Glinka, Saar - Pokotilov, Shevchenko

15.09.2020, 14:00, Futures 2020, osmifinále, tvrdý p.
Glinka Daniil 2 : 0
(6-3, 6-2)
Pokotilov Boris
Avatar 1056. Žebříček čtyřhry 1008. Avatar
12. 5. 2000 Datum nar. 27. 5. 1997
- Výška 180 cm
- Váha 78 kg
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Saar Karl Kiur   Shevchenko Alexander
Avatar -. Žebříček čtyřhry 718. Avatar
21. 4. 1996 Datum nar. 29. 11. 2000
- Výška 185 cm
- Váha 70 kg
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Glinka Daniil
Saar Karl Kiur
Pokotilov Boris
Shevchenko Alexander
Hala - -
Antuka - -
Tráva - -
Tvrdý p. 2/1 0/1
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 12/11 0/3 8/4 4/4 - -
2020 2/1 - 2/1 - - -
2018 8/5 0/1 6/3 2/1 - -
2017 1/4 0/2 - 1/2 - -
2016 1/1 - - 1/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/1 - 0/1 - - -
2020 0/1 - 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 21/18 5/6 11/8 5/4 - -
2020 3/2 - 3/2 - - -
2019 8/6 5/3 2/3 1/0 - -
2018 8/5 0/1 6/3 2/1 - -
2017 1/4 0/2 - 1/2 - -
2016 1/1 - - 1/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 17/25 3/9 8/4 6/12 - -
2020 2/1 - 2/1 - - -
2018 11/9 3/4 6/3 2/2 - -
2017 1/5 0/3 - 1/2 - -
2016 2/4 0/1 - 2/3 - -
2015 0/3 0/1 - 0/2 - -
2014 1/3 - - 1/3 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 18/25 8/12 10/13 - - -
2020 2/3 - 2/3 - - -
2019 9/11 2/2 7/9 - - -
2017 2/3 2/3 - - - -
2016 2/3 2/3 - - - -
2015 1/4 1/4 - - - -
2014 1/1 - 1/1 - - -
2013 1/0 1/0 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 28/32 28/26 0/5 0/1 - -
2020 2/6 2/2 0/4 - - -
2019 23/18 23/16 0/1 0/1 - -
2018 3/8 3/8 - - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2020 Futures 2020 Glinka / Saar 2   6 6       OF
Pokotilov / Shevchenk 0 3 2      
 

Kursy sázkových kanceláří

Sázková kancelář Glinka Daniil
Saar Karl Kiur
Pokotilov Boris
Shevchenko Alexander
 Synot tip
1.97
1.69
Průměrný kurs
1.97
1.69
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2020, SF, 18.09.2020
  Monzo / Tenti - Glink / Saar 2:1
Futures 2020, ČF, 17.09.2020
  Glink / Saar - Atman / Weigh 2:0
Futures 2020, OF, 15.09.2020
  Glink / Saar - Pokot / Shevc 2:0
Futures 2018, SF, 01.11.2018
  Ivano / Ratni - Glink / Saar 2:0
Futures 2018, ČF, 31.10.2018
  Glink / Saar - Manaf / Myagk 2:0
Futures 2018, OF, 29.10.2018
  Glink / Saar - Maiga / Ricca 2:0
Futures 2018, ČF, 11.10.2018
  Wojci / Zuk - Glink / Saar 2:0
Futures 2018, OF, 09.10.2018
  Glink / Saar - Bass / Pauff 2:0
Futures 2018, SF, 05.10.2018
  Brugn / Perez - Glink / Saar 2:1
Futures 2018, ČF, 04.10.2018
  Glink / Saar - Chaud / Guerr 2:0
Futures 2020, SF, 18.09.2020
  Monzo / Tenti - Glink / Saar 2:1
Futures 2020, ČF, 17.09.2020
  Glink / Saar - Atman / Weigh 2:0
Futures 2020, OF, 15.09.2020
  Glink / Saar - Pokot / Shevc 2:0
Futures 2020, ČF, 12.03.2020
  Khan / Zayed - Glink / Taylo 2:0
Futures 2020, OF, 10.03.2020
  Glink / Taylo - Kunsu / Watta 2:1
Futures 2019, ČF, 12.12.2019
  Mound / Noguc - Glink / Kruty 2:1
Futures 2019, OF, 11.12.2019
  Glink / Kruty - Marti / Rogic 2:0
Futures 2019, OF, 03.12.2019
  Kyrat / Skori - Glink / Paul 2:1
Futures 2019, ČF, 31.10.2019
  Boris / Liuta - Glink / Raism 1:0
Futures 2019, OF, 30.10.2019
  Glink / Raism - Parko / Suvi 2:0
Futures 2020, SF, 18.09.2020
  Monzo / Tenti - Glink / Saar 2:1
Futures 2020, ČF, 17.09.2020
  Glink / Saar - Atman / Weigh 2:0
Futures 2020, OF, 15.09.2020
  Glink / Saar - Pokot / Shevc 2:0
Futures 2018, OF, 12.11.2018
  Virta / Wesse - Hieta / Saar 2:0
Futures 2018, SF, 01.11.2018
  Ivano / Ratni - Glink / Saar 2:0
Futures 2018, ČF, 31.10.2018
  Glink / Saar - Manaf / Myagk 2:0
Futures 2018, OF, 29.10.2018
  Glink / Saar - Maiga / Ricca 2:0
Futures 2018, ČF, 11.10.2018
  Wojci / Zuk - Glink / Saar 2:0
Futures 2018, OF, 09.10.2018
  Glink / Saar - Bass / Pauff 2:0
Futures 2018, SF, 05.10.2018
  Brugn / Perez - Glink / Saar 2:1
 
Futures 2020, OF, 15.09.2020
  Glink / Saar - Pokot / Shevc 2:0
Futures 2020, OF, 22.09.2020
  Kivat / Poten - Pokot / Shyla 2:1
Futures 2020, OF, 15.09.2020
  Glink / Saar - Pokot / Shevc 2:0
Futures 2020, ČF, 12.03.2020
  Pokot / Shyla - Bobro / Sachk 2:1
Futures 2020, OF, 10.03.2020
  Pokot / Shyla - Kirko / Tsits 2:1
Futures 2020, OF, 08.01.2020
  Barbu / Veldh - Laure / Pokot 2:0
Futures 2019, OF, 26.11.2019
  Berto / Masur - Dzhan / Pokot 2:0
Futures 2019, ČF, 30.10.2019
  Govea / Lock - Hellu / Pokot 1:0
Futures 2019, OF, 29.10.2019
  Hellu / Pokot - Bava / Raman 2:0
Futures 2019, F, 19.10.2019
  Bega / Berre - Berna / Pokot 2:0
Futures 2019, SF, 18.10.2019
  Berna / Pokot - Calva / Uspen 2:0
Futures 2020, OF, 23.09.2020
  Desco / Tiran - Atlan / Shevc 2:0
Futures 2020, OF, 15.09.2020
  Glink / Saar - Pokot / Shevc 2:0
Futures 2020, OF, 25.08.2020
  Dalla / Sanch - Ozoli / Shevc 2:0
Futures 2020, OF, 25.02.2020
  Medje / Tepav - Kalov / Shevc 2:1
Futures 2020, OF, 18.02.2020
  Guent / Wehne - Hubne / Shevc 2:0
Futures 2020, F, 25.01.2020
  Paz / Tenti - Shevc / Vansh 2:0
Futures 2020, SF, 24.01.2020
  Shevc / Vansh - Dhoe / Uspen 2:0
Futures 2020, ČF, 23.01.2020
  Shevc / Vansh - Kekez / Madar 1:0
Futures 2020, OF, 21.01.2020
  Shevc / Vansh - Khotk / Voron 2:0
Futures 2019, SF, 16.12.2019
  Frost / Hanss - Korol / Shevc 2:0
 
 
 
 
TOPlist