Sanchez Izquierdo, Wessels - Khotkov, Voronin

14.01.2020, 10:30, Futures 2020, osmifinále, antuka
Sanchez Izquierdo Nikolas 2 : 0
(7-5, 6-3)
Khotkov Oleg
Avatar 974. Žebříček čtyřhry 1009. Avatar
15. 3. 1999 Datum nar. 11. 3. 1990
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Wessels Louis   Voronin Dimitriy
Avatar 1044. Žebříček čtyřhry 1251. Avatar
27. 8. 1998 Datum nar. 28. 5. 1999
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Sanchez Izquierdo Nikolas
Wessels Louis
Khotkov Oleg
Voronin Dimitriy
Hala - -
Antuka 1/1 0/2
Tráva - -
Tvrdý p. - -
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 1/0 1/0 - - - -
2020 1/0 1/0 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 1/3 1/3 - - - -
2020 0/2 0/2 - - - -
2018 1/1 1/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 24/32 22/31 2/1 - - -
2020 3/1 3/1 - - - -
2019 11/19 11/19 - - - -
2018 8/10 6/9 2/1 - - -
2017 2/2 2/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 44/30 35/17 0/5 9/8 - -
2020 1/0 1/0 - - - -
2019 8/7 8/4 0/2 0/1 - -
2018 17/13 14/8 0/3 3/2 - -
2017 11/6 10/4 - 1/2 - -
2016 6/2 2/1 - 4/1 - -
2015 1/1 - - 1/1 - -
2014 0/1 - - 0/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 59/121 29/46 30/73 0/2 - -
2020 0/2 0/2 - - - -
2019 11/23 4/10 7/13 - - -
2018 16/28 11/12 5/16 - - -
2017 20/28 9/11 11/17 - - -
2016 7/24 3/4 4/20 - - -
2015 5/15 2/7 3/7 0/1 - -
2014 0/1 - - 0/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 21/45 17/30 3/11 1/4 - -
2020 0/2 0/2 - - - -
2019 7/10 6/8 1/2 - - -
2018 7/14 5/7 2/5 0/2 - -
2017 6/15 5/10 0/3 1/2 - -
2016 0/2 0/1 0/1 - - -
2015 1/2 1/2 - - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2020 Futures 2020 Sanchez I / Wessels 2   7 6       OF
Khotkov / Voronin 0 5 3      
 

Kursy sázkových kanceláří

Sázková kancelář Sanchez Izquierdo Nikolas
Wessels Louis
Khotkov Oleg
Voronin Dimitriy
 Synot tip
1.24
3.28
Průměrný kurs
1.24
3.28
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2020, ČF, 16.01.2020
  Ferra / Orten - Sanch / Wesse 1:0
Futures 2020, OF, 14.01.2020
  Sanch / Wesse - Khotk / Voron 2:0
Futures 2020, SF, 24.01.2020
  Paz / Tenti - Perez / Sanch 2:0
Futures 2020, ČF, 23.01.2020
  Perez / Sanch - Dev / Seate 2:1
Futures 2020, OF, 21.01.2020
  Perez / Sanch - Baldo / Ferra 2:0
Futures 2020, ČF, 16.01.2020
  Ferra / Orten - Sanch / Wesse 1:0
Futures 2020, OF, 14.01.2020
  Sanch / Wesse - Khotk / Voron 2:0
Futures 2019, OF, 09.10.2019
  Pla M / Vives - Estev / Sanch 1:0
Futures 2019, ČF, 02.10.2019
  Vives / Winte - Sampe / Sanch 2:0
Futures 2019, OF, 01.10.2019
  Sampe / Sanch - Alcal / Filla 2:0
Futures 2019, OF, 24.09.2019
  Nardi / Rotto - Alcal / Sanch 2:0
Sibiu challenger, OF, 18.09.2019
  Doumb / Rebou - Jianu / Sanch 2:0
Futures 2020, ČF, 16.01.2020
  Ferra / Orten - Sanch / Wesse 1:0
Futures 2020, OF, 14.01.2020
  Sanch / Wesse - Khotk / Voron 2:0
Futures 2019, SF, 29.11.2019
  Korol / Uvaro - Gelha / Wesse 2:1
Futures 2019, ČF, 29.11.2019
  Gelha / Wesse - Basko / Vanta 2:0
Futures 2019, OF, 28.11.2019
  Gelha / Wesse - Diarr / Krain 2:0
Hamburk challenger, OF, 23.10.2019
  Bemel / Masur - Wesse / Zvere 2:1
Futures 2019, F, 24.08.2019
  Guent / Wesse - Veldh / Zima 2:0
Futures 2019, SF, 23.08.2019
  Guent / Wesse - Heger / Hoffm 2:0
Futures 2019, ČF, 22.08.2019
  Guent / Wesse - Schul / Zahra 2:0
Futures 2019, OF, 21.08.2019
  Guent / Wesse - Kunz / Pariz 2:0
 
Futures 2020, OF, 21.01.2020
  Shevc / Vansh - Khotk / Voron 2:0
Futures 2020, OF, 14.01.2020
  Sanch / Wesse - Khotk / Voron 2:0
Futures 2018, ČF, 01.08.2018
  Muzae / Polya - Khotk / Voron 2:0
Futures 2018, OF, 30.07.2018
  Khotk / Voron - Halia / Ratni 2:1
Futures 2020, OF, 21.01.2020
  Shevc / Vansh - Khotk / Voron 2:0
Futures 2020, OF, 14.01.2020
  Sanch / Wesse - Khotk / Voron 2:0
Futures 2019, OF, 03.12.2019
  Barro / Lipov - Khotk / Podzi 1:0
Futures 2019, OF, 14.11.2019
  Dahiy / Perez - Chila / Khotk 2:1
Futures 2019, OF, 06.11.2019
  Siban / Vansh - Khotk / Sures 2:0
Futures 2019, ČF, 24.10.2019
  Petit / Ponti - Khotk / Patza 2:0
Futures 2019, OF, 23.10.2019
  Khotk / Patza - Ben A / Marou 2:1
Futures 2019, OF, 16.10.2019
  Binda / Noski - Khotk / Shofa 2:0
Futures 2019, OF, 09.10.2019
  Maule / Zhuka - Gurev / Khotk 2:0
Futures 2019, ČF, 03.10.2019
  Ho / Yeung - Khotk / Liaon 2:0
Futures 2020, OF, 21.01.2020
  Shevc / Vansh - Khotk / Voron 2:0
Futures 2020, OF, 14.01.2020
  Sanch / Wesse - Khotk / Voron 2:0
Futures 2019, ČF, 07.11.2019
  Dima / Jecan - Shevc / Voron 2:0
Futures 2019, OF, 05.11.2019
  Shevc / Voron - Borro / Felli 2:1
Futures 2019, OF, 15.10.2019
  Ricca / Vilar - Ogane / Voron 2:0
Futures 2019, ČF, 26.09.2019
  Batta / Ornag - Ogane / Voron 1:0
Futures 2019, OF, 24.09.2019
  Ogane / Voron - Bronk / Luck 2:0
Futures 2019, F, 14.09.2019
  Uspen / Van D - Ogane / Voron 2:0
Futures 2019, SF, 13.09.2019
  Ogane / Voron - Govea / Hampe 2:1
Futures 2019, ČF, 12.09.2019
  Ogane / Voron - Elham / Gomaa 2:0
 
 
 
 
TOPlist