Galarza, Volpi - Noce, Prevosto

09.10.2019, 15:30, Futures 2019, osmifinále, antuka
Galarza Juan Ignacio 2 : 0
(6-1, 6-2)
Noce Gabriele Maria
Avatar 739. Žebříček čtyřhry 994. Avatar
18. 3. 1994 Datum nar. 29. 10. 1995
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Volpi Octavio   Prevosto Luca
Avatar 1270. Žebříček čtyřhry 929. Avatar
29. 2. 2000 Datum nar. 9. 9. 1998
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Pár spolu ještě nehrál.
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 2/1 2/1 - - - -
2019 2/1 2/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 1/2 1/2 - - - -
2019 1/2 1/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 217/123 209/117 8/6 - - -
2020 2/3 2/3 - - - -
2019 19/16 19/15 0/1 - - -
2018 36/9 36/9 - - - -
2017 31/20 31/20 - - - -
2016 24/15 22/14 2/1 - - -
2015 44/21 43/21 1/0 - - -
2014 35/18 34/17 1/1 - - -
2013 24/18 20/15 4/3 - - -
2012 2/3 2/3 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 7/10 7/10 - - - -
2019 7/10 7/10 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 16/31 11/23 5/8 - - -
2020 2/2 - 2/2 - - -
2019 11/16 11/16 - - - -
2018 2/7 0/2 2/5 - - -
2017 1/4 0/3 1/1 - - -
2016 0/2 0/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 23/50 22/46 1/4 - - -
2020 4/5 4/4 0/1 - - -
2019 10/17 10/17 - - - -
2018 4/13 3/10 1/3 - - -
2017 2/6 2/6 - - - -
2016 3/7 3/7 - - - -
2015 0/2 0/2 - - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Futures 2019 Galarza / Volpi 2   6 6       OF
Noce / Prevosto 0 1 2      
 

Kursy sázkových kanceláří

Sázková kancelář Galarza Juan Ignacio
Volpi Octavio
Noce Gabriele Maria
Prevosto Luca
 Synot tip
1.82
09.10. 15:031.82+0.04
Původní kurs
09.10. 14:231.78 
1.78
09.10. 15:031.78-0.04
Původní kurs
09.10. 14:231.82 
Průměrný kurs
1.82
1.78
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2019, SF, 11.10.2019
  Butul / Moren - Galar / Volpi 2:1
Futures 2019, ČF, 10.10.2019
  Galar / Volpi - Marti / Wenge 2:0
Futures 2019, OF, 09.10.2019
  Galar / Volpi - Noce / Prevo 2:0
Futures 2020, OF, 03.03.2020
  Arrec / Casan - Baez / Galar 2:0
Futures 2020, ČF, 27.02.2020
  Zebal / Zukas - Galar / Juare 2:0
Futures 2020, OF, 25.02.2020
  Galar / Juare - Argue / Egea 2:1
Futures 2020, ČF, 20.02.2020
  Merin / Pena - Arrec / Galar 2:1
Futures 2020, OF, 19.02.2020
  Arrec / Galar - Justo / Rodri 2:0
Futures 2019, ČF, 28.11.2019
  Hidal / Moren - Galar / Keste 2:0
Futures 2019, OF, 27.11.2019
  Galar / Keste - Besad / Rodri 2:1
Futures 2019, OF, 23.10.2019
  Besad / Comes - Egea / Galar 2:0
Futures 2019, SF, 11.10.2019
  Butul / Moren - Galar / Volpi 2:1
Futures 2019, ČF, 10.10.2019
  Galar / Volpi - Marti / Wenge 2:0
Futures 2019, F, 14.12.2019
  Grige / Guina - Juare / Volpi 2:0
Futures 2019, SF, 13.12.2019
  Juare / Volpi - Monzo / Tenti 2:1
Futures 2019, ČF, 12.12.2019
  Juare / Volpi - Loots / Monte 2:0
Futures 2019, OF, 10.12.2019
  Juare / Volpi - Ghind / Sharm 2:0
Futures 2019, OF, 26.11.2019
  Monzo / Tenti - Pasut / Volpi 2:0
Futures 2019, ČF, 21.11.2019
  Casan / Zukas - Lingu / Volpi 2:0
Futures 2019, OF, 19.11.2019
  Lingu / Volpi - Araba / Karab 2:0
Futures 2019, OF, 23.10.2019
  Nagy / Ornag - Cundo / Volpi 2:0
Futures 2019, ČF, 17.10.2019
  Monzo / Tenti - Cundo / Volpi 2:0
Futures 2019, OF, 15.10.2019
  Cundo / Volpi - Becuz / Ronca 2:0
 
Futures 2019, ČF, 24.10.2019
  Arrec / Feitt - Noce / Prevo 1:0
Futures 2019, OF, 22.10.2019
  Noce / Prevo - Batta / Dhoe 2:0
Futures 2019, OF, 09.10.2019
  Galar / Volpi - Noce / Prevo 2:0
Futures 2019, OF, 02.10.2019
  Bobro / Dijkh - Noce / Prevo 2:1
Futures 2020, ČF, 20.02.2020
  Den H / Tanne - Massa / Noce 2:0
Futures 2020, OF, 18.02.2020
  Massa / Noce - Corre / Herna 2:0
Futures 2020, ČF, 13.02.2020
  Pichl / Wehne - Furla / Noce 2:0
Futures 2020, OF, 11.02.2020
  Furla / Noce - Bergs / Tsits 2:0
Futures 2019, SF, 02.11.2019
  Ionel / Lunca - Noce / Picch 2:0
Futures 2019, ČF, 31.10.2019
  Noce / Picch - Arrec / Nagy 2:0
Futures 2019, OF, 29.10.2019
  Noce / Picch - Corin / Kunz 2:1
Futures 2019, ČF, 24.10.2019
  Arrec / Feitt - Noce / Prevo 1:0
Futures 2019, OF, 22.10.2019
  Noce / Prevo - Batta / Dhoe 2:0
Futures 2019, OF, 09.10.2019
  Galar / Volpi - Noce / Prevo 2:0
Futures 2020, OF, 10.03.2020
  Hajek / Seate - Duda / Prevo 2:1
Futures 2020, OF, 18.02.2020
  Herma / Houke - Ingar / Prevo 2:0
Futures 2020, OF, 06.02.2020
  Altun / Lazar - Paz / Prevo 2:0
Futures 2020, ČF, 23.01.2020
  Eysse / Merau - Petro / Prevo 2:0
Futures 2020, OF, 21.01.2020
  Petro / Prevo - Akay / Cepel 2:1
Futures 2020, F, 18.01.2020
  Akkoy / Cagni - Petro / Prevo 2:0
Futures 2020, SF, 17.01.2020
  Petro / Prevo - Soyle / Turke 2:0
Futures 2020, ČF, 16.01.2020
  Petro / Prevo - Ivano / Skato 2:0
Futures 2020, OF, 14.01.2020
  Petro / Prevo - Hu / Trape 2:0
Futures 2019, ČF, 24.10.2019
  Arrec / Feitt - Noce / Prevo 1:0
 
 
 
 
TOPlist