Pla Malfeito, Vives Marcos - Esteve Lobato, Sanchez Izquierdo

09.10.2019, 17:55, Futures 2019, osmifinále, antuka
Pla Malfeito Jaume 1 : 0 Esteve Lobato Eduard
Avatar 341. Žebříček čtyřhry 378. Avatar
3. 6. 1995 Datum nar. 18. 9. 1994
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Vives Marcos Pedro   Sanchez Izquierdo Nikolas
Avatar 742. Žebříček čtyřhry 833. Avatar
13. 4. 2001 Datum nar. 15. 3. 1999
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Pla Malfeito Jaume
Vives Marcos Pedro
Esteve Lobato Eduard
Sanchez Izquierdo Nikolas
Hala - -
Antuka 2/1 0/1
Tráva - -
Tvrdý p. - -
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 1/1 1/1 - - - -
2019 1/1 1/1 - - - -
Pár spolu ještě nehrál.
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 230/153 179/120 51/33 - - -
2019 44/20 37/18 7/2 - - -
2018 50/22 44/17 6/5 - - -
2017 42/25 41/24 1/1 - - -
2016 33/22 19/15 14/7 - - -
2015 17/21 8/14 9/7 - - -
2014 26/24 17/18 9/6 - - -
2013 16/17 11/12 5/5 - - -
2012 2/2 2/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 34/34 24/21 10/13 - - -
2019 16/17 15/13 1/4 - - -
2018 16/14 7/5 9/9 - - -
2017 2/2 2/2 - - - -
2016 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 204/102 180/86 24/16 - - -
2019 28/9 28/9 - - - -
2018 26/11 26/11 - - - -
2017 21/13 21/13 - - - -
2016 27/12 26/11 1/1 - - -
2015 37/16 34/13 3/3 - - -
2014 28/17 20/13 8/4 - - -
2013 33/19 21/12 12/7 - - -
2012 4/5 4/4 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 21/31 19/30 2/1 - - -
2019 11/19 11/19 - - - -
2018 8/10 6/9 2/1 - - -
2017 2/2 2/2 - - - -
 

Vzájemné zápasy: 0 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Futures 2019 Pla Malfe / Vives Mar 1             OF
Esteve Lo / Sanchez I 0          
 

Kursy sázkových kanceláří

Sázková kancelář Pla Malfeito Jaume
Vives Marcos Pedro
Esteve Lobato Eduard
Sanchez Izquierdo Nikolas
 Synot tip
1.80
1.80
Průměrný kurs
1.80
1.80
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2019, SF, 11.10.2019
  Arrec / Feitt - Pla M / Vives 2:0
Futures 2019, ČF, 10.10.2019
  Pla M / Vives - Kivat / Nikle 2:1
Futures 2019, OF, 09.10.2019
  Pla M / Vives - Estev / Sanch 1:0
Futures 2019, SF, 11.10.2019
  Arrec / Feitt - Pla M / Vives 2:0
Futures 2019, ČF, 10.10.2019
  Pla M / Vives - Kivat / Nikle 2:1
Futures 2019, OF, 09.10.2019
  Pla M / Vives - Estev / Sanch 1:0
Barcelona challenger, OF, 02.10.2019
  Cacic / Podli - Moro / Pla M 2:0
Futures 2019, OF, 17.09.2019
  Gimen / Llama - Pla M / Winte 2:1
Banja Luka challenger, OF, 10.09.2019
  Berlo / Silva - Moron / Pla M 2:1
Futures 2019, ČF, 29.08.2019
  Barra / Herna - Pla M / Tiurn 2:0
Futures 2019, OF, 27.08.2019
  Pla M / Tiurn - Aranz / Garci 2:0
Futures 2019, F, 24.08.2019
  Luz / Matos - Gakho / Pla M 2:0
Futures 2019, SF, 23.08.2019
  Gakho / Pla M - Rogla / Winte 2:1
Futures 2019, SF, 11.10.2019
  Arrec / Feitt - Pla M / Vives 2:0
Futures 2019, ČF, 10.10.2019
  Pla M / Vives - Kivat / Nikle 2:1
Futures 2019, OF, 09.10.2019
  Pla M / Vives - Estev / Sanch 1:0
Futures 2019, F, 04.10.2019
  Vives / Winte - Galar / Pena 2:1
Futures 2019, SF, 03.10.2019
  Vives / Winte - Kivat / Kravc 2:0
Futures 2019, ČF, 02.10.2019
  Vives / Winte - Sampe / Sanch 2:0
Futures 2019, OF, 01.10.2019
  Vives / Winte - Fanlo / Ferna 2:0
Mallorca challenger, OF, 27.08.2019
  Clayt / Glass - Marto / Vives 2:1
Futures 2019, SF, 16.08.2019
  Gao / Wang - Vives / Winte 2:0
Futures 2019, ČF, 15.08.2019
  Vives / Winte - Curra / Muniz 2:0
 
Futures 2019, OF, 09.10.2019
  Pla M / Vives - Estev / Sanch 1:0
Futures 2019, OF, 09.10.2019
  Pla M / Vives - Estev / Sanch 1:0
Futures 2019, F, 28.09.2019
  Canas / Ojeda - Estev / Lopez 2:1
Futures 2019, SF, 26.09.2019
  Estev / Lopez - Henri / Miran 2:0
Futures 2019, ČF, 25.09.2019
  Estev / Lopez - Alcal / Filla 2:0
Futures 2019, OF, 24.09.2019
  Estev / Lopez - Marre / Molin 2:1
Biella challenger, SF, 20.09.2019
  Behar / Golub - Estev / Roca 2:0
Biella challenger, ČF, 19.09.2019
  Estev / Roca - Rombo / Vega 2:0
Biella challenger, OF, 18.09.2019
  Estev / Roca - Arnab / Arnab 2:1
Sevilla challenger, ČF, 12.09.2019
  Cerva / Roca - Branc / Estev 2:0
Sevilla challenger, OF, 10.09.2019
  Branc / Estev - Garci / Marre 2:1
Futures 2019, OF, 09.10.2019
  Pla M / Vives - Estev / Sanch 1:0
Futures 2019, ČF, 02.10.2019
  Vives / Winte - Sampe / Sanch 2:0
Futures 2019, OF, 01.10.2019
  Sampe / Sanch - Alcal / Filla 2:0
Futures 2019, OF, 24.09.2019
  Nardi / Rotto - Alcal / Sanch 2:0
Sibiu challenger, OF, 18.09.2019
  Doumb / Rebou - Jianu / Sanch 2:0
Futures 2019, OF, 21.08.2019
  Barro / Cid S - Perez / Sanch 2:0
Futures 2019, OF, 13.08.2019
  Donev / Tikho - Genna / Sanch 2:0
Futures 2019, OF, 07.08.2019
  Hampe / Sun - Sanch / Ugo C 2:0
Futures 2019, OF, 30.07.2019
  Expos / Trape - Guari / Sanch 2:1
Futures 2019, OF, 10.07.2019
  Dagni / Winkl - Genna / Sanch 1:0
 
 
 
 
TOPlist