Blumenberg, Pucinelli De Almeida - Asaba, Emhardt

10.09.2019, 20:10, Futures 2019, osmifinále, tvrdý p.
Blumenberg Alex 2 : 1
(4-6, 7-65, 10-5)
Asaba Abraham
Avatar 999. Žebříček čtyřhry 1108. Avatar
15. 5. 1992 Datum nar. 21. 5. 1997
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Pucinelli De Almeida Matheus   Emhardt Charlie
Avatar 1107. Žebříček čtyřhry 771. Avatar
1. 4. 2001 Datum nar. 6. 6. 1995
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Blumenberg Alex
Pucinelli De Almeida Matheus
Asaba Abraham
Emhardt Charlie
Hala - -
Antuka - -
Tráva - -
Tvrdý p. 3/1 6/7
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 3/1 - 3/1 - - -
2019 3/1 - 3/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 6/7 - 6/7 - - -
2019 6/7 - 6/7 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 81/84 33/42 48/42 - - -
2019 12/11 3/6 9/5 - - -
2018 4/10 3/7 1/3 - - -
2017 8/6 7/5 1/1 - - -
2016 11/12 2/4 9/8 - - -
2015 9/10 0/3 9/7 - - -
2014 12/14 8/9 4/5 - - -
2013 12/10 5/3 7/7 - - -
2012 13/11 5/5 8/6 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 19/10 16/9 3/1 - - -
2019 9/4 6/3 3/1 - - -
2018 8/4 8/4 - - - -
2017 2/2 2/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 7/13 1/3 6/10 - - -
2019 6/9 - 6/9 - - -
2014 1/2 1/2 - - - -
2013 0/2 0/1 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 33/37 0/1 22/29 11/5 0/2 -
2019 9/14 - 6/10 3/2 0/2 -
2018 20/13 - 12/11 8/2 - -
2017 4/10 0/1 4/8 0/1 - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Futures 2019 Blumenber / Pucinelli 2   4 7 10     OF
Asaba / Emhardt 1 6 65 5    
 

Kursy sázkových kanceláří

Sázková kancelář Blumenberg Alex
Pucinelli De Almeida Matheus
Asaba Abraham
Emhardt Charlie
 Synot tip
2.17
1.54
Průměrný kurs
2.17
1.54
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2019, F, 13.09.2019
  Allaf / Svajd - Blume / Pucin 2:0
Futures 2019, SF, 12.09.2019
  Blume / Pucin - Cozbi / Niki 2:1
Futures 2019, ČF, 12.09.2019
  Blume / Pucin - Clark / Kovac 2:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Blume / Pucin - Asaba / Emhar 2:1
Futures 2019, OF, 18.09.2019
  Aboha / Pannu - Blume / Kohen 2:0
Futures 2019, F, 13.09.2019
  Allaf / Svajd - Blume / Pucin 2:0
Futures 2019, SF, 12.09.2019
  Blume / Pucin - Cozbi / Niki 2:1
Futures 2019, ČF, 12.09.2019
  Blume / Pucin - Clark / Kovac 2:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Blume / Pucin - Asaba / Emhar 2:1
Futures 2019, ČF, 22.08.2019
  Estev / Villa - Blume / Rique 2:0
Futures 2019, OF, 20.08.2019
  Blume / Rique - Brite / Ribas 2:0
Futures 2019, OF, 14.08.2019
  Estev / Mendo - Blume / Moura 2:1
Futures 2019, ČF, 09.08.2019
  Arias / Zebal - Blume / Miele 2:0
Futures 2019, OF, 06.08.2019
  Blume / Miele - Navon / Skier 2:1
Futures 2019, F, 13.09.2019
  Allaf / Svajd - Blume / Pucin 2:0
Futures 2019, SF, 12.09.2019
  Blume / Pucin - Cozbi / Niki 2:1
Futures 2019, ČF, 12.09.2019
  Blume / Pucin - Clark / Kovac 2:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Blume / Pucin - Asaba / Emhar 2:1
Futures 2019, OF, 22.08.2019
  Echaz / Panta - Pucin / Reis 2:1
Futures 2019, F, 22.06.2019
  Pucin / Reis - Hampe / Oberl 2:0
Futures 2019, SF, 21.06.2019
  Pucin / Reis - Kravc / Tajim 2:0
Futures 2019, ČF, 20.06.2019
  Pucin / Reis - Disch / Sant' 2:0
Futures 2019, OF, 18.06.2019
  Pucin / Reis - Keki / Voros 2:0
Futures 2019, ČF, 13.06.2019
  Altma / Grill - Pucin / Reis 2:0
 
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Blume / Pucin - Asaba / Emhar 2:1
Futures 2019, OF, 14.08.2019
  Rapp / Redli - Asaba / Emhar 2:0
Futures 2019, ČF, 08.08.2019
  Kessl / Touli - Asaba / Emhar 2:1
Futures 2019, OF, 06.08.2019
  Asaba / Emhar - Kirch / Lebed 2:0
Futures 2019, OF, 30.07.2019
  Kohen / Rodri - Asaba / Emhar 2:0
Futures 2019, ČF, 26.07.2019
  Mayo / Rodri - Asaba / Emhar 2:0
Futures 2019, OF, 23.07.2019
  Asaba / Emhar - Busha / Klint 2:0
Futures 2019, SF, 21.06.2019
  Cress / Sarai - Asaba / Emhar 2:0
Futures 2019, ČF, 20.06.2019
  Asaba / Emhar - Goldh / Hamil 2:1
Futures 2019, OF, 19.06.2019
  Asaba / Emhar - McNal / Riffi 2:0
Futures 2019, OF, 20.09.2019
  Carua / Nanda - Asaba / Pare 2:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Blume / Pucin - Asaba / Emhar 2:1
Futures 2019, OF, 14.08.2019
  Rapp / Redli - Asaba / Emhar 2:0
Futures 2019, ČF, 08.08.2019
  Kessl / Touli - Asaba / Emhar 2:1
Futures 2019, OF, 06.08.2019
  Asaba / Emhar - Kirch / Lebed 2:0
Futures 2019, OF, 30.07.2019
  Kohen / Rodri - Asaba / Emhar 2:0
Futures 2019, ČF, 26.07.2019
  Mayo / Rodri - Asaba / Emhar 2:0
Futures 2019, OF, 23.07.2019
  Asaba / Emhar - Busha / Klint 2:0
Futures 2019, OF, 09.07.2019
  Fox / White - Asaba / Fenty 2:0
Futures 2019, SF, 21.06.2019
  Cress / Sarai - Asaba / Emhar 2:0
Futures 2019, OF, 18.09.2019
  Mesqu / Ribei - Adams / Emhar 2:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Blume / Pucin - Asaba / Emhar 2:1
Futures 2019, OF, 14.08.2019
  Rapp / Redli - Asaba / Emhar 2:0
Futures 2019, ČF, 08.08.2019
  Kessl / Touli - Asaba / Emhar 2:1
Futures 2019, OF, 06.08.2019
  Asaba / Emhar - Kirch / Lebed 2:0
Futures 2019, OF, 30.07.2019
  Kohen / Rodri - Asaba / Emhar 2:0
Futures 2019, ČF, 26.07.2019
  Mayo / Rodri - Asaba / Emhar 2:0
Futures 2019, OF, 23.07.2019
  Asaba / Emhar - Busha / Klint 2:0
Futures 2019, SF, 21.06.2019
  Cress / Sarai - Asaba / Emhar 2:0
Futures 2019, ČF, 20.06.2019
  Asaba / Emhar - Goldh / Hamil 2:1
 
 
 
 
TOPlist