Akkoyun, Cagnina - Schell, Torski

14.01.2020, 12:30, Futures 2020, osmifinále, antuka
Akkoyun Umut 2 : 0
(6-1, 6-4)
Schell Niklas
Avatar 990. Žebříček čtyřhry 806. Avatar
10. 7. 2000 Datum nar. 3. 1. 1999
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Cagnina Julien   Torski Osman
Avatar 1540. Žebříček čtyřhry 2040. Avatar
4. 6. 1994 Datum nar. 24. 7. 2001
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Akkoyun Umut
Cagnina Julien
Schell Niklas
Torski Osman
Hala - -
Antuka 4/0 0/1
Tráva - -
Tvrdý p. - -
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 5/1 5/1 - - - -
2020 4/0 4/0 - - - -
2019 1/1 1/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/1 0/1 - - - -
2020 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 16/28 16/24 0/4 - - -
2020 4/1 4/1 - - - -
2019 12/15 12/15 - - - -
2018 0/5 0/4 0/1 - - -
2017 0/3 0/3 - - - -
2016 0/4 0/1 0/3 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 83/48 46/28 31/13 6/7 - -
2020 5/0 5/0 - - - -
2019 3/2 3/2 - - - -
2018 4/0 4/0 - - - -
2017 5/5 5/5 - - - -
2016 11/7 7/3 4/2 0/2 - -
2015 19/15 8/11 9/3 2/1 - -
2014 20/10 10/3 6/4 4/3 - -
2013 7/7 2/3 5/3 0/1 - -
2012 9/2 2/1 7/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 29/30 13/11 13/11 3/8 - -
2020 0/1 0/1 - - - -
2019 16/15 12/9 2/1 2/5 - -
2018 12/12 - 11/10 1/2 - -
2017 1/1 1/1 - - - -
2016 0/1 - - 0/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 1/4 0/2 - 1/2 - -
2020 0/1 0/1 - - - -
2019 1/2 0/1 - 1/1 - -
2017 0/1 - - 0/1 - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2020 Futures 2020 Akkoyun / Cagnina 2   6 6       OF
Schell / Torski 0 1 4      
 

Kursy sázkových kanceláří

Sázková kancelář Akkoyun Umut
Cagnina Julien
Schell Niklas
Torski Osman
 SAZKAbet
1.33
14.01. 00:331.33+0.02
Původní kurs
13.01. 20:431.31 
3.00
14.01. 09:083.00+0.15
Původní kurs
13.01. 20:432.85 
Průměrný kurs
1.33
3.00
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2020, F, 18.01.2020
  Akkoy / Cagni - Petro / Prevo 2:0
Futures 2020, SF, 17.01.2020
  Akkoy / Cagni - Altun / Erel 2:0
Futures 2020, ČF, 16.01.2020
  Akkoy / Cagni - Bruna / Bruna 2:1
Futures 2020, OF, 14.01.2020
  Akkoy / Cagni - Schel / Torsk 2:0
Futures 2019, ČF, 24.10.2019
  Barbu / Palos - Akkoy / Cagni 2:0
Futures 2019, OF, 22.10.2019
  Akkoy / Cagni - Cepel / Comu 2:0
Futures 2020, F, 18.01.2020
  Akkoy / Cagni - Petro / Prevo 2:0
Futures 2020, SF, 17.01.2020
  Akkoy / Cagni - Altun / Erel 2:0
Futures 2020, ČF, 16.01.2020
  Akkoy / Cagni - Bruna / Bruna 2:1
Futures 2020, OF, 14.01.2020
  Akkoy / Cagni - Schel / Torsk 2:0
Futures 2020, OF, 07.01.2020
  Agabi / Altun - Akkoy / Alkay 2:0
Futures 2019, OF, 03.12.2019
  Korol / Uvaro - Akkoy / Alkay 2:0
Futures 2019, ČF, 28.11.2019
  Korol / Uvaro - Akkoy / Kirci 2:1
Futures 2019, OF, 28.11.2019
  Akkoy / Kirci - Dabry / Yehay 2:0
Futures 2019, OF, 19.11.2019
  Casan / Zukas - Akkoy / Alkay 2:0
Futures 2019, ČF, 24.10.2019
  Barbu / Palos - Akkoy / Cagni 2:0
Futures 2020, OF, 21.01.2020
  Bonad / Cagni - Fuele / Manci 2:0
Futures 2020, F, 18.01.2020
  Akkoy / Cagni - Petro / Prevo 2:0
Futures 2020, SF, 17.01.2020
  Akkoy / Cagni - Altun / Erel 2:0
Futures 2020, ČF, 16.01.2020
  Akkoy / Cagni - Bruna / Bruna 2:1
Futures 2020, OF, 14.01.2020
  Akkoy / Cagni - Schel / Torsk 2:0
Futures 2019, ČF, 24.10.2019
  Barbu / Palos - Akkoy / Cagni 2:0
Futures 2019, OF, 22.10.2019
  Akkoy / Cagni - Cepel / Comu 2:0
Futures 2019, SF, 18.10.2019
  Maroz / Valku - Alkay / Cagni 2:0
Futures 2019, ČF, 17.10.2019
  Alkay / Cagni - Barbu / Tomes 2:1
Futures 2019, OF, 15.10.2019
  Alkay / Cagni - Felli / Felli 2:0
 
Futures 2020, OF, 14.01.2020
  Akkoy / Cagni - Schel / Torsk 2:0
Futures 2020, OF, 14.01.2020
  Akkoy / Cagni - Schel / Torsk 2:0
Futures 2019, ČF, 19.12.2019
  Frost / Hanss - Cubel / Schel 2:0
Futures 2019, OF, 17.12.2019
  Cubel / Schel - Kumas / Kureo 2:0
Futures 2019, OF, 15.12.2019
  Frost / Hanss - Cubel / Schel 2:1
Futures 2019, F, 07.12.2019
  Maroz / Valku - Jorda / Schel 2:0
Futures 2019, SF, 06.12.2019
  Jorda / Schel - Chepe / Jandr 2:0
Futures 2019, ČF, 05.12.2019
  Jorda / Schel - Erel / Jecan 2:1
Futures 2019, OF, 03.12.2019
  Jorda / Schel - Jotov / Srblj 2:1
Futures 2019, SF, 14.11.2019
  Paul / Stein - Gelha / Schel 2:0
Futures 2019, ČF, 13.11.2019
  Gelha / Schel - Eleve / Van B 2:1
Futures 2020, OF, 14.01.2020
  Akkoy / Cagni - Schel / Torsk 2:0
Futures 2019, ČF, 10.10.2019
  Lescu / Tchou - Schin / Torsk 2:0
Futures 2019, OF, 09.10.2019
  Schin / Torsk - Coope / Koneč 2:1
Futures 2019, OF, 17.09.2019
  Alves / Perei - Schom / Torsk 2:0
Futures 2017, OF, 25.10.2017
  Kirsc / Urrut - Morai / Torsk 2:0
 
 
 
 
TOPlist