Petrone, Prevosto - Hu, Trapeznikov

14.01.2020, 12:30, Futures 2020, osmifinále, antuka
Petrone Alessandro 2 : 0
(6-3, 6-4)
Hu Xin
Avatar 912. Žebříček čtyřhry 1324. Avatar
23. 12. 1990 Datum nar. 17. 4. 1997
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Prevosto Luca   Trapeznikov Zakhar
Avatar 929. Žebříček čtyřhry 1403. Avatar
9. 9. 1998 Datum nar. 7. 4. 1998
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Petrone Alessandro
Prevosto Luca
Hu Xin
Trapeznikov Zakhar
Hala - -
Antuka 4/2 1/2
Tráva - -
Tvrdý p. - -
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 5/3 5/3 - - - -
2020 4/2 4/2 - - - -
2019 1/1 1/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 1/2 1/2 - - - -
2020 1/2 1/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 54/76 46/60 8/11 0/5 - -
2020 4/5 4/4 0/1 - - -
2019 10/10 10/10 - - - -
2018 3/5 3/3 0/2 - - -
2017 7/3 7/2 - 0/1 - -
2016 5/6 5/6 - - - -
2015 0/2 0/1 0/1 - - -
2014 3/10 3/9 - 0/1 - -
2013 13/27 11/21 2/3 0/3 - -
2012 9/8 3/4 6/4 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 23/50 22/46 1/4 - - -
2020 4/5 4/4 0/1 - - -
2019 10/17 10/17 - - - -
2018 4/13 3/10 1/3 - - -
2017 2/6 2/6 - - - -
2016 3/7 3/7 - - - -
2015 0/2 0/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 6/12 4/9 2/3 - - -
2020 2/3 2/3 - - - -
2019 4/6 2/4 2/2 - - -
2018 0/3 0/2 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 13/21 13/21 - - - -
2020 3/3 3/3 - - - -
2019 5/10 5/10 - - - -
2018 5/7 5/7 - - - -
2016 0/1 0/1 - - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2020 Futures 2020 Petrone / Prevosto 2   6 6       OF
Hu / Trapeznikov 0 3 4      
 

Kursy sázkových kanceláří

Sázková kancelář Petrone Alessandro
Prevosto Luca
Hu Xin
Trapeznikov Zakhar
 Synot tip
1.16
4.02
Průměrný kurs
1.16
4.02
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2020, ČF, 23.01.2020
  Eysse / Merau - Petro / Prevo 2:0
Futures 2020, OF, 21.01.2020
  Petro / Prevo - Akay / Cepel 2:1
Futures 2020, F, 18.01.2020
  Akkoy / Cagni - Petro / Prevo 2:0
Futures 2020, SF, 17.01.2020
  Petro / Prevo - Soyle / Turke 2:0
Futures 2020, ČF, 16.01.2020
  Petro / Prevo - Ivano / Skato 2:0
Futures 2020, OF, 14.01.2020
  Petro / Prevo - Hu / Trape 2:0
Futures 2019, ČF, 17.10.2019
  Fatta / Rihan - Petro / Prevo 1:0
Futures 2019, OF, 15.10.2019
  Petro / Prevo - Hubne / Kulib 2:0
Futures 2019, OF, 20.08.2019
  Frunz / Ionel - Petro / Prevo 2:0
Futures 2020, OF, 10.03.2020
  Jerma / Pospí - Bega / Petro 2:0
Futures 2020, OF, 18.02.2020
  Manda / Priho - Eremi / Petro 2:0
Futures 2020, OF, 30.01.2020
  Davyd / Klok - Jecan / Petro 2:0
Futures 2020, ČF, 23.01.2020
  Eysse / Merau - Petro / Prevo 2:0
Futures 2020, OF, 21.01.2020
  Petro / Prevo - Akay / Cepel 2:1
Futures 2020, F, 18.01.2020
  Akkoy / Cagni - Petro / Prevo 2:0
Futures 2020, SF, 17.01.2020
  Petro / Prevo - Soyle / Turke 2:0
Futures 2020, ČF, 16.01.2020
  Petro / Prevo - Ivano / Skato 2:0
Futures 2020, OF, 14.01.2020
  Petro / Prevo - Hu / Trape 2:0
Futures 2019, ČF, 07.11.2019
  Fery / Voisi - Casan / Petro 1:0
Futures 2020, OF, 10.03.2020
  Hajek / Seate - Duda / Prevo 2:1
Futures 2020, OF, 18.02.2020
  Herma / Houke - Ingar / Prevo 2:0
Futures 2020, OF, 06.02.2020
  Altun / Lazar - Paz / Prevo 2:0
Futures 2020, ČF, 23.01.2020
  Eysse / Merau - Petro / Prevo 2:0
Futures 2020, OF, 21.01.2020
  Petro / Prevo - Akay / Cepel 2:1
Futures 2020, F, 18.01.2020
  Akkoy / Cagni - Petro / Prevo 2:0
Futures 2020, SF, 17.01.2020
  Petro / Prevo - Soyle / Turke 2:0
Futures 2020, ČF, 16.01.2020
  Petro / Prevo - Ivano / Skato 2:0
Futures 2020, OF, 14.01.2020
  Petro / Prevo - Hu / Trape 2:0
Futures 2019, ČF, 24.10.2019
  Arrec / Feitt - Noce / Prevo 1:0
 
Futures 2020, OF, 14.01.2020
  Petro / Prevo - Hu / Trape 2:0
Futures 2020, ČF, 09.01.2020
  Mina / Nikle - Hu / Trape 2:0
Futures 2020, OF, 08.01.2020
  Hu / Trape - Chepe / Ivano 2:1
Futures 2020, ČF, 12.03.2020
  Ignat / Kopri - Hu / Pelle 2:0
Futures 2020, OF, 10.03.2020
  Hu / Pelle - Diarr / Nejed 2:0
Futures 2020, OF, 14.01.2020
  Petro / Prevo - Hu / Trape 2:0
Futures 2020, ČF, 09.01.2020
  Mina / Nikle - Hu / Trape 2:0
Futures 2020, OF, 08.01.2020
  Hu / Trape - Chepe / Ivano 2:1
Futures 2019, SF, 11.10.2019
  Beren / Harri - Gao / Hu 2:0
Futures 2019, ČF, 10.10.2019
  Gao / Hu - Nguye / Thinh 2:0
Futures 2019, OF, 08.10.2019
  Gao / Hu - Dzhav / Lomak 2:0
Futures 2019, OF, 02.10.2019
  Chin / Nishi - Gao / Hu 2:0
Futures 2019, ČF, 19.09.2019
  Celeb / Males - Hu / Shen 2:0
Futures 2020, SF, 05.03.2020
  Cerva / Roca - Manza / Trape 2:0
Futures 2020, ČF, 04.03.2020
  Manza / Trape - Gakho / Lopez 1:0
Futures 2020, OF, 03.03.2020
  Manza / Trape - Cekir / Ferna 2:0
Futures 2020, OF, 14.01.2020
  Petro / Prevo - Hu / Trape 2:0
Futures 2020, ČF, 09.01.2020
  Mina / Nikle - Hu / Trape 2:0
Futures 2020, OF, 08.01.2020
  Hu / Trape - Chepe / Ivano 2:1
Futures 2019, OF, 29.10.2019
  Gabar / Marti - Expos / Trape 2:0
Futures 2019, ČF, 26.09.2019
  Sanch / Winte - Barre / Trape 2:0
Futures 2019, OF, 24.09.2019
  Barre / Trape - Dzhav / Marti 2:0
Futures 2019, ČF, 01.08.2019
  Barro / Winte - Expos / Trape 2:0
 
 
 
 
TOPlist