Elhamshary, Gomaa - Battaglino, Dhoe

10.09.2019, 12:10, Futures 2019, osmifinále, antuka
Elhamshary Aly 2 : 1
(0-6, 7-63, 10-7)
Battaglino Stefano
Avatar 1916. Žebříček čtyřhry 949. Avatar
1. 1. 1998 Datum nar. 17. 6. 1998
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Gomaa Mohamad   Dhoe Benjamin
Avatar 2045. Žebříček čtyřhry 749. Avatar
4. 8. 1999 Datum nar. 20. 8. 1996
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Pár spolu ještě nehrál.
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 1/1 1/1 - - - -
2019 1/1 1/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/2 0/2 - - - -
2019 0/2 0/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 1/1 1/1 - - - -
2019 1/1 1/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 1/2 1/2 - - - -
2019 1/2 1/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 14/29 14/27 0/2 - - -
2019 12/18 12/18 - - - -
2018 2/10 2/8 0/2 - - -
2017 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 40/62 39/59 0/1 1/2 - -
2020 7/3 7/3 - - - -
2019 9/23 9/22 0/1 - - -
2018 7/16 6/14 - 1/2 - -
2017 12/12 12/12 - - - -
2016 4/5 4/5 - - - -
2015 1/3 1/3 - - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Futures 2019 Elhamshary / Gomaa 2   0 7 10     OF
Battaglino / Dhoe 1 6 63 7    
 

Kursy sázkových kanceláří

Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2019, ČF, 12.09.2019
  Ogane / Voron - Elham / Gomaa 2:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Elham / Gomaa - Batta / Dhoe 2:1
Futures 2019, ČF, 12.09.2019
  Ogane / Voron - Elham / Gomaa 2:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Elham / Gomaa - Batta / Dhoe 2:1
Futures 2019, OF, 17.09.2019
  Batta / Van D - Gomaa / Shoke 2:0
Futures 2019, ČF, 12.09.2019
  Ogane / Voron - Elham / Gomaa 2:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Elham / Gomaa - Batta / Dhoe 2:1
 
Futures 2019, OF, 22.10.2019
  Noce / Prevo - Batta / Dhoe 2:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Elham / Gomaa - Batta / Dhoe 2:1
Futures 2019, OF, 10.12.2019
  Grige / Guina - Batta / Weis 2:1
Futures 2019, ČF, 05.12.2019
  Monzo / Tenti - Batta / Prech 2:0
Futures 2019, OF, 03.12.2019
  Batta / Prech - Sharm / Sunis 2:0
Futures 2019, ČF, 28.11.2019
  Matus / Micha - Batta / Prech 2:0
Futures 2019, OF, 26.11.2019
  Batta / Prech - Coelh / Felli 2:1
Futures 2019, F, 09.11.2019
  Fajta / Maroz - Batta / Bonad 2:1
Futures 2019, SF, 08.11.2019
  Batta / Bonad - Arrec / Paz 2:1
Futures 2019, ČF, 07.11.2019
  Batta / Bonad - Boyer / Males 2:0
Futures 2019, OF, 05.11.2019
  Batta / Bonad - Prech / Woern 2:0
Futures 2019, ČF, 31.10.2019
  Ionel / Lunca - Batta / Ornag 2:1
Futures 2020, OF, 18.02.2020
  Fatta / Ouaha - Dhoe / Heuvi 2:1
Futures 2020, ČF, 12.02.2020
  Sanch / Vives - Dhoe / Heuvi 2:1
Futures 2020, OF, 11.02.2020
  Dhoe / Heuvi - Bruna / Cordo 2:1
Futures 2020, SF, 24.01.2020
  Shevc / Vansh - Dhoe / Uspen 2:0
Futures 2020, ČF, 23.01.2020
  Dhoe / Uspen - Liu / Vanta 2:1
Futures 2020, OF, 21.01.2020
  Dhoe / Uspen - Litvi / Yulik 2:1
Futures 2020, F, 18.01.2020
  Dhoe / Reymo - Drogu / Pierr 2:1
Futures 2020, SF, 17.01.2020
  Dhoe / Reymo - Drago / Schia 2:0
Futures 2020, ČF, 16.01.2020
  Dhoe / Reymo - Ajavo / Desch 2:0
Futures 2020, OF, 14.01.2020
  Dhoe / Reymo - Brovi / Delma 2:0
 
 
 
 
TOPlist