Gelhardt, Schell - Klok, Mashtakov

11.09.2019, 15:00, Futures 2019, osmifinále, antuka
Gelhardt Luca 2 : 1
(64-7, 7-5, 10-7)
Klok Denys
Avatar 478. Žebříček čtyřhry 695. Avatar
28. 12. 1994 Datum nar. 26. 5. 1998
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Schell Niklas   Mashtakov Mykyta
Avatar 702. Žebříček čtyřhry 1029. Avatar
3. 1. 1999 Datum nar. 18. 3. 1999
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Pár spolu ještě nehrál.
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 4/2 2/1 - 2/1 - -
2019 4/2 2/1 - 2/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/1 0/1 - - - -
2019 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 51/56 43/42 2/10 6/4 - -
2020 3/2 3/2 - - - -
2019 33/20 27/16 0/2 6/2 - -
2018 6/11 6/9 0/2 - - -
2017 7/15 5/9 2/6 - - -
2016 2/4 2/4 - - - -
2015 0/2 - - 0/2 - -
2014 0/2 0/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 34/31 13/11 18/12 3/8 - -
2020 5/2 0/1 5/1 - - -
2019 16/15 12/9 2/1 2/5 - -
2018 12/12 - 11/10 1/2 - -
2017 1/1 1/1 - - - -
2016 0/1 - - 0/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 53/66 43/47 4/10 6/9 - -
2020 4/3 4/3 - - - -
2019 17/19 15/15 1/2 1/2 - -
2018 20/22 16/16 0/1 4/5 - -
2017 5/9 2/4 2/3 1/2 - -
2016 6/9 5/6 1/3 - - -
2015 0/1 - 0/1 - - -
2014 1/2 1/2 - - - -
2013 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 26/47 16/33 10/11 0/3 - -
2020 0/1 - 0/1 - - -
2019 11/20 9/16 2/4 - - -
2018 9/17 5/11 4/4 0/2 - -
2017 4/6 1/4 3/1 0/1 - -
2016 1/2 0/1 1/1 - - -
2015 1/1 1/1 - - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Futures 2019 Gelhardt / Schell 2   64 7 10     OF
Klok / Mashtakov 1 7 5 7    
 

Kursy sázkových kanceláří

Sázková kancelář Gelhardt Luca
Schell Niklas
Klok Denys
Mashtakov Mykyta
 Synot tip
1.73
1.88
Průměrný kurs
1.73
1.88
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2019, SF, 14.11.2019
  Paul / Stein - Gelha / Schel 2:0
Futures 2019, ČF, 13.11.2019
  Gelha / Schel - Eleve / Van B 2:1
Futures 2019, OF, 12.11.2019
  Gelha / Schel - Fassb / Valse 2:0
Futures 2019, SF, 13.09.2019
  Folli / Matus - Gelha / Schel 2:1
Futures 2019, ČF, 12.09.2019
  Gelha / Schel - Mikha / Saffr 2:0
Futures 2019, OF, 11.09.2019
  Gelha / Schel - Klok / Masht 2:1
Futures 2020, F, 18.01.2020
  Kekez / Madar - Gelha / Hajek 2:0
Futures 2020, SF, 17.01.2020
  Gelha / Hajek - Aboul / Makhl 2:0
Futures 2020, ČF, 16.01.2020
  Gelha / Hajek - Litvi / Yulik 2:1
Futures 2020, OF, 14.01.2020
  Gelha / Hajek - Chepe / Vanta 2:1
Futures 2020, OF, 08.01.2020
  Mina / Nikle - Gelha / Govea 2:0
Futures 2019, ČF, 15.12.2019
  Panin / Shcha - Gelha / Jorda 1:0
Futures 2019, OF, 13.12.2019
  Gelha / Jorda - Dijkh / Van B 2:0
Futures 2019, OF, 03.12.2019
  Erel / Jecan - Gelha / Netus 2:0
Futures 2019, SF, 29.11.2019
  Korol / Uvaro - Gelha / Wesse 2:1
Futures 2019, ČF, 29.11.2019
  Gelha / Wesse - Basko / Vanta 2:0
Futures 2020, ČF, 13.02.2020
  Genge / Langm - Schel / Woern 2:1
Futures 2020, OF, 11.02.2020
  Schel / Woern - Manji / Steve 2:0
Futures 2020, F, 08.02.2020
  Schel / Woern - Vidal / Viver 2:1
Futures 2020, SF, 07.02.2020
  Schel / Woern - Wang / Zhao 2:0
Futures 2020, ČF, 06.02.2020
  Schel / Woern - Kosse / Uzhyl 2:0
Futures 2020, OF, 04.02.2020
  Schel / Woern - Genge / Langm 2:0
Futures 2020, OF, 14.01.2020
  Akkoy / Cagni - Schel / Torsk 2:0
Futures 2019, ČF, 19.12.2019
  Frost / Hanss - Cubel / Schel 2:0
Futures 2019, OF, 17.12.2019
  Cubel / Schel - Kumas / Kureo 2:0
Futures 2019, OF, 15.12.2019
  Frost / Hanss - Cubel / Schel 2:1
 
Futures 2019, OF, 11.09.2019
  Gelha / Schel - Klok / Masht 2:1
Futures 2020, SF, 07.02.2020
  Houke / Jorda - Davyd / Klok 2:0
Futures 2020, ČF, 07.02.2020
  Davyd / Klok - Aksu / Soyle 2:1
Futures 2020, OF, 06.02.2020
  Davyd / Klok - Fonio / Galop 2:1
Futures 2020, ČF, 31.01.2020
  Akkoy / Turke - Davyd / Klok 2:0
Futures 2020, OF, 30.01.2020
  Davyd / Klok - Jecan / Petro 2:0
Futures 2020, SF, 17.01.2020
  Drogu / Pierr - Davyd / Klok 2:0
Futures 2020, ČF, 16.01.2020
  Davyd / Klok - Eysse / Sakha 1:0
Futures 2020, OF, 14.01.2020
  Davyd / Klok - Folli / Valse 2:1
Futures 2019, F, 26.10.2019
  Barbu / Palos - Klok / Priho 2:1
Futures 2019, SF, 25.10.2019
  Klok / Priho - Korol / Uvaro 2:1
Futures 2020, OF, 18.02.2020
  Kocev / Tomac - Belob / Masht 2:0
Futures 2019, OF, 14.11.2019
  Amar / Yesha - Masht / Zhu 2:1
Futures 2019, ČF, 07.11.2019
  Kirko / McHug - Masht / Zhu 2:0
Futures 2019, OF, 06.11.2019
  Masht / Zhu - Glees / Smits 2:0
Futures 2019, ČF, 12.10.2019
  Gelha / Wehne - Manda / Masht 2:0
Futures 2019, OF, 10.10.2019
  Manda / Masht - Dhoe / Vanta 2:0
Futures 2019, F, 29.09.2019
  Fuele / Madar - Kamyn / Masht 2:1
Futures 2019, SF, 27.09.2019
  Kamyn / Masht - Grynk / Wojna 2:0
Futures 2019, ČF, 26.09.2019
  Kamyn / Masht - Bakla / Bakla 2:0
Futures 2019, OF, 24.09.2019
  Kamyn / Masht - Bessi / Borto 2:1
 
 
 
 
TOPlist