Futures 2019, OF, 25.09.2019
  Bobro / Dijkh - Eisin / Stuur 2:0
Futures 2019, SF, 20.09.2019
  Bobro / Dijkh - Eisin / Stuur 2:1
Futures 2019, ČF, 19.09.2019
  Eisin / Stuur - Ghorb / Kilan 2:0
Futures 2019, OF, 17.09.2019
  Eisin / Stuur - Marin / Tabac 2:1
Futures 2019, SF, 13.09.2019
  Squir / Woern - Eisin / Stuur 2:0
 
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Eisin / Stuur - Podzi / Pontj 2:0
Futures 2019, OF, 03.12.2019
  Barro / Lipov - Khotk / Podzi 1:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Eisin / Stuur - Podzi / Pontj 2:0
Futures 2019, OF, 07.05.2019
  Onish / Wakit - Blokh / Podzi 2:0
Futures 2019, OF, 01.05.2019
  Kawac / Wakit - Podzi / Stepa 2:0
Futures 2020, OF, 05.02.2020
  Cacao / Monte - Pontj / Van B 2:0
Futures 2020, OF, 29.01.2020
  Barbu / Douga - Fribe / Pontj 2:1
Futures 2019, SF, 22.11.2019
  Matus / Smola - Nijbo / Pontj 2:1
Futures 2019, ČF, 21.11.2019
  Nijbo / Pontj - Konts / Manaf 2:0
Futures 2019, ČF, 14.11.2019
  Genge / Papik - Nijbo / Pontj 1:0
Futures 2019, OF, 12.11.2019
  Nijbo / Pontj - El-Mo / Maamo 2:0
Futures 2019, ČF, 07.11.2019
  Ayap / Lemst - De Jo / Pontj 2:0
Futures 2019, OF, 05.11.2019
  De Jo / Pontj - Grige / Manaf 2:1
Futures 2019, F, 26.10.2019
  Den H / Pontj - Alcan / Bobro 2:1
Futures 2019, SF, 25.10.2019
  Den H / Pontj - Golds / Guent 2:1
 
 
 
 
TOPlist